» »

Problem s punco

Problem s punco

Temo vidijo: vsi
««
4 / 19
»»

kotanyi ::

Jo razumem, sem tudi povedal, ampak popravca pri meni ni. Sem pa osebno kr prepričan in imam takšen občutek, da jo bo pač model samo nategnu in šol. Za kar si bo pa tudi sama kriva. Klicev nazaj seveda ne sprejemam.


Pravilno razmišljaš. Le glej da se boš tega držal. Ko te pa vseeno prime da bi šel nazaj, think again. Če jo boš dal na ignore in se premaknil naprej, boš obema naredil uslugo. Some things change, some don't.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kotanyi ()

jype ::

kingsix> jype, to je v celoti odvisno od genetike posameznika. Eni niti ne rabijo bodybuildinga da zgledajo "nabiti", medtem, ko se drugi dvigovanju uteži niti ne odzovejo..torej se zgodi skorajda nič. Sem treniral kar nekaj ljudi in so odzivi res popolnoma drugačni tako glede prehrane kot treninga.

V temi o osebnih odnosih nisem govoril o konkurenčnosti v bodybuildingu.

KraitPay ::

Samo nekaj me zanima, tisti ki se aktivno ukvarjajo z bodybuildingom, so res lahko agresivni, ali je to samo mit? Pa tko res sprašujem. Saj sem vendar OP :)

kingsix ::

Če je dobila konkretnega gym loverja... potem lahko samo rečem: hahahahahaha. Jih poznam cel kup, ženske letijo od njih takoj, ko jih dodobra spoznajo.

@jype..vem, ampak sem odg. le glede tega, da je lahko vsak konkurenca bodybuildju z 30 min na dan. =)

Crossfire ::

V bistvu je ona imela vse in to ji je postalo premalo.

Matako ::

KraitPay je izjavil:

Ponovno je kontaktirala tipa in ji je brezplačno sestavil vadbo, jedilnik.



OP ali zdaj štekaš reklo "nič ni zastonj"? :))

No glej, nekaj si se naučil. Sicer škoda, da si porabil 10 let za te res osnovne lekcije. Odločno predolgo ampak jbg, tako imaš. Vozi dalje!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Spxy ::

KraitPay je izjavil:

Samo nekaj me zanima, tisti ki se aktivno ukvarjajo z bodybuildingom, so res lahko agresivni, ali je to samo mit? Pa tko res sprašujem. Saj sem vendar OP :)


Seveda, je treba mišice pokazat :))

kingsix ::

KraitPay je izjavil:

Samo nekaj me zanima, tisti ki se aktivno ukvarjajo z bodybuildingom, so res lahko agresivni, ali je to samo mit? Pa tko res sprašujem. Saj sem vendar OP :)


To je bolj kot ne mit. Agressijo/iritabilnost lahko kvečemu povzročijo kaka anabolna sredstva, ki so pri nas kar veliko v uporabi. So pa definitivno samovšečni.

Nublet ::

jype je izjavil:

Crossfire> Verjetno je želel, vendar je bila ona fiksirana že na @ model...

Zdrava prehrana in manj kot 30 minut fizične aktivnosti dnevno je dovolj, da je praktično vsak povprečno inteligenten moški konkurenčen vsakemu body builderju, pa še zdravstveno smiselno je to že itak prakticirat.

Ni samo trajanje vadbe, temveč tudi tip vadbe ki šteje.

Pri isti prehrani, 30 minut dnevno na kolesu ne producira takega telesa kot 30 minut dnevnih vaj z utežmi.

OP je bil v specifični situaciji, ko je njegova zahajala v fitness. Če sklepam iz osebnih izkušenj se ženskam ki zahajajo v fitnes bilderji zdijo privlačnejši kot drugi populaciji žensk, ki bi verjetno izbrale kot idealen tip postave z manj mase in večjim tonusom.

sift ::

ni tko enostavno najdet novo po 30ih kot v zgodnjih 20ih, razen če hočeš neke smeti od osebe, tega je pa kok hočeš

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sift ()

jype ::

KraitPay> Skratka odprt zdrav odnost, 7let življenja, ampak pri hormonih se vse ustavi.

Na ene reči ne moreš vplivat. Pustiš stat, pa je, da so to izgubljena leta pa seveda ne drži, razen v primeru, da se res nisi mel fino.

Zgodovina sprememb…

RegulusDraco ::

NIč nisi izgubil. 7 let si se imel fajn, zdaj pa si boš lahko našel novo žensko in začel iz 0. Otroka nimaš, mlad in zdrav si, živi dalje!
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

FTad ::

KraitPay je izjavil:

Samo nekaj me zanima, tisti ki se aktivno ukvarjajo z bodybuildingom, so res lahko agresivni, ali je to samo mit? Pa tko res sprašujem. Saj sem vendar OP :)


stranski produkt steroidov. Samo ukvarjanje z dviganjem utezi te ne bo naredilo agresivnejsega. Je pa dviganje utezi dobro za dvig testosterona.

jype ::

Nublet> Ni samo trajanje vadbe, temveč tudi tip vadbe ki šteje.

V resnici to ne drži, govorimo pa o konkurenčnosti v odnosih, ne v pretepanju.

Nublet> Pri isti prehrani, 30 minut dnevno na kolesu ne producira takega telesa kot 30 minut dnevnih vaj z utežmi.

Jasno, da ne, ampak velike večine ljudi to ne zanima.

Nublet> OP je bil v specifični situaciji, ko je njegova zahajala v fitness. Če sklepam iz osebnih izkušenj se ženskam ki zahajajo v fitnes bilderji zdijo privlačnejši kot drugi populaciji žensk, ki bi verjetno izbrale kot idealen tip postave z manj mase in večjim tonusom.

Morda. Že to, da je začela zahajati v fitnes je dober znak, da ji te reči nekaj pomenijo, zato bi moral takrat OP poskrbeti za njene potrebe in se bodisi lotiti istega športa, bodisi dekle prepričati, da so športi v naravi kvalitetnejši.

Zgodovina sprememb…

RegulusDraco ::

FTad je izjavil:

KraitPay je izjavil:

Samo nekaj me zanima, tisti ki se aktivno ukvarjajo z bodybuildingom, so res lahko agresivni, ali je to samo mit? Pa tko res sprašujem. Saj sem vendar OP :)


stranski produkt steroidov. Samo ukvarjanje z dviganjem utezi te ne bo naredilo agresivnejsega. Je pa dviganje utezi dobro za dvig testosterona.


samo dvigovanje uteži ne naredi nikogar agresivnega. Je pa dejstvo da fanatični fitneserji vedno malce premaknjeni in izjemno samovšečni. Agresivni pa zato, ker se bojijo da ne bi izgledali kot majhni fantki in se morajo šopiriti, da vsi opazijo mišice.
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

jype ::

FTad> stranski produkt steroidov. Samo ukvarjanje z dviganjem utezi te ne bo naredilo agresivnejsega. Je pa dviganje utezi dobro za dvig testosterona.

Dvigovanje nivoja testosterona neizogibno pomeni večjo agresivnost, nikakor pa to ne pomeni, da je agresivnost treba izražati na načine, ki so nezaželjeni.

Agresivnost je v resnici že to, da kvihtaš.

Zgodovina sprememb…

680x0 ::

Jeba. Po drugi strani pa sreča, življenje od 20 do 30 v partnerskem odnosu so rožice v primerjavi s tem kar te čaka, ko dobiš otroke, se staraš, pridejo bolezni, itd. Ko te življenje postavi pred prave preizkušnje, je dobro, da imaš ob sebi preverjeno in duševno uravnovešeno partnerko. Veliko ljudi zagrabi takšna spomladanska zaljubljenost, pa vendar, zreli ljudje razumejo razliko med zaljubljenostjo in resno zvezo, pa tudi, da je trava na drugi strani vedno bolj zelena. Morda je vajina zveza res šepala, morda. A glede na to, da sta ravnokar kupila stanovanje, ona pa po 14 dneh odhaja z drugim, kaže, da ni partnerka, s katero bi bil celo življenje.

Pomahaj ji v pozdrav, uredi finančne detajle z njo in njenimi starši in le glej, da je čez mesec ali dva ne vzameš nazaj.

Nublet ::

jype je izjavil:

Nublet> Ni samo trajanje vadbe, temveč tudi tip vadbe ki šteje.

V resnici to ne drži, govorimo pa o konkurenčnosti v odnosih, ne v pretepanju.

Nublet> Pri isti prehrani, 30 minut dnevno na kolesu ne producira takega telesa kot 30 minut dnevnih vaj z utežmi.

Jasno, da ne, ampak velike večine ljudi to ne zanima.


V prvem odstavku se ne strinjaš z mano ( kje le povzamem kar se ti zdi logično v drugem). Wtf man?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nublet ()

jype ::

Nublet> V prvem odstavku se ne strinjaš z mano ( kje le povzamem kar se ti zdi logično drugem). Wtf man?

V prvem odstavku govorimo o tem, kako kvalitetno lahko prepričaš potencialne partnerke, da si zanje zanimiv.

V drugem odstavku govorimo o vplivu različnih vadb na obliko telesa.

To ni ista stvar.

Zgodovina sprememb…

poweroff ::

Meni se to sploh ne zdi slaba situacija. Za sabo imaš zanimivo izkušnjo, z denarjem in delom si boš lahko kupil novo stanovanje. Rešil si se punce še pravi čas, ker je ravno v pravem trenutku pokazala svoj pravi obraz. Predvsem pa boš sedaj imel veliko časa zase. Za branje, kolesarjenje, programiranje, kar pač že počneš.

Jaz tega ne bi zapravil in začel že takoj iskati novo zvezo... 8-)
sudo poweroff

iso2000 ::

poweroff je izjavil:

Meni se to sploh ne zdi slaba situacija. Za sabo imaš zanimivo izkušnjo, z denarjem in delom si boš lahko kupil novo stanovanje. Rešil si se punce še pravi čas, ker je ravno v pravem trenutku pokazala svoj pravi obraz. Predvsem pa boš sedaj imel veliko časa zase. Za branje, kolesarjenje, programiranje, kar pač že počneš.

Jaz tega ne bi zapravil in začel že takoj iskati novo zvezo... 8-)


Se strinjam in priporočam enako.

jype ::

Morda bo čez 30 let gledal nazaj in bo edina reč, ki jo bo obžaloval, odprtje te teme :)

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

RegulusDraco ::

KraitPay je izjavil:


Skratka; sam sem bil do nje korekten. Mislim da tukaj sva sicer res kriva oba2 ampak ima ona večji delež na svoji vesti. Moja vest je popolnoma čista. Sedaj bo sama v stanovanju z cca. 800€ plače + njeni stari bodo izplačali mene ona pa bo vračala njim. Stroški se kr hitro približajo zgornji cifri, še posebej ker ima svojo hrano/praške/tablete/fitnes.


o financah se nujno zmeni in uredi čimprej. Potem pa si boš že kupil svoje stanovanje/šel v najem.
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

Rok Woot ::

Invictus je izjavil:

da bi jo dobro nabrisali. Sam po alkoholu tisti privesek ni za nobeno rabo...


Meni normano deluje tudi, ko sem močno pijan. Pod pogojem, da sem pri zavesti.

Kar se pa tiče teme, vem tudi obratne zgodbe. Ko se pač tip zacepa in pusti ženo in otroke. Celo par primerov osebno poznam. Tako, da ne bi posploševal.

Stavim s komerkoli, da bo prišla nazaj. Pa kakor si napisal prispevek, jo boš še vzel, čeprav močno upam, da nisi tako glup.

RegulusDraco ::

jype je izjavil:

Morda bo čez 30 let gledal nazaj in bo edina reč, ki jo bo obžaloval, odprtje te teme :)


če se bo sploh spomnil tega.
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

maco-maco ::

Samo očitno sta se imela kar OK in bila dobra prijatelja. Priklenit za radiator jo seveda ne more, a mu je očitno hudo, ko vidi, da bo naredila hudo neumnost.
Žalostno, samo tko pač je.
Kaj?

jype ::

Eh, tudi če jo vzame nazaj, ne bo nihče umrl. Kot rečeno ni nobene garancije, tako da ne moreš zagotovo vedeti ničesar. Morda se bi iz tega kaj naučila, morda se ne bi. Odločiš se počasi, saj se ti nikamor ne mudi.

Zgodovina sprememb…

FTad ::

RegulusDraco je izjavil:

FTad je izjavil:

KraitPay je izjavil:

Samo nekaj me zanima, tisti ki se aktivno ukvarjajo z bodybuildingom, so res lahko agresivni, ali je to samo mit? Pa tko res sprašujem. Saj sem vendar OP :)


stranski produkt steroidov. Samo ukvarjanje z dviganjem utezi te ne bo naredilo agresivnejsega. Je pa dviganje utezi dobro za dvig testosterona.


samo dvigovanje uteži ne naredi nikogar agresivnega. Je pa dejstvo da fanatični fitneserji vedno malce premaknjeni in izjemno samovšečni. Agresivni pa zato, ker se bojijo da ne bi izgledali kot majhni fantki in se morajo šopiriti, da vsi opazijo mišice.



Jah, zdi se mi, da bi znal bit "stranski produkt" povecanje misic to, da se posledicno pocutis bolj samozavestnega in si pripravljen it v konfliktno situacijo prej, ker se pocutis bolj mocnega, kot pa, ce bi bil prekla. Iz taksnih ali drugacnih vzrokov oz povoda...

RegulusDraco ::

KraitPay je izjavil:

Jo razumem, sem tudi povedal, ampak popravca pri meni ni. Sem pa osebno kr prepričan in imam takšen občutek, da jo bo pač model samo nategnu in šol. Za kar si bo pa tudi sama kriva. Klicev nazaj seveda ne sprejemam.


ti samo glej, da je ne sprejmeš več nazaj. Ni nobenega razloga, da te ne bi znova pustila zarad enega mišičastega fitneserja. Ali jo bo ta nategnu ali ne pa je zdaj samo še njen problem, ti si uredi življenje in živi dalje.
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

jype ::

Nobene potrebe ni več, da ste tako teritorialni. Evolucijski pritiski že davno ne delujejo več tako.

Zgodovina sprememb…

RegulusDraco ::

maco-maco je izjavil:

Samo očitno sta se imela kar OK in bila dobra prijatelja. Priklenit za radiator jo seveda ne more, a mu je očitno hudo, ko vidi, da bo naredila hudo neumnost.
Žalostno, samo tko pač je.


Mja, problem je v tem da bi morda to neumnost storila čez x let. Ni zagotovila da bi bilo karkoli drugače, če bi jo pred 1 mesecem peljal na nevem kakšen dopust.
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

Rok Woot ::

Ja res najbolj se nam ona smili, ko je šla drugega žgat. Dej zresnte se, taka mentaliteta ne pripelje nikamor. Pač btk.

Poklič operaterja, ti bodo blokiral njeno cifro. Reč, da te nadleguje.

RegulusDraco ::

jype je izjavil:

Nobene potrebe ni več, da ste tako teritorialni. Evolucijski pritiski že davno ne delujejo več tako.


Si že kdaj slišal za kak par, ki je šel narazen potem bil spet skupaj in dejansko ostal skupaj?
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

D3m ::

Ne slišal. Videl.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Rok Woot ::

RegulusDraco je izjavil:

maco-maco je izjavil:

Samo očitno sta se imela kar OK in bila dobra prijatelja. Priklenit za radiator jo seveda ne more, a mu je očitno hudo, ko vidi, da bo naredila hudo neumnost.
Žalostno, samo tko pač je.


Mja, problem je v tem da bi morda to neumnost storila čez x let. Ni zagotovila da bi bilo karkoli drugače, če bi jo pred 1 mesecem peljal na nevem kakšen dopust.


To je res, mogoče bi bila pa še skupaj, če bi poseksal njeno sestro. Jaz nevem, zakaj bi sploh tako razmišljal.

Matako ::

Rok Woot je izjavil:

Ja res najbolj se nam ona smili, ko je šla drugega žgat.


Pa saj jo bo mogoče OP še kdaj fukal.

Upam seveda, da šele takrat, ko bo že v odprti zvezi s kako boljšo.

Držim pesti!
/\/\.K.

jype ::

RegulusDraco> Mja, problem je v tem da bi morda to neumnost storila čez x let. Ni zagotovila da bi bilo karkoli drugače, če bi jo pred 1 mesecem peljal na nevem kakšen dopust.

To vedno velja.

RegulusDraco> Si že kdaj slišal za kak par, ki je šel narazen potem bil spet skupaj in dejansko ostal skupaj?

Sem, ampak saj to ni pomembno. Vsak se sam odloči, kakšnega partnerja je pripravljen sprejeti.

Zgodovina sprememb…

RegulusDraco ::

True, true.
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

Rok Woot ::

Sam ne jo nazaj vzet, sam kot previm, mislim da jo boš. Poročaj :)

RegulusDraco ::

Če jo boš nameraval vzeti nazaj raje počakaj par mesecev, da boš prepričan da nima kakšnega otroka :D
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

Matako ::

RegulusDraco je izjavil:

Če jo boš nameraval vzeti nazaj raje počakaj par mesecev, da boš prepričan da nima kakšnega otroka :D


Ne skrbi, ta se ne bo pustila še tako kmalu napumpati.. ima ona čisto ene druge srednjeročne plane. ;)

V bistvu bi se lahko OP marsikaj naučil od nje. Zato pa so partnerji, da skupaj z njimi rastemo.
/\/\.K.

jype ::

RegulusDraco> Če jo boš nameraval vzeti nazaj raje počakaj par mesecev, da boš prepričan da nima kakšnega otroka :D

V čem je pa razlika? A vas je tako strah otrok, da vam je težko povedat dekletu, da niste pripravljeni vzdrževati tujega otroka?

Zgodovina sprememb…

RegulusDraco ::

Njenega otroka iz kakšne pretekle zveze brez težav. Otroka, ki bi nastal ker se je partnerka odločila za 2 tedenski dopust pa ne.
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

Zgodovina sprememb…

judoka ::

Že to, da je začela zahajati v fitnes je dober znak, da ji te reči nekaj pomenijo, zato bi moral takrat OP poskrbeti za njene potrebe in se bodisi lotiti istega športa, bodisi dekle prepričati, da so športi v naravi kvalitetnejši.


Aha, torej tvoj "nasvet" cloveku je ta, da naj povzame obsedenost z videzom/perfektnim telesom v imenu dobrega odnosa? :D

Stvar za to zensko ni v kvalitetni vadbi ali zdravem nacinu zivljenja. Gre za potrebo po pozornosti, ki jo zeli dobiti z "perfektnim" telesom, torej izgledom. Cist simpl....ponos.

Da bi kot njen partner sledil temu je totalno kontraproduktivno.

Nublet ::

jype je izjavil:

RegulusDraco> Če jo boš nameraval vzeti nazaj raje počakaj par mesecev, da boš prepričan da nima kakšnega otroka :D

V čem je pa razlika? A vas je tako strah otrok, da vam je težko povedat dekletu, da niste pripravljeni vzdrževati tujega otroka?

Jype da ni tebi tvoja kakega kukavičjega jajca podtaknila.

issak ::

sift je izjavil:

ni tko enostavno najdet novo po 30ih kot v zgodnjih 20ih, razen če hočeš neke smeti od osebe, tega je pa kok hočeš


No ja no ni ravno tako, kaj pa ženska v obratni situaciji kot je OP? Družinska, prijazna, delavna, zvesta, pa je tip našel eno barbiko in jo pustil? Pa ni z žensko nič nujno narobe, kot z OPjem ne, pač tip se je naveličal.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

kixs ::

iso2000 je izjavil:

kixs je izjavil:

iso2000 je izjavil:

Bil v podobni situaciji ravno pri tridesetih. Ne sekiraj se preveč, ampak uživaj v življenju. Žensk je več kot moških, tako da boš že našel drugo, ko bo čas in okoliščine prave. Do takrat si pa privošči stvari, ki si jih zaradi nje nisi. Pa prečrtaj jo če pride jokat nazaj, ko bodo hormoni nehali delat...

Srečno



Se en mit. Razen, ce te zanimajo 50+ letnice :|

Po mojih izkušnjah ne...


Kaksnih izkusnjah?! Zensk je vec, ko gledas celotno populacijo od 0 do 100+ let. V letih, ko so "zrele", od 18 do 40, pa je moskih vec za cca 10%.

Gre za mit, ki meni ni bil nikoli jasen. Vsi pravijo, da je zensk vec. Ko gres ven, ko gledas v soli, pa je povsod vec moskih. Statistika je jeba ;)

Stat.si

Od 18 do 40 let:


Celotna starostna piramida od 0 do 100+:


Obrne pa se pri cca 60 letih.

RegulusDraco ::

KraitPay je izjavil:

Narediti ne morem nič, sem se sprijaznil da mi je unčila 7let najinih življenj, meni je trenutno zelo zelo slabo, ona v rožicah, samo da si pišeta.


nič ti ni uničila. 7 let si užival z žensko, zdaj boš užival z drugo žensko. Poanta življenja je uživati (vsak uživa v nečem drugem). Partnerka ti teh sedmih skupnih let ni uničila, še vedno so bila ta leta točno takšna kot so bila.
Tudi ti boš celi srečen, ko si boš dopisoval z novo žensko, nč bat.


Bejž se stuširat, pojdi s prijatelji na pivo, odloči se da ne boš več žalosten ampak boš raje kul. In bodi kul. Basta.

Sončne špegle gor in piči iskat babe!
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Nublet> Jype da ni tebi tvoja kakega kukavičjega jajca podtaknila.

Vseeno bi mi bilo, tudi če bi, ampak glede na morfološke podobnosti (in tudi siceršnje spolno življenje) je to precej malo verjetno.

judoka> Aha, torej tvoj "nasvet" cloveku je ta, da naj povzame obsedenost z videzom/perfektnim telesom v imenu dobrega odnosa? :D

Tako je. Takšne reči spremenijo človeka in posledično tudi njegove prioritete.

judoka> Stvar za to zensko ni v kvalitetni vadbi ali zdravem nacinu zivljenja. Gre za potrebo po pozornosti, ki jo zeli dobiti z "perfektnim" telesom, torej izgledom. Cist simpl....ponos.

Samozavest in pozornost sta pomembna za mentalno zdravje ekstrovertiranih ljudi.

judoka> Da bi kot njen partner sledil temu je totalno kontraproduktivno.

Lahko je, lahko pa ni, odvisno od tega, kaj od življenja pričakuješ.

Zgodovina sprememb…

judoka ::

@jype

Ce clovekova samozavest temelji na pozornosti/obcudovanju okolice, je ze po defoltu nima. Sodelovat ali spodbujat ta proces iskanja pozornosti je kontraproduktivno za mentalno zdravje.
««
4 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Delitev premoženja v vezi? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15019788 (13781) AndrejO

V razmerju s punco ter oziranje za drugimi dekleti (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36978212 (67626) bluefish

Kaj bi vi storili če bi vas partner varal? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17527683 (23151) Gandalfar

Več podobnih tem