» »

Kater poceni telefon?

Kater poceni telefon?

Markus386 ::

Za nekoga iščem(o) en poceni nov(!) android telefon, (~100 +/-50eur) v prosti prodaji, ali z vezavo pri telekomu, verjetno z enim od itak paketov.

Prioritete (padajoč seznam, najbolj pomembno zgoraj):
-'da hitro dela', torej da ne "šteka" pri vsaki operaciji (predvsem je tukaj mišljen browser, social networki, youtube... igric pa tega ne bo) (in ja, vem da je to povezano z tretjo točko,...)
-kolikor-tolikor decent fotoaparat za ta denar
-če se le da, kolikor tolikor čist android, brez milijon bloatware-a (samsung stil.. nekaj vem da itak pride zraven od vendorja, ampak 2x koledar, po defaultu, ipd, pa samsungovega se ne da ugasnit + 2x notificationi,... to mi pa ni všeč)
-razširljiv storage, ali pa vsaj 16+ giga v 'osnovnem' modelu
-"brand name", torej po možnosti, da obstaja tudi servis v sloveniji, in da se da najti celo kak ovitek, ipd zanj (kolikor imam rad hofer glede cen in kvalitete, me tu medioni razočarajo)

velikost, barva, ipd, mi je dokaj vseeno, lte je dobro da ima, wifi vsaj n (ni treba ac), baterije itak vse zdržijo samo en dan

Obstaja kak best-buy z temi željami? Search najde razne LG K-serije, samsung J serije, ipd... Jaz sem pristaš vanille (nexus, pixel), ampak so cene ubitačne

gusto ::

krop ::

XIOMI. Poglej temo na forumu

beethoven ::

Na misel mi najprej pade Lenovo Moto G5, iz tujine ga dobiš za okoli 180€, velja za trenutni best-buy za to ceno, ali pa iz Slovenije Moto G4 za isto ceno. Odkljuka skoraj vse tvoje zahteve, je pa sicer malo nad tvojim budgetom.

Tinaamalaa ::

konspirator ::

Huawei Honor 7 Lite je 185 eur v Hoferju, 224 MV https://www.mimovrste.com/pametni-telef... , telekom 230.
https://www.hot.si/telefoni.html
--

Zgodovina sprememb…

scipascapa ::

a ni potem boljši p9 lite?

konspirator ::

Je, samo je cena precej nad max 150.
--

janezvalva ::

kaj pa lenovo a plus tuš free2go 64€?
http://www.gsmarena.com/lenovo_a_plus-8...

Tomson ::

Tale Lenovo je sicer res poceni, ampak gre za bistveno, bistveno slabši telefon od Huawei Honor 7 Lite, ki je dejansko zelo dober telefon za ceno. Še ena odlična opcija je npr. Xiaomi Redmi 4 za 140€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

maestrog ::

Xiaomi GSM telefon Redmi Note 4 32 GB, črn

Tole nabavi, na Mimovrste ga imajo. Android 6, ac brezžična. Noter daš še 128 GB SD kartico in vlečeš dol preko BitTorrent protokola. SW za BT je sicer še precej nedodelan, ampak deluje. SD formatiraš na ext4 ali NTFS za datoteke nad 4 GB.
V Androidu 6 lahko določiš, da je SD razširjen del OS-a in jo formatiraš na ext4.

Jaz imam sicer Meizu 3 Note z 32 GB veliko MMC in 128 GB SD. Ampak ima samo Andorid 5. Edina posebnost je čitalnik prstnih odtisov, ki se mi dopade, ker namreć za odklepanje zaslona ne rišem več nadležnih vzorcev. Pa še več odtisov lahko dodam, tudi od sorodnikov. V nuji, sili lahko odklenejo telefon. Zelo dober je aTorrent, ampak v Androidu 5 ima težava s pravicami pisanja na SD kartico - še nisem našel rešitve. Trenutno uporabljam uTorrent in bitTorrent.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup Mobitela (strani: 1 2 3 448 49 50 51 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2529511429 (7739) Leko
»

Razlika med telefonoma xiaomi ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
266138 (4911) Tadejcek8
»

Kateri telefon priporočate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7419807 (13082) sift
»

Dilema: Honor 7 lite ali Huawei P9 lite

Oddelek: Mobilne tehnologije
235692 (5186) Domobrancek

Več podobnih tem