» »

MAGNA razgovor

MAGNA razgovor

««
29 / 35
»»

gustek_si ::

Vazelin je izjavil:

In kaj se dela da romunsko podjetje ne dobi ljudi za 1700? Pa a tem kešem si vladar v Romuniji:D

Krave slačiš iz kože verjetno. Oprostite na izrazu. Leder, za gospode na ledrnih zicih v avtu in dragih kavčih. Ta leder bi takoj prepovedal, če bi imel kakšen vpliv. Boge živalice kako jih mučijo ko jih žive dajejo iz kože, banda ničvredna. :(

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

In kaj se dela da romunsko podjetje ne dobi ljudi za 1700? Pa a tem kešem si vladar v Romuniji:D


To so korporacije v vzhodni Evropi.

Kaj se dela Vazelin? Evo tu imas pa jih vprasaj:

https://www.europelanguagejobs.com/jobs...

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Firma je v Bukaresti iskala ljudi. 1200 neto + malica + 3 mesece hotel + 6 mesecev flat. So jih dobili? Ne, ker vsi rinejo v Avstrijo. Degiro v Sofiji ponuja 1700 neto + flat. Super mesto. Ze 1 leto iscejo. Fleksibilnost je problem.

Poleg tega degiro ponuja se 2x ali 3X na leto brezplacne letalske karte za domov.

Saj ni 5k na mesec da bos obogatel, se da pa s tem kesom super zivet v teh drzavah, mesta so super, punce tudi...

Ne razumem kako lahko delate za minimalca. Potem je boljse da si na sociali.


No daj link za 1.700 grem jutri v Sofijo pa relocation pa hotel 3 mesece... linke prosim!

PrihajaNodi je izjavil:

Vazelin je izjavil:

In kaj se dela da romunsko podjetje ne dobi ljudi za 1700? Pa a tem kešem si vladar v Romuniji:D


To so korporacije v vzhodni Evropi.

Kaj se dela Vazelin? Evo tu imas pa jih vprasaj:

https://www.europelanguagejobs.com/jobs...



Salary range
Less than 18.000 € gross / year

To ni nikol 1700 neto, niti ni 3x letno karta domov (samo 2x) niti ni flet ampak sobivanje plačajo z drugimi torej v enem fletu 6 folka najmanj itd.

Skratka bullshit.

Če pa najdeš šiht v Sofiji 1.700 neto + 3 mesece hotel in relocation pa da je native slovenian speaker pa samo pokaži kdo ponuja... max kar sem našel je bilo 1.350€ + 1 mesec hotel... kar ni slabo samo se mi ne splača it z 1.000 in 7 min do šihta v Sofijo za tole =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

PrihajaNodi ::

Salary range
Less than 18.000 EUR gross / year

To ni nikol 1700 neto, niti ni 3x letno karta domov (samo 2x) niti ni flet ampak sobivanje plačajo z drugimi torej v enem fletu 6 folka najmanj itd.

Skratka bullshit.

Če pa najdeš šiht v Sofiji 1.700 neto + 3 mesece hotel in relocation pa da je native slovenian speaker pa samo pokaži kdo ponuja... max kar sem našel je bilo 1.350EUR + 1 mesec hotel... kar ni slabo samo se mi ne splača it z 1.000 in 7 min do šihta v Sofijo za tole =)


Ajde pošlji cv, naredi intervju in jih vprašaj za ponudbo. Oprosti 2x na leto greš lahko domov in ti častijo karto, kar se tiče bivanja z drugimi imaš tudi opcijo da ti oni krijejo flat imajo pač neka več sobna stanovanja, ampak ker se večini ne da iskat greš v njihova.

Pa verjemi, da se ti splača, če ne drudzga je standard malo nižji in si lahko več privoščiš, možnosti za napredek, pa luštne bejbe, ampak dejmo raje jamrat v Sloveniji.

To pač oglašuje agencija, ne oni direktno. Pa če boš naredil intervju jim reči naj ti pošljejo mail da vsi tu vidimo za plačo:)

Majo pa hudo stavbo s helipadom na vrhu.

S tem kešom ko ga oni ponujajo lahko celo familijo dol živiš brez problema:)

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Mato, zakaj pa ti kaj ne poiščeš v AT. Maš blizu tam do meje, si še mlad.

gustek_si ::

Nodi šel s trebuhom za kruhom v Bolgarijo za 1500 plus dve letalski karti na leto in sobivanje osmih intelektualcev v stanovanju. Zmagaaaaa! :))

Zgodovina sprememb…

Alien123 ::

za 1500€ v Bolgarijo? :D.. svaka ti čast :D

Furbo ::

GreenT je izjavil:

Zadnja leta sem bajto delal in sm mel kle razne delavce... Recimo to ko govorite, pejt ploscice polagat, pejt vodovod delat,..bla bla.... Sej vrjamem, da je marsikdo delal kej podobnga,...ampak ni pa delal 20let skupej od jutra do vecera. Ma folk to so za moje pomoje še fantje, stari tm do 40let, ki sicer nekej majo, mogoče tut kakega vajenca pod sabo,...ampak to je že vse zgarano pr teh letih no. Velik je pjače, skor vsi kadijo, domov grejo k je narjeno oziroma k je tok tma, da se ne da več delat, pozim, na mrazu,... Zhebane kolena, hrbti, razne težave zarad konstantne premraženosti,....

Ja saj, jaz sem 10 let delal knauf, sem iz obrtniške familije in mi je zato smešno, ko tukaj razni kao izobraženi modeli cvilijo o zaslužkih.

Seveda ob vseh šolah gladko spregledajo prispevke, davke itd, mislijo, da je vse kar ti dajo, kar tvoj čisti dobiček.

Potem spregledajo pogoje dela, sami delajo v klimatiziranem prostoru, ob treh možgane na pašo. Na gradbišču pa delaš v mrazu, vročini, prepihu,.. izpostavljen si nevarnostim, delaš na višini itd.. in to je vse fizično delo, ne pa prerivanje miške levo-desno. Po 10 letih se to že pozna na telesu.

Potem prideš domov, se pa ukvarjaš še z neplačniki, butasto državo, ki ceni samo svoje 'delo' in si vsak dan izmisli kako novo neumnost, da ti oteži delo...

Zato pa pravim, kar pojdite delat, dela je dovolj. Če ne drugega, bo to super življenska izobrazba.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

-valvoline- ::

Alien123 je izjavil:

za 1500€ v Bolgarijo? :D.. svaka ti čast :D

v bolgarijo povprecna placa je 400e, minimalc 200e, pokojnine pod 100e Za 1500e tam bo treba krek prodajat 24/7.

PrihajaNodi ::

Še noben tam ni bil pa vsi gobcate. lol.

1500, stanovanje, ki si ga po možnosti deliš z ženskami, 2x na leto dopust domov. Jah, bolš kot gastarbeiter v njemački ali mamin sinko na sociali v Sloveniji.

Zgodovina sprememb…

-valvoline- ::

MrStein je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

Ce pa je res da za vilicariste magna ponuja 1500e je to premija, odlicna placa za easy delo.

Ja, easy delo. Raje vprašaj enega, ki je to že počel.

Mam izpit za vilicarja, pa poznam 2 skladiscnika. sem preprican da je precej lazje delo kot 8 urno nastavljanje jebavanje in letenje okrog umazanih, smrdljivih strojev in zakajeno delavnico. Sem pa tudi tovornjaka vozil v mednarodem prometu, torej tolk o tem.

PrihajaNodi je izjavil:

Še noben tam ni bil pa vsi gobcate. lol.

1500, stanovanje, ki si ga po možnosti deliš z ženskami, 2x na leto dopust domov. Jah, bolš kot gastarbeiter v njemački ali mamin sinko na sociali v Sloveniji.

Jaz sem bil enkrat na dopust, crnomorska obala top, ostali del drzave se razpada, masovno izseljevanje, izginjajo cele vasi in mesta.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Salary range
Less than 18.000 EUR gross / year

To ni nikol 1700 neto, niti ni 3x letno karta domov (samo 2x) niti ni flet ampak sobivanje plačajo z drugimi torej v enem fletu 6 folka najmanj itd.

Skratka bullshit.

Če pa najdeš šiht v Sofiji 1.700 neto + 3 mesece hotel in relocation pa da je native slovenian speaker pa samo pokaži kdo ponuja... max kar sem našel je bilo 1.350EUR + 1 mesec hotel... kar ni slabo samo se mi ne splača it z 1.000 in 7 min do šihta v Sofijo za tole =)


Ajde pošlji cv, naredi intervju in jih vprašaj za ponudbo. Oprosti 2x na leto greš lahko domov in ti častijo karto, kar se tiče bivanja z drugimi imaš tudi opcijo da ti oni krijejo flat imajo pač neka več sobna stanovanja, ampak ker se večini ne da iskat greš v njihova.

Pa verjemi, da se ti splača, če ne drudzga je standard malo nižji in si lahko več privoščiš, možnosti za napredek, pa luštne bejbe, ampak dejmo raje jamrat v Sloveniji.

To pač oglašuje agencija, ne oni direktno. Pa če boš naredil intervju jim reči naj ti pošljejo mail da vsi tu vidimo za plačo:)

Majo pa hudo stavbo s helipadom na vrhu.

S tem kešom ko ga oni ponujajo lahko celo familijo dol živiš brez problema:)


Bom poslal samo problem he ker 18k bruto letno ni 1700 neto na mesec

Drugace pa kolega dela v bolgariji ze 4 mesece poznam tam cene itd... Povprecna placa v sofiji je 600e, ne 400e kot je nekdo tu zapisal.. Stabovanja so solidna okol 250 na mesec isto kot v mb... Je pa ostalo res ceneje pivo v gostilni je 1e itn...

Ampak za 1.300 se ne splaca it tja za 1700 pa grem takoj
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

-valvoline- ::

V sofiji je mogoce 600e, jaz govorim za bolgarsko povprecje. V lj je tudi povprecna placa precej visja kot slo povprecje. Je pa bolgarija med najbolj centraliziranimi drzavami v eu, razlika med standardom sofija vs ostali del drzave je ogromna da ne recem katastrofalna. Kar pa ne pomen da se v sofiji cedita med in mleko, velika vecina prebivalcev sofije zivi v hudi revscini.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Bom poslal samo problem he ker 18k bruto letno ni 1700 neto na mesec


Ti kar lepo pošlji cv, se dogovori za intervju pa da vidimo iz prve roke kako je.

V sofiji je mogoce 600e, jaz govorim za bolgarsko povprecje. V lj je tudi povprecna placa precej visja kot slo povprecje. Je pa bolgarija med najbolj centraliziranimi drzavami v eu, razlika med standardom sofija vs ostali del drzave je ogromna da ne recem katastrofalna. Kar pa ne pomen da se v sofiji cedita med in mleko, velika vecina prebivalcev sofije zivi v hudi revscini.


Pa saj to pravijo tudi za Romunijo. Samo v Slovenija je pa sedaj res postala druga švica.

Mato989 ::

-valvoline- je izjavil:

V sofiji je mogoce 600e, jaz govorim za bolgarsko povprecje. V lj je tudi povprecna placa precej visja kot slo povprecje. Je pa bolgarija med najbolj centraliziranimi drzavami v eu, razlika med standardom sofija vs ostali del drzave je ogromna da ne recem katastrofalna. Kar pa ne pomen da se v sofiji cedita med in mleko, velika vecina prebivalcev sofije zivi v hudi revscini.


Ja samo ce delas v sofiji ne mors gledat povprecja v bolgariji ampak sofijo... In tam je zdaj moj kolega call center lvl 2 in ima 1350 na mesec... 1700e neto tudi ne dobis kr tak. Bom pa zdaj poslal pa bomo vidli ker za 1700e grem takoj ko je mozno
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

MonkeyHead ::

Mato989 je izjavil:

WarpedGone je izjavil:

Za obe skupaj?


butasto vprašanje, za vsako posebaj =)

Vsi bluzite kako slabe plače bo imela Magna ampak moj kolega tam dela in ima 2.200€ bruto in je vodja vzdrževalske ekipe zaenkrat 5 ljudi... tako da četudi imajo obični radniki 50% manj je to še zmeraj 1.100€ bruto kar ni slabo.



Oprosti potem te je kolega nafukal. Sam sem tudi dejaven v vzdrževanju.

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

V sofiji je mogoce 600e, jaz govorim za bolgarsko povprecje. V lj je tudi povprecna placa precej visja kot slo povprecje. Je pa bolgarija med najbolj centraliziranimi drzavami v eu, razlika med standardom sofija vs ostali del drzave je ogromna da ne recem katastrofalna. Kar pa ne pomen da se v sofiji cedita med in mleko, velika vecina prebivalcev sofije zivi v hudi revscini.


Ja samo ce delas v sofiji ne mors gledat povprecja v bolgariji ampak sofijo... In tam je zdaj moj kolega call center lvl 2 in ima 1350 na mesec... 1700e neto tudi ne dobis kr tak. Bom pa zdaj poslal pa bomo vidli ker za 1700e grem takoj ko je mozno


Kako mu je v Sofiji? Kaj pravi glede žensk?

Izpogajaj si 1700, saj te bodo vprašali o pričakovanjih:).

Zgodovina sprememb…

Alien123 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Še noben tam ni bil pa vsi gobcate. lol.

1500, stanovanje, ki si ga po možnosti deliš z ženskami, 2x na leto dopust domov. Jah, bolš kot gastarbeiter v njemački ali mamin sinko na sociali v Sloveniji.


To si tak povedal kot da je super, da si deliš stanovanje z ženskami. 2x na leto domov? Ne hvala..

PrihajaNodi ::

Prav. Pa delaj za tekocim trakom;)

A magna v AU nudi stanovanje? Me prav zanima koliko firm je tam, ki to nudi. Ajde pustimo top notch programererje....

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

MonkeyHead je izjavil:

Mato989 je izjavil:

WarpedGone je izjavil:

Za obe skupaj?


butasto vprašanje, za vsako posebaj =)

Vsi bluzite kako slabe plače bo imela Magna ampak moj kolega tam dela in ima 2.200€ bruto in je vodja vzdrževalske ekipe zaenkrat 5 ljudi... tako da četudi imajo obični radniki 50% manj je to še zmeraj 1.100€ bruto kar ni slabo.



Oprosti potem te je kolega nafukal. Sam sem tudi dejaven v vzdrževanju.


Sem videl placilko tako da me je tezko nafukal...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: MonkeyHead ()

-valvoline- ::

Mato989 je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

V sofiji je mogoce 600e, jaz govorim za bolgarsko povprecje. V lj je tudi povprecna placa precej visja kot slo povprecje. Je pa bolgarija med najbolj centraliziranimi drzavami v eu, razlika med standardom sofija vs ostali del drzave je ogromna da ne recem katastrofalna. Kar pa ne pomen da se v sofiji cedita med in mleko, velika vecina prebivalcev sofije zivi v hudi revscini.


Ja samo ce delas v sofiji ne mors gledat povprecja v bolgariji ampak sofijo... In tam je zdaj moj kolega call center lvl 2 in ima 1350 na mesec... 1700e neto tudi ne dobis kr tak. Bom pa zdaj poslal pa bomo vidli ker za 1700e grem takoj ko je mozno

In potem svizec zavije cokolado. Bolgarski predsednik nima 1.5k oz 3000 njihovih levov, bos pa ti imel v call centru ki jih btw odpirajo vedno v najbolj revnih drzavah sveta zarad cimnizjih stroskov delovne sile.

TheBlueOne ::

PrihajaNodi je izjavil:

Prav. Pa delaj za tekocim trakom;)

A magna v AU nudi stanovanje? Me prav zanima koliko firm je tam, ki to nudi. Ajde pustimo top notch programererje....


Ne vem za podjetje, ki nudi stanovanje. Se mi zdi dosti cudno, glede na razlicne okoliscine zaposlenih. Praviloma se enostavno pogajas za placo, ki je dovolj visoka, da ti ostane dovolj, ko placas najemnino. Kar se tice Magne, po mojih izkusnjah ne placujejo ne vem kaj oziroma meni niso ponudili kaj grozno mamljivega, njihova HR pa je delovala prepricana, da je ponudila super zadevo. :)

Vazelin ::

Predsednik ima več kot 3000 levov

MonkeyHead ::

Mato989 je izjavil:

MonkeyHead je izjavil:

Mato989 je izjavil:

WarpedGone je izjavil:

Za obe skupaj?


butasto vprašanje, za vsako posebaj =)

Vsi bluzite kako slabe plače bo imela Magna ampak moj kolega tam dela in ima 2.200€ bruto in je vodja vzdrževalske ekipe zaenkrat 5 ljudi... tako da četudi imajo obični radniki 50% manj je to še zmeraj 1.100€ bruto kar ni slabo.



Oprosti potem te je kolega nafukal. Sam sem tudi dejaven v vzdrževanju.


Sem videl placilko tako da me je tezko nafukal...


Torej je vodje katerega vzdrževanja? Apt mehanika elektrika logistika?

Vazelin ::

MonkeyHead: lahko da se je njegov kolega kaj boljše izpogajal ;)

PrihajaNodi ::

-valvoline- je izjavil:

Mato989 je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

V sofiji je mogoce 600e, jaz govorim za bolgarsko povprecje. V lj je tudi povprecna placa precej visja kot slo povprecje. Je pa bolgarija med najbolj centraliziranimi drzavami v eu, razlika med standardom sofija vs ostali del drzave je ogromna da ne recem katastrofalna. Kar pa ne pomen da se v sofiji cedita med in mleko, velika vecina prebivalcev sofije zivi v hudi revscini.


Ja samo ce delas v sofiji ne mors gledat povprecja v bolgariji ampak sofijo... In tam je zdaj moj kolega call center lvl 2 in ima 1350 na mesec... 1700e neto tudi ne dobis kr tak. Bom pa zdaj poslal pa bomo vidli ker za 1700e grem takoj ko je mozno

In potem svizec zavije cokolado. Bolgarski predsednik nima 1.5k oz 3000 njihovih levov, bos pa ti imel v call centru ki jih btw odpirajo vedno v najbolj revnih drzavah sveta zarad cimnizjih stroskov delovne sile.


Je pa ravno zaradi tega toliko težje dobiti slovence in nam se ponudi toliko več:) Če imajo oni toliko manj imajo slovenci toliko več.

Mene zanima kako bo matotu šlo na intvrjuju:)...to bi pa res rad da poroča tu.

Fincem recimo plačajo takšna stanovanja, da samo gledaš...

Zgodovina sprememb…

MonkeyHead ::

Imam višjo plačo od njega. Samo vem realne plače in če je čista osnova brez simulacij o čem se sedaj tudi pogovarjamo bo težko prilezel preko 1700 brutto.

Zgodovina sprememb…

TheBlueOne ::

@MonkeyHead, sicer nisem cisto preprican, ampak ne verjamem, da sme imeti vodja oddelka 2200€ bruto po kolektivni, ce govorimo o Avstriji.

MonkeyHead ::

Hoče.

TheBlueOne ::

Zanimivo, na koncu bodo dali ok placo za Slo in prhranili 50%. :) Morda ves, kje priblizno so ostali v Hocah?

Vazelin ::

Daj poročaj Mato, če prideš do intervjuja. Morda se bosta z Nodijem skup v Romunijo vozila

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Daj poročaj Mato, če prideš do intervjuja. Morda se bosta z Nodijem skup v Romunijo vozila


Ne, lahko pa da bova šla na kavo. Sofia in Bukarešta imata dobre veze, poceni letalske karte. Ali pa poceni dopust v Ukrajini, Moldaviji. Kaj češ lepšega. Eh to bi bla skleda polna smeha.

-valvoline- ::

MonkeyHead je izjavil:

Hoče.

Kolk zasluzi vilicarist ce mogoce ves, in kasen je delovnik?

Alien123 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Prav. Pa delaj za tekocim trakom;)

A magna v AU nudi stanovanje? Me prav zanima koliko firm je tam, ki to nudi. Ajde pustimo top notch programererje....


Nwm po čem ti sklepaš, da delam za tekočim trakom :D.. pa ne rabim hodit v bolgarijo za 1500€, če se da komot tukaj dobit

PrihajaNodi ::

Alien123 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Prav. Pa delaj za tekocim trakom;)

A magna v AU nudi stanovanje? Me prav zanima koliko firm je tam, ki to nudi. Ajde pustimo top notch programererje....


Nwm po čem ti sklepaš, da delam za tekočim trakom :D.. pa ne rabim hodit v bolgarijo za 1500€, če se da komot tukaj dobit


Saj ni treba, mogoče bo pa kdo šel, ki si želi napredka in osebnega razvoja.

Mato989 ::

-valvoline- je izjavil:

Mato989 je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

V sofiji je mogoce 600e, jaz govorim za bolgarsko povprecje. V lj je tudi povprecna placa precej visja kot slo povprecje. Je pa bolgarija med najbolj centraliziranimi drzavami v eu, razlika med standardom sofija vs ostali del drzave je ogromna da ne recem katastrofalna. Kar pa ne pomen da se v sofiji cedita med in mleko, velika vecina prebivalcev sofije zivi v hudi revscini.


Ja samo ce delas v sofiji ne mors gledat povprecja v bolgariji ampak sofijo... In tam je zdaj moj kolega call center lvl 2 in ima 1350 na mesec... 1700e neto tudi ne dobis kr tak. Bom pa zdaj poslal pa bomo vidli ker za 1700e grem takoj ko je mozno

In potem svizec zavije cokolado. Bolgarski predsednik nima 1.5k oz 3000 njihovih levov, bos pa ti imel v call centru ki jih btw odpirajo vedno v najbolj revnih drzavah sveta zarad cimnizjih stroskov delovne sile.


Saj jaz tudi nisem verjel a sem videl pogodbo firma je alorica v sofiji 2200 levov place je za level 1 medtem ko je lvl 2 call support cca 2500 plus benefiti okolc40 ojrov malce, karta za mestni promet in fitnes savna itd 1x dnevni vstop na okol 300 lokacij po mestu
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

Mato989 je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

V sofiji je mogoce 600e, jaz govorim za bolgarsko povprecje. V lj je tudi povprecna placa precej visja kot slo povprecje. Je pa bolgarija med najbolj centraliziranimi drzavami v eu, razlika med standardom sofija vs ostali del drzave je ogromna da ne recem katastrofalna. Kar pa ne pomen da se v sofiji cedita med in mleko, velika vecina prebivalcev sofije zivi v hudi revscini.


Ja samo ce delas v sofiji ne mors gledat povprecja v bolgariji ampak sofijo... In tam je zdaj moj kolega call center lvl 2 in ima 1350 na mesec... 1700e neto tudi ne dobis kr tak. Bom pa zdaj poslal pa bomo vidli ker za 1700e grem takoj ko je mozno

In potem svizec zavije cokolado. Bolgarski predsednik nima 1.5k oz 3000 njihovih levov, bos pa ti imel v call centru ki jih btw odpirajo vedno v najbolj revnih drzavah sveta zarad cimnizjih stroskov delovne sile.


Saj jaz tudi nisem verjel a sem videl pogodbo firma je alorica v sofiji 2200 levov place je za level 1 medtem ko je lvl 2 call support cca 2500 plus benefiti okolc40 ojrov malce, karta za mestni promet in fitnes savna itd 1x dnevni vstop na okol 300 lokacij po mestu


A je to za Philips slučajno?

Mato989 ::

Ne za Dell

Saj jaz tudi lahko grem ker me kolega priporoci samo za 1100 zacetne ne grem dol... Tudi ce je pol 1350 je to premalo razluke za it v drugo drzavo stran od spcialnih vez pa 5 min do sihta... Sploh ker se koncujem neke zadeve na solah ampak za 1700 neto pa grem
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Vazelin ::

Boš poklical, mato?

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

Ne za Dell

Saj jaz tudi lahko grem ker me kolega priporoci samo za 1100 zacetne ne grem dol... Tudi ce je pol 1350 je to premalo razluke za it v drugo drzavo stran od spcialnih vez pa 5 min do sihta... Sploh ker se koncujem neke zadeve na solah ampak za 1700 neto pa grem


Daj mi kak kontakt na ZS mogoče vem za nekoga, ki bi šel:).

Me pa res zanima kako ti bo šlo na drugem intervjuju z šefom iz nizozemske.

Mato989 ::

Dans ko pridem s sihta poslhem mam cv perajt pa vse se priporocilo eno mam haha... Samo bo tezka ker nimam bachelors samo 6/1 ekonomske smeri pa 6/1 informatike skoraj ?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

Ti samo pošlji.

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

Dans ko pridem s sihta poslhem mam cv perajt pa vse se priporocilo eno mam haha... Samo bo tezka ker nimam bachelors samo 6/1 ekonomske smeri pa 6/1 informatike skoraj ?


Ne bi smel biti problem, ker naj bi te oni zverziral. So legit firma, mel bi lepe reference, plačajo ti še izpite za borznika (mislim, da bi šel v NL).

Ti pa mi daj kontakt na ZS od kolega, mogoče poznam kakšnega, ki bi šel dol.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Drugace pa monkeyhead za magno sem jaz videl placilko osnovne place ne vem ker se nisem poglabljal v placilko je pa blo gor 2200 bruto oz tu nekje... Mogoce je osnpva manj cisto mozno da mas prav pa je tip dobil kake dodatke bla bla bla tako da ne bom tega trdil da je na pogodbi tak bruto
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Mato, če ti slučajno vse rata, da gre vse po planu, a dobim kakšnega neblota kot donacijo?

MonkeyHead ::

@mato to je pa potem cist možno,da z dodatki dobi 2200. Lp

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mato, če ti slučajno vse rata, da gre vse po planu, a dobim kakšnega neblota kot donacijo?


1 mesec vse kar staknem dobis
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Bom vesel če ti rata, držim pesti:)

gustek_si ::

Nodi, kaj ti delaš v Romuniji za 2000 eur neto plus hotel plus 3 sostanovalke v hotelski sobi? Klicni center? Lepo, lepo...

Pro_moted ::

Pazi zdaj to. Človek se preko svoje "greenpeace" organizacije pritoži. Podjetje/občina odreagira, se popravi vse zahtevano, nato vsi podpišejo okoljevarstveno soglasje, da ni več ovir za nadaljno obratovanje podjetja. Par mesecev kasneje, ta isti človek prestopi v drugo organizacijo in se pritoži še enkrat !! S pritožbo seveda počaka na predzadnji dan roka za oddajo.

https://www.delo.si/gospodarstvo/novice...
https://www.24ur.com/novice/gospodarstv...

In potem pričakujemo nove investitorje ?

Predvsem pa me zanima kdo odgovarja za gospodarsko škodo, ki nastane, po tem ko se ugotovi da so bile pritožbe neutemeljene ?

Saj vem, nihče.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX
««
29 / 35
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Se delo v Avstriji dejansko sploh splača? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18925022 (17416) enemon
»

Razgovor za službo in kadrovski odnos (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20354104 (36219) Trubar
»

Delo v tujini (avstrija, nemčija, severna evropa...) kje najti ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15099018 (21645) NewHope
»

Apple zaradi nasprotovanja prebivalcev obupal in odpovedal milijardno investicijo na

Oddelek: Novice / Ostale najave
339703 (6297) gruntfürmich

Več podobnih tem