» »

Predsedniške volitve v Franciji

Predsedniške volitve v Franciji

Temo vidijo: vsi
««
10 / 13
»»

Heavy ::

mtosev je izjavil:

Heavy je izjavil:

mtosev je izjavil:

rušenje diktatorja gaddafija kateremu se je uprlo lastno ljudstvo je zame ok.



Glede na tvoje prejšnje poste, pa demokratično izvoliti Le Penovo pa ni ok?
adolf hitler je tudi bil demokratično izvoljen. zakaj bi si večina normalnih ljudi želela nore babe le pen?



A res misliš da bo Penova kurila muslimane v pečeh, tako kot sedaj to počne Dolan z mehičani?
#TeamFelix

jype ::

Heavy> A res misliš da bo Penova kurila muslimane v pečeh, tako kot sedaj to počne Dolan z mehičani?

Ne. To boste počeli drugi. Ona bo zgolj legalizirala takšno početje, tako kot ga je Dolan.

mtosev ::

Zagor_tenay je izjavil:

adolf hitler je tudi bil demokratično izvoljen. zakaj bi si večina normalnih ljudi želela nore babe le pen?


Veš, kaj imajo skupnega Hitler, Merklova in Macron. Nimajo otrok, zato jim je vseeno kaj bo z narodom v prihodnosti.

Hitler je Nemčijo uničil z vojno, Merklova in Macron bosta pa svoj narod uničila z priseljevanjem muslimanov.
right. ker so nemčijo uničili 3mil turkov ane?
merklova mi je še vedno kul

Heavy je izjavil:

mtosev je izjavil:

Heavy je izjavil:

mtosev je izjavil:

rušenje diktatorja gaddafija kateremu se je uprlo lastno ljudstvo je zame ok.



Glede na tvoje prejšnje poste, pa demokratično izvoliti Le Penovo pa ni ok?
adolf hitler je tudi bil demokratično izvoljen. zakaj bi si večina normalnih ljudi želela nore babe le pen?



A res misliš da bo Penova kurila muslimane v pečeh, tako kot sedaj to počne Dolan z mehičani?
ne bo. bo pa škodovala multikulturni evropi, kjer večino ljudi ne zanima poreklo drugega človeka, če je ta ok.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Zagor_tenay ::

jype> Macrona ni kandidirala levica.

Če bi ga kandidirali francoski delavci, bi mogoče celo bil zaupanja vreden človek.

Kandidirali so ga Rotschildi, največje zlo človeštva.

mtosev ::

navečje zlo je le pen-putin naveza.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zagor_tenay ::

toše, preveč CNN gledaš

mtosev ::


dobra slikica
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Heavy ::

mtosev je izjavil:

ne bo. bo pa škodovala multikulturni evropi, kjer večino ljudi ne zanima poreklo drugega človeka, če je ta ok.



Reče tisti, ki že 30 let ždi v sobici za računalnikom.

Na vsakem koraku nas posiljujejo z multikulturo (čeprav hočejo uvažati samo muslimane). Pojdi na Kitajsko ali Japonsko ali v Afriko razlagat, da potrebujejo več belcev. Kaj, a nasprotno pa ne upa it?
#TeamFelix

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Heavy ()

kow ::

1) mislim, da ti ni jasno kaj je seksualni fetis.
2) Kako ves, da Macrona ne privlacijo mlade?

GrX ::

jype je izjavil:

Heavy> A res misliš da bo Penova kurila muslimane v pečeh, tako kot sedaj to počne Dolan z mehičani?

Ne. To boste počeli drugi. Ona bo zgolj legalizirala takšno početje, tako kot ga je Dolan.


Prosim za vir novice, kjer piše, da Donald kuri Mehičane oz. je legaliziral kurjenje .. Tvoje provociranje in zavajanje bi se lahko kvalificiralo kot zloraba uma.

Zagor_tenay ::

mislim, da ti ni jasno kaj je seksualni fetis.

mogoče fetiš res ni prava beseda. Vendar jasno je kaj sem hotel povedati.

Kako ves, da Macrona ne privlacijo mlade?

če ga privlačijo mlade, zakaj se potem drži te grde 24 let starejše ženske? Otrok nimata? Če je normalen, naj si najde mlajšo.

kow ::

Zagor_tenay je izjavil:

mislim, da ti ni jasno kaj je seksualni fetis.

mogoče fetiš res ni prava beseda. Vendar jasno je kaj sem hotel povedati.

Kako ves, da Macrona ne privlacijo mlade?

če ga privlačijo mlade, zakaj se potem drži te grde 24 let starejše ženske? Otrok nimata? Če je normalen, naj si najde mlajšo.


Morda meni, da bi se mlade hitro navelical, hkrati pa izgubil starejso s katero je sicer zadovoljen?

xmetallic ::

mtosev je izjavil:

ne bo. bo pa škodovala multikulturni evropi, kjer večino ljudi ne zanima poreklo drugega človeka, če je ta ok.

Evropejci z normalnimi priseljenci drugih celin nimajo težav, z izjemo dveh kjer prevladuje do zahoda sovražno nastrojena ideologija. Konfliktov z Kanadčani, Američani, Kitajci, Japonci v Evropi ni. Podobno je v ZDA kjer Američani nimajo konfliktov z Kitajci, Japonci, Evropejci. Popolnoma drugačna zgodba je ko omeniš muslimane. Muslimani pa so nezaželjeni v vseh omenjenih državah in celinah. Ni je zahodne države, kjer bi bili državljani zadovoljni, če bi jim nekdo uvozil milijone nepovabljenih pripadnikov do nas sovražne ideologije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

mtosev ::

v ameriki nimajo nekih velikih problemov z muslimani. so kr dobro integrirani v družno v zda.
za francijo so pa rekli, da je failala pri integraciji teh ljudi. baje jih je dosti brezposlenih in nimajo občutka, da pripadajo svoji novi državi.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

radmannsdorf ::

Rad imam Marine Le Pen.

mtosev ::

radmannsdorf je izjavil:

Rad imam Marine Le Pen.
?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

ADIJOOO ::

mtosev je izjavil:

v ameriki nimajo nekih velikih problemov z muslimani. so kr dobro integrirani v družno v zda.
za francijo so pa rekli, da je failala pri integraciji teh ljudi. baje jih je dosti brezposlenih in nimajo občutka, da pripadajo svoji novi državi.


Ja zdaj si pa odkril toplo vodo ;)

ZDA 325 miljonov prebivalcev od tega 2 miljona muslimanov

Francija 66 mio prebivalcev od tega 6-8 mio muslimanov

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ADIJOOO ()

mtosev ::

Don't Blame Muslims: France's Failed Promise of Integration

http://www.huffingtonpost.com/erik-blei...

vido na cnnu tole pred časom.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

ADIJOOO ::

mtosev je izjavil:

Don't Blame Muslims: France's Failed Promise of Integration

http://www.huffingtonpost.com/erik-blei...

vido na cnnu tole pred časom.



CNN je fake news

mtosev ::

you just lost the argument :))
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

chucki ::

mtosev je izjavil:

v ameriki nimajo nekih velikih problemov z muslimani. so kr dobro integrirani v družno v zda.
za francijo so pa rekli, da je failala pri integraciji teh ljudi. baje jih je dosti brezposlenih in nimajo občutka, da pripadajo svoji novi državi.


Brezposleni so, ker se jim ne ljubi delat, ampak raje par otrok našopaja pa sociala. Ker jim pa to ne omogoča dostojnega življenja pa raje razbijajo po ulicah. A v službi boš tudi po parih letih rekel, ko bo kaj narobe, da so te slabo naučili? Malce samoiniciative tudi človek potrebuje. Preveč se ujčka folk, zato gre pa vse v k
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Scaramouche ::

radmannsdorf je izjavil:

Rad imam Marine Le Pen.



In še več jih bo, to so bile za desnico neverjetne volitve, jaz nisem pričakoval tako tesen boj, naslednje volitve so sigurno v rokah desnice če levica nadaljuje z tako politiko.

Le Pen je bil par let nazaj marginalna, levičarji so dobili Pirovo zmago, za naprej bodo pa sami kreirali še večji vzpon desnice...

mtosev ::

chucki je izjavil:

mtosev je izjavil:

v ameriki nimajo nekih velikih problemov z muslimani. so kr dobro integrirani v družno v zda.
za francijo so pa rekli, da je failala pri integraciji teh ljudi. baje jih je dosti brezposlenih in nimajo občutka, da pripadajo svoji novi državi.


Brezposleni so, ker se jim ne ljubi delat, ampak raje par otrok našopaja pa sociala. Ker jim pa to ne omogoča dostojnega življenja pa raje razbijajo po ulicah. A v službi boš tudi po parih letih rekel, ko bo kaj narobe, da so te slabo naučili? Malce samoiniciative tudi človek potrebuje. Preveč se ujčka folk, zato gre pa vse v k
dvomim, da se večini ljudi ne da delati. ko imaš premalo te hitro stimulira, da začneš delati.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

ADIJOOO ::

ADIJOOO je izjavil:

mtosev je izjavil:

Don't Blame Muslims: France's Failed Promise of Integration

http://www.huffingtonpost.com/erik-blei...

vido na cnnu tole pred časom.



CNN je fake news


Ne, ker sploh ne bom bral Clinton networka, ker ga tudi ne berem.
Sem pa včeraj dal podatke, da je v Franciji 30% muslimanov, ki nočejo sprejeti Francoskih zakonov ampak hočejo Šerjatsko pravo.

mtosev ::

saj ljudje marsikaj hočejo pa ne dobijo. dokler ne postajejo teroristi je vseeno kaj si mislijo.

prejšnji argument pa si hitro izgubil. self ownaža. :))
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

dice7 ::

ADIJOOO je izjavil:

Sem pa včeraj dal podatke, da je v Franciji 30% muslimanov, ki nočejo sprejeti Francoskih zakonov ampak hočejo Šerjatsko pravo.

Zanimivo, manjsa stevilka kot pa pri nasih desnicarjih ki bi kar izvensodno izvajali teror

ADIJOOO ::

mtosev je izjavil:

saj ljudje marsikaj hočejo pa ne dobijo. dokler ne postajejo teroristi je vseeno kaj si mislijo.

prejšnji argument pa si hitro izgubil. self ownaža. :))


Nič nisem izgubil, ker nisem prebral, ker ne berem Clinton network. Mi pa ti razloži kaj si prebral pa ti bom odgovoril če seveda veš kaj si sploh prebral.

dice7 je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

Sem pa včeraj dal podatke, da je v Franciji 30% muslimanov, ki nočejo sprejeti Francoskih zakonov ampak hočejo Šerjatsko pravo.

Zanimivo, manjsa stevilka kot pa pri nasih desnicarjih ki bi kar izvensodno izvajali teror


Kakšna pa je številka naših deničarjev, ki bi izvajali izvensodni teror?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ADIJOOO ()

mtosev ::

glej jaz tebi ne bom nič. link sem ti dal. če nisi pripravljen brati real news pa je to tvoj problem. izgubo si
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

ADIJOOO ::

mtosev je izjavil:

glej jaz tebi ne bom nič. link sem ti dal. če nisi pripravljen brati real news pa je to tvoj problem. izgubo si


real news LOL

Jaz bi prej rekel, da je Fantasy @ Wikipedia

Poldi112 ::

Dejstvo ostaja, da če nisi sposoben ovreči njegovega vira. Kar, v primeru da ni točen, ne bi smelo biti problem.

In kako točno vpliva na mir v franciji, da se tretjini muslimanov zdi sharia law ok? A sledijo zakonom države, ali sharie?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

mtosev ::

ADIJOOO je izjavil:

mtosev je izjavil:

glej jaz tebi ne bom nič. link sem ti dal. če nisi pripravljen brati real news pa je to tvoj problem. izgubo si


real news LOL

Jaz bi prej rekel, da je Fantasy @ Wikipedia
a ti ne prenehaš ko izgubiš ane?


Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Scaramouche ::

Ne čudim se da je v Franciji toliko islamistov sej drugje niti ni tako drugače!

https://www.theguardian.com/uk-news/201...

However, when asked to what extent they agreed or disagreed that homosexuality should be legal in Britain, 18% said they agreed and 52% said they disagreed, compared with 5% among the public at large who disagreed. Almost half (47%) said they did not agree that it was acceptable for a gay person to become a teacher, compared with 14% of the general population.

In a series of questions on the terror threat in Britain, 4% said they sympathised with people who took part in suicide bombings (1% said they completely sympathised and 3% said they sympathised to some extent), and 4% said they sympathised with people who committed terrorist actions as a form of political protest generally.

Nearly a quarter (23%) supported the introduction of sharia law in some areas of Britain, and 39% agreed that "wives should always obey their husbands", compared with 5% of the country as a whole. Two-thirds (66%) said they completely condemned people who took part in stoning adulterers, and a further 13% condemned them to some extent. Nearly a third (31%) thought it was acceptable for a British Muslim man to have more than one wife, compared with 8% of the wider population.

ADIJOOO ::

mtosev je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

mtosev je izjavil:

glej jaz tebi ne bom nič. link sem ti dal. če nisi pripravljen brati real news pa je to tvoj problem. izgubo si


real news LOL

Jaz bi prej rekel, da je Fantasy @ Wikipedia
a ti ne prenehaš ko izgubiš ane?




Kaj točno pa sem zgubil to mi ni jasno?

Heavy ::

Huffington članek je malo bullshit. Država ni odgovorna, da hodi za teboj in ti rit briše, ker si jo sam ne znaš. Rojen ali priseljen, na tebi je, da se vklopiš v družbo. In če sam ne upaš nekaj ustvarit, potem vsaj zagotovi lepše življenje za svoje potomce. Če ne upaš tega, pa pojdi nazaj v svojo domovino.



Ampak lažje je it z šleparjem v množico zaradi karikature v časopisu.
#TeamFelix

mtosev ::

Heavy je izjavil:

Huffington članek je malo bullshit. Država ni odgovorna, da hodi za teboj in ti rit briše, ker si jo sam ne znaš. Rojen ali priseljen, na tebi je, da se vklopiš v družbo. In če sam ne upaš nekaj ustvarit, potem vsaj zagotovi lepše življenje za svoje potomce. Če ne upaš tega, pa pojdi nazaj v svojo domovino.



Ampak lažje je it z šleparjem v množico zaradi karikature v časopisu.
v nemčiji imigranti gredo skozi integracijo. sami se ne bo integrirali.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

vostok_1 ::

mtosev je izjavil:

radmannsdorf je izjavil:

Rad imam Marine Le Pen.
?

He's into gilfs ;)
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

ADIJOOO ::

mtosev je izjavil:

Heavy je izjavil:

Huffington članek je malo bullshit. Država ni odgovorna, da hodi za teboj in ti rit briše, ker si jo sam ne znaš. Rojen ali priseljen, na tebi je, da se vklopiš v družbo. In če sam ne upaš nekaj ustvarit, potem vsaj zagotovi lepše življenje za svoje potomce. Če ne upaš tega, pa pojdi nazaj v svojo domovino.



Ampak lažje je it z šleparjem v množico zaradi karikature v časopisu.
v nemčiji imigranti gredo skozi integracijo. sami se ne bo integrirali.


Zelo dobro gre Nemcem integracija od rok ni kaj

mtosev ::

OECD praises Germany's refugee integration

German workplace integration of refugees has improved well, according to the 35-nation OECD. The organization found that three-quarters of 2,200 German firms surveyed had few or no difficulties with those they hired.

-
Lessons from Germany on successfully integrating refugees
https://www.weforum.org/agenda/2017/01/...
I win again
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

ADIJOOO ::

mtosev je izjavil:

OECD praises Germany's refugee integration

German workplace integration of refugees has improved well, according to the 35-nation OECD. The organization found that three-quarters of 2,200 German firms surveyed had few or no difficulties with those they hired.

-
Lessons from Germany on successfully integrating refugees
https://www.weforum.org/agenda/2017/01/...
I win again



Merkel’s Germany: Muslim migrants committed 142,500 CRIMES in Germany during the first six months of 2016
http://www.dailymail.co.uk/news/article...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ADIJOOO ()

mtosev ::

res dober website si našo ja
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

ADIJOOO ::

mtosev je izjavil:

res dober website si našo ja


Real news poba. Sprijazni se, da si zgubu k devica na orgiji.

mtosev ::

vidim, da si spremenil website. prvo si postal tole

https://en.europenews.dk/Merkels-German...

not pa piše tole

Merkel is rushing Germany and Europe headlong to disaster. She will go down in history as the worst German Chancellor since Adolf Hitler.
:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

ADIJOOO ::

mtosev je izjavil:

vidim, da si spremenil website. prvo si postal tole

https://en.europenews.dk/Merkels-German...

not pa piše tole

Merkel is rushing Germany and Europe headlong to disaster. She will go down in history as the worst German Chancellor since Adolf Hitler.
:D


Spremenil sem, ker je samo malo članka na koncu imaš link, ki pelje, do te strani, kjer je celoten članek.

To kar se tiče Merklove je pa čista resnica.

Truga ::

ADIJOOO je izjavil:

mtosev je izjavil:

res dober website si našo ja


Real news poba. Sprijazni se, da si zgubu k devica na orgiji.

.uk news niso real ze od viktorijanskih cajtngov, wtf are you on

dice7 ::

ADIJOOO je izjavil:

Kakšna pa je številka naših deničarjev, ki bi izvajali izvensodni teror?
ce za mero vzamemo FB komentarje blizu 100%, narodnost 'osumljencev' v clankih naceloma niti ni pomembna. Velja tudi za ostale spletne portale

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()

mtosev ::

@adijooo

jaz ne vem, če je tisto kar si postal true or not. vem pa, da obstajajo zapori in deportacije za ljudi kateri se ne znajo obnašati.
to je rešitev tega problema.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

xmetallic ::

mtosev je izjavil:

v ameriki nimajo nekih velikih problemov z muslimani. so kr dobro integrirani v družno v zda.
za francijo so pa rekli, da je failala pri integraciji teh ljudi. baje jih je dosti brezposlenih in nimajo občutka, da pripadajo svoji novi državi.

Sej trolaš, ane? Američani imajo potrpljenje dokler se muslimani ne vtikajo v njihove posle. Ko kakšen odpre usta pa sledi backfire. Dobesedno ga "raztrgajo" v medijih. Pa tam kvazi človekoljubne organizacije ne upajo preveč sikat oblastem. Tudi če se opogumijo jih oblast ne jebe 5%. ZDA vedno stopijo na stran svojih državljanov ko so v igri Američani in muslimani. Tega v Evropi ne moreš doživeti. Kar EU vedno znova dokazuje. Vsaka poteza je zoper evropske državljane.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

ADIJOOO ::

Včeraj so bili izgredi, ko sta bila znana zmagovalca prvega kroga. Protestniki, ki so razbijali po mestu in protestirali so upili ne Marine Le pen in ne Macron. Torej Antifa ne samo,d a ni zadovolnja z Marine Le pen tudi z Macronom niso zadovolnji.

mtosev ::

xmetallic je izjavil:

mtosev je izjavil:

v ameriki nimajo nekih velikih problemov z muslimani. so kr dobro integrirani v družno v zda.
za francijo so pa rekli, da je failala pri integraciji teh ljudi. baje jih je dosti brezposlenih in nimajo občutka, da pripadajo svoji novi državi.

Sej trolaš, ane? Američani imajo potrpljenje dokler se muslimani ne vtikajo v njihove posle. Ko kakšen odpre usta pa sledi backfire. Dobesedno ga "raztrgajo" v medijih. Pa tam kvazi človekoljubne organizacije ne upajo preveč sikat oblastem. Tudi če se opogumijo jih oblast ne jebe 5%. ZDA vedno stopijo na stran svojih državljanov ko so v igri Američani in muslimani. Tega v Evropi ne moreš doživeti. Kar EU vedno znova dokazuje. Vsaka poteza je zoper evropske državljane.
jaz tega ne opazim. a sigurno živiš v euju?

ADIJOOO je izjavil:

Včeraj so bili izgredi, ko sta bila znana zmagovalca prvega kroga. Protestniki, ki so razbijali po mestu in protestirali so upili ne Marine Le pen in ne Macron. Torej Antifa ne samo,d a ni zadovolnja z Marine Le pen tudi z Macronom niso zadovolnji.
in kolk je bilo teh protestnikov? malo mešaš tole z veliko večino ljudi.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Heavy ::

mtosev je izjavil:

jaz tega ne opazim. a sigurno živiš v euju?


Najbolj aktualna: nadzor na mejah za tiste, ki odhajajo iz šengena. Turiste je treba pregledovati, med tem ko horde ljudi brez dokumentov lahko po mili volji prestopajo med državami.
#TeamFelix
««
10 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Posledice Manchesterskega napada? (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Problemi človeštva
998144782 (130445) BigWhale
»

Rusi tudi nad francoske volitve? Vsaka četrta novica o volitvah na Twitterju je lažna (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
9118809 (15773) Looooooka

Macronleaks (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22332791 (30136) kuglvinkl
»

Macron trdi: hekerji so ukradli mojo elektronsko pošto. So bili Rusi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
7115746 (13633) GrX

Več podobnih tem