» »

Darkstar One

Darkstar One

1 2
3
4 5

Mercenary ::

Ja sam če si S'kaa raso uničo pol bi ti se moral Ascarong sistem ofnat... ker prvo morš it v thul teritorij da lahka dobiš to nalogo o uničenju S'kaa rase...;)
glede boljšega pogona: Ja seveda se dobi! Najbolši kar jih boš dobu je tisti ko boš pobral zadnji, stoti artifakt. pogon se imejuje: Zero-Point drive in lahko poljubno skačeš po sistemih- brez omejitve na razdaljo.
Dej mi povej kje točno kje, se sedaj nahajaš, pa v katerih clusterih, ti se sistemi niso ofnal: ker v nekaterih sistemih morš Side mission nardit, da ti se ofnejo:D
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

dustphoenix ::

Hja, na pamet bol težko, sem v službi.
Drugače pa tako;

Pri Octo imam 1 sistem zaprt (nima artefakta).
In v celem clusterju ne najdem side missiona :(

Pri Terran in Mortok imam vse odprte.
Pri Thul imam samo tiste odprte, kaj sem jih med zgodbo odprl. Pri Raptorjih in pri Arrackih imam še 3 ali 4 zaprte (pri vsakem)...

Na pamet govorim, lahko da sem tudi spregledal. Morem se poleg spravit doma, in pa ladjo sem si zjeb*l. Sem menjal orožja, in sem dal kao bolša gor (večji class), in so za kur*c!! ;((

Prej je vsaki ship padel po 6-7 strelih >:D, zdaj pa lahko streljam 15x in nekateri še veselo letijo okoli... ;((

Mercenary ::

Ja , če se jst prav spomnim- ker zdej sem šel še enkrat obračat, pa nimam več sistemov v navigaciji, pa ravn Eono so mi ukradli- spet! vendar jst mislim da boš, ko boš prišel do tam, imel posebno nalogo z Eono,- pač šli bote mal Shipwrecke skenirat in tako boste najdli noter ''ključ'' od tega sistema- Oc'to teritorij. V tem sistemu je ta skaa mother ship.:D Posebna side mission za ta sistem ni. Glede sistemov v Arrack teritoriju pa ko si končal Flat defanse 2, bi ti moral sporočit da greš v ''Gab haa' cluster', kjer maš side misiions pa dobiš ključe. V Raptorju pa ti naj ne bi ostal nič neodklenjenih...:\
Pri thulu pa ko boš uničil s'kaa mother ship, se vrn v ta cluster- side mission, cuf.

Pa glede orožja, ti priporočam: Arrackovo- 69 MJ- glej da ma ena puška 0.0 gain/s-pomembno! Pa thul orožje -moje najljubše- jst sem mel (5x po 69 Mj, pa okrog 59 MJ gain/s)
pa mislim da glede orožja ne bi smel bit problema- aja za Mortok rail weapon ali rail turrent- slišat ne morm za to orožje, je tak za en dre* :D
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Mercenary ::

Pa še eno stvar sem se spomnil: zagotovo vem, da men tud na samem koncu ni odklenal enga sistema in sicer v Oc'to teritoriju v Sion'nach clusterju sistem Kill'ore.:\

Za več informacij: Tukaj
Pa še opravičilo sem ti dolž Zok1! Tak da sorry. Razlaga: Mal bolj gor si izjavil da je ladja bla na začetku ''lesena''. No, jst ko sem igrco prvič špilu na to nisem bil pozoren...:8) Zdej sem pa ugotovil kako prav si mel.;) Pa sam dva Terran orožja z 6 Mj. Ja nič potrpet bo treba mal...:D
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Gr0unD Zer0 ::

jaz sem to opazil, ko sem nehal igrat demo, ter nalozil original.

me je skoraj minilo, ko se nisem mogel niti prav obračat...
da ne omenjam če sem slucajno mel kaki kontejner dockan...

hvala bogu da prvi upgrejd zelo popravi handling ce ga das na tisto mesto ki je pac za to...:D

Mercenary ::

Najboljš je upgread-dat vse tri dele enakomerno. Začet z wings- da maš 2 slota orožja, nadeljevat z engine da pridobiš agillity pa še en upgread vržit na hull- čeprav ti se to obrestuje ko ma več kot 4 upgreade ( dobiš več turrente, pa več... navadnega orožje lahka pripapaš )
Hmm... :\ zaka že jst to pišem, če pa to itak vsi veste?:\
Ja najbrž zato ker je fajn pisat o tej temi, vsaj men je.>:D
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Gr0unD Zer0 ::

ne ne, obvezno prvi upgrade na agility... lažje slediš okoli tebe krožečim tečnobam...
saj ne da so bili nevarni, ampak meni je blo do prvega upgrejda full tečno, da se ladja ni obračala dovolj hitro ter mi je vedno spizdil za hrbet.
ko pa sem porihtal zadevo, pa so zaceli samo padat... in špil je dobil zagon.(s kakim veseljem sem rinil v piratske sisteme:D )

Zgodovina sprememb…

Mercenary ::

Ja, to sta ti dve možnosti... Ti jih hočeš met na piki in ne za hrbtom, men je pa lepše strelat z dvema orožjima...:D
Pa ti si rekel da turrenti delajo bureek in ti niso preveč všeč, men pa dušo dajo.;)
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Gr0unD Zer0 ::

na zacetku ni dnara ne placa za turret.
jaz mam pač v vsakem špilu raje, da si hiter pa pač malo bolj švoh namesto močan ter okoren...
če pa je kje možno oboje pa itaq legenda


ampak še vedno čakam špil, kjer boš mel taki laser kot pri star treku...
se pravi žarek en cajt...
ne pa toti blesavo debilni pulse laser

(sem bil nepopisno navdušen, da je pri ace combatu pri zadnjem letalu blo sekundarno orozje taktični laser z 10 sekund neprekinjeniim žarkom)

pa pri elite force, oni phaser:D

Zgodovina sprememb…

Mercenary ::

Ja kaj ti nej druga rečem kot, da pač DarkStar One ma svoje pomanjkljivosti kot vsaka igrca.:'( In jst sem zato zelo zbirčen, ko se gre za igrce: Claw, Far Cry in sedaj DarkStar One. Čist dost.:D

Glede dnara - na začetku se ne splača opravljat dodatnih misij na terminals na trade station, ker je za nekatere misije ladja enostavno prešvoh in jih komaj opraviš in plača je tam tudi premejhna maxi. kolk... 15. 000 Cr? Beda...:( Če hočem zaslužit na lažji način in dobit najnovejše orožje, obiščem sisteme v katerih so skriti pirati. Ponavadi se moraš približat ali Shipwreck ali Pirate hideout ali Anomaly da pač aktiviraš tisto misijo. Če slučajno ne veš za to, predlagam da enkrat poskusiš in naškrajbaš kako debato o tem!>:D
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Mercenary ::

Nekam skeptičen postajam glede upgreadanje... 5 dam na hull- rezultat : samo 2 turrenta pa še 5 dodam na wings- samo 4 front weapons!:'( na engine pa bom devu do konca- do 10 upgreads; upam da bom s tem pridobu hitrejše... pač večji recharge rate, pa kašno 10. energy, weapons, equipment class...:\
Pa zlo mal bonusov pa hitpoints je na engine-u. Ampak je zato več ''krilc''... me prav zanima kakšne boosterje bom dobu...:\
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Gr0unD Zer0 ::

a weapon class je odvisen od engina?
ql, moji lepotički bi prav pristali malce večji motorčki zraven...
oborožitev pa je itaq dovolj za pospravit vse kaj leta okoli...
2x big bang mk2, 1 ion cannon mk2, 1 rail pa en special forces weapon. al mam dva raila?
ter rail + ion turret... to tak žre ščite da ti nič ni jasno... rakete pa po potrebi equipam za kaki večji cruiser
ravno dovolj da ti kako tečnobo za hrbtom naluknja.


kaki pa je najmocnejsi jammer? kolko %?
ker z onim najboljsim hyperspace enginom se menda da fajn švercat kaj.:D
skoda da landing kompjuter ne dela.sicer bi te prevec easy blo

Mercenary ::

Ja jst upam da je class bolj odvisen od engina kot od hull, ker jst sem dal prejšnič 10 na hull, 7 na wings in 3 na engine pa sem mel vse class 8. Velikost motorjev je, seveda, odvisna od engine upgread : Več inf: tukajTak da mislim, nisem pa sigurn da bo vplival in da bo možno dobit 10. class,( tam dobiš mislle lucher z 30 misles). vidu sem, da tam ko piše class od orožij, da bi bil še 10. class na voljo, če bi mel še artifaktov ( vse skupaj okoli 120, vendar jih ni):'( Pa ko sem pobral 100. artifakt bi lahko še naprej posodabljal ladjo, če mi mel še par artifaktov na voljo. Hočem rečit da ni ''zamrznal'' to možnost, kot je ikona od hulla postala neaktivna ko sem ga do konca posodobil. Tak da je recharge rate, afterburner, time accelaration odvisn od pogona.:D

Kaj se tiče glede dovolj orožja- ja 4 vrste orožja so dovolj, vendar jst nisem uspešen z vsemi 6. vrstami orožja. Terran- na začetku je slab energy rating, polj pa ok mortok- uf to je men najhujše orožje- ti izstrelki kr letijo naokrog- sploh nism zadovoln>:D raptor- to je odliiično orožje za uničenje ščitov, vendar na hullu ni preveč uspešno...:'( arrack- e to je že boljš- pa še na torpeda iz iz star trek-a me spominjajo tak da je to OK. oc'to- ja zelo slabi fire rate škoda pa tam nekje na sredini ampak strelni zvok je tak kot...nimam besed ki bi to opisale vendar je nor zvok;) in še thuli: slaba luč na fire rate, dobra luč na popolno uničenje- tak da 1.mesto:D
BigBang torpedo Elite z 3080 MJ rušilne moči- super- ampak ne dovolj za uničenje Ascarong tolpe- 15 takih torpedov ni spravl ščite na nalo, ampak 5 turrentov in 5 front weapons, pa dobra taktika...>:D

Najmočnješi jammer- Jammer X 90 Elite- (90% učinkuje- mene so že prvič dobil pri smuggling, tak da sem to odvrgel) :D Glede najboljšga engina Zero- Point drive- ja ne bi vedu povedat, ker (kak naj to rečem), enostavno ne služim denar na ta način...preprosto- zato sem po reputation le mercenary, bounty hunter in ne merchant ali smuggler>:D

Landing computer da ne dela z unim pogonom- phja... enostavno ne vem ker nisem poskušal pristajat z njim- (mudil se mi je znova it špilat)- ker mi je enostavno lepo kok se oglasi un ko dam concakt trade station- Blessings be upon you, what is your wish? ... Landing permission has been granted! al podobno.
Narvnost fantastično!>:D
Oprema odprejšne ladje:


Tak bi pa blo če bi mel še najmanj 7 upgreads in jih dal na engine:
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

Gr0unD Zer0 ::

jaz sem si ponavadi sluzil denar, ko sem po asteroidih iskal artefakte...
ker mi je ponavadi zastekalo ko je bilo prevec objektov na ekranu, sme se normalno peljal tistih 12u ter na poti streljal vse asteroide ki so bli...
in skoraj vedno sem prišel z 300 tonami neke rude v bazo.

p.s. kaj pa se zgodi če te dobijo pri švercanju?

Zgodovina sprememb…

Tilk ::

Fantje morm vs pohvalt, tale tema se kr naprej raste in raste, berm jo kr redno, sam ne odgovarjam, k ponavad nimam pojma, pa mogu sm formaterat comp, tko da je sla tud darkstar dol...;( ;( ;( (in ne nism shranu sejvov, k sm en virus fasu, pa sm reku da raj noum tvegu)

Keep on the good work ;)

Glede švercanja, ce te dobijo, se ti zvisa tisto "kriminalni status".

// obrnu sm se na MISSLE TYPE orozja, upam da bodo sekal, sej jih u prvi igri nikdar nism uporablu. :)
Tilk

dustphoenix ::

@Gr0unD Zer0: Če ti je všeč laser kot pri Star Teku, potem moreš obvezno probat;

Star Trek Bridge Commander in Star Trek Legacy (čeprav Legacy odsvetujem, ker je skrajno bugasta... in te mine do igranja poleg)!

Tilk ::

/offtopic:

To sem probal tud jez. Vedno mi je bli usec ST-vesolje, nekak mi je blo bol domace. :D
Probal obe igri, in ja BC prinasa veliko vec uzitkov kot Legacy. Ampak mislim da je imel on v misli, nekak tak UI kot je pri DarkstarOne.
Mogoce bi ti blia usec Independence war 2 - edge of chaos.Sicer pa tudi sam iscem podobno igro (ki ni online :D )

Ce ima kdo kasno idejo...
Tilk

Gr0unD Zer0 ::

sem igral bridge commander, ampakje bil problem, da mi je enostavno postalo tečno...
tisti recharge fazerjev pa to...
pa klikanje po različnih postajah na bridgu za razlicne nastavitve...
sicer si res commander, a za tiste 4 drsnike premaknit sem moral zapustiti krmilo, iti tja, spremenit vse skupaj ter potem še photon torpedote naštelat, pa na sensor array vmes, pa spet na krmilom da sem napolnjene phasere obrnil proti tarči...

včasih sem napadal samo one velike postaje z kakim romulanskim tečnežem... cloak mi je bil zakon...

pač nimam potrpljenja za kake simulacije...

moram si spet instalirat zadevo...
sejv vrzem gor pa je to to:D
pa akcija dalje...
ampak prvo si moram kompjuter porihtat...:\

EvilDare ::

Živijo
Tudi jaz iščem igro podobno Freelancer-ju in Darkstar One-u. Brez zapletenega trgovanja in nemogočih kombinacij kontrole. Samo miška in par gumbov na tipkovnici.

Gledam pa po tem seznamu kaj bi bilo zanimivega in nezahtevnega: Klik

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: EvilDare ()

Gr0unD Zer0 ::

obstaja aquanox.
ni v vseolju, drugače pa je kar podobno

Mavrik ::

FreeSpace 2... sicer ni tako prosta, samo brez problema poseka te igre po zanimivosti misij in zgodbi.
The truth is rarely pure and never simple.

Mercenary ::

GroudZero: kok za 'blessings of three hundred' tebi ratuje pobirat rude z Ore Harvester- jem?8-O Men je ratal le takrat ko sem mel eno misijo (spada pod Main story line), drugač pa imam ga priklopljenega, streljam po asteroidih, rezultata pa ni...:'(

A kermu dela ta nič kaj obetaven enery flux pa shield flux?
Kaj pa tisto skrivno orožje, Plasma cannon, ki ga ma na voljo le Darkstar One? A zna kdo to uporabljat? Jst sem to ko sem prejšnjič igral, tam proti koncu vidu, ko sem moral naredit luknjo v ščitih od S'kaa mother ship, da je izstrelek pršu ven tak kot da bi streljal z EMP. Sam to ne more biti isto, ane? :\

p.s- če te dobijo pri švercanju; kontaktiraš trade station pa ko ti ona reče: you are not welcome here..., daš 1. možnost- ''Hack criminal status''. Pa če maš dost dnarja se ti zbriše ''kriminalnost'':D
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Gr0unD Zer0 ::

pač. več asteroidov treba nastreljat...
equipas harvester pa akcija
tam ko so majhni, pa dosti, tam probaj.

energy flux mi dela, shield pa ne. nastavljas recharge rate scitom pa orozju oz dovod energije. gori desno na hudu nastavljas z drsnikom.

olasma cannon pa si upgrejdas tak ko hull engine pa wings.
samop drugi meni pač
maš pa weapon boost(recharga na full za dolocen cas
timeshock zamrzne napadalce v radiusu razen cruiserje, ter nevem kaj še. shield, s katerim lahko se zaletis v nasprotnike itd...
doli je ena ikona, kjer izbiras razlicne moduse tega...

Mercenary ::

Hmmm... Sam jst lahka nastavljam dovod energije, posebej ščitom, posebej orožju brez teh dveh flux- ov. To prav pride v višjem levelu, kjer kapacitor slučajn ne zadostuje. Pa z shield boost, pa weapon boost, brez katerih jst ne grem v napad, pridejo v nekaterih primerih posebej prav. Pa posebej se še da kupit repair bot pa shield boost. To so vsi zasilni izhodi, ko je ladja še na nižjem upgread levelu, pa nekateri prav pridejo tudi ko je v višjem levelu.:D
Pa tudi time shock pa plazma shield sta mi znani, vendar kaj to ni posebne tipke kero bi prtisnu da bi s plazma cannon strelju?
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Zgodovina sprememb…

Gr0unD Zer0 ::

tisto se samo rece plasma cannon.
kanonu sploh podobno ni

dustphoenix ::

@Gr0unD Zer0: Ko si napisal, za Bridge Commanderja, da ti je blo tečno vedno do konzol hodit... Si pogledal za bližnjice F1-F5 za direkten vmesnik do konzol, in stisneš SPACE, da menjaš pogled, da vidiš ladjo potem pa uporabljaš F tipke za menjavanje konzol in sploh ne rabiš nikoli več gledat bridga na ladji (razen v animacijah...). :D

P.S.: Je že kdo sprobal X3: Reunion? Kakšna je?

Zgodovina sprememb…

Mercenary ::

GroudZero: ah, nič hudega- če sem do sedaj igral z tem orožjem ( terran laser, ion beam, rail gun...) pa sem bil čist hapy, se zaradi tega ''cannon- na'' ne bom sekiral... jst sem sam slučajno vprašal, če bi bla kašna korist od tega canno- na.:D
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Gr0unD Zer0 ::

zoki ampak vseeno ni na dosegu roke...
mam raje enostaven interface...
manj je več...


merc: ta plasma cannon nima nič skupjega s streljanjem... razen mogoče en način, ko ga upgrejdas na dolocenem delu. ostali učinki so podobni magiji v frpjih

Mercenary ::

Ja, malčano sem spregledal to...:8)
Tolkrat sem še noter posodabljat dele, pa nisem videl napis, ki mi ga prikaže ko se postavm na eno ikono; Plazma cannon upgread sytem. Tako da k plazma cannon spada: shield boost weapon boost, schock wave, EMP, ter plazma shield. Naslednjič moram bit mal bol pozoren.:D
Ves čas uporablam to orožje, pa tako rečeno nisem vedel da to spada tam not. Ojej...
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Gr0unD Zer0 ::

saj je ql, ampak ni nekaj extra...
uporaben se mi zdi edinole boost, ko zmanjka energije v orozju

Mercenary ::

Ja, boost je zakon! Najslabši pa je- kak se že imenuje- nek shock wave, ja to bo to?- tega nism niti prvič niti zdej drugič sploh pogledu, ne pa da bi ga posodabljal. Edino kaj hočem met do konca je plazma shield->:D
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Gr0unD Zer0 ::

ne vem.
najbolj navdušen sem bil sprava nad time shockom.
ampak ko sem se izgubljal zaradi ladij, ki so bile pri miru 0.1 u od mene in sem se okoli njih vozil, me je minlo vse skup. ko je kriza s scitom bla, lepo ta boost vklopim, pa se je lepo rechargalo vse. in ko je zmanjkalo ni blo nobenega v blizini več.
meni bi bil bolj kul kaki sekundarni gun, pač bolj močen pa dolg reload...
ali pa kaki charge beam...
pač dolgo rabi, da se napolni, ampak ko rukne, te nese pol sistema zraven>:D
i just love big guns with even bigger blast radius:D

Mercenary ::

Uu, superca! Ne rečem da ne bilo fajn. Sam če praviš da bi še pol sistema zravn uničil, pol pa bi tud kašnen Asteroid ali trade station al Police patrol tisti sunek dobu in pol bi moral služit sam da bi heku criminal status.:D
Uglavnem moral bi biti zelo pozoren, kjer bi to orožje izstrelil...>:D

Pa se spomniš ko sem tam gor nekje izjavil, da upam da bom z upgreadanjem na engine dobil višji class? No, zdej sem že dost daleč pršu, da lahka vidim da bom mel enak class kot prej. Se pravi class 8. Tak da nima nobene povezave s class-om, ker del bolj upgreadaš.:'( Na koncu je tak kot je...
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Gr0unD Zer0 ::

s tem sem mislil kake 2 units radiusa, ne pa 12:D

pač mam fetiš na explozije.(zato mam tak rad DBZ)

oziroma da orožje posreduje neki občutek moči. saj ne rečem, da so švoh orožja, ampak opazovanje modre in rdeče črtice kak se manjšata ter kilava eksplozija sovražnika nekak ne pride do izraza tako kot neki masivni shock wave od eksplozije

ion cannon/redeemer pri ut>:D je lep primer
pa singular cannon pri unreal 2...
ko naredi črno luknjo... nepozabno

Mercenary ::

... phja... no... :\ ko uničiš manjše ladje res da ni kaj prida eksplozija. Bolša je že ko uničiš Cruiser- pri tem me moti da je ne vrže čist v luft kot druge ladje, ampak ostane Shipwreck.8-) Pa taka eksplozija pride tudi pri BigBang torpedu. Nažalost pa z njim ni mogoče nciljati hitro premikajoče objekte. Ampak tle pa njegovo vlogo prevzame Hellfire. Hehe:D
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Gr0unD Zer0 ::

ni to to ne...
:D

dustphoenix ::

Hja, glede na to, da imata rada velike eksplozije in vama je DSO všeč,

DS One Modding
Poglejta si to in če vaju je volja, lahko sestavita svoje misije, kampanje, spreminjata ladjo in mogoče lahko tudi orožja... >:D
Sam nimam trenutno časa, da bi se lotil poigravanja s tem...

Mercenary ::

Ko bi le znal s tem 'modding tools' delat, bi že neki skup spacal:D Tako da moram taprvo mal na spoznavanju delat, pa bomo vidl kak šmorn bo ratal...:D
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Mercenary ::

Tako! Galaxy je ponovno varna pred ''nevarno'' raso S'kaa, jst pa sem dobil novo obliko ladje Darkstar One: če poklikaš 5x hull, pribiješ 5 upgreads na wings in še 10 upgreads nastrelaš na engine dobiš točno tole:>:D




Dobu sem zeloo šikane boosterje pa odštekano hiter recharge rate, prikrajšan sem pa za 1 front weapon, 3 turrente pa skoraj polovico hitpoints. Class je pa ostal enak (class 8):D

Več misij ko nardim, boljša zgodba se mi zdi. Belissimo!;)
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

Gr0unD Zer0 ::

no ta ladjica je ze lepša proti prejsnji skatli:D
respect:P

Mercenary ::

Hvala! Me veseli da je še nekdo, ki misli tako!:D
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Mercenary ::

Ja... zdej pa dela ta napravca Ore Harvester.>:D Pa še na tak lep način dela: iz navadne skale in še malo, nastane kontejner, seveda s pomočjo 'cargo drone'. Do sedaj so bli vredni 3 zaboji= 620 ton, do 80. 000 Cr. Zaslužek: približno pol ure igranja= verjemte ali ne dobrih milijon Cr. Včasih več , včasih menj. :D
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Gr0unD Zer0 ::

no fajn:D
jaz sn vedno tak by the way minal...
skoda da ni blo vec cargo dronov.

kolko mas lahko max kontejnerov obešenih na rit?

Mercenary ::

To te bo pa presenetilo: največ lahko imaš le tri contejnere. In sicer po 200 ton nosilnosti na en cargo drone.:D Skupna teža, ki jo lahko prevažaš ( sej bi lahko še več prevažal, sam ni placa) pa je 620 ton. Ugan kako je to možno...>:D

Pa zdej sem si uzel mal več cajta za Jammer elite X 90. Zelo me preseneča, vendar prej ko sem mel kakšen kontejner ozadaj, so me pirati napadli, zdej pa ma 600 ton ozadi, pa tema...:\ Pa najboljši del je ta da tudi če te ulovijo pri 'smuggling' vzamem graviton boost in ga kombiniram z afterburnerjem, pa se vozim ne z 100% ine ne z 150 % ampak z neverjetnih 300%, vendar le 10 sek. Dost daleč pridem da ni 'in 4. radius hostile ship' in lahko nardim hyper yump. Pol pa grem v 4 naključno izbrane sisteme, da izgubim 'criminal' record, pa tam prodam robo za mastni keš. Ne morm si pomagat- reku sm da ne bom tihotapu, vendar je preveč mamljivo...:8)
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

dustphoenix ::

Kako lahko dobiš večji Weapon in Energy class kot 8?
Na neki postaji sem videl class 9 orožja...
Can't buy or mount... :'(

Gr0unD Zer0 ::

eh sux...
to ni za smuggling...
najmanj 1000 ton bi pa lahko šlo...
se spomnim ko sem pri freelancerju kupo freighter pa akcija...

Mercenary ::

Na vseh trade stations, z 9 ali 10 Mashine tech, bi lahko kupil 9 class. Weapons in Energy, vendar bi moral imeti veliko več kot 100 artifaktov, da bi najprej do konca upgreadal ladjo, šele nato bi lahko montiral večji class. Z enim stavkom povedano- ni mogoče imeti višji class od 8. :(

Invent 100 more artifakts and 9. class and higher, will be yours... :D
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Mercenary ::

GroundZero- počasi se tudi deleč pride- seveda če imaš potrplenje:D
Ampak ti ravn ne deluješ tak...mislim rečit da hočeš z enim mahom velik keša zaslužit.:D :D

Pa za tistih 20 ton maš na ladji, oz v ladji placa- zato je skupna teža 620 ton.>:D
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Zgodovina sprememb…

Gr0unD Zer0 ::

pri dosti stvareh mam ogromno potrpljenja...
pri tistih stvareh, ki se dajo opravit hitreje, pač tolko manj...
(bog ne daj, da bom kdaj kaki direktor, bojo delavci popizdavali)

Mercenary ::

Hehe!:D :D

Velk smisla za humor maš- to je super, in glede delavcev- without comment:|

Zdej ko sem že drugič obračunal z Ascarong gang, (potreboval sem le 15 min- ključ: Oc'to Graviton gun 2x 69MJ , ter Thul Photon gun, 2x 69MJ, ter 25 BigBang torpedos):)) se bom napotil na še eno pustolovščino in potem še eno. Tak da bom potem imel nekakšno primerjavo -1) 10/7/3, 2) 5/5/10, 3) 5/10/5, 4) 7/7/6- te številke pomenijo število upgreads hull/wings/engine...:)
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

X3 Reunion

Oddelek: Igre
181675 (327) Silici
»

Letalske in vesolske igre ?

Oddelek: Igre
213216 (3215) Blazzz
»

Freelancer

Oddelek: Igre
91504 (1232) The_hammer
»

Vaša najbolša/najljubša virtualna oseba v igrah (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
796314 (4584) ripmork
»

Ime igre

Oddelek: Igre
81175 (938) T-Majo

Več podobnih tem