» »

Posrebritev žarometov ?

Posrebritev žarometov ?

BRBR ::

Oldtimer. Težijo mi na registraciji in tudi res zanič sveti.
Ali to kdo dela - Gorenjska ? In ali se sploh splača - original žarometi bi bili se mi zdi okoli 120 EUR/kom.
  • spremenil: BRBR ()

Tilen ::

Išči ceno za brušenje/poliranje žarometov, če je problem samo to. Cene se gibajo okrog 40 EUR, s kuponi še ceneje.

http://1nadan.si/ponudba/Maribor/13007/...
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

BRBR ::

Sem nekaj našel na netu in enega kontaktiral.
BMW 316 letnik 1976. Tip je precej prepričan da so žarometi stekleni in ne plastični, alora , pravi da se to pri njih ne da.
Ali se načeloma da, če so stekleni ?

fikus_ ::

Ali so stekla motna, ali je fokus žarometa mat?!

Verjetno je steklo pravo steklo in ni potrebe po poliranju. Za obnovo fokusov ti pa ne vem pomagati.

harvey ::

Parabolo je potrebno na novo posrebriti, to ti naredijo edino tile, ne pa neko poliranje plastike
Žnidar iz Mengša
Galma
Hella z hudimi vezami
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

RegulusDraco ::

Cena je najbrž takšna da se skoraj bolj splača kupiti nove žaromete. Odvisno od vozila.

Tilen je izjavil:

Išči ceno za brušenje/poliranje žarometov, če je problem samo to. Cene se gibajo okrog 40 EUR, s kuponi še ceneje.

http://1nadan.si/ponudba/Maribor/13007/...


najverjetneje ne rabi poliranja stekel (in ja, tudi plastiko se da povsem normalno polirat), temveč rabi preplastitev odsevnega dela žarometa.

BRBR je izjavil:

Sem nekaj našel na netu in enega kontaktiral.
BMW 316 letnik 1976. Tip je precej prepričan da so žarometi stekleni in ne plastični, alora , pravi da se to pri njih ne da.
Ali se načeloma da, če so stekleni ?


OK za BMW letnik 1976 verjetno ne boš dobil novih žarometov. Pokliči kontakte, ki ti jih je dal nekdo zgoraj za obnovo žarometov.
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

Zgodovina sprememb…

harvey ::

Da bo bolj konkretno, če je gospod Žnidar še v formi (možakar je v pokoju)

Thermoplast - Predelava Pl. Mas In Visoko Vakumsko Naparevanje Žnidar Anton S.P.
Krekova Ulica 3, Mengeš
Tel: 01 723 71 06


Pa tile znajo tudi, samo če so še pri volji:
VPL
Dunajska cesta 281 1000 Ljubljana
(01) 537 25 39

http://www.vpl.si/
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

romex ::

javi kako boš rešil, zanima me cena obnove, da vidim če se mi splača kupit luči ali obnovit trenutne. tehničnega sem sicer letos naredil brez težav, vendar se opazi, da je vidljivost ponoči slabša zato me zanima koliko stane tole.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: romex ()

BRBR ::

VPL - samo velikoserijsko
Žnidar Anton - zaenkrat zgleda da tega ni več, bom ša še malo klical če se bo javil
Galma - ne delajo več

Urban11 ::

Pozdravljeni,
parabole od xenon žarometov sem nesel najprej k Galma, Radomlje. Tam jih je nekdo prevzel in rekel, kako bodo to super popravili. Na koncu so jih le na hitro spolirali in zaračunali 20 EUR z obrazložitvijo, da so iz magnezija (amaterji!) in se ga ne da kromat.
Potem sem šel k Anton Žnidar, Mengeš. Gospod se res spozna na zadevo. Naslednji dan sem parabole prevzel in so kot nove.

Kromanje, obnova parabol žarometov - Anton Žnidar, Mengeš - TOP!

harvey je izjavil:

Parabolo je potrebno na novo posrebriti, to ti naredijo edino tile, ne pa neko poliranje plastike
Žnidar iz Mengša
Galma
Hella z hudimi vezami

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Urban11 ()

brbr21 ::

donvito ::

Urban11 je izjavil:

Pozdravljeni,
parabole od xenon žarometov sem nesel najprej k Galma, Radomlje. Tam jih je nekdo prevzel in rekel, kako bodo to super popravili. Na koncu so jih le na hitro spolirali in zaračunali 20 EUR z obrazložitvijo, da so iz magnezija (amaterji!) in se ga ne da kromat.
Potem sem šel k Anton Žnidar, Mengeš. Gospod se res spozna na zadevo. Naslednji dan sem parabole prevzel in so kot nove.

Kromanje, obnova parabol žarometov - Anton Žnidar, Mengeš - TOP!

harvey je izjavil:

Parabolo je potrebno na novo posrebriti, to ti naredijo edino tile, ne pa neko poliranje plastike
Žnidar iz Mengša
Galma
Hella z hudimi vezami

Spet eden, ki dela reklamo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pasta za poliranje - luči

Oddelek: Na cesti
488690 (6329) m0LN4r
»

Kaj lahko legalno dam v luči, žarnice ali celo luč

Oddelek: Na cesti
282654 (1541) Ganon
»

Vosek za zaščito žarometov in plastičnih delov

Oddelek: Na cesti
61563 (1177) zk_eu
»

Poliranje stekel na žarometih (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7725198 (19684) RED_line
»

Vidljivost ponoči (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7928721 (27023) Engineer_

Več podobnih tem