» »

Naročnina če malo kličeš?

Naročnina če malo kličeš?

Scaramouche ::

Zanima me kje vzeti naročnino če kličeš malo in rabiš net sam tok da pogledaš mail al pa kdaj kak zemljevid?

grobijan ::

T-2. Js mam 3,5-5EUR računa na mesec.

Scaramouche ::

grobijan je izjavil:

T-2. Js mam 3,5-5EUR računa na mesec.


kako se imenuje?

grobijan ::

Mobilni paket S

mihec87 ::

Pri mali porabi je zakup enot nesmiseln..Kakšen izimobil,sparmobil(ne paket z zakupljenimi enotami) ali bob 4c oz nekaj kjer je nizka cena impulza..

Aston_11 ::

Če malo kličeš, vzameš predplačniško za 5 EUR in jo polniš na 3 mesece.

grobijan ::

Scaramouche ::

Aston_11 je izjavil:

Če malo kličeš, vzameš predplačniško za 5 EUR in jo polniš na 3 mesece.


to sem do sedaj delal,samo ko pa imaš kak dolg klic jo praktično takoj sprazniš če imaš pa šenet kaj boš?

slišal sem da imaš za 10€ na simobil isto kartico, lahko daš 10€ na mesec in imaš kar nekaj minut in neta...

Aston_11 ::

6 EUR/mesec telesmeh, 120 minut?

111111111111 ::

Izi mobil 6,9€ 1500 enot.

Scaramouche ::

111111111111 je izjavil:

Izi mobil 6,9€ 1500 enot.


net?

Thunder wave ::

1 enota = SMS ali minuta klica ali MB

next3steps ::

Aston_11 je izjavil:

6 EUR/mesec telesmeh, 120 minut?

Predplačniški telesmeh. Predplačniška kartica na Petrolu za 10 eur:
-daš 10 eur, dobiš ba račun 20 eur
-v mescu aktivacije kode predplačniške kartice +100mb ali minut v druga omrežja
-nato 1x na mesec aktiviraš paket revolucija +2000mb ali minut v drugih omrežjih.
Za 13-14 eur bi moralo zadoščati za tri do štirimesece.

freesty ::

Simobil ma zdaj 10eur na mesec. Neomejeno 8GB interneta + 1GB v EU. Mislim, da za taki dnar ne dobis boljsega deala...
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Zstiller ::

Kake se reče temu paketu freesty?

freesty ::

Orto tripster. Neki taga. Redna cena je 20eur ampak do konc marca lahk dobis kodo za -50% za 2 leti. Torej do konca vezave.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

loveJDM ::

Telemach free2go predplačniško...vsak mesec vklopiš funkcijo REVOLUCIJA za 7EUR,imaš neomejene klice znotraj telemacha,neomejene sms-e ter mms-e v vsa omrežja in 2000mb oz minut z ostala omrežja.

Mislim,da je to najbolj ugodno pri nas.

EDIT:vidim,da je zgoraj uporabnik @3much5me že napisal to

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: loveJDM ()

Sami ::

Podarim kodo za 50% popust pri sklenitvi naročniškega razmerja Telekom za 2 leti, izbirate lahko med paketom Dogaja in Brezskrbni, Link:
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

bambam20 ::

Scaramouche je izjavil:

Zanima me kje vzeti naročnino če kličeš malo in rabiš net sam tok da pogledaš mail al pa kdaj kak zemljevid?



Recimo pri simobilu.

Orto Tripster ( zdajle imaš do 31.3.) akcijo, da prejmeš 50% popusta na naročnino.

https://www.simobil.si/narocniski-paket...

Tako boš imel s popustom in brez vezave 9,99€ ( neomejene klice , 8 GB prenosa podatkov, polno hitrost LTE-ja in 1GB za internet v 65 državah sveta.

grobijan je izjavil:

Mobilni paket S


https://www.t-2.net/brezcasni-s

Tle piše mal drgač. ne zavajat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Karen ::

Odvisno koliko je zate "malo". Če res malo kličeš, potem Bob 4cente... ni naročnine. Mama recimo naredi 2-3 klice na mesec, pa je to vse od 0,3 do 1 EUR mesečno (če bi imel provizijo za plačilo položnic bi ta znašala več od zneska na položnici).

N0t0ri0us ::

kje vi vidite ceno 9.99€? Jaz namreč vidim samo iz 20 znižano na 15?

bambam20 ::

N0t0ri0us je izjavil:

kje vi vidite ceno 9.99EUR? Jaz namreč vidim samo iz 20 znižano na 15?



Polna cena paketa je 19,99EUR. Simobil ponuja do 31.3.2017 akcijo s katero si lahko pri tem paketu znižaš naročino za 50% za obdobje 2 let.

Plus, lahko si znižaš še za dodatn 1EUR na mesec .


Se pravi te pride 8,99EUR :)

kdor ma namen pride do poceni naročnine naj izkoristi kodo ugosti pri enem, ki jo ponuja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

jusv ::

Če iščeš low budget naročnino je najboljša Več od telemacha. 120min v vsa omrežja, telemach neomejeno, sms/mms neomejeno in 250mb polne hitrosti LTE (ostalo kar je čez pa se samo hitrost omeji in ne doplača). 6€ oz. 4€, če imaš fiksno pri telemachu.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

hojnikb ::

next3steps je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

6 EUR/mesec telesmeh, 120 minut?

Predplačniški telesmeh. Predplačniška kartica na Petrolu za 10 eur:
-daš 10 eur, dobiš ba račun 20 eur
-v mescu aktivacije kode predplačniške kartice +100mb ali minut v druga omrežja
-nato 1x na mesec aktiviraš paket revolucija +2000mb ali minut v drugih omrežjih.
Za 13-14 eur bi moralo zadoščati za tri do štirimesece.

a telemach še ma vedno to foro, da dobiš +10EUR na petrolu ???
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Heisenberg ::

bambam20 je izjavil:

N0t0ri0us je izjavil:

kje vi vidite ceno 9.99EUR? Jaz namreč vidim samo iz 20 znižano na 15?



Polna cena paketa je 19,99EUR. Simobil ponuja do 31.3.2017 akcijo s katero si lahko pri tem paketu znižaš naročino za 50% za obdobje 2 let.

Plus, lahko si znižaš še za dodatn 1EUR na mesec .


Se pravi te pride 8,99EUR :)

kdor ma namen pride do poceni naročnine naj izkoristi kodo ugosti pri enem, ki jo ponuja.


Sem že izpolnil naročilnico in vse super, ko potem ugotovim da je to za MLADE do 31 leta :( ... Torej tole odpade zame, je pa noro dobra ponudba!

tikitoki ::

Scaramouche je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Če malo kličeš, vzameš predplačniško za 5 EUR in jo polniš na 3 mesece.


to sem do sedaj delal,samo ko pa imaš kak dolg klic jo praktično takoj sprazniš če imaš pa šenet kaj boš?

slišal sem da imaš za 10€ na simobil isto kartico, lahko daš 10€ na mesec in imaš kar nekaj minut in neta...


Za 7 EUR imas pri spramobil paket z 1500 enotami (min, SMS, MB). Za 10 EUR pa vkljucuje se 3 Gb prenosa podatkov.
Ko se paket iztece pa lahko po potrebi tudi ne polnis oz. koristis po principu placaj po porabi.

nevone ::

Tole je brez naročnine, vendar če vsak mesec naložiš na kartico 10 EUR imaš za cel mesec zakupljenih 1500 enot.

https://www.simobil.si/predplacniski-pa...

1500 enot za 10 EUR ali plačevanje po porabi

Predplačniška tarifa SIMPL omogoča plačevanje po dejanski uporabi, za le 10 EUR pa lahko zakupite kar 1.500 enot, ki jih lahko poljubno porabite za klice v vsa slovenska omrežja, pošiljanje SMS in MMS sporočil ali prenos podatkov znotraj Slovenije oz. v EU/EEA, kjer se obračuna še pribitek.

Ob zadostnem stanju na predplačniškem računu se bodo enote zakupile samodejno, njihova veljavnost pa je 30 dni. Samodejni zakup enot si lahko poljubno vključite ali izključite preko SMS sporočila s ključno besedo, ki ga pošljete na številko 448.

Zakup1500 start - za vklop samodejnega zakupa 1500 enot.
Zakup1500 stop - za izklop samodejnega zakupa 1500 enot.

SIMPL zakup enot
Paket Zakup enot (min/SMS/MMS/MB)
Klici v vsa omrežja 0,15 EUR/min
Sporočila SMS/MMS 0,15 EUR
Prenos podatkov 0,15 EUR/MB
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Sami ::

Heisenberg je izjavil:

bambam20 je izjavil:

N0t0ri0us je izjavil:

kje vi vidite ceno 9.99EUR? Jaz namreč vidim samo iz 20 znižano na 15?



Polna cena paketa je 19,99EUR. Simobil ponuja do 31.3.2017 akcijo s katero si lahko pri tem paketu znižaš naročino za 50% za obdobje 2 let.

Plus, lahko si znižaš še za dodatn 1EUR na mesec .


Se pravi te pride 8,99EUR :)

kdor ma namen pride do poceni naročnine naj izkoristi kodo ugosti pri enem, ki jo ponuja.


Sem že izpolnil naročilnico in vse super, ko potem ugotovim da je to za MLADE do 31 leta :( ... Torej tole odpade zame, je pa noro dobra ponudba!


Če te zanima imam kodo pri Telekomu za 50% popusta, lahko vzameš tudi pakete brezskrbni (tudi po 31 letu).

Link: http://www.telekom.si/zasebni-uporabnik...
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

mihec87 ::

Fajn bi bilo če bi op napisal koliko ima porabe na mesec-za par klicev pa kak mail je zakup enot rahlo nesmiseln...

nevone ::

mihec87 je izjavil:

Fajn bi bilo če bi op napisal koliko ima porabe na mesec-za par klicev pa kak mail je zakup enot rahlo nesmiseln...


Saj pravi, da rabi tudi internet občasno.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Scaramouche ::

mihec87 je izjavil:

Fajn bi bilo če bi op napisal koliko ima porabe na mesec-za par klicev pa kak mail je zakup enot rahlo nesmiseln...


Kaj vem kake 5-10(max)min dnevno, čekirat mail vsake tok, to je pa to...facebook,twitter in ostale gluposti ne uporabljam..

smacker ::

Heisenberg je izjavil:

Sem že izpolnil naročilnico in vse super, ko potem ugotovim da je to za MLADE do 31 leta :( ... Torej tole odpade zame, je pa noro dobra ponudba!

Akcija velja tudi na pakete svobodni (brez starostnih omejitev): https://www.simobil.si/narocniski-paket...
SVOBODNI S je s popustom 10eur, v primerjavi z ORTO TRIPSTER+ je prenosa podatkov "samo" 3GB doma in nič v tujini. Za 8GB doma + 1GB v tujini pa maš paket Svobodni M za 12.50EUR/mesec. Če se zavežeš in ne vzameš telefona, je naročnina še za kak evro nižja.
Če potrebuje kdo še 100% neuporabljeno kodo, naj javi na ZS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: smacker ()

mihec87 ::

nevone je izjavil:

mihec87 je izjavil:

Fajn bi bilo če bi op napisal koliko ima porabe na mesec-za par klicev pa kak mail je zakup enot rahlo nesmiseln...


Saj pravi, da rabi tudi internet občasno.

o+ nevone


Ja za mail pa malo navigacije....

mihec87 ::

Scaramouche je izjavil:

mihec87 je izjavil:

Fajn bi bilo če bi op napisal koliko ima porabe na mesec-za par klicev pa kak mail je zakup enot rahlo nesmiseln...


Kaj vem kake 5-10(max)min dnevno, čekirat mail vsake tok, to je pa to...facebook,twitter in ostale gluposti ne uporabljam..


Zato pa sem vprašal 10min dnevno je za nekatere normalna poraba za nekatere pa mala...
Cca 300enot oz min za klice pa recimo še 500 enot neta..nekaj z okoli 1000enot na mesec...Glede na porabo zna bit zakup enot smiseln...

mihec87 je izjavil:

nevone je izjavil:

mihec87 je izjavil:

Fajn bi bilo če bi op napisal koliko ima porabe na mesec-za par klicev pa kak mail je zakup enot rahlo nesmiseln...


Saj pravi, da rabi tudi internet občasno.

o+ nevone


Ja za mail pa malo zemljevid....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

M.B. ::

Jaz mam Simobil Simpl, kar mi je za 5-6 minut pogovorov na mesec (če je zlo zgovorni tedn) pa 4-10 SMSov čisto dovolj. Interneta pa ne uporabljam. Tako da mesečno je 0,10 € do 3€. Podobno je kot predplačniški, samo da plačaš samo porabo brez naročnine. Za moje klice čist dovolj.

Žal ga ni več. Obstajajo pa še Bob 4cente, na isti princip. Potem maš še Izimobil, ki je isto predplačniški, samo lahko plačilo na trajnik narediš, pa ni treba kartic kupovat pa to. Telemach free2go zgleda podobno. Pa še Špar mobil. Pol pa sam poglej, kateri ma najcenejšo ceno na enoto, pa če se ti splača po porabi al boljše na naročnino.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

Scaramouche ::

M.B. je izjavil:

Jaz mam Simobil Simpl, kar mi je za 5-6 minut pogovorov na mesec (če je zlo zgovorni tedn) pa 4-10 SMSov čisto dovolj. Interneta pa ne uporabljam. Tako da mesečno je 0,10 € do 3€. Podobno je kot predplačniški, samo da plačaš samo porabo brez naročnine. Za moje klice čist dovolj.

Žal ga ni več. Obstajajo pa še Bob 4cente, na isti princip. Potem maš še Izimobil, ki je isto predplačniški, samo lahko plačilo na trajnik narediš, pa ni treba kartic kupovat pa to. Telemach free2go zgleda podobno. Pa še Špar mobil. Pol pa sam poglej, kateri ma najcenejšo ceno na enoto, pa če se ti splača po porabi al boljše na naročnino.


Problem teh paketov je da ni neta, pa da če imaš resen pogovr samo enkrat na msesec si šel čez bonus ali pa kartico spraznil...

bambam20 ::

smacker je izjavil:


Za 8GB doma + 1GB v tujini pa maš paket Svobodni M za 12.50EUR/mesec. Če se zavežeš in ne vzameš telefona, je naročnina še za kak evro nižja.


Lahko si dodatno ob 24 mesečni vezavi znižaš še za 1€ na mesec. Kdor ima v ožji družini še kakšnega upokojenca, lahko vzame na njega, saj imajo upokojenci še dodatnih 20% popusta na pakete.

Tako lahko imaš Svobodni M za 8,99€ ( najprej 20% popusta za upokojence, potem pa še dodatnih 50% na kacijo in še dodaten 1€, če se zavežeš na mesec - popusti se ne seštevajo, pač pa obračunajo vsak posebej).

next3steps ::

hojnikb je izjavil:

next3steps je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

6 EUR/mesec telesmeh, 120 minut?

Predplačniški telesmeh. Predplačniška kartica na Petrolu za 10 eur:
-daš 10 eur, dobiš ba račun 20 eur
-v mescu aktivacije kode predplačniške kartice +100mb ali minut v druga omrežja
-nato 1x na mesec aktiviraš paket revolucija +2000mb ali minut v drugih omrežjih.
Za 13-14 eur bi moralo zadoščati za tri do štirimesece.

a telemach še ma vedno to foro, da dobiš +10EUR na petrolu ???

Verjetno. Nikjer sicer ne delajo reklame za to. Sem šel parkrat in sem zmeraj dobil. 1x ali 2x na mesec imaš tudi tri določene dni, med katerimi lahko polniš za deset eur in dobiš gratis še enako vsoto dobroimetja.

DKirbi ::

Jaz zelo malo kličem. Imam Telemachov internet in Telemachovega operaterja. 4 eure na mesec za telefon, za neomejeno klicov v telemahova omrežja in 500 mb surfanja po spletu (s tem če prekoračim se mi zniža na 64kb/s povezava, kar pomeni da še vedno lahk najdem kje kaj na google mapsih če se kje zgubim). Če bi mel mogoče malo več interneta se nebi pritoževal ampak je pa do zdaj najnižja naročnina ki sem jih imel...

Scaramouche ::

To sem pozabil povedati da že imam t2 optiko 10/10, imajo kakšen paket ki bi bil ugoden...

mumbo ::

jusv je izjavil:

Če iščeš low budget naročnino je najboljša Več od telemacha. 120min v vsa omrežja, telemach neomejeno, sms/mms neomejeno in 250mb polne hitrosti LTE (ostalo kar je čez pa se samo hitrost omeji in ne doplača). 6€ oz. 4€, če imaš fiksno pri telemachu.


500mb je v paketu, potem se ti omeji hitrost. lahko uporabljaš tudi telekom omrežje, tudi za prenos podatkov.

če doplačaš 4 eur kar znese skupaj 10 eur na mesec imaš

neomejeno v vsa SLO omrežja
neomejeni sms/mms
500mb podatki
uni-fi točke

Heisenberg ::

smacker je izjavil:

Heisenberg je izjavil:

Sem že izpolnil naročilnico in vse super, ko potem ugotovim da je to za MLADE do 31 leta :( ... Torej tole odpade zame, je pa noro dobra ponudba!

Akcija velja tudi na pakete svobodni (brez starostnih omejitev): https://www.simobil.si/narocniski-paket...
SVOBODNI S je s popustom 10eur, v primerjavi z ORTO TRIPSTER+ je prenosa podatkov "samo" 3GB doma in nič v tujini. Za 8GB doma + 1GB v tujini pa maš paket Svobodni M za 12.50EUR/mesec. Če se zavežeš in ne vzameš telefona, je naročnina še za kak evro nižja.
Če potrebuje kdo še 100% neuporabljeno kodo, naj javi na ZS.



Bloody hell :) pa res :)

naročil!
HVALA!

b0rc ::

Jaz bom verjetno kar preklical svobodni M in vzel bob 4c in zraven 1gb za 5 evrov. Vzel pred 5 meseci svobodni M, da sem imel pokrito tujino in mi je tisti čas ustrezalo.
Zdaj ko pa vidim, kako se grebejo s popusti za nove naročnike me je pa kar minilo. Obstoječim naročnikom pa promocijsko kodo in isti popust v primeru, da pripeljejo še enega naročnika :S.
Raje plačam preklic in polno ceno telefona!

Heisenberg ::

OK, naročil sem Svobodni M, pa me zanima sledeče, kje lahko uporabljam "Tujina 10000 min, 1000 SMS in 1 GB v vseh državah EU", kateri operaterji? Ali to velja tako za odhodne in dohodne klice v tujini / v tujino ?

b0rc ::

Iz Slovenije v tujino ne velja. Tisto je po oderuških cenah ;)
Ko si v tujini ti odbija za odhodne in dohodne iz zakupljenih enot.

Heisenberg ::

b0rc je izjavil:

Iz Slovenije v tujino ne velja. Tisto je po oderuških cenah ;)
Ko si v tujini ti odbija za odhodne in dohodne iz zakupljenih enot.


Hvala, pa to velja za VSE operaterje v tujini ?

Ker do sedaj sem moral paziti da se pri določenem operaterju prijaveljen, durgače ni upoštevalo paketa. (Tušmobil oz. Telemach)

b0rc ::

Ja, v kateremkoli omrežju. Glavno da si v EU samo ne v Sloveniji. Paradoksalno... a kaj moreš.

sejmon ::

Podarim kodo za paket ortotripster+ ali za enega od paketih svobodno.
Ugodnost pa je, da oba dobiva 50% nižjo naročnino za 24 mesecev in to brez vezave.

MGMMBDLCRK


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izi mobil mnenja (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
39585682 (5150) Jerry000
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15649238 (11566) V-i-p
»

kateri predplačniški paket? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15440321 (16667) VrtniPalcek
»

Hofer bo postal mobilni operater

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
4615497 (10739) HOT FAN CLUB
»

Najcenejše naročniško razmerje

Oddelek: Loža
183249 (2502) mojca

Več podobnih tem