» »

Problem s punco

Problem s punco

Temo vidijo: vsi
««
19 / 19
»
»»

Rias Gremory ::

Sem hotel shraniti temo na Wayback machine pa dobim:
Page cannot be displayed due to robots.txt.


Feels bad man.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

jype je izjavil:

A ni vino vedno v sodih?


Danes so inox cisterne bolj moderne
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Cruz ()

next3steps ::

jero_no1 je izjavil:

Tole :)


Škoda, ker to leti na seksizem, snowflakes, kvazi alfa samce in v končni fazi tudi na starodavni fašizem.

TL;DR Moraš biti informacijsko zelo omejen, da človeka enačiš z igračo.

Unknown_001 ::

next3steps je izjavil:

jero_no1 je izjavil:

Tole :)


Škoda, ker to leti na seksizem, snowflakes, kvazi alfa samce in v končni fazi tudi na starodavni fašizem.

TL;DR Moraš biti informacijsko zelo omejen, da človeka enačiš z igračo.


No tu se strinjam s tabo da gre za zelo primitivno izjavo.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

ripmork ::

KraitPay je izjavil:

Ker sem malo že dobil nazaj tisti svoj "občutek/ego" se lahko malo pošalim. Pač prvih par cm jo ima znucano, naprej pa ko nova :)

To je to, še kaj? Nič, zdaj pa delat.


:))
That's the spirit. Srečno pot naprej :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

GrX ::

V svojem življenju sem zamenjal kar nekaj deklet, pa mi nikoli na kraj pameti ni prišlo, da bi o tem razagal po forumih.. To je pač tema, ki jo izključno rešujeta osebka, ki sta bila v zvezi.. Poleg tega se mi zdi skrajno neokusno, da na dolgo in široko pišeš o tem kaj ona počne in s kom.. To se tebe praktično ne tiče več, še manj pa nas na tem forumu.. Dejstvo je tudi, da je lahko OP namenoma spustil določene detajle, ki bi celotno zgodbo obrnile za 200 stopinj. Vsaka medalja ima dve plati..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

lisaac ::

No, če ne druzga ste dali OPju vedet, da obstaja nešteto več težav kot pa le bivša punca..

Vitez ::

Ženske celo življenje gravitirajo k hipergamiji, torej iskanju čimboljšega samca. To počnejo, dokler jim leta in videz dopuščata. kdor tega ne more sprejeti, ima tudi alternativo: spolno abstinenco.

chucki ::

Če pa predolgo iščejo pa ostanejo samske in zagrenjene. Poznam osebno tak primer :)
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Magic1 ::

Jap, ženske imajo luksuz do 25 leta, vendar kas njihove opcije hitro upadejo. Pri tipih je ravno obratno, oni se lahko do 35 zajebavajo pa še kasneje nam ni problem ujet ujet ženske v dvajsetih. Tako da ne se sekirat, časa je dost, sam ne se zapustit in iščite dobro robo.
Magic

KraitPay ::

Pa sem spet tu. Ona ni našla samca ona je našla ljubezen svojega živjenja in bo storila vse da ga obdrži oz. spremeni. Pač je našla/spoznala nekoga, ki je takšen, kot si želi biti sama (po izgledu).
Sem imel nekje knjigo o ljubezni, bom moral spet malo psihologije prebrati, da se spustim na realna tla.

Očitno vas ni zmotilo tisto kar je mene. Ni me zmotilo da ima drugega, da se videvata, da si pišeta. Udarilo me je najbolj tisto , ko je rekla da se je zaljubila, pa sry. Pa pustmo 14 dni itd.

Vem da so predstave sfaljene, ampak cmon, zaljubila?
Razumem da ji je prijetno z njim, razumem da ji je všečn, razumem da ima željo več, razumem da ima željo in potrebo. Ampak ljubezen pa res nima tukaj nič. No mogoče je ljubezensko hrepenenje, ljubezenska želja.
Razumem da ne znamo opisati čustev, ampsk interpretiramo pa si jih menda lahko. Konec konec je izbrala partnerja, pri katerem želja in potreba ni ravno definirana. Telesne potrebe se v psihičnem reprezentirajo kot želje. Tako kot pri hrani lakota. Nekje se mora dati ven.

Na koncu je res kot pravijo, 25let je imela, službo, zrihtan urejen lajf brez kakšnih presenečen, relaxacija, stanovanje, začeli so se pogori tudi o otrocih...Res bi lahko začela uživati.
Pa sva zajebala, ona takoj v drugo razmerje, jaz sam, ampak me zaenkrst se ne moti. Mislim pa, da ima tudi ona, se cas za par novih, jaz pa sploh.

Vitez ::

Magic1 je izjavil:

Jap, ženske imajo luksuz do 25 leta, vendar kas njihove opcije hitro upadejo. Pri tipih je ravno obratno, oni se lahko do 35 zajebavajo pa še kasneje nam ni problem ujet ujet ženske v dvajsetih. Tako da ne se sekirat, časa je dost, sam ne se zapustit in iščite dobro robo.


Jalova tolažba. 20-letne punce načeloma ne iščejo dost starejših.

Magic1 ::

Deklata v dvajsetih so do tridesetega leta;)

Drugače pa se zaljubit ni problem, ko pride nekaj novega,skrivnostega, vendar vedno mine! Normalno, da se je zaljubila.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Rok Woot ::

Vitez je izjavil:


Jalova tolažba. 20-letne punce načeloma ne iščejo dost starejših.


Jaz nimam takih izkušenj. Od kje ti to?

jype ::

Rok Woot> Jaz nimam takih izkušenj. Od kje ti to?

Saj je napisal "načeloma". Med milijoni ljudi komot najdeš veliko izjem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

BigWhale ::

Dovolj je bilo.
««
19 / 19
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Delitev premoženja v vezi? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15020214 (14207) AndrejO

V razmerju s punco ter oziranje za drugimi dekleti (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36979003 (68417) bluefish

Kaj bi vi storili če bi vas partner varal? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17527977 (23445) Gandalfar

Več podobnih tem