» »

Eno "hacker"-sko rešitev

Eno "hacker"-sko rešitev

pingo76 ::

S prijateljem si deliva adsl. Problem nastane ko imam kak turnir in njega po muprhiju ni takrat doma da bi izklopil vse p2p programe. Tudi adsl je fizično pri njemu... Kako bi lahko "vdrl" oz. zmrznil mu mašino (včasih je šlo z winnuke) da lahko igram z normalno latenco?
Jaz win2000 pro on pa XP pro.
Hvala

darh ::

Mislim da ta tvoj kolega ne bo ravno vesel, če boš to storil... Najbolje je, da se zmeniš z njim kako in kaj.
Excuses are useless! Results are priceless!

Jebiveter ::

Sicer je res najboljsa resitev dogovor, a vseeno:
VNC

(pa pogooglaj malo) :D
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Tr0n ::

Remote dostop in problem je resen.

DMouse ::

Obstajajo programi, s katerimi lahko na daljavo spawnaš in killaš procese, seveda pa mora tvoj kolega to najprej dovolit in tut inštalirat. To, kako ga boš prepričal, je tvoja stvar >:D... ampak če sta dobra kolega to ne bi smel bit problem.

pingo76 ::

He he pozabil napisat, da sva dobra kolega. Nekaj časa je bilo dobro z win VNC ampak kaj ko on vedno nekaj zbrka. Glede dovoljenja on dovoli. No ja da mu zmrznem mašino ni najbolj vesel, je pa "passable" če nejga ni doma. Dostikrat sem mu šel na pomoč preko win vnc in bi še vedno to počeli če mene nebi minila volja ko vnc kar ne dela (zaradi njegovega čačkanja). Skoraj najboljše bi bilo, da bi dobil ključe od stanovaja:D kar pa si ne želim. No da obnovim temo. Zmrz je najboljša rešitev v kritičnih situacijah. 1x na mesec največ. Najbolj popizdim ko gre tip žurat za dva dni (z ženo, tako da ni nobenega doma)jaz pa imam lih turnir in "igram" z 200+ pinga...
Zmrz system anyone?

darh ::

naj ti da ključ od stanovanja in problem je rešen :)
Excuses are useless! Results are priceless!

Soulforged ::

No tole ni lih heckerska rešitev ( bolj za kakšne script kiddije) ampak vseen....
Sej veš kaj so programi kot SubSeven, Back Orifice itd. - > v bistvu en sranje s katerim se važi razn folk na ircu...
no , kakorkol, kolegu inštaliraš server (al kako se mu že reče) in imaš kontrolo nad njegovo kišto...čeprav tega verjetno ne bo prav vesel

mrTwelveTrees ::

jaz ne vem ?

ZAKAJ si on - tvoj sosed ki ima ADSL ne postavi še eno kišto ki je SKOZ online in na tej kišti mata skupaj lahko kazoo, i-donkey... pa povezavao od tega računalnika sharano na tvoj in njegov PC, pa se "server" bi mela...

CaqKa ::

mtt sej s tem problem še vedno nebi bil rešen.. kolega še vedno lahko pusti dlje do konca...

ena izmed rešitev je ta da ti recimo za mulo naredi web dostop...
druga rešitev pa je telnet... to bi pa kakšen winadmin moral vedet ukaze za killanje procesov... neka telnet verzija se mi še zdi najbolj uporabljiva.
pomojem se da celo kakšna skripta naredit.
drugače pa tudi sam predlagam RDC

flashroyal ::

Glede na to, d ima on WinXP pro - remote desktop.

mrTwelveTrees ::

zakaj ne ??

jaz že nisem tao nor, da bi mi nekdo brskal po računalniku z remote programi ko mene ni doma - a si nor ?

če pa maš še 1 kišto, kot sem omenil zgoraj, pa naj sosed dela z njo kar hoče... a ni tako ?

pingo76 ::

He he, sem vas skoraj spravil v kreganje. Ne tako fantje. Bom raje ubral kako drugo metodo. Razmišljal sem, da adsl priklopim na moj switch (20m kabla...:8) ) tako da ko mi "ovira" gejming samo izklopim njegov kabel za 2 sec, pa je. Reconnecta pa on ne uporablja v emule (hecno a res). Drugače pa me je zanimalo le kako bi direktno onesposobil njegovo mašino brez da mu podtikam kako svinjarijo. Express kick z neta. Seveda le če ga ni doma. Za turnirje dostikrat zvem isti dan:( . Poskusil sem tudi, da ga zasvojim z isto igro (:D :D :D ) in tako bi bil problem rešen. On pa raje filme gleda in žura. Ko žura pa ponavadi imava z mojo drago turnir in high ping();( :'( ;(( ). No ja nekaj bom že...

Trupl0 ::

uporabš program remote administrator...pa kilaš procese brez problemov

TallCezar ::

Jaz bolj priporočam Symantec pcAnywhere0:) , kjer boš res lahko popolnoma nadzoroval njegovo mašino in tako izključil vse njegove internet/kbyte potrošne programe:)).

CaqKa ::

pri RDC itak lahko vse dela.. saj je namreč za namizjem. aja pogoj je da ima admin pravice. z rdc lahko tudi mašino restartaš...

krneki0001 ::

jst uporabljam dameware NT utilities. S tem imam popoln dostop do druge mašine.
Dameware
LP
Nebivedu

Zgodovina sprememb…

pingo76 ::

Hvala vsem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Router] Kako forwardirat oz. odpret porte (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
372329083 (29539) ignats
»

Oddaljeni dostop do računovodskega programa

Oddelek: Omrežja in internet
91530 (1338) fiction
»

povezava na oddaljen rač

Oddelek: Programska oprema
131575 (1397) waters
»

Kako z passwordom zaščititi program pred odipranjem

Oddelek: Programska oprema
151244 (1088) Microsoft
»

ADSL + ststičen ip + remote desktop?

Oddelek: Omrežja in internet
182059 (1783) kuntek

Več podobnih tem