» »

V razmerju s punco ter oziranje za drugimi dekleti

V razmerju s punco ter oziranje za drugimi dekleti

««
«
1 / 8
»»

draciel ::

Ok, stvar je taka.
Imam punco že kakih 5. Let. Je lepa, ima odlično postavo, pridna, skrbna. V postelji je kar kul. Ne bom rekel da je ravno bleščeče vendar ni slabo. So določene stvari, ki jih je potrebno še urediti. Uglavnem, če tudi me zadovoljuje v skoraj vseh primerih se kdaj pa kdaj ozrem za kako drugo deklino. Da ne bo pomote, seveda si ne iščem druge, vendar ko vidim kako drugo recimo v trgovini, na ulici itd se kar ozrem jo pogledam in si mislim: "uf, kako bi jo napalil".
Zanima me če so vsi moški taki? Mislim v zvezi in si potem mislijo kako bi tudi skočili med rjuhe z drugo. Zakaj si tako mislim? Meni to ni cool, vendar si sam ne morem pomagati. A si tudi vi to mislite, čeprav imate odlično zvezo s partnerjem/partnerko? Mene skrbi, da če bi dejansko kdaj prišlo do kakšne situacije ki bi imel možnost skočiti med rjuhe z drugo, kaj bi v tem primeru naredil. Sam vem da nebi hotel vendar takrat se pamet avtomatsko preklopi na drugi nivo in človek praktično ne more vplivati. Vem da če bi to naredil bi bilo z mojo konec. Tega pa absolutno nočem, ker njej podobne sigurno ne bi več dobil.

Kako je z vami? Tudi če imate "popolno" zvezo in zagledate dobro deklino nekje zunaj, takoj vržete očke na njo in si mislite kako jo bi...
  • zaklenil: bluefish ()

Looooooka ::

Se pravi si napisal post, kjer nam razlagas, da si moski :D
Vsi gledajo. Moski in zenske. Razlika je samo v tem, da eni nimajo jajc oz jajcnikov, da bi to priznali.
Pa tud ne vem zakaj bi bil to problem. Je pac navaden "window shopping".

draciel ::

Moja mi pravi da mi ne zaupa, ker sem tudi že sam ji priznal kdaj da kako je ta dobra, pa ona druga itd. nočem imeti skrivnosti z njo. Samo moje misli mi kar uidejo in ne morem jih kontrolirat ko vidim kako drugo. Sem pa ji že povedal in ji stalno govorim da je ona najlepša in se nobena ne primerja z njo. Pa vendar...
Kaj je v tem primeru najboljše narediti?

Super Sonic ::

Kaj je v tem primeru najboljše narediti?

Se spremeniti v žensko, ali pa, kar je dosti bolj realno, spremeniti kulturno okolje. Namreč ta, v katerem živiš sedaj, intenzitvno navija za monogamno ljubezensko zvezo, ki je povsem po notah ženskega spola.

Obstaja še varjanta c, da zatreš svoj nagon in ugodiš kraljični doma, da bo vesela in ponosna. Kej dosti več ti pa že ne (pre)ostane.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

draciel ::

Super Sonic je izjavil:



Obstaja še varjanta c, da zatreš svoj nagon in ugodiš kraljični doma, da bo vesela in ponosna. Kej dosti več ti pa že ne (pre)ostane.


Ja to bi bila najboljša varianta. Če bi obstajal kak sirup ki bi zatiral moje nagone proti drugimi puncami bi ga sigurno kupil , lol.. šalo na stran.
Zanima me kaj na to rečejo vaše punce? Če sploh vedo.. in ali obstaja sploh kak moški ki je 100% vdan svoji ljubljeni in ga res enostavno ne zanima nobena druga??

jype ::

Super Sonic> za monogamno ljubezensko zvezo, ki je povsem po notah ženskega spola.

Me prav zanima od kod izvira tale neumnost.

draciel> in si mislim: "uf, kako bi jo napalil".

Če še lastnih misli ne moreš kontrolirat, kako potem sploh kaj drugega? Jaz si mislim vse živo, če bi nonstop razmišljal o kopulaciji bi me pa močno omejevalo.

draciel> ali obstaja sploh kak moški ki je 100% vdan svoji ljubljeni in ga res enostavno ne zanima nobena druga??

Ja, ampak to je patološko. Normalni ljudje, ne le moški, nimajo razloga, da jih ne bi zanimali tudi drugi ljudje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Arto ::

EDIT: Pardon jype, sem zelo slabo prebral :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Arto ()

lonz ::

Hej; če si na dijeti še ne pomeni da ne smeš menijev brat.
...arrrrrr, shiver me timbers...

draciel ::

jype je izjavil:


draciel> in si mislim: "uf, kako bi jo napalil".

Če še lastnih misli ne moreš kontrolirat, kako potem sploh kaj drugega? Jaz si mislim vse živo, če bi nonstop razmišljal o kopulaciji bi me pa močno omejevalo.

draciel> ali obstaja sploh kak moški ki je 100% vdan svoji ljubljeni in ga res enostavno ne zanima nobena druga??

Ja, ampak to je patološko. Normalni ljudje, ne le moški, nimajo razloga, da jih ne bi zanimali tudi drugi ljudje.

Izgleda, da si ti popoln. Še enkrat. Mene NE zanimajo druge punce.. to pomeni, da z njimi ne nameravam nič. Le svojih misli ne morem kontrolirat ob pogledu na kako dobro. Hvala bogu se to ne dogaja velikokrat.. vendar vseeno.

In sam svoje misli znam povsem kontrolirat .. le kadar se gre za to stvar se pač ne morem. Zato sem tudi pisal sem in me zanima če se to tudi drugim dogaja.

Očitno se tebi ne jype..

Matev ::

za te tegobe obstajajo bromove tabletke

lonz ::

Matev je izjavil:

za te tegobe obstajajo bromove tabletke


He, he; sam mislim da brom ne dela tistga, kar se je včas od njega pričakoval.
...arrrrrr, shiver me timbers...

Spock83 ::

Čisto normalna stvar.

panteist ::

draciel je izjavil:

Moja mi pravi da mi ne zaupa...

Vidiš, to je super osnova za partnerski odnos :)

jype ::

draciel> Kako je z vami? Tudi če imate "popolno" zvezo in zagledate dobro deklino nekje zunaj, takoj vržete očke na njo in si mislite kako jo bi...

Mislim si, da je luštna in grem naprej. Ampak moj okus je itak precej čudaški in močno podrejen fotografskemu hobiju.

draciel> Očitno se tebi ne jype..

Res je. Ne spomnim se, da bi se kdaj zalotil, da sem razmišljal o potencialnih spolnih odnosih z dekleti, ki jih sploh ne poznam.

draciel> Izgleda, da si ti popoln. Še enkrat. Mene NE zanimajo druge punce.. to pomeni, da z njimi ne nameravam nič.

Verjetno sem res, ja. Mene pa zanimajo tudi druge punce in z njimi marsikaj nameravam, spolni odnosi pa kljub vsemu niso v prvem planu. Nikakor tudi časa z drugimi dekleti ne preživljam na račun družine.

draciel> le kadar se gre za to stvar se pač ne morem.

Mislim, da se to da naučit.

Super Sonic ::

Zanima me kaj na to rečejo vaše punce?

Večina ekstremistk noče slišati o tem nič in če tudi jim na neki točki dokažeš, da niso prav nič realne, jih to kaj dosti ne zanima, ker so vzgojene s pomočjo kulture, ki je širše sprejemljiva, ta pa zavrača tovrsto početje in ceni le absolutno ljubezen. Kar je pa lahko v nasprotju (in tudi je) s tvojim nagonom, ki bo trajal različno dolgo od ostalih moških. Mogoče si mora pa v tem kulturnem okolju tvoja spremljevalka poiskati nekoga, ki mu je nagon opešal, ti pa, ravno obratno. Imaš to srečo, da ti kulturno okolje to dovoljuje. Pravzaprav ti bi priporočal menjavo partnerice, ker boš z neko drugo, ki bo na zadeve gledala malo bolj realno, bolje shajal - če si jasno tega želiš.

Me prav zanima od kod izvira tale neumnost.

Iz konteksta ven, sicer.

ali obstaja sploh kak moški ki je 100% vdan svoji ljubljeni

Glavno vprašanje je, koliko moškega bi potem v njem sploh še ostalo. Eni pravijo da veliko, vse, eni pa da nič, odvisno koga in kaj bereš.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

guest #44 ::

In smo prišli do spoznanja, da ljudje niso monogamna bitja....oz so selektivno monogamna. Se je kdo vprašal zakaj je biološka ljubezen omejena na tam cirka 1 leto? (hint: nosečništvo = 9 mesecev)

Jaz gledam, moja pa prav tako očitno gleda. Sam jaz sm dovolj priseben, da ne bi prevaral...zanjo pa nevem.


PS...ne upoštevat Jypeta, on je na drugem nivoju od nas, superhuman.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: guest #44 ()

Super Sonic ::

In smo prišli do spoznanja, da ljudje niso monogamna bitja

Ne vem zakaj bi bili. Monogamne zveze so, če se prav spomnim, le v 1/3 prebivalstva na svetu. Je hecno, ampak drži le eno - smo tisto za kar določi kultura da bomo. Človek ima to srečo, da je moški organ človeka po velikosti med opico in gorilo, torej je človek lahko oboje oz. kar si želi, da bo.

Je pa človek različno neumen. So moški, ki trpijo v vezah in so vdani v usodo, kjer kreairajo ženske tempo življenja (ter posledično s psihičnim nasiljem in obsodbami kvarijo kvaliteto življenja) in so ženske, ki zato, ker nočejo biti le ena iz med N števila žena, dobijo kamen v glavo.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

jype ::

Super Sonic> Iz konteksta ven, sicer.

Ženske nimajo nobenih težav živet z več partnerji hkrati.

jverne> Se je kdo vprašal zakaj je biološka ljubezen omejena na tam cirka 1 leto? (hint: nosečništvo = 9 mesecev)

Ampak ženska partnerja potrebuje še precej dolgo po porodu.

jverne> PS...ne upoštevat Jypeta, on je na drugem nivoju od nas, superhuman.

It's really easy to be superhuman with humans like you around.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Super Sonic ::

Ženske nimajo nobenih težav živet z več partnerji hkrati.

Seveda, meni je to precej dobro jasno. Pravzprav v nekem delu sveta, živijo ženske, ki imajo več moških. Ali pa kultura, kjer ženske živijo z mamami, zvečer pa hodijo, če mama to dovoli, v moški del mesta, ki je bolj kot ne izrazito podrejen. Ali pa... no, veliko je tega.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

draciel ::

Nikakor tudi časa z drugimi dekleti ne preživljam na račun družine.


Odkrili smo tvoj problem. Si mož, srednjih let, ki ima družino, ženo in nikakor ne sme razmišljat o drugih ženskah.. =) jype za predsednika.. =)

Furbo ::

draciel je izjavil:

In sam svoje misli znam povsem kontrolirat .. le kadar se gre za to stvar se pač ne morem. Zato sem tudi pisal sem in me zanima če se to tudi drugim dogaja.

Očitno se tebi ne jype..


Lol ne mores se kontrolirat, najbolje da se preseliš na kak konec sveta, kjer so ženske vse krive, moški se pa bogi bogi ne morejo kontrolirat.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Super Sonic ::

Lol ne mores se kontrolirat

S tem v bistvu ni nič narobe, če je srečal to točko v življenju, kjer se težko kontrolira. Samo, da on tega ne ve, ker ga takoj okolica, naprej pa partnerica doma, obsodi kakšen pacek je. V bistvu se nad njim izvaja psihično nasilje. Samo da on tega, spet, ne ve.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

Blinder ::

draciel je izjavil:

Moja mi pravi da mi ne zaupa


prav ima, da ti ne zaupa. taki tipi niso za na dolgi rok
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Super Sonic ::

prav ima, da ti ne zaupa. taki tipi niso za na dolgi rok

Ravno obratno je. Taki tipi so za na dolgi rok, ker če bosta rešila v skupno dobro ta problem, bosta še kakšnega drugega tudi.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

jype ::

Super Sonic> Seveda, meni je to precej dobro jasno.

Čemu pa potem

Super Sonic> Namreč ta, v katerem živiš sedaj, intenzitvno navija za monogamno ljubezensko zvezo, ki je povsem po notah ženskega spola.

?

draciel> Odkrili smo tvoj problem. Si mož, srednjih let, ki ima družino, ženo in nikakor ne sme razmišljat o drugih ženskah.. =) jype za predsednika.. =)

Neodgovorno bi se bilo intimno zapletati z drugimi ženskami, drži, a moj razlog je specifičen zame in ga ni moč posplošiti na vse ostale, ker gre za vprašanje individualnih prioritet. Tudi za predsedovanje nimam časa. Seveda to ni problem, temveč odločitev v skladu z mojimi vrednotami - če bi resnično šlo za problem, bi se ga potrudil rešiti (kar ni težko).

Furbo ::

Super Sonic je izjavil:

Lol ne mores se kontrolirat

S tem v bistvu ni nič narobe, če je srečal to točko v življenju, kjer se težko kontrolira. Samo, da on tega ne ve, ker je takoj okolica, naprej pa partnerica doma, obsodi kakšen pacek je. V bistvu se nad njim izvaja psihično nasilje. Samo da on tega, spet, ne ve.


Kaj bo potem kar naskočil kakšno sredi cityparka? Ne, vse bo vedel kam mora iti, kako jo zapecati, potem se pa nenadoma ne bo več mogel kontrolirati? Bullshit.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

guest #44 ::

jype> Ženske nimajo nobenih težav živet z več partnerji hkrati.

True.

jype> Ampak ženska partnerja potrebuje še precej dolgo po porodu.

Po porodu moški skrbi za potomca ne več toliko za žensko. To ga veže nanjo. V času nosečnosti je ženska najbolj ranljiva in mora imeti predanega moškega ob sebi, da jo ščiti.

jype> It's really easy to be superhuman with humans like you around.

I bow down to you, my overlord!

Super Sonic ::

Kaj bo potem kar naskočil kakšno sredi cityparka?

Ne vem, pa ga vprašajmo, a boš to naredil draciel? Jaz mislim, da je to zvito podtikanje besed, ki si ne zasluži odgovora.

Ne, vse bo vedel kam mora iti, kako jo zapecati, potem se pa nenadoma ne bo več mogel kontrolirati?

Ja. Ne bi bil prvi, niti zadnji ne bo, sicer pa so kulture, kjer moški to konstatno počnejo. Razlika je le v tem, da ženske tam to razumejo (oz. morajo razumeti), pri nas pa ne, ker se jim zdi to abosurdno in tega nočejo razumeti. Boš ti povedal kaj je "bolj" prav? Preživjo namreč eni in drugi.

Sicer pa samo eno vprašanje zate Furbo - boš pogledal kako uspešne so monogamne zveze? Če boš, boš presenečen.

Čemu pa potem

Tam si spustil ključen del - kultura.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

jype ::

jverne> Po porodu moški skrbi za potomca ne več toliko za žensko. To ga veže nanjo. V času nosečnosti je ženska najbolj ranljiva in mora imeti predanega moškega ob sebi, da jo ščiti.

Tega pa nisem opazil - po porodu je skrb za žensko nujna, razen če smatraš da so ženske "za enkratno uporabo".

jverne> I bow down to you, my overlord!

Ah, če samo paziš, da držiš zaprta usta, ko se kakšna uštimana vrti okol tebe, si že super.

Super Sonic> Tam si spustil ključen del - kultura.

Skratka, ni po ženskih notah, ampak v skladu s krščansko kulturo. To drži.

Super Sonic> Sicer pa samo eno vprašanje zate Furbo - boš pogledal kako uspešne so monogamne zveze? Če boš, boš presenečen.

To je pa zanimivo vprašanje, a metodološko blazno zahtevno. Ljudje, ki v zvezi z enim partnerjem ne zdržijo dolgo, imajo lahko zaradi družbenih pritiskov namesto več partnerjev serijo monogamnih zvez, pa niso zato nič bolj monogamni (in zelo kvarijo statistiko, če se jih narobe obravnava).

guest #44 ::

jype je izjavil:

jverne> Po porodu moški skrbi za potomca ne več toliko za žensko. To ga veže nanjo. V času nosečnosti je ženska najbolj ranljiva in mora imeti predanega moškega ob sebi, da jo ščiti.

Tega pa nisem opazil - po porodu je skrb za žensko nujna, razen če smatraš da so ženske "za enkratno uporabo".

jverne> I bow down to you, my overlord!

Ah, če samo paziš, da držiš zaprta usta, ko se kakšna uštimana vrti okol tebe, si že super.

Super Sonic> Tam si spustil ključen del - kultura.

Skratka, ni po ženskih notah, ampak v skladu s krščansko kulturo. To drži.

Super Sonic> Sicer pa samo eno vprašanje zate Furbo - boš pogledal kako uspešne so monogamne zveze? Če boš, boš presenečen.

To je pa zanimivo vprašanje, a metodološko blazno zahtevno. Ljudje, ki v zvezi z enim partnerjem ne zdržijo dolgo, imajo lahko zaradi družbenih pritiskov namesto več partnerjev serijo monogamnih zvez, pa niso zato nič bolj monogamni (in zelo kvarijo statistiko, če se jih narobe obravnava).



Gledano biološko, kar pogosto velja za veliko ljudi. Seveda, se nekateri temu upremo in delamo po svoje.

Najhujši so tisti, ki se ne morejo upreti biologiji a ob enem se neumno držijo nekih ustaljenih družbenih vzorcev.
Pol seveda pride do varanja in ostalih pizdarij.

crazyLIKEme ::

draciel je izjavil:



Zanima me kaj na to rečejo vaše punce? Če sploh vedo.. in ali obstaja sploh kak moški ki je 100% vdan svoji ljubljeni in ga res enostavno ne zanima nobena druga??



Mogoče na začetku veze ne, ker imaš itak oči samo za njega/njo ampak po nekaj časa se pa stvari obrnejo.


Dekleta, starejša in mlajša, ki mislijo, da njihov moški ne gleda za drugimi, po mojem mnenju živi v največji utopiji ever in je na koncu lahko hudo razočarana. Razen, če ima tako super duper partnerja, ki ji bo na mrtvo trdil, da to ni res.

Itak pa dekleta tudi gledamo za drugimi, nej imamo še tako hudega tipa. Samo govori se o tem ne, ker nas niso tako vzgojil, kao. Ker smo spodobne in vljudne in čistunske ali whatever.


Pač, nekaj v zvezi s tem, da je pri sosedu trava vedno bolj zelena :D
http://crazyl1keme.deviantart.com/

Super Sonic ::

Skratka, ni po ženskih notah, ampak v skladu s krščansko kulturo. To drži.

Krščanska kultura - narobe. Biblija ni obsojala poligamije, sploh stara zaveza (Kralj Sulejman in David sta bila prava playboya). Tudi Nova zaveza tam ničesar ne prepove (dajem samo v razmislek). Torej bi kar tam ostal kjer sem bil prej, da v stopnji razvoja, kulture in okolja, ženske, ki nas obkrožajo bistveno bolj težijo v monogamno kot moški. Razlogi Jype?

To je pa zanimivo vprašanje, a metodološko blazno zahtevno.

Je, ampak to v ničem ne spremni dejstva, da vse skupaj - v splošnem - ni kaj bolje od piškavega oreha. Kar pa ne zajema posameznike in različne kulture v kulturi.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

draciel ::

Kaj bo potem kar naskočil kakšno sredi cityparka?


Ne vem, pa ga vprašajmo, a boš to naredil draciel? Jaz mislim, da je to zvito podtikanje besed, ki si ne zasluži odgovora.


Ne. Niti na misel mi to ne pride, da bi to naredil. Tako hudo pa spet ni...

Recimo, da bi na kakšni veselici ( na kateri bi bil sam , mogoče s prijatelji..) do mene pristopila deklina me začela, otipavati in si seveda želela sexa. V tem primeru ne vem kaj bi naredil. So pa možnosti za to, skoraj enake nič. Vendar vseeno..

jype ::

Super Sonic> Krščanska kultura - narobe. Biblija ni obsojala poligamije, sploh stara zaveza

To moraš razčistiti s kristjani, da se njihove bukve ne ujemajo z njihovo kulturo.

Super Sonic> Torej bi kar tam ostal kjer sem bil prej, da v stopnji razvoja, kulture in okolja, ženske, ki nas obkrožajo bistveno bolj težijo v monogamno kot moški. Razlogi Jype?

Jaz pa mislim, da ne - da le na drugačen način manifestirajo ljubosumje.

draciel> Recimo, da bi na kakšni veselici ( na kateri bi bil sam , mogoče s prijatelji..) do mene pristopila deklina me začela, otipavati in si seveda želela sexa. V tem primeru ne vem kaj bi naredil. So pa možnosti za to, skoraj enake nič. Vendar vseeno..

Kako kaj bi naredil? Predstaviš ji svoje dekle in greste skupaj domov, ane.

draciel ::

Kako kaj bi naredil? Predstaviš ji svoje dekle in greste skupaj domov, ane.
Sem napisal.. Sam na veselici =). Verjemi, da ko te kakšna dobra mrha začne otipavati in si želi strastnega sexa, verjemi da ni vse tako enostavno kot se zdi. Še posebno ko "korenjak" začne razmišljati v drugo smer.

Bah.. preveč popolnih osebkov je na tem forumu.

Super Sonic ::

To moraš razčistiti s kristjani, da se njihove bukve ne ujemajo z njihovo kulturo.

Ja, ampak zakaj se ne? Ker verjetno (predvidevam) zmanjka slehernika v Cerkvi tisti isti trenutek, ko začnejo propagirati poligamijo kot dovoljeno. Pa spet na začetek, zakaj potem zmanjka ljudi v Cerkvi? Kdo tega noče poslušat?

Jaz pa mislim, da ne - da le na drugačen način manifestirajo ljubosumje.

No ja.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

urosh ::

"Robert je bil zaljubljen v dekle po imenu Jožica. Pred mesecem dni jo je klical "najdražja moja", pred tremi tedni "draga moja" pred dvema tednoma "draga" in pred enim tednom "Joža"."
"In kako jo kliče zdaj?"
"Mateja."

:D

jype ::

draciel> Verjemi, da ko te kakšna dobra mrha začne otipavati in si želi strastnega sexa, verjemi da ni vse tako enostavno kot se zdi.

Verjemi, da je zelo enostavno.

draciel> Še posebno ko "korenjak" začne razmišljati v drugo smer.

Sine, tkole gre:

noraguta ::

Naloga moškega je oplodit čim več samic. Rečt luštna pa it naprej je poniževanje samega sebe in estetike.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

MajorM ::

Nekoč sem nekje slišal (ali morda prebral?):
"Ženska je s trenutnim moškim tako dolgo, dokler ne najde boljšega."

@Draciel
Kako razmišljaš je tvoja lastna izbira. Tudi če ti 100 ljudi tukaj reče da tako ne razmišljajo, to tebi ne bo veliko pomagalo.
Še en posrečen quote:

"
Edwards: Why the big secret? People are smart. They can handle it.
Kay: A person is smart. People are dumb, panicky dangerous animals and you know it. Fifteen hundred years ago everybody knew the Earth was the center of the universe. Five hundred years ago, everybody knew the Earth was flat, and fifteen minutes ago, you knew that humans were alone on this planet. Imagine what you'll know tomorrow.
"
iz Men in Black (1997)

jype ::

noraguta> Naloga moškega je oplodit čim več samic. Rečt luštna pa it naprej je poniževanje samega sebe in estetike.

To je naloga moških organizmov pri nekaterih manj razvitih živalskih vrstah. V praktično vsaki socialni ureditvi so naloge že precej bolj specializirane.

MajorM> Kako razmišljaš je tvoja lastna izbira.

On pravi, da si ne more pomagat (kar je zoprno in se da popravit, če hoče).

noraguta ::

Džupe statistika dela prot teb. Več posejanga semena pomen bolj raznovrsten genetski potencial. Vse drug je zgolj samokastracija na ljubo nekomu drugemu(babi, cerkvi, ...). Zakrnel desc ne more zdravo vzgajat svojega podmladka je boljš. Da ga ulica. Zavijanje mulca v vato je pa tud kontra produktivno.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

tpleko ::

jype je izjavil:


It's really easy to be superhuman with humans like you around.


tole si lahko daš kar v podpis, da se ti ne bo treba ponavljat v vsakem postu, v taki ali drugačni obliki. 8-)

jaz imam pa en drug problem. veliko veselje se mi je bilo sprehajat po mestu in gledat za ženskami: riti, joške, obraz, stopala. vse lepo na ogled, posebej poleti. no zdaj me je to minilo in mi je prav žal, ker je bilo res užitek. tako da moj nasvet je: uživaj dokler traja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tpleko ()

jype ::

noraguta> Džupe statistika dela prot teb.

Halo? Če se kar vsi vsevprek plodijo, se zelo redko zgodi, da se najmočnejši najbolj razplodi. Že pri čredah in krdelih je parjenje izključno rezervirano za samce, ki se jih ostali bojijo, kaj šele v bolj zapletenih situacijah, recimo



tpleko> jaz imam pa en drug problem. veliko veselje se mi je bilo sprehajat po mestu in gledat za ženskami: riti, joške, obraz, stopala. vse lepo na ogled, posebej poleti.

Čemu je pa to problem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Vanadium ::

Še dobr da je moja baba ql. Je bila par tednov nazaj scena, ko sva skupaj v avtu z punco in prdirka čez prehod ena v rolerjih in hot pants (skratka huda, da glava peče) in se malo spozabim in rečem, da bi ji razširu noge kot je mojzes morje. Pa tamala prbija ja jaz bi ji tudi. Jas pa nato samo wtf :))8-O. Hvala bogu men moja nikol ne sikne nič če pogledam kero, ker od gledanja nema salameta bi se reklo :P. Vse je pač odvisno kako imaš pošlihtan odnos z punco in predvsem zaupanje mora bit.

tpleko ::

jype je izjavil:

Čemu je pa to problem?

problem je, ker sem ob velik užitek. bo treba najti kaj drugega, delo naprimer :). to desetlejte je bilo desetletje žensk, zdaj bo pa moralo biti desetletje dela. priznam, da zaradi žensk nisem veliko naredil. lahko naredijo tudi veliko škode.

jype ::

Ja pa si najdi tako delo, da gledaš dekleta, saj ni pretežko.

black ice ::

Jure že ve zakaj se ukvarja s fotografijo ;)

tpleko ::

sem že razmišljal tudi o tem.:) npr. varnostnik v trgovini mora biti kar dobro. ne da bi jaz to štel za pravo delo, bolj zabijanje časa/življenja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tpleko ()

jype ::

Saj lahko si za hobi varnostnik v štacuni s cunjami, ampak se vseeno moraš znat brzdat.

black ice> Jure že ve zakaj se ukvarja s fotografijo ;)

Ni slab šport, je treba priznat.
««
«
1 / 8
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Je sploh še kdo zvest svojemu partnerju? (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
68193551 (78721) bluefish

Kaj bi vi storili če bi vas partner varal? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17527615 (23083) Gandalfar
»

How much is too much? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11816676 (13533) figula

Več podobnih tem