» »

Nekdo me stalno kliče s številk ...

Nekdo me stalno kliče s številk ...

««
7 / 7
»
»»

_Denny_ ::

Celi rafal lol...nič, bo preventivno šla cela EU z Balkanom vred na blacklisto.

Asrock X99 Extreme4, i7-5820K@4.2ghz, 32GB Crucial DDR4-2133 CL15@2400 CL12
Gigabyte RTX 2070 Super OC 8GB, 2TB ADATA XPG SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

t0mekk ::

vse je ok dokler ne vrnes klic. potem zna bit tezava..v eurih.

DePalmo ::

V zadnjih dveh tednih nešteto +44*, +49* in +351*. Bitconovci so kot zgleda odnehal, dobivam pa klice na Viber od neznane številke.

Sem si pa usposobil blokiranje klicev ker imam tega dovolj, verjetno so zato bitcoinovci odnehal ker so se klici nehali kmalu potem.

maticb492 ::

+386 31 337 152

"Hello my name is Alice I'm calling from the smartinvest company, how are you today?"
X570 TUF, R9 3900X, 32GB 2666 CL15, AORUS RX580 8GB,
Corsair RM850, PNY CS3030 1TB, 3TB, 6TB, 4TB NAS, AOC 24G2U(5)/BK x3

Zgodovina sprememb…

lolipop2 ::

?040 807 966?

Ne moreš verjet, slo cifre imajo sedaj hudiči. Investing bla bla.... sploh se ga nisem mogel otresit. Pa tupim da not interested, pa on potem why not. Prav tečni so s tem

modelno1 ::

040 567 383
Ravnokar. Alice iz smartinvest. Bitch.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

c3p0 ::

lolipop2 je izjavil:

Ne moreš verjet, slo cifre imajo sedaj hudiči. Investing bla bla.... sploh se ga nisem mogel otresit. Pa tupim da not interested, pa on potem why not. Prav tečni so s tem

Ti je blokiral hangup gumb? :) Zakaj bi bil vljuden, če oni niso. Tera skripto do konca.

lolipop2 je izjavil:

?040 807 966?

Jaz sem odložil in blokiral takoj ko je "zaključila" svoj stavek in sem tisto sekundo rabil da sem sproecisral (v narekovajih ker dvomim da je kaj drugega kot posnetek??)

Jeba je ker imam oglas na avto.netu in se pač moram vsem javljat.

Onim, ki kličejo iz telemacha sem dvakrat lepo rekel če me lahko odstranijo iz marketing klicev, naslednjič ko me kliče ga bom samo prekinil, brez razlage, ker jih imam poln k.

Zgodovina sprememb…

c3p0 je izjavil:

lolipop2 je izjavil:

Ti je blokiral hangup gumb? :) Zakaj bi bil vljuden, če oni niso. Tera skripto do konca.

Vedno rad vljudno končam pogovor, če se le da. Ta me je, priznam, malo šokiral/presenetil in nisem takoj dojel, da je lahko nekdo tako zatežen po telefonu. Potem pa sem le rekel "bye".

Me prav zanima, v čem je fota? A kdo nasede na te klice?

c3p0 ::

Ker še kar klicarijo, se očitno najdejo. Če zdaj kličejo Srbi/Hrvati, imajo več šans med naivnim starejšim prebivalstvom, ki slabo govori angleško.

Odkar sem se začel javljat in spuščat le tišino, so nehali klicat.

lolipop2 je izjavil:

Vedno rad vljudno končam pogovor, če se le da. Ta me je, priznam, malo šokiral/presenetil in nisem takoj dojel, da je lahko nekdo tako zatežen po telefonu. Potem pa sem le rekel "bye".

Enak "tip" je en moj kolega, še če mu ponujajo tisto revijo kralji ulice ali pa eno obdobje je po shopping centrih nekdo hodil kao iz Latvije in ponujali kao neke CDje od benda. Se pogovarja z njimi 10 minut, na koncu pa itak nič ne kupi ker je škrt hahaha.

Ali pa one ženske nekaj časa nazaj v MB iz bogve katere slovanske države, ki se delajo gluhe/neme pa hočejo podpise in donacije. Enkrat še nisem vedel kaj delajo, ker mi je pač rekla samo podpis, sem reku ok, dam podpis, potem pa tam stolpec "donacija" in vsi prej so kao 20€ donirali. Takrat sem bil celo še študent in niti približno nisem imel karkoli viška z sabo, sem ji rekel da nimam, pa se začne dret, na koncu se je za mano drla nekaj v smislu "peder, p*** ti matrna" na sredi glavnega trga v mariboru, okoli ogromno ljudi, mislim sociopati, da ni večjih, potem so naenkrat zginile, ker so ljudje policijo za njimi klicali.

Zdaj ignoriram vse, in takoj prekinem vse klice, pač žalostno, ker mogoče kdo kdaj resno rabi, ampak imam tako slabe izkušnje, da se pač več ne ubadam s tem sploh.

Haha, ravnokar spet klic ?+44 20 3769 2586?

ga komajnprekinem in skenslam pa ves užaljen reče "onda ostanite siromašni" in mi fukne telefon dol. Loooool, kateri pacienti so to

gusto ::

Dejte še napisat operaterje, pri katerih ste. Jaz sem tudi dobil 2 klica, enega iz +40, drugega iz +44. Sem pa pri Telemachu.
Have you tried turning it off and on again?

gusto je izjavil:

Dejte še napisat operaterje, pri katerih ste. Jaz sem tudi dobil 2 klica, enega iz +40, drugega iz +44. Sem pa pri Telemachu.

Telekom

Bob, moja številka je pa 041 iz debitela ko je še obstajal.

xseki ::

Še kdo dobiva klice iz Malija? +223 65 52 69 98 - zvoni za 10sekund in neha.

kajetan ::

sem si dal gor aplikacijo Calls Blacklist - dela dobro.

mene tudi kličejo dosti z anglije, zdaj že iz stacionarnega telefona v sloveniji iz Ljubljane. In me potem vpraša če znam angleško govorit, sam pa govori kot če nikoli ne bi v šoli bil.

za take ljudi bi res rabili stroge kazni, in to ne denarne ampak direkt v čuzo.
To je zame enak ali še večji prekršek kot če bi kaj malega ukradel v trgovini. To je zavanje ljudi.

Predstavljate si neko babico, ki bi še vseeno rada poizkusila internet in dobivala maile, ali pa nekoga v srednjih letih ki ni glih vešč z računalniki, in pol dobi na mail na tone takih sporočil. In zakaj jih je še vedno toliko? KER so očitno nekateri ljudje naivni in nasedejo, ali se prestrašajo ko jim rečejo da so jih snemali in jim nakažejo denar na trr. TO obstaja in zato se to dogaja.

včeraj me je direkt imelo da bi se nekako pozanimal kdo me je klical iz neke 01 številke..............in bi ga obiskal na domu
zdaj mi je pa že zares dovolj tega vsega. se še spomnim ko smo leta 2000 lahko nezaklenjene avte in kolesa. v teh 20 se je svet drastično spremenil, zajebali smo vse kar smo lahko.

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: kajetan ()

031 888 215

"hello my name is alex"
««
7 / 7
»
»»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

+216 zgrešen klic (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
588623 (1231) dripac
»

Mobilne meje so padle (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
15225075 (15831) MrStein
»

Klici z neznanih številk (SLO)

Oddelek: Mobilne tehnologije
82970 (2296) MrStein
»

Detel - in.Life ip telefonija = izogibajte se jih kar se le da

Oddelek: Omrežja in internet
165102 (2647) Furbo
»

Ne kličite nazaj scammerjev po mobitelu - email