» »

hmm, mal panike

hmm, mal panike

DrSergioDJ ::

eno vprašanje. Na ircu me je en model prašu, če mu pošljem tale fajl -> shdoclc.dll . Zdej me pa zanima, če kdo ve, kaj je v temu fajlu, ker tipo je bil ful sumljiv ( ne da se mi zdej cele zgodbe pisat, jo bom če bo treba, sam rečmo temu tko, da je izpadl, kao da hoče mene, pa še enga zajebat, ok? ). prosm za konkretni odgovor :D
...

T-minator ::

A maš ti Win NT al pa Win 2k?
Če maš je to sistemsk fajl za IE.
Sumljivim tipom nic posiljat:\

CCD ::

Ja, da ne bo kdo kakih .pwl fajlov pošilu. Hehehe:D

DrSergioDJ ::

Mam Win98SE. Ma ja no, nč več nobenmu ne pošlem, kar je sistemskega, mamu da mu je*em ;((
...

ChiefThunder ::

Kva bi pa lohka un model zmutiu s tem fajlom?

DrSergioDJ ::

sej, lih tega ne vem, zato pa sprašujem, kaj sploh tist fajl je :D ker je mogoče kej zapsianga not al pa kej, ne vem jest
...

Opkow ::

Koker sm gldu un filet.
Je za IE in notr so bili vpisani File, open, new, favorites pa gora enga besedila k ga vidids v IE... pa se neke html kode ...
Tk, da domnevam, da ma on kako slovensko al pa kitajsko :) verzijo browserja in jo je hotu predelat v anglesko .. Tega zaneekrat se nism probu ... tk, da nism cist 100% ziher.. da je to to ...

DarkHand ::

sergio pri temu fajlu je problem ker vsebuje info kar se tice tvojga IE in porti .... tako da s temu fajlm bi ti tip uhka naredu nekaksno malo pi*darjo udvisn kok je sposobn pa kaj je nameraval


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako odpreti file z notepadom če je večji kot 1 giga?

Oddelek: Pomoč in nasveti
222047 (1525) fosil
»

Novo računalo in nekaj problemov...

Oddelek: Pomoč in nasveti
191061 (824) Dead_Eye
»

Inštalacija Linuxa

Oddelek: Operacijski sistemi
181150 (979) BigWhale
»

kak se na slohostingu postav forum in katerega?

Oddelek: Izdelava spletišč
392148 (1792) Klemenn
»

ftp

Oddelek: Omrežja in internet
12960 (734) Loki

Več podobnih tem