» »

Predsedniške volitve v Franciji

Predsedniške volitve v Franciji

Temo vidijo: vsi
««
7 / 13
»»

vostok_1 ::

jype je izjavil:

vostok_1> Če smo "mi" krivi, da so tistega zbrcali, si ti kriv za več deset miljonov mrtvih zaradi boljševiških čistk.

Pa saj nisem Rus?

vostok_1> Ste pa direktno krivi za vsa tista posilstva, kriminal in umore, ki so jih migranti naredili.

Pa saj nisem iz Pakistana?

vostok_1> Ker je vaša javna politična agenda, masovno nekontrolirano sprejemanje migrantov iz nekompatibilnih kultur.

Da so kulture nekompatibilne, je tvoja napačna pavšalna sodba. Da je sprejemanje nekontrolirano, je tvoja napačna pavšalna sodba. Da je to naša politična agenda, je posledično tvoja napačna pavšalna sodba.

vostok_1> Kar recimo ni "naše" stališče. Tudi ni "naše" stališče, da se brca ljudi, nezavestne or otherwise.

Seveda je, saj je vendar jasno, da Slovenci to počnete. Piše v tisku:

http://www.rtvslo.si/crna-kronika/26-le...



Saj nisem rekel, da so rusi počeli pokole. Nisi rus. Si pa neo-boljševik.

Nelegalni pakistanec nima/ne sme imet vpliva na zakonodajni postopek neposredno. Ti pa si volilc. Ti imaš. Ti si to odobril.

Nekompatibilnost kultur je neizpodbitno dejstvo. Razen če je kompatibilnost zate, sistematično masovno posiljevanje 40k deklic sredi Švedske/Britanije...

Imaš tudi pacifistične slovence. Slovence, ki so ravno dobili državljanstvo. Torej vsi so krivi brcanja? Mhm.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

GizmoX ::

udirač => uni. dipl. inž. rač.

jype ::

vostok_1> Saj nisem rekel, da so rusi počeli pokole.

Kdo pa?

vostok_1> Nekompatibilnost kultur je neizpodbitno dejstvo.

Ne, nekompatibilnost kultur je izmišljena nacistična propaganda. Vemo, kako pride do tega: Nekdo hoče na hitro zaslužit, pa potem nastavi koran, da bodo krivi muslimani. Vsi bodo verjeli, ker se je nekdo zelo potrudil sponzorirat obilno oglaševanje te neumnosti.

vostok_1> Imaš tudi pacifistične slovence. Slovence, ki so ravno dobili državljanstvo. Torej vsi so krivi brcanja?

Seveda so. Če so vsi Pakistanci krivi posiljevanja (in če niso, zakaj so potem sploh tepeni od skinheadov?), potem so tudi vsi Slovenci krivi brcanja. Če so vsi muslimani odgovorni za terorizem, potem so tudi vsi kristjani odgovorni za sistematično zlorabo otrok, ateisti za žrtve komunističnega nasilja, belci pa za popolnoma vse. Jebiga, tako je videti krivda na podlagi pripadnosti.

GizmoX> Glede imigrantov na Švedskem priporočam ogled "Last Night in Sweden", by Tim Pool.

Odlično, javno dostopne podatke bi po tvojem morali pridobivati skozi komentar ameriških fašistov, ki jih plačuje Putin. Kaj pa, če bi šli raje na Švedsko pogledat? Aja, saj res, ne pustijo vas, preveč nezavestnih do smrti zbrcate. Nič za to, saj samo stran vržete potni list, pa boste dobili tri jurje na mesec in novo hišo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

D3m ::

Ne, nekompatibilnost kultur je izmišljena nacistična propaganda.


Ni res.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Berserker ::

Kompatibilnost kultur je mogoča, če določena kultura omogoča večje socialne prednosti in vsi k njej stremijo, ali pa so vsi udeleženci tolk sekularni da je izražanje lastne kulture zgolj na osebnem nivoju.

jype ::

Berserker> Kompatibilnost kultur je mogoča, če določena kultura omogoča večje socialne prednosti in vsi k njej stremijo, ali pa so vsi udeleženci tolk sekularni da je izražanje lastne kulture zgolj na osebnem nivoju.

Vsako izražanje kulture je vedno na osebnem nivoju. Dejstvo, da so mnogi pripravljeni kolektivno nasilno protestirat proti pravicam tretjih oseb, s katerimi niso povezani, ne govori v prid nekompatibilnosti kultur, temveč v prid temu, da je marsikoga treba izobraziti, če ne gre drugače pa tako, da se mu praktično demonstrira, kako je ostati brez pravic zaradi pritiskov nasilnežev.

Vse to, kar danes počnete islamofobi, smo v preteklosti že videli:

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: oo7 ()

Scaramouche ::

Lepobi bilo da ti musliman ki je sprevidel resnico pojasni!

xmetallic ::

jype je izjavil:

Ne, nekompatibilnost kultur je izmišljena nacistična propaganda. Vemo, kako pride do tega: Nekdo hoče na hitro zaslužit, pa potem nastavi koran, da bodo krivi muslimani. Vsi bodo verjeli, ker se je nekdo zelo potrudil sponzorirat obilno oglaševanje te neumnosti.

V moji hiši veljajo moja pravila. Če se nisi sposoben mojim pravilom prilagodit potem najin pogled, najina kultura ni kompatibilna. Ne moreva živeti v sožitju, ker jaz v svoji hiši prepovedujem hojo v čevljih, ti pa ostajaš pri svojem da boš hodil po moji hiši v čevljih. Ker si ti gost na mojem ozemlju se boš ali prilagodil ali odšel. Svojih "pravil" v mojih hiši ne boš uveljavljal. Hišo zamenjaj z državo, lastnika pa z držvljani.

V Evropi hijab ni nekaj, kar je zaželjeno na ulicah, v islamu je to pogosto kar obvezno. V naši kulturi se ne obrezje otrok, v islamu je to stalna praksa. Takih primerjav je milijon.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

mtosev ::

jype je izjavil:

vostok_1> Saj nisem rekel, da so rusi počeli pokole.

Kdo pa?

vostok_1> Nekompatibilnost kultur je neizpodbitno dejstvo.

Ne, nekompatibilnost kultur je izmišljena nacistična propaganda. Vemo, kako pride do tega: Nekdo hoče na hitro zaslužit, pa potem nastavi koran, da bodo krivi muslimani. Vsi bodo verjeli, ker se je nekdo zelo potrudil sponzorirat obilno oglaševanje te neumnosti.

vostok_1> Imaš tudi pacifistične slovence. Slovence, ki so ravno dobili državljanstvo. Torej vsi so krivi brcanja?

Seveda so. Če so vsi Pakistanci krivi posiljevanja (in če niso, zakaj so potem sploh tepeni od skinheadov?), potem so tudi vsi Slovenci krivi brcanja. Če so vsi muslimani odgovorni za terorizem, potem so tudi vsi kristjani odgovorni za sistematično zlorabo otrok, ateisti za žrtve komunističnega nasilja, belci pa za popolnoma vse. Jebiga, tako je videti krivda na podlagi pripadnosti.

GizmoX> Glede imigrantov na Švedskem priporočam ogled "Last Night in Sweden", by Tim Pool.

Odlično, javno dostopne podatke bi po tvojem morali pridobivati skozi komentar ameriških fašistov, ki jih plačuje Putin. Kaj pa, če bi šli raje na Švedsko pogledat? Aja, saj res, ne pustijo vas, preveč nezavestnih do smrti zbrcate. Nič za to, saj samo stran vržete potni list, pa boste dobili tri jurje na mesec in novo hišo.
true or troll?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

jype ::

Scaramouche> Lepobi bilo da ti musliman ki je sprevidel resnico pojasni!

Musliman, ki sprevidi resnico v ureditvi, ki jo vi zagovarjate, bo umorjen.

Musliman, ki sprevidi resnico v ureditvi, ki jo zagovarjam jaz, bo prenehal biti musliman in nadaljeval s svojim življenjem brez bistvenih posledic.

xmetallic> V moji hiši veljajo moja pravila.

Na mojem planetu pa moja.

xmetallic> V Evropi hijab ni nekaj, kar je zaželjeno na ulicah,

Vem, da bi mi fašisti radi predpisali garderobo, ampak jaz se ne pustim.

xmetallic> V naši kulturi se ne obrezje otrok,

Zato je pa pomembno, da so meje odprte, da lahko ljudje, ki nočejo rezat svojih otrok, pridejo sem in se ne ukvarjajo s tem, kako bodo razširjeni družini in verski policiji pojasnili, zakaj nočejo spoštovati kulture, ki je pri njih obvezna.

mtosev> true or troll?

Kaj misliš? Pomisli malo, kdo to trdi, pa ti bo hitro jasno, če je res.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: oo7 ()

vostok_1 ::

jype je izjavil:

vostok_1> Saj nisem rekel, da so rusi počeli pokole.

Kdo pa?


Boljševiki.

jype je izjavil:


Ne, nekompatibilnost kultur je izmišljena nacistična propaganda. Vemo, kako pride do tega: Nekdo hoče na hitro zaslužit, pa potem nastavi koran, da bodo krivi muslimani. Vsi bodo verjeli, ker se je nekdo zelo potrudil sponzorirat obilno oglaševanje te neumnosti.


Samo v tvojem svetu lahko sobiva kamenjanje prešuštnic, rezanje rok za tatvine, obglavljanje nevernikov, s sekularno, racionalistično in humano kulturo...brez da bi na meji stali oboroženi možje in žene.

jype je izjavil:


Seveda so. Če so vsi Pakistanci krivi posiljevanja (in če niso, zakaj so potem sploh tepeni od skinheadov?), potem so tudi vsi Slovenci krivi brcanja. Če so vsi muslimani odgovorni za terorizem, potem so tudi vsi kristjani odgovorni za sistematično zlorabo otrok, ateisti za žrtve komunističnega nasilja, belci pa za popolnoma vse. Jebiga, tako je videti krivda na podlagi pripadnosti.


Niso vsi pakistanci krivi posiljevanja, ampak obstaja velika vrjetnost, da naključnemu pakistancu, se posilstvo ne zdi neka tako huda zadeva, vsaj dokler on posiljuje.
Glede na stanje muslimanskih držav, je velika vrjetnost, da boš dobil muslimana, ki se mu bo terorizem zdel nekaj sprejemljivega, dokler on to počne.
Komunisti so bili primarno komunisti, in pol ateisti. Niso pobijali v imenu nevere ampak v imenu "Marxa". In ja, komunisti so nevarni v naključno izbranem vzorcu.
Naključen belec, nekoč je bil morda to kar ti praviš. Danes ni. Pakistanci, muslimani, komunisti pa so še vedno isti.

Pri slovencih je vrjetnost, da te bodo zbrcali tako majhna, da nihče sploh o temu ne razmišlja.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

jype ::

vostok_1> Boljševiki.

Aha, torej v resnici niso problem Slovenci, Muslimani in Poljaki, temveč dejansko zgolj kriminalci? In če nadaljujemo v tej smeri - ogromna večina kriminalcev prihaja iz ekonomsko in socialno zelo šibkih družin. Skratka, če se želimo izogniti kriminalu, moramo poskrbeti, da v državi ne bomo imeli revežev? In ko tako nadaljujemo lahko sklenemo, da je v resnici najceneje, da:

- Odpremo meje,
- financiramo programe, ki dolgoročno povečujejo vertikalno mobilnost spodnjih socialnih slojev,
- kriminalce kaznujemo na načine, ki dokazljivo zmanjšujejo povratništvo.

Ja, se strinjam!

vostok_1> ampak obstaja velika vrjetnost, da naključnemu pakistancu, se posilstvo ne zdi neka tako huda zadeva, vsaj dokler on posiljuje.

Gre predvsem za tvoj predsodek. Večini Slovencev se posilstvo ne zdi neka tako huda zadeva, vsaj dokler je v skladu s krščansko kulturo (ki v svojih verskih tekstih posilstvo spodbuja predvsem kot sredstvo političnega nasilja).

vostok_1> Samo v tvojem svetu lahko sobiva kamenjanje prešuštnic, rezanje rok za tatvine, obglavljanje nevernikov, s sekularno, racionalistično in humano kulturo...brez da bi na meji stali oboroženi možje in žene.

Ne. Samo v vašem svetu lahko te reči sobivajo. V mojem svetu žrtve lahko svobodno prečkajo mejo države, ki jih je sposobna zaščititi pred barbarskimi praksami verskih diktatur.

Če Primc zmaga, bodo odprte meje prav prišle tudi ženskam iz Slovenije.

vostok_1> Pri slovencih je vrjetnost, da te bodo zbrcali tako majhna, da nihče sploh o temu ne razmišlja.

Kdaj je nazadnje kak Pakistanec do smrti zbrcal kakega nezavestnega Slovenca?

Verjetnost je očitno večja pri Slovencih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

ADIJOOO ::

Danes je predvolilni molk.

jype je izjavil:



Kdaj je nazadnje kak Pakistanec do smrti zbrcal kakega nezavestnega Slovenca?



Če jim ne bomno pustili v državo potem se to ne more zgoditi če pa bomo odprli meje potem pa se bo to dogajalo tako, da ZAPRTJE MEJE IN GRADNJA ZIDOV IN OGRAJE je edina rešitev če hočemo ohraniti mir in red.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ADIJOOO ()

TESKAn ::

vostok_1 je izjavil:

Niso vsi pakistanci krivi posiljevanja, ampak obstaja velika vrjetnost, da naključnemu pakistancu, se posilstvo ne zdi neka tako huda zadeva, vsaj dokler on posiljuje.

Kot se naključnemu državljanu zapiranje mej ne zdi neka tako huda zadeva, dokler on zapira meje. Ali pa se mu vtikanje države v osebne stvari ne zdi neka tako huda zadeva, dokler on predpisuje, v kaj naj se država vtika. Ali pa...u get the point. Vsak represiven ukrep se večini naključnih zemljanov ne zdi neka tako huda zadeva - dokler je ta uperjen proti drugim. Reakcijo taistih ljudi, ko je tak ukrep uperjen proti njim, pa lahko lepo vidimo na tem forumu v desničarskem skakanju v luft, ko jim jype vrže nazaj iste ukrepe, za katere so navijali, ko so bili uperjeni proti trenutno popularnemu grešnemu kozlu.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

jype ::

ADIJOOO> Če jim ne bomno pustili v državo potem se to ne more zgoditi

Ja, če vse Slovence privežemo na bolniške postelje, se tudi ne more.

mtosev ::

včeraj gledal cnn in so rekli, da le penova nima možnosti za zmago. k sreči imajo v franciji več kandidatov/izbire kot v zda.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

ADIJOOO ::

jype je izjavil:

ADIJOOO> Če jim ne bomno pustili v državo potem se to ne more zgoditi

Ja, če vse Slovence privežemo na bolniške postelje, se tudi ne more.


Ti ekonomski migrant nimaš nobene veze z Slovenijo brigaj se za svojo Švedsko. Če boš spet rekel, da plačuješ davke to samo pokaže kako si nesposoben, da ne moreš pridobiti Švedskega državljanstva medtem, ko ga ekonomski migrati z tretje sveta prej kot ti je zelo smešno LOL

mtosev je izjavil:

včeraj gledal cnn in so rekli, da le penova nima možnosti za zmago. k sreči imajo v franciji več kandidatov/izbire kot v zda.


CNN je isto govoril za Trumpa. Ampak mtosev važno, da te je CNN pomiril, da se več tako ne treseš pred zlobno Marine Le Pen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ADIJOOO ()

mtosev ::

a ti si proti nori/zlobni le penovi al ne?

Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

ADIJOOO ::

mtosev je izjavil:

a ti si proti nori/zlobni le penovi al ne?



Marine Le Pen hoče omejiti priseljevanje v Francijo z 200 000 letno na 10 000 v tem ne vidim nič slabega.

Saj v Franciji skoraj, dsa ni več pravih Francozev LOL



Nimam nič proti če zmaga Le Pen samo tudi če zmaga ne bo mogla veliko svoojih želj ureničiti tako kot ne Macron, ker Junija so še parlamentarne volitve in Le penova in Macrron nimata močnega zaledja tako, da raje vidim, da zmaga Fillon, ki ima za seboj Republikance in tudi na parlamentarnih volitvah bodo zmagali no to pa je že druga pesem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ADIJOOO ()

mtosev ::

ADIJOOO je izjavil:

mtosev je izjavil:

a ti si proti nori/zlobni le penovi al ne?



Marine Le Pen hoče omejiti priseljevanje v Francijo z 200 000 letno na 10 000 v tem ne vidim nič slabega.
to brez, da francija izstopi iz euja ni mogoče. free movement of people pa to
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

ADIJOOO ::

mtosev je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

mtosev je izjavil:

a ti si proti nori/zlobni le penovi al ne?



Marine Le Pen hoče omejiti priseljevanje v Francijo z 200 000 letno na 10 000 v tem ne vidim nič slabega.
to brez, da francija izstopi iz euja ni mogoče. free movement of people pa to


Priseljevanje ali prosto gibanje ni ista župa

mtosev ::

kolk vem dokler si eu citizen se lahko prosto giblješ po euju. ne vem, če to velja na begunce al migrante
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

ADIJOOO ::

mtosev je izjavil:

kolk vem dokler si eu citizen se lahko prosto giblješ po euju. ne vem, če to velja na begunce al migrante


Saj šengen dovoljuje prosto gibanje po EU kaj ima to veze z priseljevanjem?

Če se v Francijo letno priseli 200 000 ljudi in to zmanjšajo na 10 000 to ne spremeni šengna. Pač zdaj zaradi raznih teroritičnih napadov ima marsikatera država v notranjosti šengna mejno kontrolo kar je tudi razumljivo glede na to koliko radikaliziranih ljudi je v Evropi zaradi neuspenšne integracije,

jype ::

ADIJOOO> Če se v Francijo letno priseli 200 000 ljudi in to zmanjšajo na 10 000 to ne spremeni šengna.

Seveda ne. Zgolj pomaga uničiti že tako švoh francosko gospodarstvo. Ve se, kdo in predvsem zakaj so brezposelni. Domačinom pač ni po godu, da bi opravljali "črnska" dela, zato je treba marljive ljudi poiskati v kulturah, kjer je preživetje še vedno odvisno od marljivosti.

ADIJOOO> koliko radikaliziranih ljudi je v Evropi zaradi neuspenšne integracije,

Tam, kjer zmagujejo konzervativci, revni ljudje lahko običajno izbirajo le med samopoškodovanjem ali terorizmom.

PaX_MaN ::

V razmislek, kaj je res pomembno: http://www.bbc.co.uk/newsbeat/article/3...

jype ::

Ja, predvsem tole:

"Gay people are being crucified - it's a danger and I don't want it coming to France, definitely not."

Nacistična propaganda je ljudi naplahtala, da bo s priseljenci v Francijo prišla tudi islamska diktatura. Zaskrbljujoče, da imajo ljudje tako majhno sposobnost kritičnega presojanja.

Scaramouche ::

jype je izjavil:

Ja, predvsem tole:

"Gay people are being crucified - it's a danger and I don't want it coming to France, definitely not."

Nacistična propaganda je ljudi naplahtala, da bo s priseljenci v Francijo prišla tudi islamska diktatura. Zaskrbljujoče, da imajo ljudje tako majhno sposobnost kritičnega presojanja.


Poglej kaj sami pravijo in učijo v mošejah po EU in ti bi takoj jasno kako bo ko bodo večina!

Zgodovina sprememb…

jype ::

Scaramouche> Poglej kaj sami pravijo in učijo v mošejah po EU

_Kdo_?

Scaramouche> ti bi takoj jasno kako bo ko bodo večina!

_Kdo_?

Populisti drugega kot zganjat histerije ne znate, zato je razumljivo, da morate ponavljat te neumnosti. Ogromna večina muslimanov je, tako kot ogromna večina kristjanov, zgolj "kulturnih", predvsem pa niso zmešani: Imajo družine in si želijo predvsem izobrazbo in ekonomsko prosperiteto zase in za svoje otroke, skratka, po razmišljanju so izraziti materialisti. Nekaj odstotkov je seveda norih: Ti potem pobijajo upokojence v Londonu zaradi težav na Severnem Irskem, ali pa zapeljejo tovornjak v množico ljudi, ker na Bližnjem vzhodu divja vojna. Da indoktrinacija v evropske vrednote zelo dobro deluje kažejo številni podatki - znatna večina najbolj plodnih evropskih terorističnih organizacij se je odpovedala nasilju, pa tudi mnoge islamske v Evropi so se že. Z ISIS bo še nekaj dela, ker so Američani dovolj oddaljeni od dogajanja, da jim lahko tisk laže (o Švedski, o Švici, o Siriji in o Rusiji), pa dovolj bogati, da njihov glas na volitvah na vse to še vedno močno vpliva.

D3m ::

mtosev je izjavil:

včeraj gledal cnn in so rekli, da le penova nima možnosti za zmago. k sreči imajo v franciji več kandidatov/izbire kot v zda.


Za Trumpa se je isto govorilo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Golaz ::

mtosev je izjavil:

a ti si proti nori/zlobni le penovi al ne?



Zakaj bi naj bila Le Pen nora/zlobna? Dajmo podkrepit takšne radikalne trditve, če ne je to samo sovražno hujskaštvo.

jype ::

Golaz> Zakaj bi naj bila Le Pen nora/zlobna? Dajmo podkrepit takšne radikalne trditve, če ne je to samo sovražno hujskaštvo.

Nihče ne trdi, da je zlobna, le prepričana je, da lahko omejitev legalnega priseljevanja reši socialne probleme. Ker vemo, da to ne drži, moramo skleniti, da je bodisi zlobna, bodisi neizobražena, bodisi ideološko zaslepljena. Nobena od teh opcij ni pretirano dober znak za sposobnost politične opcije, ki jo zastopa.

Scaramouche ::

Domačinom pač ni po godu, da bi opravljali "črnska" dela, zato je treba marljive ljudi poiskati v kulturah, kjer je preživetje še vedno odvisno od marljivosti.


Opisal si sebe, namesto da bi pri nas delal črnska dela si pobegnil!

jype ::

Scaramouche> Opisal si sebe, namesto da bi pri nas delal črnska dela si pobegnil!

Jaz nisem brezposeln, poleg tega da nisem pičkica, ki bi se izogibal težkemu delu, tako kot praktično vsi anonimni nacional-socialisti tule gor.

Scaramouche ::

jype je izjavil:

Scaramouche> Opisal si sebe, namesto da bi pri nas delal črnska dela si pobegnil!

Jaz nisem brezposeln, poleg tega da nisem pičkica, ki bi se izogibal težkemu delu, tako kot praktično vsi anonimni nacional-socialisti tule gor.


Nisi zato pa si pobegnil, zakaj nisi ostal tukaj in prijel za težko delo?
Medtem papljuvaš ostale ki to nočejo delati?

Golaz ::

jype je izjavil:

Golaz> Zakaj bi naj bila Le Pen nora/zlobna? Dajmo podkrepit takšne radikalne trditve, če ne je to samo sovražno hujskaštvo.

Nihče ne trdi, da je zlobna, le prepričana je, da lahko omejitev legalnega priseljevanja reši socialne probleme. Ker vemo, da to ne drži...


Kako to veš?

jype ::

Golaz> Kako to veš?

Pogledam v države, kjer že imajo tak sistem, kot ga predlagate, pa vidim, da ne reši nobene od težav, za katere trdite, da jih želite rešiti.

Golaz ::

jype je izjavil:

Golaz> Kako to veš?

Pogledam v države, kjer že imajo tak sistem, kot ga predlagate, pa vidim, da ne reši nobene od težav, za katere trdite, da jih želite rešiti.


Madžarska, Slovaška, Češka, Poljska ali pa Baltske države. Vsem je skupno da so sprejele malo ali nič migrantov ter, da se ne soočajo s podobnimi problemi kot Francozi, Nemci, Švedi, idr.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Golaz ()

jype ::

Golaz> Madžarska, Slovaška, Češka, Poljska ali pa Baltske države. Vsem je skupno da so sprejele malo ali nič migrantov ter, da se ne soočajo s podobnimi problemi kot Francozi, Nemci, Švedi, idr.

Vsem je skupno, da je življenski standard očitno znatno nižji, da se soočajo z bistveno resnješo obliko bega možganov kot zahodne države in da je njihov plan ohranjati izredno stanje, ker ne znajo politično motivirati ljudi na noben drug način.

Sliši se kot Nemčija v določenem obdobju.

Golaz ::

jype je izjavil:

Golaz> Madžarska, Slovaška, Češka, Poljska ali pa Baltske države. Vsem je skupno da so sprejele malo ali nič migrantov ter, da se ne soočajo s podobnimi problemi kot Francozi, Nemci, Švedi, idr.

Vsem je skupno, da je življenski standard očitno znatno nižji, da se soočajo z bistveno resnješo obliko bega možganov kot zahodne države...
Do tu ti še verjamem na besedo.

Podobnih problemov pa le nimajo.

Sicer pa osebno raje živim v državi, ki se še razvija (in so na dobri poti), kot pa v državi, kjer mi politiki pravijo, da se bom moral naučit živeti s terorizmom.

Zagor_tenay ::

jype je izjavil:

Vse to, kar danes počnete islamofobi, smo v preteklosti že videli:



Kolesar... tisti, ki so leta 65 protestirali proti mešanim šolam v ZDA so bili vizionarji. Ameriške osnovne in srednje šole so danes zaradi mešanja ras na nivoju tretjega sveta. Da so pa židi glavni promotorji "race mixinga" in uničenja bele rase pa niti sami židi ne skrivajo več, to je dejstvo.

jype ::

Golaz> Podobnih problemov pa le nimajo.

Načeloma imajo več kriminala in manj kriminalnih dejanj uspešno raziščejo. Večje je tudi povratništvo.

Golaz> Sicer pa osebno raje živim v državi, ki se še razvija (in so na dobri poti), kot pa v državi, kjer mi politiki pravijo, da se bom moral naučit živeti s terorizmom.

Terorizem imajo tudi na Slovaškem, Madžarskem, Poljskem in Češkem. Tudi tam so se morali naučiti živeti z njim.

Zagor_tenay> Kolesar... tisti, ki so leta 65 protestirali proti mešanim šolam v ZDA so bili vizionarji. Ameriške osnovne in srednje šole so danes zaradi mešanja ras na nivoju tretjega sveta.

Mhm, definitivno je problem v mešanju, če si rasist in verjameš rasistični propagandi.

Zagor_tenay> Da so pa židi glavni promotorji "race mixinga" in uničenja bele rase pa niti sami židi ne skrivajo več, to je dejstvo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Brane22 ::

jype je izjavil:

ADIJOOO> Če se v Francijo letno priseli 200 000 ljudi in to zmanjšajo na 10 000 to ne spremeni šengna.

Seveda ne. Zgolj pomaga uničiti že tako švoh francosko gospodarstvo. Ve se, kdo in predvsem zakaj so brezposelni. Domačinom pač ni po godu, da bi opravljali "črnska" dela, zato je treba marljive ljudi poiskati v kulturah, kjer je preživetje še vedno odvisno od marljivosti.


Ne seri. Če velja zakon trga povsod, naj še tu. Črnska dela so črnska, ker so tako plačana.
Kaj se je zgodilo z mehanizmom ponudbe in povpraševanja, ki naj bi spravila ceno dela na pošteno raven ?

Uvažajo poceni človeško meso, potem pa se čudijo, ko to pride s "problemi".
Ali pa, da problemi nastanejo, ko ti ljudje dojamejo, da s to urno postavko nikoli ne bodo prišli na neko spodobno zeleno vejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Brane22 ()

Zagor_tenay ::

Jaz nisem brezposeln, poleg tega da nisem pičkica, ki bi se izogibal težkemu delu, tako kot praktično vsi anonimni nacional-socialisti tule gor.


Kolk švedskih feminstk pa dela v gradbeništvu. Ali švedska vlada že pripravlja kakšen ukrep, da bi uvedla kvote, saj so fenministke v gradbeništvu nezastopane.

Zgodovina sprememb…

Karaya 52 ::

Dovolj da vedo, da to ni poklic za ženske. Toliko pametne so že... denar jim pa ne smrdi. Če na mestu CEO propadejo, okrivijo moške. Ker je "težko biti ženska".

Zgodovina sprememb…

jype ::

Zagor_tenay> Kolk švedskih feminstk pa dela v gradbeništvu.

Več kot slovenskih fašistov.

Karaya 52> Dovolj da vedo, da to ni poklic za ženske.

Vidim, da nimaš pojma, koliko žensk je v Švici zaposlenih v gradbeništvu.

Karaya 52 ::

2%-5%

jype ::

Karaya 52> 2%-5%

Sliši se ogromno, glede na to da naj to ne bi bil poklic za ženske.

Karaya 52 ::

Večina njih je nesrečnih v življenju.

Je pa res tudi 2-5% moških, ki opravljajo ženska dela. Po pogovoru z njimi sem opazil da so nesrečni v življenju.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Karaya 52> Večina njih je nesrečnih v življenju.

Link?

Karaya 52> Je pa res tudi 2-5% moških, ki opravljajo ženska dela. Po pogovoru z njimi sem opazil da so nesrečni v življenju.

Kaj so "ženska dela"? Link?

Karaya 52 ::

Nega npr. Do ugotovitev sem prišel po pogovoru z njimi. Izogibali so se vojski, odgovornosti, v življenju so vse zabluzili in zdaj delajo kot pestunje. Hitro sem ugotovil da imajo feminizem.

Zgodovina sprememb…

««
7 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Posledice Manchesterskega napada? (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Problemi človeštva
998143370 (129033) BigWhale
»

Rusi tudi nad francoske volitve? Vsaka četrta novica o volitvah na Twitterju je lažna (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
9118657 (15621) Looooooka

Macronleaks (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22332545 (29890) kuglvinkl
»

Macron trdi: hekerji so ukradli mojo elektronsko pošto. So bili Rusi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
7115612 (13499) GrX

Več podobnih tem