» »

Sesutje trdega diska-nedostop do datotek

Sesutje trdega diska-nedostop do datotek

nina12345 ::

žIVJO!
Imam en manjši problem s trdim diskom in prosim za kakršno pomoč pri mojem problemu, saj sem zelo nevešča pri teh problemih. Prosila bi, če bi se dalo, da mi nekdo čimprej pomaga.
Problem je v tem, da sem imela vstavljen trdi disk v laptop in sem ga kasneje (trdi disk) samo izvlekla iz laptopa. Kasneje čez par ur pa sem trdi disk ponovno priklopila v laptop in se mi je pokazalo naslednje sporočilo: PREDEN LAHKO UPORABITE DISK V POGONU E:GA MORATE FORMATIRATI. ALI GA ŽELITE FORMATIRATI? Poskušala sem ponovno vstaviti disk in ga prižgati, ravnotako sem vklopila in izklopila lapton. Disk mi zazna, a ne morem priti do datotek na njem.

Disk: WD Elements: WD 2,5" zunanji trdi disk Elements Portable 1TB, USB 3.0 (WDBUZG0010BBK-EESN)

popster ::

disk se ni sesul verjetno je nekaj narobe z particijsko tabelo. Drugic daj safe removal.

Mare2 ::

Kaj se zgodi, če z desno tipko klikneš na ta disk? Prideš do menuja Lastnosti?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

nina12345 ::

sm safe removala in mi pride do tega: da noben proces ne zaklepa USB napravo, ampak operacijski sistem sam.

Ko kliknem na USB napravo pridem do lastnosti, ampak mi ne pokaže koliko je kej zaseden disk

Zgodovina sprememb…

nina12345 ::

Prosila bi za kakršno pomoč, lahko se dobimo v Ljubljani in mi nekdo popravi trdi disk za simbolično ceno, saj imam na trdem disku pomembne datoteke.

Furbo ::

Verjetno misliš na požrešnost, ne pa na pojedino.

Verjetno se že ubadaš s tistim diskom za ceno kofeta?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Mare2 ::

A bi vi2 rada popravila disk ali se samo pogovarjata. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

gddr85 ::

če je možno, prej sprobaj disk še na kakem drugem pcju, če ne pa sprobaj cmd - chkdsk C:(črka diska) /f

urli ::

nina12345 je izjavil:

Prosila bi za kakršno pomoč, lahko se dobimo v Ljubljani in mi nekdo popravi trdi disk za simbolično ceno, saj imam na trdem disku pomembne datoteke.


A ko ti crkne avto tudi preko forumov prosiš, da ti ga naj pride nekdo popraviti za simbolično ceno?

Malner ::

Enako se je zgodilo sodelavcu. Poskusil sem rešiti na več načinov in s programom Easyrecovery, vendar ni zaznal formatirane particije. Na koncu so disk rešili pri slovenskem podjetju za 400€.

neznanko ::

Če je glava trdega diska fuč pozabu na simbolično ceno :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neznanko ()

goranzaric ::

Preveri kaj Ubuntu pravi na disk.

Riff ::

urli je izjavil:

nina12345 je izjavil:

Prosila bi za kakršno pomoč, lahko se dobimo v Ljubljani in mi nekdo popravi trdi disk za simbolično ceno, saj imam na trdem disku pomembne datoteke.


A ko ti crkne avto tudi preko forumov prosiš, da ti ga naj pride nekdo popraviti za simbolično ceno?


no sj če si iz LJ pa lahko pomagaš za neko normalno ceno če že lahko :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Menjava čipa na matični plošči

Oddelek: Pomoč in nasveti
142707 (1410) AtaStrumf
»

Noče mi zaključiti backupa (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
524117 (3199) m0LN4r
»

Zunnanji HDD počasen (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
684179 (3201) IcyFox
»

Vic stoletja :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
528316 (6450) Utk
»

Koliko je vreden P4 sistem z monitorjem.

Oddelek: Kaj kupiti
301401 (834) matjash

Več podobnih tem