» »

Android TV box , izogibajte se Gearbest & Amlogic 912

Android TV box , izogibajte se Gearbest & Amlogic 912

jorgos ::

Pred pol leta sem se odločil naročiti en "kavčarski" media player, ki podpora večino video formatov...tudi najnovejši 10bit HEVC X265...(snameš iz torenta ali neta, povežeš zunanji disk prek usb oz. pc preko mreže, se uležeš na kavč in filme ali serije gledaš v hd na TV...)
Naročil sem X96 iz ebaya v Italiji, box sem dobil v parih dneh za 55EUR s poštnino vred, brez dodatnih stroškov...vse dela ok, kodi zadnji (17.1)..vse apk brez problema, Android 6.01, 2G+16G, DDR3...amlogic 905X....vse dela ok...
Pred dvemi meseci pa za frenda naročim (kao monster box)..3G+32G, DDR4, amlogic 912.. Beelink GT1 Ultimate, preko Gearbest za 72EUR brez poštnine...čakam...čakam... pred 14 dnevi (po 1mesecu in pol) dobim obvestilo carine , doplačati, in seveda carini Pošte Slovenije dokazovati, ker kitajci (Gearbest) pošljejo škatlo brez dokumentov, računov... plačam še dodatnih 26EUR za ddv in stroške...
Beelink Android Tv Box zalaufam...ne dela nič...namesto Kodija je neki kitajski Nodi...zaženem official update... ne zalaufa več, niti prek usb kabla s USBTool se ne zbudi več, nobenih znakov življenja več...box je hardversko briknu...
Pošljem na Beelink, se mi opravičijo da so ponevedoma dali firmware za GT1 z naborom za Wi-Fi čipe AP9377, novejši pa uporabljajo Wi-Fi čip AP6255, ...naj se obrnem na Gearbeest, kjer sem naročil, naj bi bilo vse v garanciji...
Kontaktiram Gearbest že 10 dni, jim razlagam, da je škatla mrtva, pošiljam vse dokaze...oni meni že 5x isti odgovor (pošljite nam sliko o okvari),tudi naslov, kam lahhko pošljem box nazaj v garancijskem roku mi nočejo sporočiti, firma sploh nima nikjer uradnega naslova.... pi**e kitajske!!
V glavnem... še ena šola več... ne naročajte od Gearbest lopovov, ali pa android tv boxov z procesorjem amlogic 912... na Kodi forumu sem zasledil vse o problemih z 912 čipovjem...žal prepozno, (moj x96 z amlogic 905x dela odlično), upam da, sem komu pomagal.... na zdravje!
  • spremenil: jorgos ()

hojnikb ::

naredi dispute na paypalu...
#brezpodpisa

jorgos ::

ja...bi, pa sem s kreditno kartico direkt plačal;(( ... ne bom ravno bankrotiral:| bistvo...hočem opozoriti vse potencialne kupce na kitajske natege...

Invictus ::

Da malo pomoraliziram...

Vsaka šola nekaj stane ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

hojnikb ::

malo pobrskaj po tujih forumih; sigurno se najde kakšen ubrick tutorial.

http://freaktab.com/forum/tv-player-sup...
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

jorgos ::

Hvala, za pomoč,,,sem probal že vse ...tudi to: http://freaktab.com/forum/tv-player-sup...

...ostaja mrtvak...8-)

koyotee ::

Najbolš da skenslaš internet, ni za vse.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Tomson ::

@jorgos:

Malo si neučakan, daj času čas, kitajci so bolj počasne sorte, se pa na koncu če si vztrajen vse reši. Sam se na Gearbestu do sedaj še vse zaplete rešil, le malo dlje je trajalo.

S905 je defenitivno bolj spoliran in ima manj bugov kot S912, a je tudi bistveno dlje na trgu. Tudi 912 bo sčasoma porihtan, ta hip pa res ni razloga za nakup S912 nad S905, ker tudi pri performansu neke bistvene razlike ni. Dejstvo pa je tudi, da so določeni modeli S912 bolj porihtani, sploh če je proizvajalec priden z updejti in sproti odpravlja težave ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

MTB ::

Imam Beelink GT1 TV Box Octa Core Amlogic S912 2GB+32GB kupljen preko gearbesta in nimam pripomb.
Plačal DDV, ker je zadeva več kot 20$, to sem tudi pričakoval.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MTB ()

solatjek ::

Prvič razmišljam o TV boxu. A dela na vseh android TV boxih EON, takšen kot ga imma na telefonu ali tablici? Na kaj moram biti pozoren, kaj je najbolje kupiti, da se bo dalo EON uporabljati?

Matej_K ::

Vprašaj v drugi bolj namenski temi KLIK
... .. .


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Android tv box (strani: 1 2 3 4145 146 147 148 )

Oddelek: Zvok in slika
73561087067 (347074) Mavrik

Geekbuying nakupi in kuponi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11620292 (10777) bluefish
»

Mini ITX SOC motherboard

Oddelek: Kaj kupiti
8696 (501) misek
»

Kateri android TV box/stick? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9537775 (15888) dykristy
»

Kaj kupiti za Media Player? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14232534 (21899) sasoe

Več podobnih tem