» »

Vic stoletja :)

Vic stoletja :)

1
2
»

gruntfürmich ::

s51as je izjavil:

@gruntfürmich - maš prov. Tehnika je naravnana tako da crkne okoli garancijske dobe. Če dela dlje potem je za pričakovat da bo delalo neko normalno življensko dobo.


daj kakšen primer iz bolhe pa gremo malo kalkulirat. ker jst sem pri vsakem kompu videl da dejansko dobim novega enako (ali bolj) zmogljivega za tak denar...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Tribal ::

Če je kaj vic stoletja je tale oglas:

avtor katerega je tudi avtor te teme. Več kot očitno je preprodajalec računalniške opreme in bi rad zaslužil. Dejstvo je da je 5x boljši računalnik za njega vreden 90€, stara jajca pa 150€.

Utk ::

Če bi jaz dobil mail v katerem bi pisalo da nekdo nekaj (ne) odkupuje, ne bi niti odgovaril. Švercarji so zmeraj najbolj tečni in najbolj jih moti cena. Kot da ni še par deset tisoč starih računalnikov, pa naj kupijo kateregakoli od njih po "realni" ceni. A je tako pomanjkanje računalnikov? Ne vem zakaj se bi nekdo pogajal z nekom in ponudil 100 evrov, če hoče 300 evrov, a res nimata oba bolj pametnega dela?
Enako je pri avtih in povsod. Tečni švercarji so najnižja kasta ljudi, nekje v rangu tistih, ki "ropajo" starčke od vrat do vrat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero od teh treh kartic kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
242426 (1952) Dr_M
»

Koliko bi dali za sledeči PC??? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
13123627 (17818) Sergio4
»

Boljši FPS (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
635446 (4604) Sssaga
»

Nova grafična ... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
12014094 (12754) 54j0
»

Težave z grafično kartico

Oddelek: Pomoč in nasveti
473153 (2550) Aleš pt

Več podobnih tem