» »

Predsedniške volitve v Franciji

Predsedniške volitve v Franciji

Temo vidijo: vsi
««
12 / 13
»»

Smrekar1 ::

mtosev je izjavil:

lol. mi se podrejamo nemcem in francozom? dobra. eu dela v korist vseh svojih članic.
zanimivo kak so američani prišli v japan, west germany in south korea. zagotovo je boljše življenje v north korea kje so prišli kitajci in v east germany kjer so bili rusi ane? se je vidlo kak uspešna je bila east germany.


Zavezništvo z Rusi vs zavezništvo s civiliziranim svetom:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

mtosev ::

Smrekar1 je izjavil:

mtosev je izjavil:

lol. mi se podrejamo nemcem in francozom? dobra. eu dela v korist vseh svojih članic.
zanimivo kak so američani prišli v japan, west germany in south korea. zagotovo je boljše življenje v north korea kje so prišli kitajci in v east germany kjer so bili rusi ane? se je vidlo kak uspešna je bila east germany.


Zavezništvo z Rusi vs zavezništvo s civiliziranim svetom:

hvala za potrditev.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Spajky ::

Kaj so globalisti že poskrbeli, da so se našli "pravi" prstni odtisi in DNK sledovi na onem letaku IS, ki je baje čudežno izpadel iz žepa onemu ubitemu "patsy teroristu" v zadnjem napadu v Parizu? ;) ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Golaz ::

zmaugy je izjavil:

Brane22 je izjavil:

Cyber firm says a lot these days.

Vse prevečkrat so jih ujeli na laži.

So pa idealni za take izjave. Imajo pridih kao neke avtentičnosti in nobene odgovornosti.

Lahko rečejo karkoli.


Ne rabim nobene "cyber firm" da lahko iz članka presodim, da Putin laže. Kot rečeno, če ga ne zanimajo francoske volitve, zakaj kliče uno Le Penino na zagovor?

Mimogrede, gre za Trend Micro (the cyber firm).


Od kdaj se pa dva odrasla človeka ne smeta sestat in pogovarjat? Ko pa vsi EU politiki ODKRITO navijajo za Macrona je pa vse OK? Dvojni standardi.

mtosev ::

Spajky je izjavil:

Kaj so globalisti že poskrbeli, da so se našli "pravi" prstni odtisi in DNK sledovi na onem letaku IS, ki je baje čudežno izpadel iz žepa onemu ubitemu "patsy teroristu" v zadnjem napadu v Parizu? ;) ...
kaj hočeš povedati?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

ADIJOOO ::

mtosev je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

Saj niso Rusi neumni, da bodo šli v EU, da se bodo podrejali Nemcem in Francozom tako kot se moramo mi. Pa tudi niso Rusi neumni, da bodo spustili Američane v svojo državo, ker potem je konec. Ko enkrat američani postavijo vojaško bazo v tvoji državi si zasužnjen.
lol. mi se podrejamo nemcem in francozom? dobra. eu dela v korist vseh svojih članic.
zanimivo kak so američani prišli v japan, west germany in south korea. zagotovo je boljše življenje v north korea kje so prišli kitajci in v east germany kjer so bili rusi ane? se je vidlo kak uspešna je bila east germany.


Ti se kar tolaži, da si v EU enakovreden z Francijo, Nemčijo... ti se kar tolaži s tem.

zmaugy ::

Golaz je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Brane22 je izjavil:

Cyber firm says a lot these days.

Vse prevečkrat so jih ujeli na laži.

So pa idealni za take izjave. Imajo pridih kao neke avtentičnosti in nobene odgovornosti.

Lahko rečejo karkoli.


Ne rabim nobene "cyber firm" da lahko iz članka presodim, da Putin laže. Kot rečeno, če ga ne zanimajo francoske volitve, zakaj kliče uno Le Penino na zagovor?

Mimogrede, gre za Trend Micro (the cyber firm).


Od kdaj se pa dva odrasla človeka ne smeta sestat in pogovarjat? Ko pa vsi EU politiki ODKRITO navijajo za Macrona je pa vse OK? Dvojni standardi.


Kaj se imata za pogovarjati, saj menda ni zanimanja, ane? EU politiki navijajo za nekega EU politika? Notranja zadeva EU.

Golaz ::

mtosev je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

Saj niso Rusi neumni, da bodo šli v EU, da se bodo podrejali Nemcem in Francozom tako kot se moramo mi. Pa tudi niso Rusi neumni, da bodo spustili Američane v svojo državo, ker potem je konec. Ko enkrat američani postavijo vojaško bazo v tvoji državi si zasužnjen.
lol. mi se podrejamo nemcem in francozom? dobra. eu dela v korist vseh svojih članic.
zanimivo kak so američani prišli v japan, west germany in south korea. zagotovo je boljše življenje v north korea kje so prišli kitajci in v east germany kjer so bili rusi ane? se je vidlo kak uspešna je bila east germany.


Ti pa živiš v neki pravljici. Jebejo nas iz vseh strani, Hrvati z arbitražo, Teranom, nekim novim školjčiščem, Italijani z motenjem radijskih postaj, Avstrijci s pregledovanjem na notranjih mejah Schengena in ko smo morali podreti tovarno sladkorja. Vsi nas jebejo medtem, ko mi lepo ubogamo kaj nam Bruselj nalaga in pošiljamo neke brezvezne protestne note, ki jih itak noben ne prebere. Zbudi se malo človek.

zmaugy je izjavil:

Golaz je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Brane22 je izjavil:

Cyber firm says a lot these days.

Vse prevečkrat so jih ujeli na laži.

So pa idealni za take izjave. Imajo pridih kao neke avtentičnosti in nobene odgovornosti.

Lahko rečejo karkoli.


Ne rabim nobene "cyber firm" da lahko iz članka presodim, da Putin laže. Kot rečeno, če ga ne zanimajo francoske volitve, zakaj kliče uno Le Penino na zagovor?

Mimogrede, gre za Trend Micro (the cyber firm).


Od kdaj se pa dva odrasla človeka ne smeta sestat in pogovarjat? Ko pa vsi EU politiki ODKRITO navijajo za Macrona je pa vse OK? Dvojni standardi.


Kaj se imata za pogovarjati, saj menda ni zanimanja, ane? EU politiki navijajo za nekega EU politika? Notranja zadeva EU.


Ti pa vsepovsod vidiš neko teorijo zarote?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Golaz ()

mtosev ::

Golaz je izjavil:

mtosev je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

Saj niso Rusi neumni, da bodo šli v EU, da se bodo podrejali Nemcem in Francozom tako kot se moramo mi. Pa tudi niso Rusi neumni, da bodo spustili Američane v svojo državo, ker potem je konec. Ko enkrat američani postavijo vojaško bazo v tvoji državi si zasužnjen.
lol. mi se podrejamo nemcem in francozom? dobra. eu dela v korist vseh svojih članic.
zanimivo kak so američani prišli v japan, west germany in south korea. zagotovo je boljše življenje v north korea kje so prišli kitajci in v east germany kjer so bili rusi ane? se je vidlo kak uspešna je bila east germany.


Ti pa živiš v neki pravljici. Jebejo nas iz vseh strani, Hrvati z arbitražo, Teranom, nekim novim školjčiščem, Italijani z motenjem radijskih postaj, Avstrijci s pregledovanjem na notranjih mejah Schengena in ko smo morali podreti tovarno sladkorja. Vsi nas jebejo medtem, ko mi lepo ubogamo kaj nam Bruselj nalaga in pošiljamo neke brezvezne protestne note, ki jih itak noben ne prebere. Zbudi se malo človek.
lol. kot, da se druge države super razumejo. poglej samo kolk se kregajo španci in britanci okoli giblartarja.

okoli arbitraže bo pa sodišče odločilo kdo ima prav in kdo ne. hrvaška in slovenija se bosta rabili držati kaj sodišče odloči.
jebeš eno tovarno sladkorja. kolk denarja pa dobi slovenija iz raznih eu skladov za razvoj.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Golaz ::

Golaz je izjavil:

mtosev je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

Saj niso Rusi neumni, da bodo šli v EU, da se bodo podrejali Nemcem in Francozom tako kot se moramo mi. Pa tudi niso Rusi neumni, da bodo spustili Američane v svojo državo, ker potem je konec. Ko enkrat američani postavijo vojaško bazo v tvoji državi si zasužnjen.
lol. mi se podrejamo nemcem in francozom? dobra. eu dela v korist vseh svojih članic.
zanimivo kak so američani prišli v japan, west germany in south korea. zagotovo je boljše življenje v north korea kje so prišli kitajci in v east germany kjer so bili rusi ane? se je vidlo kak uspešna je bila east germany.


Ti pa živiš v neki pravljici. Jebejo nas iz vseh strani, Hrvati z arbitražo, Teranom, nekim novim školjčiščem, Italijani z motenjem radijskih postaj, Avstrijci s pregledovanjem na notranjih mejah Schengena in novo koroško ustavo in ko smo morali zaradi Bruslja podret tovarno sladkorja. Vsi nas jebejo medtem, ko mi lepo ubogamo kaj nam Bruselj nalaga in pošiljamo neke brezvezne protestne note, ki jih itak noben ne prebere. Zbudi se malo človek.

zmaugy je izjavil:

Golaz je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Brane22 je izjavil:

Cyber firm says a lot these days.

Vse prevečkrat so jih ujeli na laži.

So pa idealni za take izjave. Imajo pridih kao neke avtentičnosti in nobene odgovornosti.

Lahko rečejo karkoli.


Ne rabim nobene "cyber firm" da lahko iz članka presodim, da Putin laže. Kot rečeno, če ga ne zanimajo francoske volitve, zakaj kliče uno Le Penino na zagovor?

Mimogrede, gre za Trend Micro (the cyber firm).


Od kdaj se pa dva odrasla človeka ne smeta sestat in pogovarjat? Ko pa vsi EU politiki ODKRITO navijajo za Macrona je pa vse OK? Dvojni standardi.


Kaj se imata za pogovarjati, saj menda ni zanimanja, ane? EU politiki navijajo za nekega EU politika? Notranja zadeva EU.


Ti pa vsepovsod vidiš neko teorijo zarote?


mtosev je izjavil:

Golaz je izjavil:

mtosev je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

Saj niso Rusi neumni, da bodo šli v EU, da se bodo podrejali Nemcem in Francozom tako kot se moramo mi. Pa tudi niso Rusi neumni, da bodo spustili Američane v svojo državo, ker potem je konec. Ko enkrat američani postavijo vojaško bazo v tvoji državi si zasužnjen.
lol. mi se podrejamo nemcem in francozom? dobra. eu dela v korist vseh svojih članic.
zanimivo kak so američani prišli v japan, west germany in south korea. zagotovo je boljše življenje v north korea kje so prišli kitajci in v east germany kjer so bili rusi ane? se je vidlo kak uspešna je bila east germany.


Ti pa živiš v neki pravljici. Jebejo nas iz vseh strani, Hrvati z arbitražo, Teranom, nekim novim školjčiščem, Italijani z motenjem radijskih postaj, Avstrijci s pregledovanjem na notranjih mejah Schengena in ko smo morali podreti tovarno sladkorja. Vsi nas jebejo medtem, ko mi lepo ubogamo kaj nam Bruselj nalaga in pošiljamo neke brezvezne protestne note, ki jih itak noben ne prebere. Zbudi se malo človek.
lol. kot, da se druge države super razumejo. poglej samo kolk se kregajo španci in britanci okoli giblartarja.

okoli arbitraže bo pa sodišče odločilo kdo ima prav in kdo ne. hrvaška in slovenija se bosta rabili držati kaj sodišče odloči.
jebeš eno tovarno sladkorja. kolk denarja pa dobi slovenija iz raznih eu skladov za razvoj.


Si pa človek s pokončno držo. Dokler dobivamo denar se nimamo kaj pritoževat, al kako?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Golaz ()

ADIJOOO ::

mtosev je izjavil:

Golaz je izjavil:

mtosev je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

Saj niso Rusi neumni, da bodo šli v EU, da se bodo podrejali Nemcem in Francozom tako kot se moramo mi. Pa tudi niso Rusi neumni, da bodo spustili Američane v svojo državo, ker potem je konec. Ko enkrat američani postavijo vojaško bazo v tvoji državi si zasužnjen.
lol. mi se podrejamo nemcem in francozom? dobra. eu dela v korist vseh svojih članic.
zanimivo kak so američani prišli v japan, west germany in south korea. zagotovo je boljše življenje v north korea kje so prišli kitajci in v east germany kjer so bili rusi ane? se je vidlo kak uspešna je bila east germany.


Ti pa živiš v neki pravljici. Jebejo nas iz vseh strani, Hrvati z arbitražo, Teranom, nekim novim školjčiščem, Italijani z motenjem radijskih postaj, Avstrijci s pregledovanjem na notranjih mejah Schengena in ko smo morali podreti tovarno sladkorja. Vsi nas jebejo medtem, ko mi lepo ubogamo kaj nam Bruselj nalaga in pošiljamo neke brezvezne protestne note, ki jih itak noben ne prebere. Zbudi se malo človek.
lol. kot, da se druge države super razumejo. poglej samo kolk se kregajo španci in britanci okoli giblartarja.

okoli arbitraže bo pa sodišče odločilo kdo ima prav in kdo ne. hrvaška in slovenija se bosta rabili držati kaj sodišče odloči.
jebeš eno tovarno sladkorja. kolk denarja pa dobi slovenija iz raznih eu skladov za razvoj.



Oh sveta preproščina kakšna naivnost.

mtosev ::

Golaz je izjavil:

Golaz je izjavil:

mtosev je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

Saj niso Rusi neumni, da bodo šli v EU, da se bodo podrejali Nemcem in Francozom tako kot se moramo mi. Pa tudi niso Rusi neumni, da bodo spustili Američane v svojo državo, ker potem je konec. Ko enkrat američani postavijo vojaško bazo v tvoji državi si zasužnjen.
lol. mi se podrejamo nemcem in francozom? dobra. eu dela v korist vseh svojih članic.
zanimivo kak so američani prišli v japan, west germany in south korea. zagotovo je boljše življenje v north korea kje so prišli kitajci in v east germany kjer so bili rusi ane? se je vidlo kak uspešna je bila east germany.


Ti pa živiš v neki pravljici. Jebejo nas iz vseh strani, Hrvati z arbitražo, Teranom, nekim novim školjčiščem, Italijani z motenjem radijskih postaj, Avstrijci s pregledovanjem na notranjih mejah Schengena in novo koroško ustavo in ko smo morali zaradi Bruslja podret tovarno sladkorja. Vsi nas jebejo medtem, ko mi lepo ubogamo kaj nam Bruselj nalaga in pošiljamo neke brezvezne protestne note, ki jih itak noben ne prebere. Zbudi se malo človek.

zmaugy je izjavil:

Golaz je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Brane22 je izjavil:

Cyber firm says a lot these days.

Vse prevečkrat so jih ujeli na laži.

So pa idealni za take izjave. Imajo pridih kao neke avtentičnosti in nobene odgovornosti.

Lahko rečejo karkoli.


Ne rabim nobene "cyber firm" da lahko iz članka presodim, da Putin laže. Kot rečeno, če ga ne zanimajo francoske volitve, zakaj kliče uno Le Penino na zagovor?

Mimogrede, gre za Trend Micro (the cyber firm).


Od kdaj se pa dva odrasla človeka ne smeta sestat in pogovarjat? Ko pa vsi EU politiki ODKRITO navijajo za Macrona je pa vse OK? Dvojni standardi.


Kaj se imata za pogovarjati, saj menda ni zanimanja, ane? EU politiki navijajo za nekega EU politika? Notranja zadeva EU.


Ti pa vsepovsod vidiš neko teorijo zarote?


mtosev je izjavil:

Golaz je izjavil:

mtosev je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

Saj niso Rusi neumni, da bodo šli v EU, da se bodo podrejali Nemcem in Francozom tako kot se moramo mi. Pa tudi niso Rusi neumni, da bodo spustili Američane v svojo državo, ker potem je konec. Ko enkrat američani postavijo vojaško bazo v tvoji državi si zasužnjen.
lol. mi se podrejamo nemcem in francozom? dobra. eu dela v korist vseh svojih članic.
zanimivo kak so američani prišli v japan, west germany in south korea. zagotovo je boljše življenje v north korea kje so prišli kitajci in v east germany kjer so bili rusi ane? se je vidlo kak uspešna je bila east germany.


Ti pa živiš v neki pravljici. Jebejo nas iz vseh strani, Hrvati z arbitražo, Teranom, nekim novim školjčiščem, Italijani z motenjem radijskih postaj, Avstrijci s pregledovanjem na notranjih mejah Schengena in ko smo morali podreti tovarno sladkorja. Vsi nas jebejo medtem, ko mi lepo ubogamo kaj nam Bruselj nalaga in pošiljamo neke brezvezne protestne note, ki jih itak noben ne prebere. Zbudi se malo človek.
lol. kot, da se druge države super razumejo. poglej samo kolk se kregajo španci in britanci okoli giblartarja.

okoli arbitraže bo pa sodišče odločilo kdo ima prav in kdo ne. hrvaška in slovenija se bosta rabili držati kaj sodišče odloči.
jebeš eno tovarno sladkorja. kolk denarja pa dobi slovenija iz raznih eu skladov za razvoj.


Si pa človek s pokončno držo. Dokler dobivamo denar se nimamo kaj pritoževat, al kako?
nisi navedo nič alarmantnega. večina ljudi je glasovala za priključitev EUju. seveda se lahko ti pritožuješ, vedno pa ti lahko kdo izpostavi, da se pritožuješ za nepomemben stuff. seveda se lahko vedno izseliš iz slovenije/EUja kam drugam, če ti ne paše biti tukaj.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Golaz ::

mtosev je izjavil:

nisi navedo nič alarmantnega. večina ljudi je glasovala za priključitev EUju. seveda se lahko ti pritožuješ, vedno pa ti lahko kdo izpostavi, da se pritožuješ za nepomemben stuff. seveda se lahko vedno izseliš iz slovenije/EUja kam drugam, če ti ne paše biti tukaj.


Za ene je pomemben odnos drugih držav in EUja do matične države, za druge (no borders) je pa mogoče najpomembnejše kaj bodo jedli za večerjo. Vsakemu svoje.

nevone ::

Dobro, če izvzamemo za trenutek nemške posebnosti, torej praviš, da demokracije ni treba vedno rinit vsepovsod ?


Je treba, ja. Ker na dolgi rok je to edino pozitivno. Tudi demokracija ima napake, ampak vseeno spodbuja ljudi k sodelovanju (tiste, ki niso do konca razvajeni), medtem ko represivna diktatura samo kopiči potencial za izbruh. In potem so itak vse krivi drugi, se vmešavali ali ne. Je že šu enkrat en tja, pa je enga srečal pa mu je rekel ali naredil nekaj takega, kar je bilo njemu v korist, in evo, že imamo krivca in razloge izven samega sistema.

Sicer pa ... v kateri (obstoječi) diktaturi bi ti rad živel?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

mtosev ::

nevone je izjavil:

Dobro, če izvzamemo za trenutek nemške posebnosti, torej praviš, da demokracije ni treba vedno rinit vsepovsod ?


Je treba, ja. Ker na dolgi rok je to edino pozitivno. Tudi demokracija ima napake, ampak vseeno spodbuja ljudi k sodelovanju (tiste, ki niso do konca razvajeni), medtem ko represivna diktatura samo kopiči potencial za izbruh. In potem so itak vse krivi drugi, se vmešavali ali ne. Je že šu enkrat en tja, pa je enga srečal pa mu je rekel ali naredil nekaj takega, kar je bilo njemu v korist, in evo, že imamo krivca in razloge izven samega sistema.

Sicer pa ... v kateri (obstoječi) diktaturi bi ti rad živel?

o+ nevone
dobro razmišljanje.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

zmaugy ::

Golaz je izjavil:


Ti pa vsepovsod vidiš neko teorijo zarote?


Kakšna teorija zarote? Zunanja politika banana republik ni teorija zarote.

Golaz ::

zmaugy je izjavil:

Kakšna teorija zarote? Zunanja politika banana republik ni teorija zarote.


zmaugy je izjavil:

Kaj se imata za pogovarjati, saj menda ni zanimanja, ane?


Misliš, da planirata world domination?

zmaugy ::

Golaz je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Kakšna teorija zarote? Zunanja politika banana republik ni teorija zarote.


zmaugy je izjavil:

Kaj se imata za pogovarjati, saj menda ni zanimanja, ane?


Misliš, da planirata world domination?


Le Penina nič ne planira, njo drugi planirajo. Ona je šla tja po "zadatke". Ponosno kot njej podobni naciosralci to navadni počnejo - za pest drobiža in sendvič s posebno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Telbanc ::

http://www.informer.rs/vesti/svet/13082...

"Kandidata za predsednika Francuske Emanuela Makrona (40), koji je dobio najveću podršku u prvom izbornom krugu u nedelju, bije glas da je gej i da to krije brakom sa ženom 24 godine starijom od njega, svojom bivšom profesorkom Brižit Tronj (64).
Francuski mediji spekulišu da je Makron u vezi sa muškarcem deset godina, koliko je u braku sa Brižit. Kako navode, ona, koja s prvim mužem ima troje dece i baba je sedmoro unučića, samo mu je paravan."
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Unilseptij ::

Ti strela ti.... celo možno, da je gej :D. Tak človek seveda ni primeren za predsednika, pravzaprav bi moral na prevzgojo, saj geji vendar ne spadajo v našo domoljubno visoko civilizirano družbo kseno- in homo- fobov. Na srečo Francozi na take buče ne padajo... ja, pri nas na Balkanu je na žalost precej drugače.

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

Takoj na prevzgojo farju!
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Telbanc ::

Unilseptij je izjavil:

Ti strela ti.... celo možno, da je gej :D. Tak človek seveda ni primeren za predsednika, pravzaprav bi moral na prevzgojo, saj geji vendar ne spadajo v našo domoljubno visoko civilizirano družbo kseno- in homo- fobov. Na srečo Francozi na take buče ne padajo... ja, pri nas na Balkanu je na žalost precej drugače.


Kako da ni primeren, seveda je primeren. Kako si dovolite kaj takega sploh pomislit.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

zmaugy ::

Telbanc je izjavil:

Unilseptij je izjavil:

Ti strela ti.... celo možno, da je gej :D. Tak človek seveda ni primeren za predsednika, pravzaprav bi moral na prevzgojo, saj geji vendar ne spadajo v našo domoljubno visoko civilizirano družbo kseno- in homo- fobov. Na srečo Francozi na take buče ne padajo... ja, pri nas na Balkanu je na žalost precej drugače.


Kako da ni primeren, seveda je primeren. Kako si dovolite kaj takega sploh pomislit.


Da ni primeren zaradi tega, bi takoj dejali na primer v ... Iranu.

Unilseptij ::

zmaugy je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Unilseptij je izjavil:

Ti strela ti.... celo možno, da je gej :D. Tak človek seveda ni primeren za predsednika, pravzaprav bi moral na prevzgojo, saj geji vendar ne spadajo v našo domoljubno visoko civilizirano družbo kseno- in homo- fobov. Na srečo Francozi na take buče ne padajo... ja, pri nas na Balkanu je na žalost precej drugače.


Kako da ni primeren, seveda je primeren. Kako si dovolite kaj takega sploh pomislit.


Da ni primeren zaradi tega, bi takoj dejali na primer v ... Iranu.

Ja, tam jih ne zanima politična korektnost, strpnost do drugačnih in podobna jajca, ki smo jih izumili na zahodu. Tam povejo tako kot je in če ti kaj ni prav dobiš še kamenje v glavo :D. Le zakaj se ne zgledujemo po njih...

lynxslo5 ::

V Iranu ne moreš biti predsednik države, če si gej, v Sloveniji pa ne moreš biti predsednik države, če si katolik. Slovenija je ateistični Iran.

zmaugy ::

Še sreča da je tema Predsedniške volitve v Franciji.

mtosev ::

lynxslo5 je izjavil:

V Iranu ne moreš biti predsednik države, če si gej, v Sloveniji pa ne moreš biti predsednik države, če si katolik. Slovenija je ateistični Iran.
cerar je krščan.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

arnecan1 ::

Macron bo zmagal. Če ne, bo to resnično čudež.

Ampak evidentno je, da se dviga upor proti trenutni politični eliti.

P.S.: In Wilders, Le Pen in AfD v Nemčiji niso skrajne desničarske stranke, kot to pišejo novinarji po nareku politične korektnosti, ampak so populisti. Samo to, da si proti prevelikemu vplivu islamske religije na Zahodu, še te ne naredi za neonacista (nacisti so z islamom v zgodovini pravzaprav vedno koketirali). Dvigujejo se tudi skrajne leve stranke in anarhisti. Vsem je predznak pomesti s staro politično elito.

zmaugy ::

mtosev je izjavil:

lynxslo5 je izjavil:

V Iranu ne moreš biti predsednik države, če si gej, v Sloveniji pa ne moreš biti predsednik države, če si katolik. Slovenija je ateistični Iran.
cerar je krščan.


Kako veš, da je krščen? >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Zagor_tenay ::

Smrekar1 je izjavil:

Zavezništvo z Rusi vs zavezništvo s civiliziranim svetom:



Ni krivo zavezništvo z Rusi, da sta Severna Koreja in DDR bili zaostali, ampak družbeno ekonomski sistem komunizem, ki se ga niso izmislili Rusi ampak Židi. Rusija je bila tudi ena od žrtev in največja država, ki ji je bil vsiljen ta beden sistem. Danes Rusija ni več Sovjetska zveza. Danes je ZDA bolj podobna Sovjetski zvezi kot Putinova Rusija. ZDA je svetovni center kulturnega marksizma.

Poldi112 ::

zmaugy je izjavil:

mtosev je izjavil:

lynxslo5 je izjavil:

V Iranu ne moreš biti predsednik države, če si gej, v Sloveniji pa ne moreš biti predsednik države, če si katolik. Slovenija je ateistični Iran.
cerar je krščan.


Kako veš, da je krščen? >:D


Pa da je predsednik države?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

xmetallic ::

mtosev je izjavil:

Juncker je danes podprl Macrona. in your face le pen err le shite

Ta pijanec pa res ni pomembne faktor. Večina Evropejcev se iz njega dela norca ker je debil. To, da je javno dal podporo Macroniju je lahko zanj samo minus zagotovo pa ne plus. Se dobro spomnimo kdo je najbolj glasno podpiral CETA, TTIP, in kdo je rekel da države ne bi smele imeti pravice da odločajo o sporazumih. Putinu ne seže niti do gležnjev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

Smrekar1 ::

Zagor_tenay je izjavil:

[
Ni krivo zavezništvo z Rusi, da sta Severna Koreja in DDR bili zaostali, ampak družbeno ekonomski sistem komunizem, ki se ga niso izmislili Rusi ampak Židi. Rusija je bila tudi ena od žrtev in največja država, ki ji je bil vsiljen ta beden sistem. Danes Rusija ni več Sovjetska zveza. Danes je ZDA bolj podobna Sovjetski zvezi kot Putinova Rusija. ZDA je svetovni center kulturnega marksizma.


Aha. Potem pa svizec zavije čokolado v folijo ...

Antisemitism in the Soviet Union @ Wikipedia

xmetallic ::

mtosev je izjavil:

nisi navedo nič alarmantnega. večina ljudi je glasovala za priključitev EUju. seveda se lahko ti pritožuješ, vedno pa ti lahko kdo izpostavi, da se pritožuješ za nepomemben stuff. seveda se lahko vedno izseliš iz slovenije/EUja kam drugam, če ti ne paše biti tukaj.

Ker so prodajali zgodbice, da je EU le gospodarska naveza. Iz leta v leto pa si EU birkorakti dodeljujejo vedno več pravic, vlade držav pa izgubljajo svojo moč in zmožnost odločanja v lastni državi.

Primer od včeraj. Kaj se ma ESČP vtikat v državne zakone? Če je jasno napisano, da se ob neplačilu dolgov zarubi imetje nima tle ESČŠ kaj nakladat. Pravila so bila jasna v naprej. Tip je vedel kaj ga čaka če ne bo plačal 127€ za vodovod. Zaradi takih neumnosti evropske institucije izgubljajo verodostonjost.

Če bi takrat lahko zavrteli film naprej in pogledali kakšno sranje bo nastalo iz te unije bi ljudje vstop zavrnili. Danes bi zagotovo bilo število glasov ZA EU manjše kot je bilo takrat. Kar le potrjuje, da EU ladja pluje v napačno smer.

Mr.B ::

xmetallic je izjavil:

mtosev je izjavil:

nisi navedo nič alarmantnega. večina ljudi je glasovala za priključitev EUju. seveda se lahko ti pritožuješ, vedno pa ti lahko kdo izpostavi, da se pritožuješ za nepomemben stuff. seveda se lahko vedno izseliš iz slovenije/EUja kam drugam, če ti ne paše biti tukaj.

Ker so prodajali zgodbice, da je EU le gospodarska naveza. Iz leta v leto pa si EU birkorakti dodeljujejo vedno več pravic, vlade držav pa izgubljajo svojo moč in zmožnost odločanja v lastni državi.

Primer od včeraj. Kaj se ma ESČP vtikat v državne zakone? Če je jasno napisano, da se ob neplačilu dolgov zarubi imetje nima tle ESČŠ kaj nakladat. Pravila so bila jasna v naprej. Tip je vedel kaj ga čaka če ne bo plačal 127€ za vodovod. Zaradi takih neumnosti evropske institucije izgubljajo verodostonjost.

Če bi takrat lahko zavrteli film naprej in pogledali kakšno sranje bo nastalo iz te unije bi ljudje vstop zavrnili. Danes bi zagotovo bilo število glasov ZA EU manjše kot je bilo takrat. Kar le potrjuje, da EU ladja pluje v napačno smer.

A dej no. Komentiraü o dveh svareh, ki se ti ne sanja.
Še huje ESČP je zaščitilo "malega" človeka, ker ga je Slovenski demokratični socializem ali sistem.... no sej veš.
EU potuje v pravo smer, samo nekateri naciji imate male probleme, kot na primer v sloveniji tisith niti ne 50 beguncev, je krivo za kompletni propad države, po drugi strani, bi pa živlei, raje tako kot v v romuniji pod Ceausescu, verjetno bi se počutili varno, tako kot se počutijo varno v Severni Koreji, samo čez mejo in ostalih informacije ne smejo imeti.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

xmetallic ::

Mr.B je izjavil:

A dej no. Komentiraü o dveh svareh, ki se ti ne sanja.
Še huje ESČP je zaščitilo "malega" človeka, ker ga je Slovenski demokratični socializem ali sistem.... no sej veš.
EU potuje v pravo smer, samo nekateri naciji imate male probleme, kot na primer v sloveniji tisith niti ne 50 beguncev, je krivo za kompletni propad države, po drugi strani, bi pa živlei, raje tako kot v v romuniji pod Ceausescu, verjetno bi se počutili varno, tako kot se počutijo varno v Severni Koreji, samo čez mejo in ostalih informacije ne smejo imeti.

Zaščitili "malega" človeka, ki iz principa ni hotel plačati 127EUR? Ni to da človek ni imel denarja ampak se je odločil zajebavat državo. Je razlika če ti ne plačaš ker nimaš od kod vzet ali zato, da boš izpadel "boss" pred kamerami. Ta primer je potuha vsem nerednim plačnikom. Kaj lahko ljudje razberejo iz te razsodbe ESČP? Da položnice plačujejo samo neumni. Ne rabiš ničesar plačevat ko ti država zarubi pa se pritožiš na ESČP.

V katero smer potuje EU vidimo iz razpoloženja državljanov v zadnjem letu, dveh, ki v zgodovini EU ni bilo tako negativno. Evroskeptiki dosegajo nove rekorde. Zagotovo posledica plovbe v "pravo" smer.

V Sloveniji je več kot 100 migrantov, ki državo mesečno stanejo najmanjo 100 000EUR. Ravno prav denarja s katerim bi država lahko pokrila malico vsak mesec v eni izmed šol. 1 leto = 1.2 milijona evrov, 10 let = 12 milijonov evov. No to je pa že soliden denar, da se v UKC-ju kupita dve, tri nove naprave.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

PaX_MaN ::

mtosev ::

zame je tud jasna. no le pen sranja. manj kot 2 tedna pa gre pa-pa ona in njena stranka.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Telbanc ::

PaX_MaN je izjavil:

Macron je za sindikate, Le Penova je za delavce.
Izbira je jasna.


https://www.logicno.com/politika/iznena...

U Amiensu, rodnom gradu Emmanuela Macrona na sjeveru Francuske, predsjednička kandidatkinja Marine Le Pen svojom je iznenadnom posjetom osvojila srca radnika uspješne tvrtke Whirlpool. Tvornici kojoj upravo prijeti zatvaranje i delokalizacija na tržište jeftinije radne snage.
16h28 – Posjeta završena

Posjeta Emmanuela Macrona je završila. Neslavno, što nije slučaj s posjetom Marine Le Pen, koja je dočekana vrlo srdačno. Mainstream mediji sada odrađuju svoj prljav posao i pokušavaju iz svega izvući nešto pozitivno. Tvrde da su Macronove ideje sofisticirane i nerazumljive običnom narodu
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Scaramouche ::


Ker so prodajali zgodbice, da je EU le gospodarska naveza. Iz leta v leto pa si EU birkorakti dodeljujejo vedno več pravic, vlade držav pa izgubljajo svojo moč in zmožnost odločanja v lastni državi.


Zadel bistvo, EU ne more obstajati kot Amerika ker nismo en narod, obnaša se pa tako da Slovence tretira kot tretjerazredne državljane, kateri dobijo diktat Đermani, pardon Bruslja...

Mi več zgubljamo kot del EU, čeprav imamo free market, dobijamo diktate, med tem pa ne moremo zaščititi svoje firme..

Open borders naj bi nam zagotovilo boljšo možnost, je pa dokaz da so tisti ki so majhni in komaj izšli iz socialzima dobili slab deal!


Mi ki smo majhni bi se morali še bolje zaščititi dobili smo pa pogoje kjer imamo enako teniško igrišče, mi smo Žemlja, nasproti pa Djoković..

Obseg blagovne menjave v marcu 2016 se je v primerjavi z marcem 2015 zmanjšal: izvoz je bil nižji za 0,3 % (znašal je 2.172,4 milijona EUR), uvoz pa za 0,8 % (znašal je 2.038,6 milijona EUR).

Dokler nismo točno kot USA, moramo imeti samo dobre odnose in trgovinske sporazume, politika pa naj ostane v Sloveniji!

Ne moreš konkurirati če nimaš še dobro razvite ekonomije in si poleg tega še majhen, zaščite pa ni več ker si podpisal da jo ne rabiš!

Mr.B ::

Scaramouche je izjavil:


Ker so prodajali zgodbice, da je EU le gospodarska naveza. Iz leta v leto pa si EU birkorakti dodeljujejo vedno več pravic, vlade držav pa izgubljajo svojo moč in zmožnost odločanja v lastni državi.


Zadel bistvo, EU ne more obstajati kot Amerika ker nismo en narod, obnaša se pa tako da Slovence tretira kot tretjerazredne državljane, kateri dobijo diktat Đermani, pardon Bruslja...

Mi več zgubljamo kot del EU, čeprav imamo free market, dobijamo diktate, med tem pa ne moremo zaščititi svoje firme..

Open borders naj bi nam zagotovilo boljšo možnost, je pa dokaz da so tisti ki so majhni in komaj izšli iz socialzima dobili slab deal!


Mi ki smo majhni bi se morali še bolje zaščititi dobili smo pa pogoje kjer imamo enako teniško igrišče, mi smo Žemlja, nasproti pa Djoković..

Obseg blagovne menjave v marcu 2016 se je v primerjavi z marcem 2015 zmanjšal: izvoz je bil nižji za 0,3 % (znašal je 2.172,4 milijona EUR), uvoz pa za 0,8 % (znašal je 2.038,6 milijona EUR).

Dokler nismo točno kot USA, moramo imeti samo dobre odnose in trgovinske sporazume, politika pa naj ostane v Sloveniji!

Ne moreš konkurirati če nimaš še dobro razvite ekonomije in si poleg tega še majhen, zaščite pa ni več ker si podpisal da jo ne rabiš!

Dej ti mal razlozi to....
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Scaramouche ::

Dej ti mal razlozi to....


Povej kaj te zanima, shoot bro!

Mr.B ::

Scaramouche je izjavil:

Dej ti mal razlozi to....


Povej kaj te zanima, shoot bro!

Na primer zakaj/in zato ter pdodbno....... 1. med tem pa ne moremo zaščititi svoje firme.............2. Open borders naj bi nam zagotovilo boljšo možnost, je pa dokaz da so tisti ki so majhni in komaj izšli iz socialzima dobili slab deal!...........3. Mi ki smo majhni bi se morali še bolje zaščititi dobili smo pa pogoje kjer imamo enako teniško igrišče...........4. Ne moreš konkurirati če nimaš še dobro razvite ekonomije in......
reseneti me kaj pomaga to Franciji in kontra nam. Sam da ne bo nekje na koncu po pongu bilo nekaj, da nas bi morali celo plačati, da delamo, ker smo tako majhni...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Scaramouche ::

Mr.B je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

Dej ti mal razlozi to....


Povej kaj te zanima, shoot bro!

Na primer zakaj/in zato ter pdodbno....... 1. med tem pa ne moremo zaščititi svoje firme.............2. Open borders naj bi nam zagotovilo boljšo možnost, je pa dokaz da so tisti ki so majhni in komaj izšli iz socialzima dobili slab deal!...........3. Mi ki smo majhni bi se morali še bolje zaščititi dobili smo pa pogoje kjer imamo enako teniško igrišče...........4. Ne moreš konkurirati če nimaš še dobro razvite ekonomije in......
reseneti me kaj pomaga to Franciji in kontra nam. Sam da ne bo nekje na koncu po pongu bilo nekaj, da nas bi morali celo plačati, da delamo, ker smo tako majhni...


Lej mi smo šli tekmovati z juniorji med odrasle!
Odprli smo meje, Nemčija je celo zahtevala da moramo še več podjetij prodati!
Tukaj se gre za globalni kapitalizem kateri ni slab, samo ni dober za tiste ki so šele prišli na igro pokra, učijo se pa ne doma ampak kar z realnim denarjem na mizi zares!

Dejstvo je da se v liberalni družbi slabše ščiti s posebnimi zakoni . Medtem pa slabše države v kapitalistični družbi te zaščite nimajo..

Poleg tega smo šedel politike in zakonov prepustili Bruslju ki velike stvari kot so migracije in določene politične strukture lahko uvede brez naše volje!

Zato so pa ljudje nezadovoljni, ker imamo iz leta v leto več brezposlenih, dobili bomo pa še migrante in getam posledično več kriminala in terorizma in temu sene smemo upreti ker je to rekel Bruselj!

Tudi SloExit se lahko zgodi...

Povej mi koliko podjetij v Sloveniji poznaš ki lahko brez problemov konkurira v Nemčiji in koliko njihovih pri nas in ti je vse takoj jasno!

Mr.B ::

Scaramouche,
se mi je zdelo da se ne razumemva, ampak je nekako tako kot sem na koncu napisal. Po tvoji mentaliteti, bi nas morali plačati da sploh delamo....
Slovenci z mentaliteto, ki jo nekateri imate no večina še vedno nekje v Jugi, še vedno mislite, da morate biti priviligirani.... dejstvo je da so pogoji enaki za vse, in zaščita je samo ujčaknaje.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Scaramouche ::

Mr.B je izjavil:

Scaramouche,
se mi je zdelo da se ne razumemva, ampak je nekako tako kot sem na koncu napisal. Po tvoji mentaliteti, bi nas morali plačati da sploh delamo....
Slovenci z mentaliteto, ki jo nekateri imate no večina še vedno nekje v Jugi, še vedno mislite, da morate biti priviligirani.... dejstvo je da so pogoji enaki za vse, in zaščita je samo ujčaknaje.


Očitno ti ne razumeš da ne podpiram socializma, Priviligirani so Nemci ker so dobili po drugi svetovni največ denarne pomoči in razvijali kapitalizem kar bi mi morali, pa nismo, zdaj imajo veliko prednost.

Mi bi pa morali zapreti meje in dajati ogromno denarja v razvoj podjetij preko skladov za razvoj mini podjetij.
Potem pospisati trgovne sporazume, politika je pa v naši lasti in ne Bruslja, mi odločamo kdo sem pride!

Mi smo pa naivni tako kot ti in pa seveda veliko jih je pre 1918 Era Slovencev ki bi prodali državo samo zato da imajo solidno plačo, pa tudi če je 99% podjetij v lasti tujcev,...

Kje ti v meni vidiš Yugo nostalgika mi ni jasno...

Mr.B ::

Scaramouche,
predlagam da začneš komentirati v temi jugo nostalgiji. Z razliko od mnogih Jugoslovanov, so bili in so Nemci izredno šparovni na Hrvaški obali, v primerjavi tistimi ki se še danes derejo, kako so bogi, in kako se drugi, toliko.....nehaj jamrat.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Scaramouche ::

Mr.B je izjavil:

Scaramouche,
predlagam da začneš komentirati v temi jugo nostalgiji. Z razliko od mnogih Jugoslovanov, so bili in so Nemci izredno šparovni na Hrvaški obali, v primerjavi tistimi ki se še danes derejo, kako so bogi, in kako se drugi, toliko.....nehaj jamrat.


Ti nisi normalen, resnično, nikjer ne omenjam Yuge, ti pa kar naprej o Yugi... In od kod tebi šparovnost in obala, ti se kar sprehajaš od teme do teme...

Mr.B ::

Scaramouche,
Za vse težave so krivi drugi. Ok je sedaj v redu.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

vostok_1 ::

Wtf bro??
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21
««
12 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Posledice Manchesterskega napada? (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Problemi človeštva
998145724 (131387) BigWhale
»

Rusi tudi nad francoske volitve? Vsaka četrta novica o volitvah na Twitterju je lažna (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
9118894 (15858) Looooooka

Macronleaks (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22332944 (30289) kuglvinkl
»

Macron trdi: hekerji so ukradli mojo elektronsko pošto. So bili Rusi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
7115801 (13688) GrX

Več podobnih tem