» »

MAGNA razgovor

MAGNA razgovor

««
30 / 36
»»

Mato989 ::

To bi morali zakonsko ukinit... Pritozb ni za strateske investicije the end... Pritozit se na soncno upravo.

Ce bi bla juga bi tip bil za tako dejanje obtozen narodne izdaje po hitrem postopku udba bi ga prijela in pospremila na goli otok

Ampak to je Slovenija
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

Sorry Mato ampak lakirnica z 200 al kolko ljudmi je samo v totalni vukojebini lahko strateška investicija.;) Strateška investicija bo kasneje, ko/če se bo širilo. Drugače bo ostalo na nivoju vukojebine.

Marinčku oz. Rovotu gre pa itak samo zato, kako pokasirati dodaten denar od vsega skupaj - pritožba bo čudežno kmalu umaknjena, sem prepričan:D. Boli qurac njega za okolje (tko kot boli K. recimo ministra Lebana). Je pa dejstvo da je njegovo društvo (oz. karkoli že je tista organizacija) precej močna in lahko izsiljuje. Ampak kot že rečeno, so to zadnji poizkusi, da se dobi denar, preden se zažene. Bo treba spremljat kolko bodo dobil iMarinčkovi od države ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

D3m ::

Ko bi vsaj pol jugonostalgikov umrlo od gripe bi bilo za SLO ključnega.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Mato989 ::

Vazelin je izjavil:

Sorry Mato ampak lakirnica z 200 al kolko ljudmi je samo v totalni vukojebini lahko strateška investicija.;) Strateška investicija bo kasneje, ko/če se bo širilo. Drugače bo ostalo na nivoju vukojebine.

Marinčku oz. Rovotu gre pa itak samo zato, kako pokasirati dodaten denar od vsega skupaj - pritožba bo čudežno kmalu umaknjena, sem prepričan:D. Boli qurac njega za okolje (tko kot boli K. recimo ministra Lebana). Je pa dejstvo da je njegovo društvo (oz. karkoli že je tista organizacija) precej močna in lahko izsiljuje. Ampak kot že rečeno, so to zadnji poizkusi, da se dobi denar, preden se zažene. Bo treba spremljat kolko bodo dobil iMarinčkovi od države ;)


Za slovenijo je strateska... Razen ce mi najdes vsak mesec eno tako firmo ki se odpre mesecno na stajerskem ki zaposli 200 ljudi ali vec prvo leto obratovanja in je del korporacije

Potem magna ni vec strateska
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Alien123 ::

D3m je izjavil:

Ko bi vsaj pol jugonostalgikov umrlo od gripe bi bilo za SLO ključnega.


se strinjam. Pa kaj ko tile najbolj dolgo živijo, ko jebejo sistem.

Pro_moted ::

Vazelin je izjavil:

Sorry Mato ampak lakirnica z 200 al kolko ljudmi je samo v totalni vukojebini lahko strateška investicija.;) Strateška investicija bo kasneje, ko/če se bo širilo. Drugače bo ostalo na nivoju vukojebine.

Marinčku oz. Rovotu gre pa itak samo zato, kako pokasirati dodaten denar od vsega skupaj - pritožba bo čudežno kmalu umaknjena, sem prepričan:D. Boli qurac njega za okolje (tko kot boli K. recimo ministra Lebana). Je pa dejstvo da je njegovo društvo (oz. karkoli že je tista organizacija) precej močna in lahko izsiljuje. Ampak kot že rečeno, so to zadnji poizkusi, da se dobi denar, preden se zažene. Bo treba spremljat kolko bodo dobil iMarinčkovi od države ;)



https://www.rtvslo.si/zabava/avtomobiln...

"Pa smo se potem predolgo spraševali in 'cincali', in ni bilo kaj prida napredka. Mislim, da je to naša velika kolektivna 'osebnostna' težava. Preveč se sprašujemo in predvsem na zalogo obremenjujemo s skrbmi in težavami, ki bi se utegnile pojaviti v primeru, da bi skočili v kakšen tak inovativni projekt, pri katerem je ta trenutek še veliko neznank. Težave pridejo v vsakem primeru, če se z njimi obremenjuješ še pred začetkom dela pa ne le, da pridejo še prej, ampak ti tudi požrejo ves potreben elan in drznost, ki ga vedno potrebujemo za skok v nove delovne podvige,"

Marsikaj je že šlo mimo nas, ker imamo nenasitne pokvarjence, ki se v parlamentu samo mastijo.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

Mato989 ::

Če bi jaz bil zdaj zaposlen v Magni za Hoče bi osebno izbrskal kje je tale Marinček in ga ponoči s 3 kolegi obiskal... po tem obisku dvomim da bi lahko še izražal svojo voljo ko se igra z usodo 200 in več zaposlenih...

To je pa tako ko dovolite ljudem delovat v nekih brezveznih zadevah kot je okoljevarstvena organizacija... Tito bi ga poslal na Goli otok isti dan, tule pa lahko en papek zaustavi investicijo vredno milijone evrov in vredno na stotine delovnih mest v SLO.

In to plačujemo davkoplačevalci da nam tip z našim denarjem jemlje delovna mesta LOL
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kamiKaZaA ::

Bom skopiral komentar iz RTV SLO:

TineB
# 07.02.2019 ob 17:11

Prepis s spletne strani organizacije ROVO:

NEVLADNA OKOLJEVARSTVENA ORGANIZACIJA *ROVO*
je nastala iz treh okoljevarstvenih društev in petih okoljskih Civilnih Iniciativ v Jugovzhodni regiji. Z svojimi podružnicami ROVO pokrivamo Posavje, Dolenjsko, Bela Krajina, Kočevsko - Ribniško in Ljubljansko območje.

Kaj potem serejo v Podravju, ki sploh ni med rajoni njihovega delovanja????

In po kakšni logiki je organizaciji, ki s svojim delovanja pokriva JV Slovenijo in Ljubljano, sploh lahko dodeljen status stranke v postopku za pridobitev okoljevarstvenega dovoljenja podjetja pri Mariboru, na Štajerskem, v Podravju, na vzhodu Slovenije???????

In žalostno je, da lahko EN ČLOVEK storpedira takšne projekte kot je Magna, ki bodo zaposlovale na stotine ljudi. Ker mu je zaradi blokiranih računov crknila prejšnja okoljevarstvena organizacije, se je prislinil k drugi (ki Podravja sploh ne pokriva!!) in zdaj tam meša d..k.

Če bi res bil kršen Zakon o vodah, bi to zaznal že ARSO ali pa UE.

D3m ::

Si predstavljaš, da bi Amazon naredil logistično skladišče za 40k ljudi v SLO in ga en Marinček storpedira. Črni humor v zgodovino.

Mene bolj skrbi kakšno sporočilo daje Marinček/SLO drugim tujim investitorjem.
|HP EliteBook|R5 6650U|

MrStein ::

Istega kot vsi drugi: svoje (blago in storitve) ne damo, tujega (denarja) nočemo
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

kamiKaZaA ::

To tudi mene skrbi. Samo konkurenca nas lahko reši in če bo več delovnih mest od razpoložljive delovne sile, pomeni, da bodo šle plače gor. In več bo se odpiralo novih firm, več bo izbire, višje bodo plače, višji bo standard, več se bo trošilo, več bo dobila država nazaj, ker za vsak nakup plačaš DDV. Denar začne bolj krožiti. Vsi srečni in živimo nadstandardno. Vse lepo in prav, dokler se ne vmešajo neke kvazi "agencije".

Ni pa mi jasno, da lahko imajo take neke kvazi agencije, katere sploh niso z našega območja in ne živijo v tem okolju, takšen vpliv in še te mi vsi davkoplačevalci plačujemo. Dol zapret vse te agencije. Saj pa imamo ARSO in UE, ter njihova odločitev velja.

Res je čas, da se začne krčiti javni sektor. Najprej začnemo zapirat vse te razne kvazi agencije. Prišparamo takoj par sto miliojonov, če zapremo par 100 teh agencij in na cesti pristane par 10.000 zaposlenih v teh kvazi/sami sebi namen agencijah. Prav jezen sem že, kaj se dogaja v zvezi z Magno.

D3m ::

Raje vidim, da naredijo preiskavo takih agencij in ugotovijo ali delajo v javno dobro ali za svoj žep in posledično tako agencijo oglobijo ali zaprejo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Mato989 ::

Itak je čudež da je tip še zmožen hodit govorit ali pisat...... Kot kaže teh 200 potencialno brezposelnih nimajo želje dejansko delat v Magni...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

D3m ::

Ljudje imajo otroke na poti in kredite.

Marinček se pa po FBju hvali s svojo vnučko.
|HP EliteBook|R5 6650U|

MrStein ::

Mato989 je izjavil:

Itak je čudež da je tip še zmožen hodit govorit ali pisat...... Kot kaže teh 200 potencialno brezposelnih nimajo želje dejansko delat v Magni...

Linč deluje v stripih in videospotih...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

D3m ::

Smo videli v Franciji.
|HP EliteBook|R5 6650U|

smoke ::

Marinček pravi naj se v zakon doda 17. a člen, ki pravi: "Ne glede na Zakon o vodah sme investitor graditi za potrebe strateške investicije na razvojnem območju".

To človeku pride naprej, kot da za Marinčkom stoji kakšna druga firma, ki bi gradila na vodovarstvenem območju, pa ne sme zaradi trenutnega zakona in bi na tak način radi zadevo izsilili. ;((

scipascapa ::

billy ::

Če smo pošteni...bo pač začetek proizvodnje nekoliko kasneje, ali pa pač drugo leto. Dvomim, da bi zgradili celotno poslopje oz obrat, potem pa pokazali prst državi in rekli "ko vas j...". Mogoče pa ta primer ni tako slab in se bo mogoče končno uredila problematika za morebitne prihodnje naložbe. Pa prav, da niso jodlarji podmazali debeluharja, čeprav bi ga verjetno z lahkoto.

Vazelin ::

To je PR;)
Saj majo Pristopovci to čez če sem prav bral

s1m0n ::

A je problem le vodovarstveno območje ali leži ovir kje drugje?
Ker na tem območju leži marsikaj (letališče, tovarne...) ne vem zakaj bi bila Magna tu izjema, da ne bi smela obratovati.

billy ::

Saj ne, itak je ministerstvo že zavrnilo zadevo, ampak pač debeluhar se ne da, oz izkorišča vse pravne postopke.

Mato989 ::

Meni samo ni jasno kako se nekomu ni utrgalo od magninih delavcev in bi ga sli poiskat, ce bi se jaz zaposlil tam bi ga definitvno ze porihtal
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

videc ::

Mene pa zanima, kako je TEĐ dobil okoljevarstveno, glede na to, da sedaj smrdi po premogu še v Savinjski, ne samo v Šaleški dolini.
Kar se pa Magne in okoljevarstvenikov tiče, me pa res zanima, kje so bili v primeru Kemis-a, ki spet obratuje na polno.

Alien123 ::

Mato989 je izjavil:

Meni samo ni jasno kako se nekomu ni utrgalo od magninih delavcev in bi ga sli poiskat, ce bi se jaz zaposlil tam bi ga definitvno ze porihtal


Bi ti ja.. vsi ste sami internetni bojevniki. Najboljši komentarji so na facebooku, pametni vsi, hraber nihče.

MrStein ::

Novim uspehom naproti!


Magna začenja organizacijske priprave za selitev nazaj v Gradec
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

KAVINSKY ::

kamiKaZaA je izjavil:

Ljubljano, sploh lahko dodeljen status stranke v postopku za pridobitev okoljevarstvenega dovoljenja podjetja pri Mariboru, na Štajerskem, v Podravju, na vzhodu Slovenije?


Kemis je znova zalaufal, pa vse tiho je bilo.

roCkY ::

Je moral. Kam pa se bo ta roba dajala. Komu pod povšter?
Nova stranka se obeta. Le država ji še zadnji žegen da.

billy ::

Iz Kemisa so pač razvažali naokoli to robo, vedel pa to itak nihče ni.

fikus_ ::

SDS pumpa Marinčka v ozadju, po sistemu, če nimam jaz koristi, je še drugi ne bodo imeli, pa četudi vse krave pocrkajo.

Wrop ::

Magnini delavci že iščejo Marinška, da ga dobijo v roke in mu izročijo stotaka, da jih še ne bodo premeščali iz Avstrije na slabša plačana mesta.

scipascapa ::

billy ::

Magna ve boljše kot ministerstvo če kršijo zakon ali ne?

roCkY ::

Nimajo naročil? Pa se nikamor ne mudi.

Mato989 ::

billy je izjavil:

Magna ve boljše kot ministerstvo če kršijo zakon ali ne?


Odkrito povedano se ne bi začudil če bi bilo tole res
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

c3p0 ::

Meni se sploh ne zdi neverjetno, glede na sposobnosti in negativno selekcijo naših uradnikov/aparatčikov.

Vazelin ::

Zna kar držat domneva da magna že čuti ohlajanje avt. industrije

billy ::

Mogoče pa so pokasirali toliko sredstev da so kljub vsem gradbenim delom v plusu?

MrStein ::

Magna: saj bi s tem po njihovem mnenju kršili zakone, kar pa pravijo, da je nedopustno
Ministrstvo: ah ne bodite taki avstrijci, to mi kršimo ves čas. Tudi ustavo.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

louser ::

Mato989 je izjavil:

billy je izjavil:

Magna ve boljše kot ministerstvo če kršijo zakon ali ne?


Odkrito povedano se ne bi začudil če bi bilo tole res

Saj tudi ministrstvo ve, ampak kaj pa naj storijo?
Kje so si mislili, da bo ta del zakonodajr podlaga za blokado s strani idiota, ki je "okoljevastvenik" in sploh ne deluje v smislu okoljevarstva.

Mato989 ::

louser je izjavil:

Mato989 je izjavil:

billy je izjavil:

Magna ve boljše kot ministerstvo če kršijo zakon ali ne?


Odkrito povedano se ne bi začudil če bi bilo tole res

Saj tudi ministrstvo ve, ampak kaj pa naj storijo?
Kje so si mislili, da bo ta del zakonodajr podlaga za blokado s strani idiota, ki je "okoljevastvenik" in sploh ne deluje v smislu okoljevarstva.


Ja to da ministrstvo nic kaj dosti ne misli je jasno... Ampak to da pa ni sposobno z interventnim zakonom posect vmes in urexit ter ukinit vse te kao okoljevarstvene dreke ki mesajo meglo in otezujejo prihod delovnih mest je pa visek burleske...

Smesno je da vsi mi financiramo tole organizacijo ki nam na nas racun dela financno skodo v blagajno s katere je financirana... Kot da bi mene podjetje placevalo zato da napotujem delavce h konkurenci... Dolgo ne bi bil financiran
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

billy ::

Odpri spletno peticijo za zaprtje te organizacija oz ne-financiranje le-te iz državnega denarja.

Pa naj se vidi volja ljudstva.

Dvomim, da bo odziv več kot 0.5%

louser ::

Ministrstvo ni zakonodajalec. Na naslednjih volitvah ne voliti desnaških zlobirancev (SDS) pa bo.

V tem primeru je še Plemeniti boljša izbira, dasiravno še vedno slaba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

Gregor P ::

Ali je kdo od vas stučko za ta strokovno-pravna vprašanja, ali dejansko moraš imeti tudi že pravnomočno okoljevarstveno dovoljenje, da lahko samo poskusno zaženeš mašinerijo (da sploh vidiš, kje si s spoštovanjem pogojev, tehničnih zahtev ipd.), ker samo poskusno obratovalno dovoljenje v ta namen ne zadostuje?
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

scipascapa ::

Ste videli debeluha včeraj na Odmevih, saj komaj diha.

Mato989 ::

Mogoce ga pa pobere preden vlozi... Bi blo super za vse nas
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

MrStein ::

louser je izjavil:

Ministrstvo ni zakonodajalec. Na naslednjih volitvah ne voliti desnaških zlobirancev (SDS) pa bo.

Kaj a 60% levakov v parlamentu ni dovolj?

Me res zanima, kake izgovore bodo imeli, ko bodo imeli vse sedeže v vladi.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Vazelin ::

MrStein: baje je Slovenija edina država kjer opozicija sprejema zakone. :)) Tole iskanje notranjih in zunanjih sovražnikov za nesposobnost vladajočih je res bizarno. Kot Venezuela.

In mimogrede gospodje. Gorazd Marinček je hud "levak". Če se ne motim je bil tudi v TRSu, torej Levica dobesedno. ;)

Jebat ga. Bo treba pripravit proračunske pare, da se pofutra njegovo nevladno organizacijo. Pa saj to znajo. Tistih nekaj 100 tisočakov se bo že še našlo no:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vazelin ::

Jaz samo upam, da gre za ohlajanje avtomobilske industrije zgolj za kratek čas. Ker drugače bo huda v Sloveniji. Ne samo MAGNA, tudi drugod bo upad naročil hud problem. Ogromno dobaviteljev je vezanih na nemški trg.

Mato: ti si iz tistih koncev. Kok so kaj potem bile sklenjene pogodbe za delo v Magni kot navaden delavec, če se ve?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

juroz ::

Vazelin je izjavil:

MrStein: baje je Slovenija edina država kjer opozicija sprejema zakone. :)) Tole iskanje notranjih in zunanjih sovražnikov za nesposobnost vladajočih je res bizarno. Kot Venezuela.

In mimogrede gospodje. Gorazd Marinček je hud "levak". Če se ne motim je bil tudi v TRSu, torej Levica dobesedno. ;)

Jebat ga. Bo treba pripravit proračunske pare, da se pofutra njegovo nevladno organizacijo. Pa saj to znajo. Tistih nekaj 100 tisočakov se bo že še našlo no:))


Ne nam narrativa zjebat.
««
30 / 36
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Se delo v Avstriji dejansko sploh splača? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18928195 (20589) enemon
»

Razgovor za službo in kadrovski odnos (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20356538 (38653) Trubar
»

Delo v tujini (avstrija, nemčija, severna evropa...) kje najti ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
150100015 (22642) NewHope
»

Apple zaradi nasprotovanja prebivalcev obupal in odpovedal milijardno investicijo na

Oddelek: Novice / Ostale najave
339992 (6586) gruntfürmich

Več podobnih tem