» »

Nekdo me stalno kliče s številk ...

Nekdo me stalno kliče s številk ...

««
7 / 12
»»

_Denny_ ::

Celi rafal lol...nič, bo preventivno šla cela EU z Balkanom vred na blacklisto.


Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

t0mekk ::

vse je ok dokler ne vrnes klic. potem zna bit tezava..v eurih.

DePalmo ::

V zadnjih dveh tednih nešteto +44*, +49* in +351*. Bitconovci so kot zgleda odnehal, dobivam pa klice na Viber od neznane številke.

Sem si pa usposobil blokiranje klicev ker imam tega dovolj, verjetno so zato bitcoinovci odnehal ker so se klici nehali kmalu potem.

maticb492 ::

+386 31 337 152

"Hello my name is Alice I'm calling from the smartinvest company, how are you today?"
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

lolipop2 ::

?040 807 966?

Ne moreš verjet, slo cifre imajo sedaj hudiči. Investing bla bla.... sploh se ga nisem mogel otresit. Pa tupim da not interested, pa on potem why not. Prav tečni so s tem

modelno1 ::

040 567 383
Ravnokar. Alice iz smartinvest. Bitch.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

c3p0 ::

lolipop2 je izjavil:


Ne moreš verjet, slo cifre imajo sedaj hudiči. Investing bla bla.... sploh se ga nisem mogel otresit. Pa tupim da not interested, pa on potem why not. Prav tečni so s tem


Ti je blokiral hangup gumb? :) Zakaj bi bil vljuden, če oni niso. Tera skripto do konca.

maticb492 ::

lolipop2 je izjavil:

?040 807 966?

Ne moreš verjet, slo cifre imajo sedaj hudiči. Investing bla bla.... sploh se ga nisem mogel otresit. Pa tupim da not interested, pa on potem why not. Prav tečni so s tem



Jaz sem odložil in blokiral takoj ko je "zaključila" svoj stavek in sem tisto sekundo rabil da sem sproecisral (v narekovajih ker dvomim da je kaj drugega kot posnetek??)

Jeba je ker imam oglas na avto.netu in se pač moram vsem javljat.

Onim, ki kličejo iz telemacha sem dvakrat lepo rekel če me lahko odstranijo iz marketing klicev, naslednjič ko me kliče ga bom samo prekinil, brez razlage, ker jih imam poln k.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

lolipop2 ::

c3p0 je izjavil:

lolipop2 je izjavil:


Ne moreš verjet, slo cifre imajo sedaj hudiči. Investing bla bla.... sploh se ga nisem mogel otresit. Pa tupim da not interested, pa on potem why not. Prav tečni so s tem


Ti je blokiral hangup gumb? :) Zakaj bi bil vljuden, če oni niso. Tera skripto do konca.


Vedno rad vljudno končam pogovor, če se le da. Ta me je, priznam, malo šokiral/presenetil in nisem takoj dojel, da je lahko nekdo tako zatežen po telefonu. Potem pa sem le rekel "bye".

Me prav zanima, v čem je fota? A kdo nasede na te klice?

c3p0 ::

Ker še kar klicarijo, se očitno najdejo. Če zdaj kličejo Srbi/Hrvati, imajo več šans med naivnim starejšim prebivalstvom, ki slabo govori angleško.

Odkar sem se začel javljat in spuščat le tišino, so nehali klicat.

maticb492 ::

lolipop2 je izjavil:


Vedno rad vljudno končam pogovor, če se le da. Ta me je, priznam, malo šokiral/presenetil in nisem takoj dojel, da je lahko nekdo tako zatežen po telefonu. Potem pa sem le rekel "bye".



Enak "tip" je en moj kolega, še če mu ponujajo tisto revijo kralji ulice ali pa eno obdobje je po shopping centrih nekdo hodil kao iz Latvije in ponujali kao neke CDje od benda. Se pogovarja z njimi 10 minut, na koncu pa itak nič ne kupi ker je škrt hahaha.

Ali pa one ženske nekaj časa nazaj v MB iz bogve katere slovanske države, ki se delajo gluhe/neme pa hočejo podpise in donacije. Enkrat še nisem vedel kaj delajo, ker mi je pač rekla samo podpis, sem reku ok, dam podpis, potem pa tam stolpec "donacija" in vsi prej so kao 20€ donirali. Takrat sem bil celo še študent in niti približno nisem imel karkoli viška z sabo, sem ji rekel da nimam, pa se začne dret, na koncu se je za mano drla nekaj v smislu "peder, p*** ti matrna" na sredi glavnega trga v mariboru, okoli ogromno ljudi, mislim sociopati, da ni večjih, potem so naenkrat zginile, ker so ljudje policijo za njimi klicali.

Zdaj ignoriram vse, in takoj prekinem vse klice, pač žalostno, ker mogoče kdo kdaj resno rabi, ampak imam tako slabe izkušnje, da se pač več ne ubadam s tem sploh.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

lolipop2 ::

Haha, ravnokar spet klic ?+44 20 3769 2586?

ga komajnprekinem in skenslam pa ves užaljen reče "onda ostanite siromašni" in mi fukne telefon dol. Loooool, kateri pacienti so to

gusto ::

Dejte še napisat operaterje, pri katerih ste. Jaz sem tudi dobil 2 klica, enega iz +40, drugega iz +44. Sem pa pri Telemachu.
Have you tried turning it off and on again?

lolipop2 ::

gusto je izjavil:

Dejte še napisat operaterje, pri katerih ste. Jaz sem tudi dobil 2 klica, enega iz +40, drugega iz +44. Sem pa pri Telemachu.


Telekom

maticb492 ::

Bob, moja številka je pa 041 iz debitela ko je še obstajal.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

xseki ::

Še kdo dobiva klice iz Malija? +223 65 52 69 98 - zvoni za 10sekund in neha.

kajetan ::

sem si dal gor aplikacijo Calls Blacklist - dela dobro.

mene tudi kličejo dosti z anglije, zdaj že iz stacionarnega telefona v sloveniji iz Ljubljane. In me potem vpraša če znam angleško govorit, sam pa govori kot če nikoli ne bi v šoli bil.

za take ljudi bi res rabili stroge kazni, in to ne denarne ampak direkt v čuzo.
To je zame enak ali še večji prekršek kot če bi kaj malega ukradel v trgovini. To je zavanje ljudi.

Predstavljate si neko babico, ki bi še vseeno rada poizkusila internet in dobivala maile, ali pa nekoga v srednjih letih ki ni glih vešč z računalniki, in pol dobi na mail na tone takih sporočil. In zakaj jih je še vedno toliko? KER so očitno nekateri ljudje naivni in nasedejo, ali se prestrašajo ko jim rečejo da so jih snemali in jim nakažejo denar na trr. TO obstaja in zato se to dogaja.

včeraj me je direkt imelo da bi se nekako pozanimal kdo me je klical iz neke 01 številke..............in bi ga obiskal na domu
zdaj mi je pa že zares dovolj tega vsega. se še spomnim ko smo leta 2000 lahko nezaklenjene avte in kolesa. v teh 20 se je svet drastično spremenil, zajebali smo vse kar smo lahko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kajetan ()

maticb492 ::

031 888 215

"hello my name is alex"
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

gothmorg ::

xseki je izjavil:

Še kdo dobiva klice iz Malija? +223 65 52 69 98 - zvoni za 10sekund in neha.


Danes iz Čada (+235) dvakrat.

Pa zadnjič so me tisti brokerji klicali iz 040. 🤦‍♂️

Koraaz ::

Še kdo dobil klic iz 057774104 ?

Dobil neodgovorjen klic, skoraj že klical nazaj, pa sem potem na googlu našel ta prispevek: So vas neznanci po telefonu prepričevali v sumljive posle?

To je bilo 6.11.2020, 3 dni nazaj.
Danes me spet kličejo, si nisem vzel dovolj časa, da bi preveril številke, ker sem si mislil, saj je itak slovenska ni tuja. Ko se oglasim nekaj čudno zamomlja po slovensko potem pa začne govorit po angleško. Ko ga vprašam od kje jim moja cifra, nemudoma prekine klic, tako, da ne vem za kaj se gre, a tako kot piše v članku sklepam, da kak kripto nateg, saj mi je ponujal neko "poslovno priložnost".

A ni drugače 05 številka za Primorsko?

Tu piše kot, da naj bi bila to angleška številka: https://whocalledmeuk.co.uk/phone-numbe...

Je pa drugače vse kar se začne v stilu (xx)-777-xxx nateg, kot piše v članku.

Kje sploh dobijo ti nepridipravi naše številke?

MrStein ::

Mogoče na slepo kličejo, po vrsti?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

zmaugy ::

kajetan je izjavil:

sem si dal gor aplikacijo Calls Blacklist - dela dobro.

mene tudi kličejo dosti z anglije, zdaj že iz stacionarnega telefona v sloveniji iz Ljubljane. In me potem vpraša če znam angleško govorit, sam pa govori kot če nikoli ne bi v šoli bil.

za take ljudi bi res rabili stroge kazni, in to ne denarne ampak direkt v čuzo.
To je zame enak ali še večji prekršek kot če bi kaj malega ukradel v trgovini. To je zavanje ljudi.

Predstavljate si neko babico, ki bi še vseeno rada poizkusila internet in dobivala maile, ali pa nekoga v srednjih letih ki ni glih vešč z računalniki, in pol dobi na mail na tone takih sporočil. In zakaj jih je še vedno toliko? KER so očitno nekateri ljudje naivni in nasedejo, ali se prestrašajo ko jim rečejo da so jih snemali in jim nakažejo denar na trr. TO obstaja in zato se to dogaja.

včeraj me je direkt imelo da bi se nekako pozanimal kdo me je klical iz neke 01 številke..............in bi ga obiskal na domu
zdaj mi je pa že zares dovolj tega vsega. se še spomnim ko smo leta 2000 lahko nezaklenjene avte in kolesa. v teh 20 se je svet drastično spremenil, zajebali smo vse kar smo lahko.


To golazen bi jaz poslal direkt žajfo pobirat pod skupinski tuš. Zadnjič me je en takšen klical iz 040 in po nekem pokljanju v slušalki kar takoj začne nakladat nekaj po angleško.
Od mene prileti zgolj en FUCK OFF in sem poklopil. Od takrat me niso več klicali.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Dedede ::

059070116 stalno kliče so tako zviti, da so klicali še iz 031721414 Na 059 se ne javim na 031 sem se in je bil že neko prodajanje megle, govorila neka rusinja v Angleščini.

Tako, da blokirajte :

- 031721414
- 059070116

Hemi426 ::

Dedede je izjavil:

059070116 stalno kliče so tako zviti, da so klicali še iz 031721414 Na 059 se ne javim na 031 sem se in je bil že neko prodajanje megle, govorila neka rusinja v Angleščini.

Tako, da blokirajte :

- 031721414
- 059070116


Isto, 0590670116, že cel teden po 5x na dan.
So to kakšne konkrete rešitve, razen blokade?

Sem danes klical operaterja, totalno nezainteresirani za rešitev, referent je rekel celo, da ne more videti kdo me kliče??!, samo odhodne klice....
AKOS?

sekvap ::

dobil 2 klica iz čada
+235 22 73 70 53
+235 22 32 49 77

Zvoni par sekund in prekinejo.

Voluharr ::

Meni isto dva, na drugega se mi je celo uspelo oglasit. Linijo prekine v enakem času, kakor drugače neha zvonit.
+235 22 91 08 72
+235 22 67 57 85
Backup, VPS, kolokacija: https://reavisys.si

lolipop2 ::

+441138683763
+441138683840

tile so danes tečni

eric_cartman ::

Čisto tko me zanima.. A lahko kupijo "neomejeno" število različnih telefonskih?

Sicer me zanima ali bi bila tale ideja dobra od Youtuberja Jim Browninga, ki razbija scam centre:
https://scammerblaster.com/

Ponujal naj bi phone flooding sistem, ki onemogoči klicateljem, da bi klicali nazaj, ker pač izvaja N klicev na sekundo.

Tero ::

 l

l



Kakšna ideja kdo in zakaj je to?
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tero ()

Sanches000 ::

Kaj je pa tole?
0053564546953

snak3 ::

Mene so danes zjutraj iz
+53582341500 - naj bi bla Kuba
in potem še zvečer iz
+357 99 016642 - Ciper

Karen ::

Mene pa zadnja 2-3 tedne na drugo SIM-ko v telefonu, ki ni nikjer objavljena, pa mogoče 3 osebe imajo telefonsko, kliče en poljski BOT (vsakič druga cifra). Annoying, 2x zazvoni, random 24/7. Imam OP7pro, pa hudič ne pozna wildcardov na blacklisti (v smislu +48*, kar annoying). Sem dal gor NoPhoneSpam iz fDroid tržnice, pa zaenkrat nimam več klicev. Zdaj pa ne vem al so se naveličal k sem za en teden kar telefonsko ugasnil v telefonu, ali ta zadeva tako dobro pobere. Edino nobenega loga ni, pa imam notifikacijo vključeno. Upam, da sem se jih znebil.

maticb492 ::

Mene so tudi začeli iz kube klicat, samo druga cifra kot vaše.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Karen ::

Lahko potrdim, da je danes ponoči NoPhoneSpam pofiltriral enega poljaka :D. Skratka deluje.

cortez ::

+21652039666

2165, Orange Tunisia

0,25sec - 1,30

lolipop2 ::

cortez je izjavil:



0,25sec - 1,30

trajanje?

cortez ::

ja, majster je klical nazaj, halo halo halo. Za 0,25 sec je zaračunalo 1,30€.

Bojim se, da je zdaj padel na neko listo in se bodo te klici ponavljal.

bob

lolipop2 ::

cortez je izjavil:

ja, majster je klical nazaj, halo halo halo. Za 0,25 sec je zaračunalo 1,30€.

Bojim se, da je zdaj padel na neko listo in se bodo te klici ponavljal.

bob

Tebi je zaračunalo? A je to možno? :O

MrStein ::

Nazaj je poklical na to številko.

Mene so sicer nehali klicati, že lep čas nobenega klica.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

war-dog ::

Mene so tudi danes klicali. Nisem dvignil, sem pa googlal telefonsko in sem našel tale forum.
Številka pa: +44 1586 250004
Ne vem zakaj bi me kdo iz anglije klical, razen SPAM.
Object reference not set to an instance of an object.

lolipop2 ::

A mogoče kdo ve, katera firma je to, ko te kličejo za neke bonitetne certifikate, al kaj vem kaj, pa težijo pol ure, da bi zakasiral cca 200€. Ko malo kompliciraš, te dajo na hold, in čez nekaj sekund znižjo ceno. V smislu "smo se z direktorjem pogovarjali". Sploh se ne dajo odgnati. Bi jim mail napisal, pa sem pozabil ime firme.

Cifra je 030 705 054

zmaugy ::

MrStein je izjavil:

Nazaj je poklical na to številko.

Mene so sicer nehali klicati, že lep čas nobenega klica.


To se boš moral pa pritožit na customer service, kako si drznejo ignorirat tvojo številko!
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Fsegula62 ::

Ravno kar kliče neka ženska iz "Finančne hiše iz UK" številka 064 254 687 (T-2) in ponuja nekakšna posojila. Spet brez vednosti kličejo iz njihovega sistema številk?

 Klic

Klic

Nedasemiveč ::

Mene so tudi poleti rafalno klicali, je bilo že prav neznosno in sem razmišljal o menjavi telefonske številke. Potem se je umirilo. Klici pa iz VB, Francije, Litve in Kanade (napiše mi Ontario). Sedaj sicer še vedno občasno pride kakšen klic, pa ga takoj vržem na blok listo.

Sem se parkrat javil (ne tega delat, ker potem vedo, da si aktiven), ampak ko si živčen ti paše koga nadret. Vedno je šlo za neke investment opportunities. In ja, kurci so postali spretni s Hrvaškimi sogovorniki.

Ko je tvoja številka enkrat zunaj je konec, to bazo si potem podjetja prodajajo levo in desno.

Zgodovina sprememb…

xseki ::

031 729 968

Spet so nazaj traderji, ki ti prodajajo zlato in olje.

c3p0 ::

031318816 -- "trading opportunity", vpišem cifro v google in bi naj propadala nekemu LJ ortodontu?! Mogoče spoofajo.

cepinc ::

Samo blokiraj in pozabi

Nedasemiveč ::

Evo jih ludi spet na polno začel klicat. Številke iz UK in po novem Madžarske. Res me zanima kašen % uspešnosti imajo, da so tako vztrajni.

zmaugy ::

Samo poslušaš par sekund (da ni kdo, ki ga ne želiš poklopit), prekineš in daš številko na blacklist.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Furbo ::

lolipop2 je izjavil:

A mogoče kdo ve, katera firma je to, ko te kličejo za neke bonitetne certifikate, al kaj vem kaj, pa težijo pol ure, da bi zakasiral cca 200EUR. Ko malo kompliciraš, te dajo na hold, in čez nekaj sekund znižjo ceno. V smislu "smo se z direktorjem pogovarjali". Sploh se ne dajo odgnati. Bi jim mail napisal, pa sem pozabil ime firme.

Cifra je 030 705 054

Dol vržeš. Računajo na to, da so ljudje vljudni. Po 15 min pregovarjanja se boš pa že počutil, kot da ti njim kradeš čas in boš plačal.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Furbo ()
««
7 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Indijski telefonski prevaranti kličejo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14940816 (935) MIHAc27
»

Klic z moje številke-nisem klical jaz

Oddelek: Informacijska varnost
406850 (1340) KTr1sk
»

+216 zgrešen klic (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6728615 (13434) Gagatronix
»

Mobilne meje so padle (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
15250936 (41692) MrStein
»

Klici z neznanih številk (SLO)

Oddelek: Mobilne tehnologije
85095 (4421) MrStein

Več podobnih tem