» »

Problem s punco

Problem s punco

Temo vidijo: vsi
««
18 / 19
»»

loveJDM ::

Kake blede mate eni...je že bil kdo od vas 7let v zvezi pa se razšel?Ne vem kaj se ostali pametnega delate...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: loveJDM ()

Unknown_001 ::

loveJDM je izjavil:

Kake blede mate eni...je že bil kdo od vas 7let v zvezi pa se razšel?Ne vem kaj se ostali pametnega delate...


Definitivno zadnja stvar, ki bi jo šel delat v tem primeru je, da bi na internetu jadikoval nad situacijo in na koncu poskušal poizvedet kdo je tisti novi.

Prva misel bi bil sicer mrak, potem brisanje kontaktov, gostilna, večer s kolegi, potem mal samote, kake dva mesca bi bil čisti deloholik (pomaga odmislit ostalo kar te teži, edino breme ti je delo) potem pa normalno dalje.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

KraitPay ::

Evo mene. Ja včeraj sem pa res potem šel malo "ven" na pijačo, pizzo itd. Pa sem pozno prišel domov, na forum sem se spomnil šele danes zjutraj.
Kako je šlo? Vredu, po pričakovanjih, normalno se pogovarjali ko smo čakali, nič murke, nič zamer. Tudi oni med sabo kot da ni bilo nič, očitno smo se vsi sprijaznili z dejstvom da poti nazaj pač ni. Spet bo nekaj stroškov, ampak je tudi to že pokrito.
Poslovil pa smo se tudi normalno, brez slabe volje. Bi bil bolj podroben ampak bodo spet ideje da ja, da bole da gresta kar danes skupi, pa da te še enkrat okoli prenese, ampak nebom to zdajle.
Ker vas skrbi za stanovanje (in tanovi), polovica je njena, ostalo pa bosta imela starša. Tako se bosta baje zavarovala pred spet kakšnimi "šoki" pa še baje na "vrvici" jo bosta lahko imela. Ne vem kaj sta s tem mislila, ampak onadva že vesta... Meni sta "posodla" življenske prihranke, zdaj sta pač ta denar "izgubila", no nista ga izgubila ga imata v "nepremičnini" ampak vseeno.

Tanov je pa že bil notri ja, nekateri neki izzivate pa pišete kot da me bo iz tira vrglo če napišete, da jo obdeluje. Vem da jo, kaj ga pokličem pa vprašam če bi še meni pri moji "novi" pomagal? Saj so pa to normalne stvari oz. stvari ki se bi zgodile slej ko prej. Ja boli, priznam, ampak tudi čez to je treba it. Občutek, da ti nekdo poriva nekoga, pač ni najbolj ql.

Ker sem malo že dobil nazaj tisti svoj "občutek/ego" se lahko malo pošalim. Pač prvih par cm jo ima znucano, naprej pa ko nova :)

To je to, še kaj? Nič, zdaj pa delat.

BlackHole ::

Malo sledim tej debati (prva in zadnja stran). Ne morem verjet kolk pisarije se je zgodilo za en tak dogodek. Sledim ji zato, ker me precej spominja na mojo zgodbo, precej, da sem moral kar malo pomislit, če se morda sam kaj o tem kdaj pisal in je kdo obodil kako staro temo. :)
Najbolj me je zmotilo malo premočno igranje žrtve avtorja. Češ, vse je štimalo, ne vem, kaj jo je piknilo kar naenkrat. Sem prepričan, da marsikaj ni štimalo, samo mogoče tega sedaj še ne moreš videt zaradi šoka, občutka izgube, bolečine itn.
Sam se ne spomnim, kdaj sem spregledal tudi vse svoje "napake" oziroma svoj doprinos za razhod, zato ne bi avtorju ničesar očital, ker vem, da je po tako dolgi zvezi težko vse predelati.
Lahko le povem, da sem danes precej zrelejši, posledično imam zrelejšo ženo, otroka in tista izkušnja mi ničesar ni vzela. Prej obratno. Vendar se take izkušnje hitro lahko vzame za slabe, če človek ni pripravljen pogledati vase in dojeti, da je za situacijo tudi sam odgovoren. Le tako lahko postaneš boljši. To govorim zato, ker vem, da je veliko tipov, ki po kaki slabi izkušnji z žensko, dekletom, vso krivdo naprtijo njej in nikakor ne morejo oprostiti kar celotnemu ženskemu spolu in kuhajo zamero po več let, desetletij.
Da še povem, kaj se je zgodilo z bivšo. S tistim tipom, ki ga je po moje izbrala bolj kot izhod v sili, ni bila prav dolgo, je pa potem kmalu spoznala drugega, s katerim ima danes prav tako družino in sta skupaj že nekaj let. Kako se imata, razumeta, ne vem. Jaz sem imam fino in bolje kot z njo v zadnjem letu ali dveh najine zveze. Pa ne zato, ker bi ona karkoli delala narobe, ampak ker se takrat oba nisva znala zoperstaviti situaciji oziroma vsem občutkom. Danes podobne situacije s svojo opraviva z levo roko, takrat pa so se zdele silno težke in obremenjujoče, v bistvu nerešljive. Zato je tudi prišlo do razhoda.
Hočem rečt, da ni za obupat po enem ali dveh spodrsljajih, na nobenem področju, ne le v zvezah.
LP Marko

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

Itak je krivda pol/pol. Kaj pa je rinila v partnerski odnos z nekom, ki je že v začetku spolno ne privlači. Če je pa vse štimal, bi se morala pa pogovorit kaj se pričakuje od partnerstva in potem po najboljši moči te stvari poštimat, če je obojestranski interes. Da pa greš kar mimo partnerja na skrivaj uresničevat svoje fantazije, pa ni pošteno.

KraitPay ::

Ojej, tale tema je pa povsod. No da malo vskočim, pa da se kavica malo ohladi.

Ja, očitno je nisem zadovoljeval na več področjih, ampak zanimivo, da očitno tudi tanov po enem tednu ne. Nisem imel namena napisat, kot sem rekel sva stike prekinila (to sem želel sam, ona je še v sredo rekla da ji ni problem, če bi ostala prijatela). Nebi bilo slabo (trenutno), ampak razmišljam na dolgi rok in bo tole katastrofa za mene in za njiju. Igrati se neke prijatelje pa trpeti na dolgi rok, eh, pri meni to ne gre. Itak ne vem v čem je fora da bi ostal v prijateljskih odnosih z bivšo?

Itak da sva kriva pol/pol. Pač ona je nardila kar je nardila (prvi korak), kriva sva pa oba. Jaz imam sicer čisto vest, za njo pa ne vem.

Po sredinem iskrenem pogovoru sva se pač strinjala, no bolj sem se jaz strinjal, da prekineva stike čisto (kar sem ji že v ponedeljek preko smsa sporočil in potem ni bilo več komunikacije). Je pa povedala par stvari spet o tipu, med vrsticami sem "zakapiral", da bo pač poizkusla ga spremenit, če bo šlo, drugače se bo pa malo igrala z njim in vse skupaj vzela malo z rezerve, češ: "mogoče pa bo kaj, kaj pa veš". Sreča da bom čez 1 mesec, daleč, daleč stran, ko bo ugotovila da dela pizdarije.


Konec dober, vse dobro. Po dveh dneh oz. sploh po sredinem pogovoru je sploh lažje, ker sem bil prej sploh v dvomih (kar vas je velika večina opazila), zdaj pa sem, ne vem kako bi opisal, mogoče ponosen, da sem storil tako kot sem in na takšen način kot sem.

jero_no1 ::

Tole :)

shotalick ::

Prav imaš, z bivšo nimaš kaj prijateljevati. Petek je :), lepo vreme, bejž vn kej zažarit, kakšen pirček spit, mal športat, pogledat s kolegom okol...pa bo.

Ne obremenjuj se, kaj, kako in s kom bo ona počela. To ni več tvoja skrb. Je težko, vem, ampak samo pusti, se boš veliko boljše počutil.

jero_no1 je izjavil:

Tole :)



8-)

Zgodovina sprememb…

D3m0r4l1z3d ::

Op ima popolnoma normalne odzive, me pa zanima ali ljudje na splošno, mogoče predvsem ženske, rečejo, da sva lahko prijatelja še naprej. Mora moški imeti res jajca, da bi na to lahko odgovoril z da. Verjetno tako iz usmiljenja rečejo, čeprav resno ne mislijo, ker je skoraj nemogoče.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Magic1 ::

Večina odgovori z da, zato ker upajo da jo bodo nazaj dobil. Neumnost pač. Ne pa adijo, zadeva je z razlogom šla v franže, četudi razloga ne vidijo.
Magic

Cveto ::

Bolje je iti čimprej in čimbolj stran. Ker sicer ali trpiš ti (ker gledaš nekaj česar ne moreš več imeti), ali pa trpi novi partner (oziroma partnerja), ker se "bivša" začneta spet porivat.

Glede fitneserja pa rečem samo "good luck". Ljudje (normalni) imamo zadeve pač zastavljene tako, da si najdeš partnerja za življenje, ne samo za seks. Seks mora seveda štimat, a če je samo to, ne bo šlo dolgo, tudi če je seks ne vem kakšen vrhunski.

Jest imam recimo partnerko (zdaj ženo) že 20 let. Glede seksa je pomoje eno povprečje, glede izgleda tudi nič posebnega, čeprav je meni še vedno všeč, se pa drugače odlično razumeva. Ne rečem da nisem kdaj ogledoval tudi kakšne "seksulje" ali pa ne vem kakšne hude babnice, samo sem jih v svoji "zgodovini" spoznal dovolj, da vem da življenje s takimi ni nujno najbolj prijetno. Če jo "srbi", jo bo pač še, ne glede na to da je recimo trenutno s tabo. Pa tudi če odmislimo to, ti nič ne pomaga, če je baba "glupa" ali če ne klapata. Taki "fitneserji" so glede tega seveda podobni. Tip je verjetno "napumpam", kao samozavesten, v službi pa ima bogato "lovišče".

Smurf ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Op ima popolnoma normalne odzive, me pa zanima ali ljudje na splošno, mogoče predvsem ženske, rečejo, da sva lahko prijatelja še naprej. Mora moški imeti res jajca, da bi na to lahko odgovoril z da. Verjetno tako iz usmiljenja rečejo, čeprav resno ne mislijo, ker je skoraj nemogoče.

Ko custveno dozoris (nekateri sicer nikoli), spoznas, da je to, da gres v taki situaciji narazen, se najbolje. Pac nista bila za skupaj. Ne vem zakaj taki osebi ne bi zelel se v naprej najboljse (in nic ni hudega, ce to najboljse nisi ti). Ko si enkrat te zadeve razcistis, tudi prijatelj ni biti tezko. Recimo ena bivsa je doktorica fizike, zakaj zavraga ne bi vec imel obcasno debato na kavici o kvatni fiziki, samo zato ker sva bivsa?

Magic1 ::

Smurf je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Op ima popolnoma normalne odzive, me pa zanima ali ljudje na splošno, mogoče predvsem ženske, rečejo, da sva lahko prijatelja še naprej. Mora moški imeti res jajca, da bi na to lahko odgovoril z da. Verjetno tako iz usmiljenja rečejo, čeprav resno ne mislijo, ker je skoraj nemogoče.

Ko custveno dozoris (nekateri sicer nikoli), spoznas, da je to, da gres v taki situaciji narazen, se najbolje. Pac nista bila za skupaj. Ne vem zakaj taki osebi ne bi zelel se v naprej najboljse (in nic ni hudega, ce to najboljse nisi ti). Ko si enkrat te zadeve razcistis, tudi prijatelj ni biti tezko. Recimo ena bivsa je doktorica fizike, zakaj zavraga ne bi vec imel obcasno debato na kavici o kvatni fiziki, samo zato ker sva bivsa?

Sej ni problema, se slišiva čez leto, ali dve, ko se zadeve ohladijo. Neumnost je pa neko kofetkanje izvajat en teden po razhodu, saj sva ja "prijatelja". Samo prvo opcijo boš težko razložil svoji aktualni partnerki, 99.?% žensk je elergičnih na bivše.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

KraitPay ::

Pa nisem sam toliko dozorel, enostavno se moraš prepričati, da nista za skupaj pa adijo (vsaj to meni trenutno pomaga). Trenutno težko govorim da sem dozorel za to stvar. Ampak ko gledam to na dolgi rok, defenitivno ni dobro imeti prijatelstva. Češ ono: ja bova prijatelja, dokler eden pač ne dobi spet"resnega" partnerja, potem se pa spet vse podre. Ne vem, v tej smeri sem razmišljal.Tudi sam sem razmišljal, zakaj pa res nebi bila, ampak ko je začela da on nebi vedo, sem vedel kako in kaj. Nekaj skrivati pa prekrivati pa vmes igrati neko igro, eh....

Na koncu si še v večjem dreku in bi mi bilo mogoče še težje, vse skupi pustit. Na koncu se ti še kake babe do konca življenja zamerijo (da ja nebi), zaradi ene take izkušnje. Poznam tudi take.
Zagotovo bom imel še kakšen takšen identičen moment v življenju, ampak od zdaj naprej bom delal v tej smeri, da sem iskren do nje in da do tega sploh ne pride. Ne pa da jemlem vse samoumevno. Češ, če sva pa stanovanje kupila, pa res ne more več drugega najdit.

Tudi sam razmišljam, prijatelja nikoli več, kolega mogoče ja, ampak to čez 1 leto, 2 leti, itd. Pač čez toliko časa kolikor rabi nekdo da dejansko "preboli" vse skupaj, brez lažnega upanja. To pa lahko pa tudi traja. Biti v tem času v stiku, je pa čustveni samomor (na dolgi rok).

Magic1 ::

Sej ti je dobro jasno, zdaj se samo drži tega. Ignore, oziroma najbolje, da daš na block listo, da sploh ne veš, če kaj trza naslednih par mesecev. Verjemi, da si bo že našla nekoga, za nadalno "pomoč". Na fitesu ima zadosti robe.:)) Dosti si ji ti pomagal.
Magic

damian ::

Joj kera tema od teme.... Op, tale tvoja je tipično zvita kot vse ženske in hoče biti s tabo "prijateljica" iz dveh preprostih razlogov:
- želi varnost - v primeru da se ji z bilderjem ne posreči ima opcijo da se vrne k tebi
- ve da to kar je naredila ni prav (govorim o fukarjenju z drugim) in si želi olajšati vest - v smislu, saj ga nisem zajebala in prizadela, še vedno sva dobra kolega

Glej, a si dec ali mevža? Boš na stand by čakal da jo kvazi alfa samec - beri nedonošeni bilder, brez izobrazbe, živeč pri mami itd - odjebe in se ti vrne nazaj v objem? Fak no, dej pokaž malo samospoštovanja.. odjebi vse, njo, bivše bodoče taste/tašče in pejt naprej z dvignjeno glavo. Naj ti bo v uteho da se je pička zajebala in bo v roku enega mesca na tleh ko jo bilder odjebe....

grandioso74 ::

Izgleda, da si je samo želela stolčkanja, da s tem fitneserjem tudi nič ne bo, a to ni več tvoja skrb, uživaj v življenju.
Človek je sam svoj največji sovražnik.

Cveto ::

Boljš da je šla zdaj, kot pa potem, ko bi imela otroke.

Takrat je šele problem, ker ne moreš čisto prekinit stikov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Cveto ()

FTad ::

Smurf je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Op ima popolnoma normalne odzive, me pa zanima ali ljudje na splošno, mogoče predvsem ženske, rečejo, da sva lahko prijatelja še naprej. Mora moški imeti res jajca, da bi na to lahko odgovoril z da. Verjetno tako iz usmiljenja rečejo, čeprav resno ne mislijo, ker je skoraj nemogoče.

Ko custveno dozoris (nekateri sicer nikoli), spoznas, da je to, da gres v taki situaciji narazen, se najbolje. Pac nista bila za skupaj. Ne vem zakaj taki osebi ne bi zelel se v naprej najboljse (in nic ni hudega, ce to najboljse nisi ti). Ko si enkrat te zadeve razcistis, tudi prijatelj ni biti tezko. Recimo ena bivsa je doktorica fizike, zakaj zavraga ne bi vec imel obcasno debato na kavici o kvatni fiziki, samo zato ker sva bivsa?



Saj si lahko prijatelj še z bivšo, ampak ne takoj. Po prekinitvi je pametno se distancirati, da se "spucaš" brez raznih "reminderjev" na bivšo, ki bi seveda prišli, če bi takoj ostala v stikih.

Če si po parih mesecih kul, lahko tudi ostaneta prijatelja, vendar je vprašanje, kako je to prijateljstvo pristno...a sta dejansko lahko prijatelja, ali sta prijatelja iz "vljudnosti" glede na vajino preteklost...

V glavnem, nisi ji nič dolzan, da bi se moral it prijatelja, če je ona tako predlagala.... V glavnem, na koncu naj OP naredi, kot mu paše.

Smurf ::

FTad je izjavil:


Saj si lahko prijatelj še z bivšo, ampak ne takoj. Po prekinitvi je pametno se distancirati, da se "spucaš" brez raznih "reminderjev" na bivšo, ki bi seveda prišli, če bi takoj ostala v stikih.

Če si po parih mesecih kul, lahko tudi ostaneta prijatelja, vendar je vprašanje, kako je to prijateljstvo pristno...a sta dejansko lahko prijatelja, ali sta prijatelja iz "vljudnosti" glede na vajino preteklost...

V glavnem, nisi ji nič dolzan, da bi se moral it prijatelja, če je ona tako predlagala.... V glavnem, na koncu naj OP naredi, kot mu paše.

Seveda s par meseci pavze ni nic narobe, je vseeno treba resetirati do neke mere odnos. Nikjer niti nisem trdil, da moras biti prijatelj. V to gres, ce je obema to kul, ne ker je potrebno, ali bi bil kaj dolzan.

KraitPay ::

Ne ne bova prijatelja, vsaj zaenkrat ne mislim bit. Upam da pri tem ne popustim, nočem poslušat o "tanovem" pa kako jo okol prenaša že po 14 dneh. Ko bi vedli kako je tip dober z puncami. Lej res, casanova. Če pa zna, zna pa z besedami.

Ene 2x jo je že nategnu da se bosta dobla, pa se pol nista, pa ga čakala do ne vem kdaj. Nakar sporoči da ne more. Ja na dveh mestih hkrati bo pa malo težka bit. Meni se je tako smejalo a kaj ko nisem smel pokazat. Nazadnje ga je čakala 30min, pa je vedel da pride. Pač te stvari vem, ker mi je povedla takšne stvari, nebi smel poslušat, a kaj ko mi je bilo že tako fascinantno, da ga že poveličujem. Punca bo kar trdo padla, že zato ker nima nikogar, ki bi mu zaupala.
Ne vem je on tako dober, ali pa je ona tako, tako zelo naivna.

Besna Glista ::

KraitPay je izjavil:

a kaj ko mi je bilo že tako fascinantno, da ga že poveličujem.


Gold! :))

KraitPay ::

Ja pa no, model si še s šestimi piše, pa nobena ne ugotovi, telefon pa vsepovsod zraven, da ja nihče nič ne more, še na WC. Če se ne oglasi, pa reče da ga je v avtu pozabil (2h ga ni za priklicat). Ne vem kje jih dobi, ampak vse skupaj je ko ena komedija. Mogoče mi je malo žal, ker ne bom več imel informacij.

Če se rada gre takšne igre kot včasih, preden sva se poznala, se pač naj, je pač postala otročja. Jaz bom vmes že verjetno resen, z otroci, ko bo ona še vedno iskala princa na belem konju. Rabi še nekaj šol, da bo postala "resna".

buttcrack ::

mogoče pa išče samo belega konja :)

FTad ::

KraitPay je izjavil:

Ja pa no, model si še s šestimi piše, pa nobena ne ugotovi, telefon pa vsepovsod zraven, da ja nihče nič ne more, še na WC. Če se ne oglasi, pa reče da ga je v avtu pozabil (2h ga ni za priklicat). Ne vem kje jih dobi, ampak vse skupaj je ko ena komedija. Mogoče mi je malo žal, ker ne bom več imel informacij.

Če se rada gre takšne igre kot včasih, preden sva se poznala, se pač naj, je pač postala otročja. Jaz bom vmes že verjetno resen, z otroci, ko bo ona še vedno iskala princa na belem konju. Rabi še nekaj šol, da bo postala "resna".



Ja in kako ti to vse veš o njem?

Heavy ::

FTad je izjavil:

Ja in kako ti to vse veš o njem?



Na Alterju ga je iskal :))
#TeamFelix

SuperVeloce ::

Lepo si tole zaključil (oziroma boš :P). Stvar bi bila pogojno razumljiva, če ona dejansko ugotovi da je našla svojo sorodno dušo. Ampak to gre ponavadi čez tudi brez varanja in so možne povsem razumne prekinitve trenutne zveze. Ko pa se gre za igrice, pa kot si sam videl, rada bi imela nekaj za na strani, pa če ti nebi vedel, bi bila čista zmaga... si sedaj vsaj videl, kam tole spada. Vso srečo v prihodnjih zvezah :)
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

Machete ::

Tole vse skupaj je že zelo kafkovsko. Jaz bi svetoval OPju da izskoči iz te javne terapije in gre med stvarne ljudi in prijatelje.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

RegulusDraco ::

SuperVeloce je izjavil:

Lepo si tole zaključil (oziroma boš :P). Stvar bi bila pogojno razumljiva, če ona dejansko ugotovi da je našla svojo sorodno dušo. Ampak to gre ponavadi čez tudi brez varanja in so možne povsem razumne prekinitve trenutne zveze. Ko pa se gre za igrice, pa kot si sam videl, rada bi imela nekaj za na strani, pa če ti nebi vedel, bi bila čista zmaga... si sedaj vsaj videl, kam tole spada. Vso srečo v prihodnjih zvezah :)


mah v bistvu se samo dela angelčka. V real lifu pa po alterju išče informacije o njem in igra detektiva. Saj vidiš da je napisal da si tip dopisuje še s 6 ženskami.....za kaj takega izvedet je moral precej vrtat naokol. Kar pa ni niti približno zrelo.

KraitPay je izjavil:

Ja pa no, model si še s šestimi piše, pa nobena ne ugotovi, telefon pa vsepovsod zraven, da ja nihče nič ne more, še na WC. Če se ne oglasi, pa reče da ga je v avtu pozabil (2h ga ni za priklicat). Ne vem kje jih dobi, ampak vse skupaj je ko ena komedija. Mogoče mi je malo žal, ker ne bom več imel informacij.

Če se rada gre takšne igre kot včasih, preden sva se poznala, se pač naj, je pač postala otročja. Jaz bom vmes že verjetno resen, z otroci, ko bo ona še vedno iskala princa na belem konju. Rabi še nekaj šol, da bo postala "resna".


pomojm si bil preveč dolgočasen. Preveč "zrel", preveč "tak človek pa jaz že nisem, jaz sem zrel, dolgočasen moški".

Začni uživat v življenju pa bodo babe same hitele k tebi.
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

Zgodovina sprememb…

KraitPay ::

Da se spet malo zagovorim. To o ženskah itd. mi ni nihče povedal, vse kar vem, vem od nje.

Trenirala sta in med pavzami je nekako videla, ko je šla mimo, na polici telefon in malo pogledala in videla aktivne chatloge. Menda je rekla da je slučajno prišel en "odgovor" in je videla, ko je pila vodo. Takrat je začela v vse skupaj sumiti, dvomiti. Ne vem pa kdaj je to bilo.

Vse kar sem napisal v prejšnih postih mi je povedala sama. Tisto kar sem zvedel pa sam, pa res ni za na forum. In če to napišem, pa sem napisal skoraj vse, potem verjamite da ni za tukaj objavlat. Se bo še kateri aktivni član našel notri. Zgodovina je kar pestra, tako pestra, da se mora menjati kar regija.

Kar se tiče pa spolnosti, ko ste vsi tak potrebni, pa ne vem. Med vrsticami sem razbral, da ker ima mogoče težave, še nista (nisem 100%, niti ne vprašam, čeprav bi mi tudi tu zadnjič bp povedala). Tudi ko sem jo vprašal, tisti dan ko je povedala, če je že imela kaj z njim, je rekla če sem nor, da taka pa ni.
Itak je vseeno kar mislim, ampak malo se bo še vseeno moral potruditi, saj je, ko je bila še mlajša, še ne polnoletna, imela eno zelo zelo slabo, travmatično izkušnjo. Tista šola ji je dala nekaj misliti in ne vrjamem, da jo je kar tako pozabila.
No takrat sem naredil napako in jo začel "pobirati".

RegulusDraco ::

KraitPay je izjavil:


Trenirala sta in med pavzami je nekako videla, ko je šla mimo, na polici telefon in malo pogledala in videla aktivne chatloge. Menda je rekla da je slučajno prišel en "odgovor" in je videla, ko je pila vodo. Takrat je začela v vse skupaj sumiti, dvomiti. Ne vem pa kdaj je to bilo.



KraitPay je izjavil:

da prekineva stike čisto (kar sem ji že v ponedeljek preko smsa sporočil in potem ni bilo več komunikacije). J



:) no, vsaj dobra zgodba je, kot da bi bral Jane Austen. Nikdar še nisem videt, da bi se toliko reči zgodilo v 1 tednu :)
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

Zgodovina sprememb…

KraitPay ::

Zdaj so že kar trije tedni*

RegulusDraco ::

Ženska zapusti 7 letno zvezo zato, ker se 2 tedna dopisuje z enim nabildanim kekcem in se z njim dobi na 2 kavicah, nato pa v roku 1 tedna vidi, da ta tip osvaja še 6 drugih žensk in to vse pove fantu, ki ga je zapustila. Fant jo v tem tednu tudi sprašuej zakaj že nosi kondome na zmenke s tem nabitim kekcem.

Medtem se fant izseli iz skupnega stanovanja, njeni starši mu vrnejo denar od njunega stanovanja in postanejo polovični lastniki stanovanja, da hči ne naredi kakšne neumnosti. Oba sta neverjetno zrela (s tem da je ona baje otročja) in se vse konča brez bilokakšnih komplikacij. Samo da je on zdaj zelo odločen da je noče nazaj, ona pa dvomi, da bo v novem fantu našla kar je iskala.

KraitPay je izjavil:

Zdaj so že kar trije tedni*


ahaaa, no pa 3 tedni. Temo si začel pred cca 1 tednom.
Ne pritožuj se, pač grizem pokovko in spremljam dobro zgodbo.
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

Zgodovina sprememb…

Aston_11 ::

RegulusDraco je izjavil:

Ženska zapusti 7 letno zvezo

Tako kot si opisal, izpade vse skupaj kot dobra troll tema.

RegulusDraco ::

Julia Roberts in Hugh Grant v glavnih vlogah. Vmes se v zgodbo uštuli The Rock.

KraitPay, sej morda je zgodba resnična. Ampak brez heca je life dolgočasen =)
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

Zgodovina sprememb…

KraitPay ::

Meni je samo razložila situacijo, kako je bilo to je pa vse.
Za določene stvari me je vprašala za mnenje (ne za njega), pa raje nisem komentiral samo rekel, ne vem, ali pa da je to normalno.
Od začetka je bilo res neumno od mene, ampak potem je bilo tudi meni lažje, ker po eni strani vem, da ni sposoben imeti resne zveze, po drugi pa zato, ker vem da bo trpela. Jebat ga, si zasluži. Sem pač rabil nekaj časa...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KraitPay ()

RegulusDraco ::

The plot thickens, KraitPay ni več zrel fant ampak hoče, da bivša čustveno trpi.

Zakaj bi mogla trpet? ker se je odločila, da noče več iskat sreče s tabo ampak z nekom drugim? Common, you are better than that.

Seriously, ona _tebe_ ni prizadela direktno z ničemer. Ti si zdaj samski, svež za iskanje novih deklet, imaš dobro plačo in nobenega bremena. Nisi na slabšem, kot si bil prej. Boš sigurno spoznal to ko napišeš še nekaj postov na slo-tech in malo razmisliš o situaciji.
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

Zgodovina sprememb…

wragetz ::

OP, daj se še z njo kaj dobit in se malo pozanimat, kako kaj laufa nova veza. Mi že mamo vsi kokice pripravljene za novo epizodo. :)

KraitPay ::

Zasluži si da trpi in da se od tega nekaj nauči. Če s tem tipom ne bo prišlo nič pod njeno kožo bo itak spet na stari poti. Itak da želim, samo tako vem, da bo nekaj odnesla. Jo pač poznam in njeno trmo tudi. Ne bo si priznala napake (no saj lahko da ni bila).
Še vedno ji želim da je srečna, četudi ne z mano (to ostaja), ampak to bo dosegla samo preko svoje šole. Zdajle je šola z egotom in lepoto, slediti mora še srečanje z gospodom denarjem in na koncu še srečanje z moškim, ki "ni srečen v svojem zakonu".
Sam sem čez to že "šel", ne sprašujte kako in kaj ampak imam kar nekaj izkušenj. Na srečo nisem bil sam tisti, ki je trpel. V družbi pa tudi takoj opazim nek "pattern" pri ženskah, ki je vseskozi isti.

@wragetz, ni več stika, ni več informacij. Te lahko dobim samo preko nje, nima frendic, staršem pa nič ne pove, ker igrajo dvojno igro. Mogoče vsake toliko časa pogledam na njegov profil, če ga bo uspela prepričati, da se skupaj slikata. Tisto bodo itak moji kolegi zagotovo kaj spremljali. Zaenkrat tip še ne more in ne sme slikat, ker je javni profil in noče mešati jabolk in hrušk. Pač ja, model je car. No v zvezi, pa tudi ne more objavit, ker potem se vedno najdejo ljudje ki "komplicirajo". - spet njene besede, ki jih je on izrekel.

V lajf bom šele zdaj začel hodit, prej sem imel "resno", še spomnite tovariši? Bile so kave itd. Ampak to je točno vedela kje sem, s kom in kdaj pridem (sam povedal, naučil iz prejšnje zveze). Zdaj mi tega ni več treba početi. Za prvomajske imam že rezervirano eno krajše "potovanje" z agencijo, če mislite ta del "sveta".

Aston_11 ::

KraitPay je izjavil:

Zasluži si da trpi in da se od tega nekaj nauči.
Trpljenje je RKC kategorija. Od kje ti to?

KraitPay ::

Zasluži si, ker je drugače razen te njene predstave o belem konju, super dekle. Pač skrbna, preračunljiva, skromna, enostavna. Kot takšno sem jo poznal sam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KraitPay ()

Aston_11 ::

KraitPay je izjavil:

Zasluži si,
Nisi resen.

konspirator ::

Aston_11 je izjavil:

RegulusDraco je izjavil:

Ženska zapusti 7 letno zvezo

Tako kot si opisal, izpade vse skupaj kot dobra troll tema.

Pop tv že snema novo epizodo Usodno vino.
--

jype ::

A ni vino vedno v sodih?

[D]emon ::

jype je izjavil:

A ni vino vedno v sodih?


Ta me je pa iskreno nasmejala! :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

RegulusDraco ::

jype je izjavil:

A ni vino vedno v sodih?


tokrat zgleda da je bolj v lihih.

KraitPay je izjavil:

Zasluži si, ker je drugače razen te njene predstave o belem konju, super dekle. Pač skrbna, preračunljiva, skromna, enostavna. Kot takšno sem jo poznal sam.


v bistvu si bolj ti zaslužiš, da postaneš malce zanimivejši moški. :P

KraitPay je izjavil:

Zasluži si da trpi in da se od tega nekaj nauči


again, če resno misliš, da si zasluži ona, potem je edina oseba, ki si to zasluži pač ti. Morda boš v naslednji zvezi dekle bolj cenil, bil bolj živahen. Manj ravnodušen in "oh, to tako vedenje pa je tako pod mano".

KraitPay je izjavil:

Ne bo si priznala napake (no saj lahko da ni bila).


definiraj napako. Ali je to iskanje sreče ali pa je to biti za vse večne čase s fantom, s katerim nisi 100% srečen.

KraitPay je izjavil:

V družbi pa tudi takoj opazim nek "pattern" pri ženskah, ki je vseskozi isti.


ja, ženske imajo rade odločne moške ob katerih se dobro počutijo. Vedno zmagajo takšni moški. Neodločni pač ne.
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

Zgodovina sprememb…

RegulusDraco ::

KraitPay je izjavil:

Sam sem čez to že "šel", ne sprašujte kako in kaj ampak imam kar nekaj izkušenj.


se pravi ko si ti iskal svojo srečo si bil zrel moški, kateri res ne znori in ne pokaže svojih čustev, ker je tak pa res ni (zato raje potiho tako stiska lastno pest, da ga potem še 1 teden roka boli, obenem pa po alterju sprašuje who the fuck je njen novi tip), ko pa ona išče srečo pa je otročja? right.
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

Zgodovina sprememb…

stjan ::

Če bi po vsem napisanem posneli film bi bil še večja uspešnico od Gone with the wind
(V vrtincu) :)

Samo da se ne konča po slovensko sukanje v vetru :(

Fant pozabi babo.
Ni je več, šla je ....
Vseeno je kaj bo z njo, nič ji ne želi, ne slabo ne dobro, živi naprej.
Naredi izpit za motor, nabavi motor pa veter v laseh in pozabiš na vse.

Ali pa si kupi pas, ga lahko brez problemov potolčeš če te prevara...

MaterVola ::

KraitPay je izjavil:

imela eno zelo zelo slabo, travmatično izkušnjo.


Malo preveč branjevsko!

BigWhale ::

Tole se bo pocas zaklenilo, ce se ne boste lepse obnasali.
««
18 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Delitev premoženja v vezi? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15019792 (13785) AndrejO

V razmerju s punco ter oziranje za drugimi dekleti (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36978217 (67631) bluefish

Kaj bi vi storili če bi vas partner varal? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17527683 (23151) Gandalfar

Več podobnih tem