» »

Darkstar One

Darkstar One

«
1
2 3
...
5

Gr0unD Zer0 ::

home page
špil je zelo podoben freelancerju, pač "frp" v vesolju.
tekom igre si upgrade-aš ladjo z boljšimi orožji, sčiti, energijskimi sistemi... itd
skozi igro pobiramo artefakte, s pomočjo katerih ladja raste, da lahko dodamo več orožja, boljši generator, sčite...

tako nekako zgleda špil,(slika je čudna zaradi megle v sončnem sistemu)
trgovanje je zanimivo, v dolocenih sistemih so ene stvari prepovedane, zato lahko tudi tihotapimo robo.

a to igra še kdo razen mene?
kak se vam zdi(tisti ki ste probali demo/mate celo verzijo)?
  • zavaroval slike: Mavrik ()

JurcaG ::

Sem jo igral 2 dni pa me ni prepričala! pa še ven mi jo metalo vsake toliko!
Nihče ne ve vsega, tudi jaz ne

Tr0n ::

Ze koncal par mescov nazaj. Kr cool space avantura, ceprav malce monotona.

Mercenary ::

Živjo vsem, ki poznate in ste špilal igerco DarkStar One! Men je d'best igerca ever! Sicer mam demo in piratsko verzijo, ki ne dela. Sistemi se mi tresejo, Anomi sistem je preedaleč za Hyperjump! Ali ima kdo kakšno idejo kva naj nardim?:'(

JurcaG ::

Sem za test potegnil dol pirata pa sem ga kaj kmalu tudi zbrisal, ker je imel ful hroščev! Ker je teh iger pravo pomanjkanje se potem zaradi ogromno napak na piratu NISEM odločil za nakup nove - me je pa zelo mikalo! Men je zadeva zmrzovala, pa pristajanje mi je šlo na živce zato je šla zadeva v koš!
Nihče ne ve vsega, tudi jaz ne

Mercenary ::

Jst sem se tud odločil za nakup originalne igrce. Sam dobavitelji od trgovine še nikol niso slišal za igerco! Ne poznam nobene tgovine v keri nisem bil! Hmm... Predalč mi je da bi šou v Ljubljano v nek Harvi Norman! Ne poznam nobenega inernetnega naslova za kako tgovino z igercami...:( :( :(

Mercenary ::

Brez besed...
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Strumf ::

V zahtevah za igro sem opazil, da zahteva minimalno grafo z 128 MB. A mogoče ve kdo, če bi igra delovala na grafi z 64 MB (Radeon 9200 SE)?

Mercenary ::

Jst mam 128 MB ATI Radeon 9600 SE in laufa, če zanemarim drug, večji problem, tak tak. Več ne morm pričakovat. Če pa bo delal s 64MB? Kdo ne proba ta ne ve! 8-)

Minimum System Requirements:

Intel/AMD 1.6 GHz
Windows XP (32Bit)
512Mb RAM
DX9 Compatible 128 MB Graphics-card
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Zgodovina sprememb…

Strumf ::

Sicer izpoljnujem vse ostale zahteve za Minimum System Requirements, Rama je celo več (768 Mb) edino Grafa šepa. Probal sem igrati prvo misijo: Prologue pa mi zmrzne slika nekje minuto po začetku, ravno takrat, ko priletim skozi tistih nekaj okvirjev in mi začne ''kolega'' govoriti o drugi nalogi. Skratka pomaga samo 'Hard Reset'.

Mavrik ::

Nikoli ne glej Minimum Requirements, ker je to verjetno nakladanje. Ponavadi moraš meti vsaj Recommended da lahko igraš na vseh nastavitvah na minimumu.
The truth is rarely pure and never simple.

Strumf ::

OK, bom moral popravit konfiguracijo compa, ki je že preslaba za moderne zadeve. Hvala za odgovore.

steev ::

V cem je boljsa od freelancerja.
:|

dustphoenix ::

@steev: Sicer je še nisem sprobal (in mi je Freelance zakon!!), ampak po opisu sodeč, je dooosti bol obsežna... Kar pomeni (vsaj upam) da ima daljšo zgodbo in boš po misijah lahkooo dosti dalj časa raziskoval kot pa pri Freelancerju, kjer že med misijami odkriješ skoraj 70% vseh sistemov...

Upam da je boljša, morem sprobat... Ni cajta zaenkrat...

steev ::

Jah jest freelancerja sploh nisem igral SP, ampak samo MP. Nekaj se se spomnim (theta, omega41 ... :)
:|

Mercenary ::

Ha???
Ponovno, brez besed!8-O
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Mercenary ::

Sprva se mi igra ni zdela zatežena. Zdaj ko sem že pobral 46 artifaktov in sem pršu do te misije v Kil'ore sistemu, ko sem na research station in se pogovarjam z enim Oc'to-jem in nas napadejo Thul drones; od tu naprej ne gre. Naj bi jih uniču z orožjem na tej postaji, vendar mi vedno uničijo ščit in je vedno isti rezultat: Mission failed! Iz dneva v dan.( zaka enostavno ni Kayron vzel DarkStar One. Z ladjo bi jih pokončal sigurno - al pa mel bi vsaj neko možnost...);( ;(
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Mercenary ::

Ni panike! Misija, z malo več truda, končana! Pa poglejmo kaj sledi...>:D >:D
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

dustphoenix ::

Tako, namestil igro in sprobal...

Prvi vtis -> zanimiva zgodba, prosta pot nadgradenj, veliko sistemov...

Igra mi je kar všeč, vendar v primrjavi z Freelancerjem imam občutek da je ladja tukaj "lesena", sicer sem šele na začetku ampak se hudo počasi obrača na mestu al pa ko letiš...

Všeč mi je ker je veliko sistemov, vendar so le-ti majhni... Njihove razsežnosti niso nevem kaj... Ponavadi nekaj asteroidov, planet in postaja ali 2... Tu bi se lakho avtorji malo potrudli.

Pridobivanje denarja in upgradanje je fajn narejeno...

O zgodbi še zaenkrat nimam kaj za povedat, saj sem še na čistem začetku...

Se pravi malo bolj ubogljiva ladja in večji sistemi, pa bi bil špil no. 1 v svoji klasi.
Meni je še vedno bolj všeč Freelancer.

Kaj pravite?

Mercenary ::

počakaj da prideš malo dlje- ka pa vem do 16. upgread levela, kjer sm jst sedaj. jst sm jo tak zrihtu da ni niti mal lesena. tapravo morilsko orožje je postala. poskrb da boš devu na hull upgrades pa boš vidu kakšna mojstrovina bo nastala!:D
p.s.( to je le predlog)
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

dustphoenix ::

Mi lahko kdo pove, kako si menjam pogled v takšnega kot je gori na sliki?

Namreč v options ni nikjer tipke za spremenit pogled ali karkoli podobnega...
Lahko samo stisneš Q ga držiš in rotiraš okoli ladje,...

Mercenary ::

maš dve možnosti oz. pogleda. eden je ko ga izbiraš z F3, to je tak v ''notranjosti, potem pa je še F4 za 3 možnosti zunanjega pogleda.:D
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

dustphoenix ::

Better now, much better...

Najlepša ti dala! Najdi pa si jo sam... :D

dustphoenix ::

Še eno vprašanje; v vsakem sistemu, v teh asteroidih je kao 1 kristal za upgrade, al ni v vsakem sistemu...?

Mercenary ::

skoraj v vsakem sistemu ni. ker je prek 300 sistemov, artifaktov pa le 100. in 20 posodobitev- upgrades. na začetku je bil dost 1 artifakt za upgread, kasneje pa bojo morali biti vasj 5 oz še kasneje 10 za en upgread!:D :D
come on. ask me more questions. this is great!
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Javon ::

Sem se bolj na zacetku.Kako pridem ven iz Terran teritorija, v sosednem teritoriju imam odkrit en sistem, vendar mi pogon ne dopusca skoka?
Smoke em if you got em!

dustphoenix ::

Another question; >:D

Podobno kot Javon;

Morem skočit izven Terran ozemlja da grem za morilcem svojega fotra med Thule...
Probljem: Sistem je v range-e, ampak hyperjump mi napiše:

No large objects allowed in a 4u radius...

Odletim z time accelerationom vsaj 10u proč od najbližje ladje/stvari in še vedno isti problem! ;((

blblb ::

IMHO: Slab crack...

lp, blblb

dustphoenix ::

@blblb: IMHO ti je mama; igra je nemška, prinesena v SLO iz Mediamarkt-a; torej;
Keine riesige objekten sind erlaubt in einen 4u radius...

Crack pa lahko ti uporabljaš, samo si vseeno preveč ... da bi ga znal!!

In če nimaš pametnega odgovora, se raje sploh ne oglašaj!

Mercenary ::

zok1, in Javon poslušajta! poznam nekaj možnosti... Ali jst prav razumem- ne morš skočit iz Athasho v Metharon?
1 Ali ti se sistemi tresejo?
2- če se NE tresejo, potem pejt na trade station, ki ima vsaj 7. stopnjo opreme in kupi 3.0 Ly HYPER DRIVE -pogon za 3.0 svetlobnih let.
3- ali si šel se ponovno sestati z Robertom v (PENCAH ali PACHEE)- NISM SIGURN. Ker ti ma neki za povedat.
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Zgodovina sprememb…

dustphoenix ::

Prišel sem v Pencah system.

Ja, sistemi se mi tresejo... Mi je povedal že prej naj kupim LY engine v tem sistemu.
Sem ga kupil in montiral, pa mi je rekel da mi je uploadal keye za skok v tista dva sistema.
Najbližji system je v range-u ampak ne morem tja skočit.

Lahko pa poljubno skačem po teritorijih v Terran ozemlju...

Mercenary ::

Ja potem pa vem kaj je problem.
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Mercenary ::

poslal sem ti eno pošto kero bi ti predlagal da prebereš, če hočeš nadeljevat igranje- na domač naslov sem poslu
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

dustphoenix ::

LOL >:D

Hvala, zdaj še morem samo ugotovit kero verzijo mam doma...

Mercenary ::

to je pa enostavno- zaženeš igerco in ko ti se pojavi una prva stran je v spodnem levem kotu številka verzije:D :D
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Mercenary ::

Srečno 2007 vsem pilotom (tudi bodočim) of DarkStar One, pa kakor bi Raptor rekel: ''Let The Three Hundred Be With You''!:D
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Gr0unD Zer0 ::

turreti delajo bureeeeeeek...
postane kar prevec enostavno...
ni več tistega ponosa ko zaslisis hitsound

Mercenary ::

pa ja preenostavno- ka praviš pa na uno misijo ko maš flat defanse 2
ko ti ščite papajo thul droni, pa nimaš nit turrentov, niti orožja na kero bi bil lahko ''ponosem'', ampak maš navadno terran orožje.
pol pa 10x pridem tolk dalč da mam le 3... invazije samo pa se znajde ena pametna, pa je mission failed.
Pa ja turrenti so sam da olajšajo delo. ni zdej mus da če maš jih na voljo 5, da kr celih pet priklučiš na napajanje.
Ampak tak kot da nisem nič rekel. :D
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Mercenary ::

Včasih preveč čvekam... pa sej zato pa je ta čudoviti forum. ne vem ka bi brez njega.>:D
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Paradiz ::

Če že hočete igrat space FRPje potem si dobte X3 Reunion.

Gr0unD Zer0 ::

dobro no, tiste misije bolj kot ne unicujejo tempo igre...
še zdaj preklinjam oni k***** labirint

Mercenary ::

A to misliš kot labirint; Flak defanse- tista research station?:\
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Mercenary ::

Ne, čaki mal pa to je lahko le una misija nek ''room factory''. sam to je že kr nazaj od tam kje sem jst mislu...:P
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Gr0unD Zer0 ::

ne spomnim se, se niti nočem.
sovrazim tunele ter vozakanje po njih, še posebej brez karte...
danes sem mislil, da bom vrgel ps2 skozi okno, ko sem pri squadron leaderju zapeljal v tak tunel...(sreča za okno, da je bil raven, ker bi menda znorel če bi se ponovilo to iz darkstar)
vozakanje po asteroidu pa je zabavno v nasprotju s tem jajčkanjem...
bi pa lahko bli malo bolj zapleteni(in blizje jump gateom, ker 12 units se vlečeeeeeeeeeeeeeeeee.)

Mercenary ::

ground zero! ne se jezit no, sreča je da ni velk takih misij v ''tunelih'';)
javon! ka ti zdej dela dark star- lahk skočiš v metharon sistem?:\
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Javon ::

Mercenary, hvala za pomoc.Tretja moznost je bila pravilna, po pogovoru sem lahko kupil nov pogon.
Smoke em if you got em!

Mercenary ::

Excellently! Uživaj in če se kje zatakne- kr vpraši!:D
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Mercenary ::

Pa kdo bi si mislil da bom zaobrnu Flat defanse 2!!!8-O 8-O
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Mercenary ::

Ja... tako so se torej končala Kayronova potovanja po galaksiji... DarkStar One je postala izjemna ladja in takšno bom tudi ohranil v umu.8-)
Ko sem pobral 100. artifakt sem dobil- ne kupil ampak dobil takšnen pogon, ki omogoča hyper yump po celi navigacijski mapi. Noben sistem ni tako daleč, da ga ne bi mogel doseči le z enim samim skokom. Ka pravte na to?:\
Jst sem po RATING -Legendary, po REPUTATION, Mercenary, Bounty hunter, moja ladja ma 3240 hitpoints, class 8, 5 front weapons, 5 turrents...:) Ka pa vi, kakšen je pa vaš status?
In potem še za konec, za poslastico je Ascarong gang: After the main mission is completed, a system will be 'unlocked' near the bottom of the navigation map in the Arrack territories. This system holds the 'infamous' Ascaron Ent. GmbH gang, which consists of capital ships (and fighters) named after the development team.Vendar previdno in s pametjo v tem sistemu!!!:D

I spread fear and pain around the galaxy. Designate me as Ultimate mercenary - no, call me Kayron, Ultimate Pirate Destroyer. And the cruisers were designatet, after i came, the Shipwrecks.:(
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Tilk ::

Mercenary, nekje zgoraj sem videl da si nekomu pomagal resiti problem z
skokom v sistem, kjer mors enga modela na L srecat (dogaja se se v zacetku igre), sam ne morm do sistem pridt ker mi napise da morm bit najman 4 UNITS odaljen od vecjih objektov.

Nikakor ne morm skoct do sistema.

Prosil bi te ce mi posljes meil z resitvijo in odstranitvijo tega problema. Bi ti bil zelo hvalezen ;) :)


tindud@hotmail.com
Tilk
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

X3 Reunion

Oddelek: Igre
181685 (337) Silici
»

Letalske in vesolske igre ?

Oddelek: Igre
213222 (3221) Blazzz
»

Freelancer

Oddelek: Igre
91509 (1237) The_hammer
»

Vaša najbolša/najljubša virtualna oseba v igrah (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
796369 (4639) ripmork
»

Ime igre

Oddelek: Igre
81180 (943) T-Majo

Več podobnih tem