» »

V razmerju s punco ter oziranje za drugimi dekleti

V razmerju s punco ter oziranje za drugimi dekleti

Architect ::

draciel je izjavil:

Nikakor tudi časa z drugimi dekleti ne preživljam na račun družine.


Odkrili smo tvoj problem. Si mož, srednjih let, ki ima družino, ženo in nikakor ne sme razmišljat o drugih ženskah.. =) jype za predsednika.. =)



Zakaj bi razmišljal o drugih ženskah? ali svojo izbranko ljubiš ali ne? Ne sprenevedaj se človek. Če jo ljubiš, boš vdan njej in izključno samo njej.
Kako bi se TI počutil če bi ona videla nekega postavnega mladeniča in si mislila kak bi ga blo dobro poseksat, kot to počneš ti?

Pogleda sicer vsak, tako moški kot tudi marsikatera ženska. ampak pri tem pa mora tudi ostati. Če delaš kot to počneš ti, torej da ti misli uhajajo na spolnost ko vidiš hudo žensko, imaš velik problem. Nauči se brzdati samega sebe, preden to postane resen problem.


Jype, bravo, zelo lepo napisano.

Zgodovina sprememb…

noraguta ::

noraguta> Džupe statistika dela prot teb.

Halo? Če se kar vsi vsevprek plodijo, se zelo redko zgodi, da se najmočnejši najbolj razplodi. Že pri čredah in krdelih je parjenje izključno rezervirano za samce, ki se jih ostali bojijo, kaj šele v bolj zapletenih situacijah, recimo

očitno tudi inteligenca ni tvoj adut, kje je govora o moči??????
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

jype ::

noraguta> očitno tudi inteligenca ni tvoj adut, kje je govora o moči??????

Moč definira socialna razmerja, katerim se spolne navade podrejajo.

Super Sonic ::

Zakaj bi razmišljal o drugih ženskah?

Zakaj ne?

ali svojo izbranko ljubiš ali ne? Ne sprenevedaj se človek. Če jo ljubiš, boš vdan njej in izključno samo njej.

Ljudje se spreminjamo, ker smo živa bitja. Nekateri v življenju prej najdejo tisto rdečo nit, nekateri kasneje. Nekateri rabijo omejitve, nekateri ne. Torej, kaj ti veš, česar večina ne ve, ob dejstvu, da imaš izdelana mnenja po kalupu?

Kako bi se TI počutil če bi ona videla nekega postavnega mladeniča in si mislila kak bi ga blo dobro poseksat, kot to počneš ti?

Kako pa bi se? Definitivno drugače kot ti in ti bi se drugače kot ostali.

Pogleda sicer vsak, tako moški kot tudi marsikatera ženska. ampak pri tem pa mora tudi ostati.

Mora?

Nauči se brzdati samega sebe, preden to postane resen problem.

Ker potem pride zadeva na skupščino vrhovnega sodišča njenih najboljših prijateljic, ki bo soglasno potrdilo, da je prasec, svinja in tele, vse v eni osebi. Tko da ja - pazi!
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

Hell yeah, men se dogaja čist isto. Mam super punco, sem zadovoljen, AMPAK sem preveč radoveden in bi vsako drugo ta boljšo na ulici zapeljal v posteljo. Tako da nevem meni se zdi to čisto normalno.

Ravnokar na lampijončkih mi je kolega rekel, da odkar ma punco se mu zdi da ful gleda za drugimi, do takrat pa tega ni opazil. :D Nato smo mu pritrdili, da je čist podoben efekt pri vseh nas. Pač ko maš punco, te rajcajo vse druge in bi rad še kero drugo gnal v postelji.

Lahko se probaš z punco pogovorit o tem, da imata odprto zvezo ali pa ji poveš da si ji fizično in psihično zvest, le da si punce ogleduješ, ker so za pogledat.

Vprašaj jo če bi bila bolj vesela, da bi gledal za debelimi grdobami in si jih želel. Stem da gledaš dobre punce pomeni, da maš dober okus :P
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

draciel ::

Lahko ostanete ONTOPIC prosim..

še vedno velja kar sem napisal na začetku. Se je komu že zgodilo, da se mogoče ni uspel brzdati, ko ga je kaka druga deklina začela otipavat po telesu in praktično hotela sex od njega :D. S tem da je imel tudi punco. Skratka ali ste se upali upreti?

m0LN4r ::

Jaz, čakam na to da bi me kera otipala in htela sexat zmano, čeprav imam punco. Mam pač dogovor, da lahko enkrat skočim čez plot, več pa ne.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

draciel ::

m0LN4r je izjavil:

Hell yeah, men se dogaja čist isto. Mam super punco, sem zadovoljen, AMPAK sem preveč radoveden in bi vsako drugo ta boljšo na ulici zapeljal v posteljo. Tako da nevem meni se zdi to čisto normalno.

Ravnokar na lampijončkih mi je kolega rekel, da odkar ma punco se mu zdi da ful gleda za drugimi, do takrat pa tega ni opazil. :D Nato smo mu pritrdili, da je čist podoben efekt pri vseh nas. Pač ko maš punco, te rajcajo vse druge in bi rad še kero drugo gnal v postelji.

Lahko se probaš z punco pogovorit o tem, da imata odprto zvezo ali pa ji poveš da si ji fizično in psihično zvest, le da si punce ogleduješ, ker so za pogledat.

Vprašaj jo če bi bila bolj vesela, da bi gledal za debelimi grdobami in si jih želel. Stem da gledaš dobre punce pomeni, da maš dober okus :P


Evo vsaj eden, meni podoben. hehehehehe =)

m0LN4r je izjavil:

Jaz, čakam na to da bi me kera otipala in htela sexat zmano, čeprav imam punco. Mam pač dogovor, da lahko enkrat skočim čez plot, več pa ne.



wtf?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: draciel ()

m0LN4r ::

S punco mava dogovor, da se lahko 1x prevarava in si odpustiva. Za tako odločitev sva se odločila, ker si zaupava. Odprta zveza, sam z omejitvijo, da lahko enkrat sexaš z nekom drugim... Recimo jaz bi ful rad seksal z neko punco, ki je čisto nasprotje moji, da vidim kaka je. Tak je to.

S punco si poglejta filma: No strings atached in Friends with benefits, mogoče bo malo spremenila svoje mnenje.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Super Sonic ::

Se je komu že zgodilo, da se mogoče ni uspel brzdati, ko ga je kaka druga deklina začela otipavat po telesu in praktično hotela sex od njega :D

Zelo nerodno od tebe je, da to sprašuješ tu, ko ima prevladujoča dinamika foruma težave z osnovnim komuniciranjem do žensk in tu, kjer so spolni napadi žensk na moške poznani toliko, kot gospodu Mariniču izpit iz nemškega jezika. Tudi v splošnem ženske ne skačejo po moških brez razloga, ta razlog pa je potem uvod v drug problem, ki je lahko precej širši od tvoje osnovne potrebe. Torej, na tem se boš predvsem učil, če do tega pride.

S punco mava dogovor, da se lahko 1x prevarava in si odpustiva. Za tako odločitev sva se odločila, ker si zaupava. Odprta zveza, sam z omejitvijo, da lahko enkrat sexaš z nekom drugim...

Zanimiv dogovor, bi pa rekel, da bi lahko svojo zvezo jemal kot iskanje izkušenj in samega sebe. "Tak to je" ponavadi ne zdrži zveze, ko se pogovarjamo o varanju, je pa res, da mlajša generacija žensk razvija svojo formo. Najbrž s precej domačega prikusa mamine kuhinje.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

draciel ::

m0LN4r je izjavil:

S punco mava dogovor, da se lahko 1x prevarava in si odpustiva. Za tako odločitev sva se odločila, ker si zaupava. Odprta zveza, sam z omejitvijo, da lahko enkrat sexaš z nekom drugim... Recimo jaz bi ful rad seksal z neko punco, ki je čisto nasprotje moji, da vidim kaka je. Tak je to.


Hmm.. 100 ljudi 100 čudi. Jaz se takega dogovora ne bi upal skleniti, pa tudi če bi imel šanso poseksat najbolj zaželjeno deklino na planetu. To pa zato, ker si ne bi upal izbit iz glave prizora, kako eden drugi "natepava" mojo. Ne ne ne.. raje umrem ;)

noraguta ::

draciel je izjavil:

Lahko ostanete ONTOPIC prosim..

še vedno velja kar sem napisal na začetku. Se je komu že zgodilo, da se mogoče ni uspel brzdati, ko ga je kaka druga deklina začela otipavat po telesu in praktično hotela sex od njega :D. S tem da je imel tudi punco. Skratka ali ste se upali upreti?

ne precejkrat sem podlegel, nekajkrat končal v troje.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

jype ::

draciel> Skratka ali ste se upali upreti?

Tudi ko nisem imel punce sem se tistim, ki niso zadostile kriterijem, odločno uprl.

draciel ::

jype je izjavil:

draciel> Skratka ali ste se upali upreti?

Tudi ko nisem imel punce sem se tistim, ki niso zadostile kriterijem, odločno uprl.


Aha.. aplavz? =)

jype ::

Morda bo koncept bolj nazorno razložila slika:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

noraguta ::

glede na govorico telesa jo tudi zanimal nisi.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

jype ::

Win-win, skratka.

kr1ženska ::

:)) Sam tok se bom vmešala, da pristavim en popravek.
V knjigi Selfish gene je zapisano, da naj bi bil človek zaljubljen 3leta. Toliko časa rabi ženska, da si opomore od poroda in naprej skrbi za otroka.

Še ena definicija, kaj je ljubezen? Zaljubiti se v nekoga pomeni, da si našel nekoga katerih geni so najbolj kompatibilni s tvojimi in bo produkt(otroci)najbolši.

jype ::

kr1ženska> Zaljubiti se v nekoga pomeni, da si našel nekoga katerih geni so najbolj kompatibilni s tvojimi in bo produkt(otroci)najbolši.

Zlo šlampasta metoda, tole.

m0LN4r ::

Če bi blo to res, nebi blo tuk čoravih ljudi zmano vred...
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

black ice ::

Se strinjam z Juretom, jaz bi jo tudi odpikal.

m0ln4r: Nič ni slabega v tem, da si slaboviden.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: black ice ()

Super Sonic ::

Če bi blo to res, nebi blo tuk čoravih ljudi zmano vred...

Kolikor si čorav ne vem, ampak pred tabo so bili še bolj čoravi. Človek še nikoli ni živel tako dobro kot sedaj, kljub temu, da se daje občutek, da je bila preteklost boljša.

Toliko časa rabi ženska, da si opomore od poroda in naprej skrbi za otroka.

Za vsak porod 3 leta, al' samo za prvega?
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

_Dormage_ ::

Jype je itak robot.

black ice ::

_Dormage_ je izjavil:

Jype je itak robot.

Ne, samo nam daje vedeti, da se je (dokler ni našel The One and Only) uril v ročnih spretnostih bolj kot večina.

m0LN4r ::

Jaz sem mislil kot živo bitje, bi potemtakem ljudje mogli bit bolj razviti oz. v evoluciji bi moralo prit že do neke spremembe v anatomiji človeškega telesa. Recimo da bi se samo športniki razmnoževali med sabo, bi bla vsaka generacija za malenkost boljša v športih. Al pa da bi se glasbeniki, matematiki, veleumi itd. med samo poparčkal.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

jype ::

black ice> Ne, samo nam daje vedeti, da se je (dokler ni našel The One and Only) uril v ročnih spretnostih bolj kot večina.

To drži. Spolni odnosi z nezanesljivimi ljudmi so neodgovorna reč.

mikic007 ::

Zelo odvisno od starosti bi jaz rekel. Ko ze dovolj preizkusis, ti nekako ni vec do tega. Imam siht, ki ga polovica komentatorjev tule lahko le sanja (iz stalisca priloznosti in dobre klientele), pa mi je flirt in njihova zelja zelo v napoto. Pa nisem zato nic manj moski, le ne da se mi vec nekaj pocez in na plitvo. Seks ni bil nikoli moja najvecja prioriteta, ceprav je v zvezi zelo visoko. Zunaj pac ne ...

In tukaj se mi zdi, da avtor teme nima razcisceno. Naprej mi pride, da je njegova po standardih okolice pac "top" in zato je z njo, seks pa mu ne stima. Tukaj bi kak psihoanalist hitro povedal kaj vec, jaz bom pa samo to, da ocitno ne glede na kolicino seksa avtorja, ga le-ta ne zadovolji. Cemu je temu tako pa mora sam ugotoviti.

Namrec, s punco, ki jo imam res rad je seks vedno super, pa ce iz tehnicnega vidika se tako sepa (pac, ni vedno enako intenzivno ..). Nasprotno je se pri tako dobrem seksu z neznanko velika luknja in nobenega pravega zadoscenja. Smo pac razlicni. Sicer pa stekam, da nekateri lahko govorijo o pomembnih in manj pomembnih receh ure in ure, medtem ko so drugi omejeni na par besed. Nekam je treba s casom potem, a ne?

* Se to. Moja punca ni moj pivski kolega, cisto za vsako, ki bi ji "zelel siriti noge" ji pac ne povem in mislim, da s tem ni nic narobe. Kot ne govorim o fuzbalu in racunalnikih o vsem z njo ... Moja punca je moja punca, kolegi so kolegi in mama je samo mama ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mikic007 ()

oo7 ::

jype je izjavil:

draciel> Skratka ali ste se upali upreti?

Tudi ko nisem imel punce sem se tistim, ki niso zadostile kriterijem, odločno uprl.


Jaz se pa nisem nikoli nobeni uprl pa vedno izkoristil šanso pa tud če je bila grda ali debela samo,da je padla:)).In to so bile ponavadi same hude lokacije kot so(na vlaku v Wc-ju,v gozdu in celo na pokopališču v Ljubljani na sporti glavne želežniške postaje tam kjer so pokopani eni pesniki:)))vse v času srednje šole in še par let kasneje.
Zdaj pa imam resno žensko,ki pa mi nikoli nič ne reče če katero pogledam;).

draciel ::

oo7 je izjavil:

jype je izjavil:

draciel> Skratka ali ste se upali upreti?

Tudi ko nisem imel punce sem se tistim, ki niso zadostile kriterijem, odločno uprl.


Jaz se pa nisem nikoli nobeni uprl pa vedno izkoristil šanso pa tud če je bila grda ali debela samo,da je padla:)).In to so bile ponavadi same hude lokacije kot so(na vlaku v Wc-ju,v gozdu in celo na pokopališču v Ljubljani na sporti glavne želežniške postaje tam kjer so pokopani eni pesniki:)))vse v času srednje šole in še par let kasneje.
Zdaj pa imam resno žensko,ki pa mi nikoli nič ne reče če katero pogledam;).


zanimivo :D. smem prašati, kaj tvoja punca reče na to? ali sploh neve... hehe

oo7 ::

Ah itak,da ne ve.Sej vsega pa tudi ne rabi vedet:).

Gregor P ::

oo7 je izjavil:

in celo na pokopališču v Ljubljani na sporti glavne želežniške postaje tam kjer so pokopani eni pesniki:)))

Na grobu mojih prednikov!8-O Kako si mogel:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

FlyingBee ::

in kaj je v tej temi problematika? saj to večinoma vsi tako razmišljamo, nimam pa pojma kako ženske, kaj pa veš kolikokrat se je že tvoja v mislih nataknila mimoidočemu frajerju?

tako pač je, eni o tem govorijo eni pa so malo bolj čudaški

Zgodovina sprememb…

TOP ::

Gregor P je izjavil:

oo7 je izjavil:

in celo na pokopališču v Ljubljani na sporti glavne želežniške postaje tam kjer so pokopani eni pesniki:)))

Na grobu mojih prednikov!8-O Kako si mogel:P

Ta je pa bila res dobra,mater sem se nasmejal.Pa še rože in sveče si imel zastonj.Kakšna romantična noč:))

BigWhale ::

draciel je izjavil:

Lahko ostanete ONTOPIC prosim..

še vedno velja kar sem napisal na začetku. Se je komu že zgodilo, da se mogoče ni uspel brzdati, ko ga je kaka druga deklina začela otipavat po telesu in praktično hotela sex od njega :D. S tem da je imel tudi punco. Skratka ali ste se upali upreti?


Kako to mislis upali upreti? Jaz sem se uprl se cemu hujsemu kot je otipavanje, brez nekih vecjih tezav. Zakaj si ne bi upal?

Midva probleme resujeva tako, da skupaj gledava in ocenjujeva, primerjava, analizirava in tako naprej.

mikic007 je izjavil:

Se to. Moja punca ni moj pivski kolega, cisto za vsako, ki bi ji "zelel siriti noge" ji pac ne povem in mislim, da s tem ni nic narobe.


Zanimivo, jaz pa te stvari raje povem moji zeni, kot pa 'pivskim kolegom'. Nevem no, njej bolj zaupam in ji lazje zaupam taksne precej osebne zadeve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

guest #44 ::

Vanadium je izjavil:

Še dobr da je moja baba ql. Je bila par tednov nazaj scena, ko sva skupaj v avtu z punco in prdirka čez prehod ena v rolerjih in hot pants (skratka huda, da glava peče) in se malo spozabim in rečem, da bi ji razširu noge kot je mojzes morje. Pa tamala prbija ja jaz bi ji tudi. Jas pa nato samo wtf :))8-O. Hvala bogu men moja nikol ne sikne nič če pogledam kero, ker od gledanja nema salameta bi se reklo :P. Vse je pač odvisno kako imaš pošlihtan odnos z punco in predvsem zaupanje mora bit.



Vse lepo in prav...zdej pa mal obrni situacijo. A bi ti isto reku ko bi pršu mimo en izrezan dec z kumarco, ki mu napenja hlače? I kinda doubt it.

draciel je izjavil:

Lahko ostanete ONTOPIC prosim..

še vedno velja kar sem napisal na začetku. Se je komu že zgodilo, da se mogoče ni uspel brzdati, ko ga je kaka druga deklina začela otipavat po telesu in praktično hotela sex od njega :D. S tem da je imel tudi punco. Skratka ali ste se upali upreti?


Jaz sem se uspel upret, večkrat.

FlyingBee je izjavil:

in kaj je v tej temi problematika? saj to večinoma vsi tako razmišljamo, nimam pa pojma kako ženske, kaj pa veš kolikokrat se je že tvoja v mislih nataknila mimoidočemu frajerju?

tako pač je, eni o tem govorijo eni pa so malo bolj čudaški



Moja se pomojem v mislih natika na več tipov hkrati kolikor jo poznam.

jype ::

jverne> Vse lepo in prav...zdej pa mal obrni situacijo. A bi ti isto reku ko bi pršu mimo en izrezan dec z kumarco, ki mu napenja hlače? I kinda doubt it.

Zakaj pa ne? A si premal samozavesten?

jverne> Moja se pomojem v mislih natika na več tipov hkrati kolikor jo poznam.

In? A ni to ena precej pogostih spolnih fantazij, ki jih nikoli ne uresničimo predvsem zato, ker ne poznamo dovolj zaupanja vrednih ljudi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

offline ::

Zaradi podobnih problemov ki sem jih imel in so bila povezana še s psihičnimi problemi ti bom povedal tole:

Zavedna bitja so sestavljena iz telesnega dela in duševnega dela. Torej v naravi bitij je, da se razmnožujejo, to je zato ker to tko narekuje tvoja zavest. Tvoje telo se s hormoni odziva na delovanje tvoje zavesti, torej na tvoje misli, lahko pa je tudi obratno. Problem bitij je, ker poskušamo poistovetit duševni in telesni del. Tvoj telesni del kar naprej ustvarja neke vzdražjljaje, ki jih občutiš kot srečo, ljubezen, bolečino. Nekatera bitja to občutijo manj in mi temu pravimo da so manj občutljiva, nekatera pa občutijo več. Razlog za to je to, da se eni bolj poistovetijo svojo dušo s telesom, drugi pa manj. Lep primer so naprimer so nekatera bitja, ki na telesni ravni čutjo neke bolečine, zaradi bolezni in kaj podobnega, na duševni ravni so pa zelo srečni. V zadnem času je ponavad glih obratno, sploh zaradi stresnega ritma in kultutre, ki se ni spreminjala tako močno kot se je spreminjala družba smo napeti in živčni in iščemo srečo v nečem drugem in pol ko mamo neki druzga se spet naveličamo in tko hočmo zmeri več in več in več, nikol pa ne pogledamo vase in da ubistvu, da že imamo tist kar nas dela srečne.

Kakorkoli že, vse skupaj je povezano tudi s tvojim problemom in da ga rešiš se boš moral bolj poglobit sam vase in najdt duševni mir, da ne boš mislu, če ti to ne paše, ali pa ugotovu da ti to pač paše in ti dela kej druzga probleme. Kot praktičen primer začni delat stvari, ki te bojo zamotle al pa se začni s športom ukvarjat, ki bo pokuru tisto energijo, ki bi jo drugače porablu za razmišlanje o ostalih dekletih. Sicer je to samo začasna rešitev, ampak boljš kot nič ;)

korenje3 ::

če imaš punco, ne smeš pod nobenim pogojem niti pod razno tudi podkupljen govorit o drugih puncah pred svojo punco. ne smeš ji razlagat kaj drugim puncam manjka, kaj ti je pri njih všeč ipd.

Architect ::

jype je izjavil:

jverne> Vse lepo in prav...zdej pa mal obrni situacijo. A bi ti isto reku ko bi pršu mimo en izrezan dec z kumarco, ki mu napenja hlače? I kinda doubt it.

Zakaj pa ne? A si premal samozavesten?



hahahah, ti bi rekel da bi tipu razširil noge?!? :D

guest #44 ::

jype je izjavil:

jverne> Vse lepo in prav...zdej pa mal obrni situacijo. A bi ti isto reku ko bi pršu mimo en izrezan dec z kumarco, ki mu napenja hlače? I kinda doubt it.

Zakaj pa ne? A si premal samozavesten?

jverne> Moja se pomojem v mislih natika na več tipov hkrati kolikor jo poznam.

In? A ni to ena precej pogostih spolnih fantazij, ki jih nikoli ne uresničimo predvsem zato, ker ne poznamo dovolj zaupanja vrednih ljudi?



Novemu meni ni panike kaj takega slišat ali izjavit.


Glede n-ojčka. Jah to je zelo pogosta fantazija. Jaz moji bi ga privošču v kolikor bi 100% zagotovo vedu, da ne bo vmes čustev ali razdora zveze.
Kinda like a RL dildo with legs.
Sam to for all intents and purpuses v RL je izredno malo vrjetno. Mogoče nekoč ko bodo nardili sex androide.
Takrat ima lahko 3 črnske gangbange dnevno v kolikor si želi.

jype ::

Architect> hahahah, ti bi rekel da bi tipu razširil noge?!? :D

Ne, ampak jaz tudi nežnejšemu spolu ne bi širil nog.

jverne> Jaz moji bi ga privošču v kolikor bi 100% zagotovo vedu, da ne bo vmes čustev ali razdora zveze.

Jaz bi ga privoščil brez omejitev, ker zveza ne sme temeljiti na omejitvah, ki jih postavljaš drugemu temveč zgolj na tistih, ki jih sam postaviš sebi.

jverne> Takrat ima lahko 3 črnske gangbange dnevno v kolikor si želi.

Pomembna je tudi razlika med fantaziranjem in realnostjo. V resnici si ne želiš takih reči, ker ljudje v resnici niso takšni kot v fantazijah.

CleanPower ::

Hmm.. 100 ljudi 100 čudi. Jaz se takega dogovora ne bi upal skleniti, pa tudi če bi imel šanso poseksat najbolj zaželjeno deklino na planetu. To pa zato, ker si ne bi upal izbit iz glave prizora, kako eden drugi "natepava" mojo. Ne ne ne.. raje umrem ;)

Hmmm...kaj ko si jo dobil je bila devica? ker drugač si lahko zamišljaš kako jo je drug porihtal...

jype ::

Pa sej konsenzualni spolni odnos ni nič posebnega, jaz ne vidim nobenega razloga, da bi se človek moral sekirat, je pa nekaj drugega...

draciel> si ne bi upal izbit iz glave prizora, kako eden drugi "natepava" mojo.

Napačna beseda je v narekovajih. Če smatraš, da si dekle lastiš, potem imaš veliko hujše probleme kot zgolj neobvladanje lastnih misli.

guest #44 ::

Spet bom evolucijo sem vleku.

Večina moških je sprogramirana, da si "lasti" žensko. To je predvsem razvidno iz tega, da je alfa samec raztrgal vse konkurente, ki so mu hotli speljat harem. Posesivnost je zasidrana globoko v bitju moškega.

To je prva ovira, ki jo mora sodoben moški prekoračit.

Druga je stvar zaupanja in intime. Ko si v resni zvezi pričakuješ, da gre za nek obojestranski konsenz zaupanja misli in skrivnosti. Recimo, da bi tvoj partner skakal na okoli in nehote izdajal drugim tvoje skrivnosti, saj veste da po seksu običajno pade kaka debata.

Tretja je zelo praktične narave in sicer, da lahko računaš na partnerja ko ga rabiš. Da se ne bi on/ona fukarla na okoli, otrok pa doma lačen.

Nekaj nedvomno velja tudi za ženske.


Izjemno egoistične težnje, sam je pa res. Evolucija je kr dobro vse poštimala, da bi se pravi geni karseda dobro širili.


To na strani. Jype vem, da si superioren, ampak vseeno menim, da če bi te pupa vprašala, če lahko enega drugega poseksa bi vrjetno nekaj negativnega občutil.
Možno, da bi to vzbudilo tvoj posesivni nagon, morda bi se zbal glede, da ji kaj ne uide vn ali pa, da bi ji te ekstrakurikularne aktivnosti odvzele čas od družine/tebe.
Resno ne vrjamem, da bi kr hladne krvi sprejel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: guest #44 ()

jype ::

jverne> Posesivnost je zasidrana globoko v bitju moškega.

Genetsko gledano čisto nič bolj kot odpor do matematike.

jverne> ampak vseeno menim, da če bi te pupa vprašala, če lahko enega drugega poseksa bi vrjetno nekaj negativnega občutil.

Odvisno koga ima v mislih.

jverne> Resno ne vrjamem, da bi kr hladne krvi sprejel.

Saj mi ni treba sprejeti, kot tudi njej ne bi bilo treba sprejeti mojih predlogov o odprti zvezi. Vprašanje, kako bi se odločil jaz, kako pa ona, je pa že zdaj jasno, da dokler otroci ne zrastejo dovolj s takimi avanturami ne bo nič. Seveda sva oba še mlada, tako da se niti ne mudi pretirano, o najinih intimnih fantazijah pa tule tudi precej težko razlagam podrobnosti, ker so, hja, intimne (in se, kot je pri takih rečeh običaj, spreminjajo skupaj s hormonsko sliko, ki je odvisna od vsega živega).

System ::

To je normalno, da pogledaš za kako drugo. Ampak, če imaš svojo res rad se nebo nič zgodilo, mogoče v domišliji.

T0RN4D0 ::

Nenormalno bi blo če ne bi pogledal za lušno kiklo, ki gre mimo :)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

kr1ženska ::

T0RN4D0 je izjavil:

Nenormalno bi blo če ne bi pogledal za lušno kiklo, ki gre mimo :)

In obratno. Oziroma tudi če se oba pogovarjata o kakem moškem ali ženski, ki gre mimo, zakaj pa ne. Kar je več od tega se pa jasno postavi meje.

Jaguarka ::

Sama menim da je to normalno. Vsak moški pogleda za dobro žensko, tak pa tud ženska pogleda za dobrim moškim... Zdej je pa to odvisno od fanta oz. punce kak je lubusumen/a :D.

Tuki ne rabiš nobene tople vode odkivat :)...

tpleko ::

jype je izjavil:

jverne> Posesivnost je zasidrana globoko v bitju moškega.

Genetsko gledano čisto nič bolj kot odpor do matematike.


odpor do matematike sploh ni zapisan v genih ampak se ga človek nauči, ker butasti učitelji silijo učence v še bolj butasti šoli. veselje do matematike je evolucijsko gledano koristno, isto kot posesivnost do žensk.

veliko je huje, če te prevara ženska, kot če jo ti prevaraš. ker jasno, maternica se lahko nafila samo enkrat na leto. če pa moški nafila eno x žensko pa nima njegova žena pri tem nobene škode, mogoče še korist, ker bodo tako uspešni osemnjevalci tudi njeni potencialni sinovi, ki jih bo imela s tem moškim. ženske so včasih bolj ljubosumne kot moški enostavno zato, ker moški bolj pogosto varajo ali mislijo o tem, in je vedno nevarnost, da ji pobegne z drugo žensko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tpleko ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Je sploh še kdo zvest svojemu partnerju? (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
68193551 (78721) bluefish

Kaj bi vi storili če bi vas partner varal? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17527615 (23083) Gandalfar
»

How much is too much? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11816676 (13533) figula

Več podobnih tem