» »

Težave pri 2 dni starem avtu

Težave pri 2 dni starem avtu

Ganon ::

stara mama je izjavil:

Probaj kupit kakega francoza, se boš za glavo držal če si bil prej dolga leta lastnik nemca.


Kdaj je ta forum padel tako nizko? :8)

Buggy ::

Ganon je izjavil:

stara mama je izjavil:

Probaj kupit kakega francoza, se boš za glavo držal če si bil prej dolga leta lastnik nemca.


Kdaj je ta forum padel tako nizko? :8)


...ko se zacne debata nekaterih o tem, kako bi mnorale stvari zgledat/delovat, da je to po normativih ST znalcev z ne vem koliko vcepljenih predsodkov, ki so jih podedval tako in drugace :8)

VelkBla ::

Buggy je izjavil:

Dej clovek umir se in zadihaj. Ce tega se nikoli nisi videl potem je mogoce problem da tvoj franzoc sploh ni zasciten mogoce ;)

Slamparija je pa kaj? Sem ze povedal, da je pri visji opremi prag zasciten/pokrit se z dodatko plastiko in tega pac ne vidis (funkcionalno je stvar ista), ce bi dal pa tisto dol, bi te pa pri vseh avtih pricakala ista slika. Pa ne posplosuj prevec..tvoj 17let reno o taki zasciti lahko samo sanja...ca pa ni ocem prijazna, je pa za ene zgleda res velik problem!


Bla bla bla, izgovori. Pri marsikaterem sluzbenem avtu, vkljucno s starostjo 5+ let nisem kaj takega videl in to vkljucno z zascitnim pragom ali brez. Kolega, ki ima 10 let stara jajca, pa nima take slamparije kot je pokazal avtor na slikah. Razumem "anomalije" do neke mere, ampak tole ...če je to zate malenkost, potem tud vredu.

korenje3 ::

no je končno en naredil red. buggy. ;)

pač na novem avtu so mu senzorji crknli, potem je pa začel iskati probleme in njemu grde konstrukcijske rešitve označil kot napako ali problem. No sej avto je imel na ogled v salonu, pa ga prej ni motilo, zdej je pa našel kar neke "napake" ki to niso.

to je tipična bolezen revežev, ki so komaj zbrali denar za nek nizkocenovni razred avtomobila in potem hočejo nekaj več kot jim pripada za tist denar.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Buggy ::

si preprican? Pri marsikermu avtu gumi zascite sploh nimas, zato tega seveda ne vidis tako ocitno.
Ste pa eni res perle, gobec stegnete brez, da bi vedeli kaj se res dogaja okoli tega...je treba zdej zajlo vlect? A ker ima par potecenih kapljic je pa avto ze deformiran in nefunkcionalen al mate spet vi probleme?

A sploh locite razliko med funkcionalno zascito avta in estetskim failom in med nezascitenim avtom like 20 let star clio tega ni imel WTF !?!

Buggy ::

Ma sej jaz OP-a razumem...kupil je avto in sedaj spremlja stvari, Sem preprican, da njegov avto ni nic drugacen po tem kot ostali. Kot sem ze rekel gre za funkcionalno gumi zascito pred udarom kamenja in jaz se nebi sekiral za estetski vidik.
Vecina avtov ima ta pleh pokrit s kicasto plastiko...moj included in bi raje imel plain pleh, kot pa tisti odebljen in znizan prag, ki na sneznem zametku poci, spodaj se pa se svinarija nabira. Danes je pa vecina avtom oblepljena s kic plastiko ravno zato, da se take stvari skrijejo....se bolj pa da fejkajo dve izpusne cevi uzadi (pa se kadi iz ene)...ko pa kaj poci pa ti na servisu lahko mastno racunajo menjavo/popravilo.
Danes kupit avto ni problem...iscejo dober nacin, kje spumpat dnar na servisih!

Mimgrede...mojga plasticnega praga, ki pokriva taksno stvar ne morem pod vandalizime in ne pod parkirisce uveljavljat. Preverjeno...je pa pocil na globokem snegu...seveda, ce imas avto za vozit in ne za sminkirat. Stane pa en 400E po servisnih tarifah, spodaj je pa isto, kot se drugje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

solatjek ::

Ja, zavarovalnice najdejo milijon načinov, da se nečesa ne da uveljavljat. Zato sem jaz z njimi že davno zaključil. Imam celo življenje le osnovno zavarovanje in še to spogajano na dobrih 130€ (103kW motor), kasko bi pa bil skoraj 800€. Na ta racun v 20 letih prihranim za nov avto, ker dam razliko do kaska vedno na stran. Vzamem pa v zakup, da si morebitno škodo sam plačam, do sedaj ena luč in eno barvanje boka, skupaj 250€ v 20 letih. Ker imamo pri hiši dva avta, se iz naslova prihrankov nekaska kupi nov avto na 10 let, pa še okrog 3000€ ostane s prodajo trenutnega rabljenega. Zavarovalnice? Ne, hvala! Ne razumem tudi filozofije, da se nov avto splača kasko, star pa ne. Če pokneš novega ali 10 let starega, bo popravilo stalo enako.

Vse to je sicer tema mimo avtorjeve, zato se opravicujem, anpak si nisem mogel pomagati, da ne bi napisal, kaj si mislim o zavarovalnicah. Koliko je bilo samo primerov, ko iz kaska kdo ni dobil nič, sodelavka je zapeljala s ceste, da se je trku izognila, ker je en v škarje prehiteval. Bila jee zima, suha cesta, ona pa še letne gume - 20. november. Niso ji dali ničesar!

Utk ::

korenje3 je izjavil:


to je tipična bolezen revežev, ki so komaj zbrali denar za nek nizkocenovni razred avtomobila in potem hočejo nekaj več kot jim pripada za tist denar.

Tako je, moral bi kupit mercedesa, da mu lep zgnije v petih letih.

Invictus ::

Če kupiš cheap-shit mercedeza za reveža, se to zgodi.

Če kupiš normalnega, potem tega ni...

Če ne bi bilo nemce, bi ti zaslužil še manj kot zdaj ;). Slovenija je namreč bolestno vezana na nemško gospodarstvo. Tudi avtomobilistično.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Magic1 ::

Ne razumem tudi filozofije, da se nov avto splača kasko, star pa ne

Nov avto ima vrednost npr 20kEUR, deset let star isti tip pa okoli tretjino tega. Kasko te pa stane isto za oba avtomobila. Ni ravno huda matematika, zakaj se ne splača po nekaj letih, na začetku pa.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Utk ::

Invictus je izjavil:

Če kupiš cheap-shit mercedeza za reveža, se to zgodi.

Če kupiš normalnega, potem tega ni...

Če ne bi bilo nemce, bi ti zaslužil še manj kot zdaj ;). Slovenija je namreč bolestno vezana na nemško gospodarstvo. Tudi avtomobilistično.

Moj 13 let star clio za drkarijo in gnoj vozit nima pikice rje, mercedesi e in navzdol tega letnika so pa ze vsi bolj ali manj pregnili cez in cez, kar pomeni da rjavijo ze po par letih. S so pa itak poglavje zase, sploh starejsi.

m0LN4r ::

perci je izjavil:

Ta motor je bil hvaljen v nulo, celo saab ga je vgrajeval. Sam sem ga imel v lancii (115 PS) in nikoli nobenih problemov.

Sicer pa moram pokomentirat to, da Opel kao ni nemški avto.

Zakaj že? A Iphone je kitajski telefon? Kia (Sportage) je slovaška, ne korejska? Twingo in Smart forfour sta slovenska avta?

Se gre še za kaj drugega kot to, kje stoji tovarna in kateri delavci stojijo za trakom.

Meni so nemci rekli, da Opel ni "nemski" avto. To je avto za poljake, cehe, madzare, romune ipd. just sayin

Tudi, ce se OP sprijazni stem in to pusti tako kot je.

Nekega dne, ko bo prodajal avto pa bo kupcu oz. avtohisi smrdelo vseskup in mu bojo metali pod nos isto.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Stari89 ::

@alebri: Tu je slika podvozja moje Astre K. Morda je barva malo lepše napackana, ampak to je to. "Zareze" so na drugi strani enake (simetrične).


LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Stari89 ()

konspirator ::

Kebo je izjavil:

Malo v hecu, ampak PSA prevzema Opel.

In psa koncernu je šlo par let zelo na škrge, tako da so jih kupili Kitajci.

Zadeva spominja na Agrokorjev nakup Mercatorja 8-O.


m0LN4r
Meni so nemci rekli, da Opel ni "nemski" avto. To je avto za poljake, cehe, madzare, romune ipd. just sayin

Ne velja več, da vozijo Turki samo Forde ?
--

Zgodovina sprememb…

MadMax ::

Stari89 je izjavil:

@alebri: Tu je slika podvozja moje Astre K. Morda je barva malo lepše napackana, ampak to je to. "Zareze" so na drugi strani enake (simetrične).


LP

Na tej sliki je videt, da je zadeva narejena "z eno potezo".
Na alebri-jevih pa kot bi bilo packano naknadno.

Aja, zareze so pri večini avtov tam da nakažejo pozicijo za dvigalko, moti me packarija zaščite in barve.
Ne vem kako danes izdelujejo avte (dokler me stari služi ne gledam novih). Bi pa v takem primeru tudi jaz posumil na nečednosti... Najhitreje je pogledat par enakih novih avtov v salonih, pa vidiš ali je to redni šalabajz proizvajalca ali izredni... V primeru slednjega ukrepaš dalje.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MadMax ()

D3m ::

shadeX je izjavil:

D3m je izjavil:

Pretiravate.


Nikakor. Če kupim nov avto hočem brezhibnega. Ne pa z navidez zjebanimi pragovi in rjavim auspuhom. Še pri rabljenemu bi malo čudno pogledal, ampak ok pač rabljen.. ne pa pri novem.


Avto je brezhiben.
|HP EliteBook|R5 6650U|

korenje3 ::

Utk je izjavil:

Invictus je izjavil:

Če kupiš cheap-shit mercedeza za reveža, se to zgodi.

Če kupiš normalnega, potem tega ni...

Če ne bi bilo nemce, bi ti zaslužil še manj kot zdaj ;). Slovenija je namreč bolestno vezana na nemško gospodarstvo. Tudi avtomobilistično.

Moj 13 let star clio za drkarijo in gnoj vozit nima pikice rje, mercedesi e in navzdol tega letnika so pa ze vsi bolj ali manj pregnili cez in cez, kar pomeni da rjavijo ze po par letih. S so pa itak poglavje zase, sploh starejsi.


fake news.

imam 18 let starega mercedesa, pa je res da začel gnit pred cca 2 leti. ampak ne kar nekje ob robovih pločevine, ampak kar nekje na sredini... medtem ko je podvozje zlo dobro ohranjeno. brez agresivne rje.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

korenje3 ::

MadMax je izjavil:

Stari89 je izjavil:

@alebri: Tu je slika podvozja moje Astre K. Morda je barva malo lepše napackana, ampak to je to. "Zareze" so na drugi strani enake (simetrične).


LP

Na tej sliki je videt, da je zadeva narejena "z eno potezo".
Na alebri-jevih pa kot bi bilo packano naknadno.

Aja, zareze so pri večini avtov tam da nakažejo pozicijo za dvigalko, moti me packarija zaščite in barve.
Ne vem kako danes izdelujejo avte (dokler me stari služi ne gledam novih). Bi pa v takem primeru tudi jaz posumil na nečednosti... Najhitreje je pogledat par enakih novih avtov v salonih, pa vidiš ali je to redni šalabajz proizvajalca ali izredni... V primeru slednjega ukrepaš dalje.


nima kej ukrepat. tehnološki posopek izdelave je tak, avto je pa brezhiben. Ko začne računalničar po svoje definirat kakovost in kvaliteto strojne industrije ... takrat veš da se nima smisla ukvarjat s "problemom".
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

MadMax ::

Če leti to name in misliš da sem računalničar, si povsem mimo vsekal.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

harmony ::

Res slamparija. Kaj pa vem, tudi mene bi najbrz motilo. Ma nimas kaj...to je rezultat kapitalizma. Konstantno proizvajanje nekega srota.

Utk ::

korenje3 je izjavil:

Utk je izjavil:

Invictus je izjavil:

Če kupiš cheap-shit mercedeza za reveža, se to zgodi.

Če kupiš normalnega, potem tega ni...

Če ne bi bilo nemce, bi ti zaslužil še manj kot zdaj ;). Slovenija je namreč bolestno vezana na nemško gospodarstvo. Tudi avtomobilistično.

Moj 13 let star clio za drkarijo in gnoj vozit nima pikice rje, mercedesi e in navzdol tega letnika so pa ze vsi bolj ali manj pregnili cez in cez, kar pomeni da rjavijo ze po par letih. S so pa itak poglavje zase, sploh starejsi.


fake news.

imam 18 let starega mercedesa, pa je res da začel gnit pred cca 2 leti. ampak ne kar nekje ob robovih pločevine, ampak kar nekje na sredini... medtem ko je podvozje zlo dobro ohranjeno. brez agresivne rje.

Ce ne ves da mercedesi od konca 90ih in naprej nenormalno rjavijo, se sprehodi do prvega parkinga, ni treba meni verjet. Morda imas se kak starejsi model, tudi ce narejen v 99.

next3steps ::

MB A .99 rjavi tako, kot je za 18 let star avtomobil normalno.

alebri ::

Stari89, hvala za sliko. Tudi danes sem v Celju videl razstavljeno astro in je bil prag podoben tvojemu. V primeru defekta kolesa, nebi natančno vedel kam nastavit dvigalko. Me pač tale šlamparija moti. Eni me podpirate, drugi obsojate. Naj ima vsak svoje mnenje. Očitno bi moral pred prevzemom novega- novega vozila pregledati podvozje. Pa kdo to počne. Slike praga bom še malo okrog razposlal, oplovim vodilnim, v upanju, na kakšno potrditev šlamparije iz njihove strani. Neko zadoščenje bi mi to prineslo, novi lastniki aster pa bodo mogoče v prihodnje bolj zadovoljni z izdelavo tega dokaj skritega dela vozila.
Povem pa lahko, da sem za volanom zadovoljen, inovation orpema+ dodatna oprema. Kar je še moteče, so parkirni senzorji, ki se resnično, kot sem že na drugem forumu prebral, zelo derejo. Ko parkiraš vzvratno do stene se normalno dere, a tudi ko daš v ler, ali 1. prestavo se zadnji senzor ne izklopi. Vpije kot hudič. Bolje, da ga čim prej izklopim.

kody ::

Hmmmm...tako nekako vsi senzorji delujejo...ne vem kaj te moti...
Mi pa ie vsec stavek nova in inovativba oprema...
Torej avto kot novoletna jelka...izdelava pa je lahko na nivoju pakistana in je lastnik stecen

Senzorje lahko utisas....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kody ()

alebri ::

Ler je bil pri nas vedno in bo ostal ler. Najstniki pa danes verjetno ne poznajo te besede. Bil sem najstnik... Kje so tisti časi. Naj bo nevtralno ali ler, vemo o čem je beseda.

alebri ::

Kar se tiče izdelave notranjosti, zaenkrat nisem odkril napak. Bo pa čas pokazal svoje.

bambam20 ::

korenje3 je izjavil:



to je tipična bolezen revežev, ki so komaj zbrali denar za nek nizkocenovni razred avtomobila in potem hočejo nekaj več kot jim pripada za tist denar.


20 jurjev ni noben avto za reveže. Tudi, če ti ga dajo s popustom za 17.000€ to ni nizkocenovni avto in še manj, da si ga lahko kupi revež!

Eni ste očitno res na hudih zdravilih oz. drogah.

Horejšio ::

Ne vem no, kupiš nov avto pa potem tole. Jaz bi poskušal s stvarno napako. https://www.zps.si/index.php/nasveti-in...

Aston_11 ::

Ne ga nort s stvarnimi napakami.

bambam20 ::

Buggy je izjavil:

Ce tega se nikoli nisi videl potem je mogoce problem da tvoj franzoc sploh ni zasciten mogoce ;)

reno o taki zasciti lahko samo sanja...ca pa ni ocem prijazna, je pa za ene zgleda res velik problem!



To, da moj renault nima zaščite pragov vse pove, kako se spoznaš in veš kja je zaščita podvozja in pragov.

Bravo. Sedi popravc.


Ja, zaščita pregov je res "napredovala," ker imaš 6-7 let stare avte določenih znamk, kjer rjavijo pragovi. Medetem ko renaulti od letnika 2000 ne rjavijo sploh.

perci ::

Imam ravno rentano novo Astro (26k km).

Tkole izgleda spodaj LINK

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

chucki ::

Vsi avti rjavijo, razen če so iz aluminija.

perci je izjavil:

Imam ravno rentano novo Astro (26k km).

Tkole izgleda spodaj
 Astra

Astra




To bo rjavo pri 100.000km, ker je tanko in se hitro speska zaradi kamenčkov.
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chucki ()

Horejšio ::

Če niso za, lahko še vedno objaviš zgodbo. Bi lahko bila zanimiva za medije :)

chucki ::

En jeben prag bi bil zanimiv za medije?? LOL
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

bambam20 ::

Horejšio je izjavil:

Ne vem no, kupiš nov avto pa potem tole. Jaz bi poskušal s stvarno napako. https://www.zps.si/index.php/nasveti-in...


Sej ni stvarna napaka, samo izjemno slabo nanešena zaščita, ki jo je slabe volje zaradi nizke plače nanašal delavec.

Sam tko grdih pragov še YUgo 55 ni imel, ko je prišel iz tovarne.

korenje3 ::

next3steps je izjavil:

MB A .99 rjavi tako, kot je za 18 let star avtomobil normalno.

Ni problem v 20 let starih mercedesih, ampak v tem, da so 20 let stari manj rjavi od 8 let starih.

"ler" smo govorili v srednji šoli. N je oznaka za nevtralno. Očitno imamo opravka z najstnikom.

Tako je. Sprehodi se nazaj na svoj najstniški forum in tam pametuj dalje.


jaz ne pametujem, ampak izobražujem ker vidim da je ta generacija močno zablodila.

namesto da bi bil vesel ker ima več zaščite ga moti oblika nanosa. z razlogom je debel nanos. pri določenih tovarnah je nanos tokovni z ploščato pištolo na robotski roki, drugje pa kapljičasti. na tem mestu je zaželeno da je nanos debel zaradi abrazije (ki jo povzročajo kamenčki in pesek). avtomobili višjega cenovnega razreda imajo plastično zaščitno letev.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

perci ::

Ler se je govorilo od pamtiveka in razen pri najstnikih se ta izraz še vedno množično uporablja. Nevtralno, pajade. Pametnjakovič.

MadMax ::

korenje3 je izjavil:

jaz ne pametujem, ampak izobražujem ker vidim da je ta generacija močno zablodila.

namesto da bi bil vesel ker ima več zaščite ga moti oblika nanosa. z razlogom je debel nanos. pri določenih tovarnah je nanos tokovni z ploščato pištolo na robotski roki, drugje pa kapljičasti. na tem mestu je zaželeno da je nanos debel zaradi abrazije (ki jo povzročajo kamenčki in pesek). avtomobili višjega cenovnega razreda imajo plastično zaščitno letev.
En klinc ti izobražuješ.
Prav na tistem mestu debela izolacija NI zaželjena.
Ob uporabi dvigalke se tam izolacija poškoduje, in proti temu ne moreš nič.
V primeru normalne izolacije pa pride do manjše poškodbe (zgolj na mestu dotika dvigalke) kot pri tako debeli kozlariji, kjer prav zaradi tega predebelega dreka odstopi več izolacije kot bi sicer.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Zgodovina sprememb…

korenje3 ::

izolacija ne odstopi ker se gre za obliko katranske smole, ki se nikoli ne posuši ali odstopi (vsaj predvidevam da je to in da ni silikon).
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

mailer ::

Danes sem pogledal kako imajo to narejeno pri Toyotah. Imajo narejene utore za dvigalko v velikosti dobrega centimetra pa pol v obliki polkroga približno 10 centimetrov narazen in ne zgleda kot da bi pol praga manjkalo. Je pa to zgoraj na sliki bolj pregledno kako naj bi bolje izdelana zadeva izgledala.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

konspirator ::

Katranske smole ?
A ni premaz na bazi bitumna ?
--

korenje3 ::

To je eno in isto.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Riff ::

moj mercedes C180 letnik 1995 je tud začel malo rjaveti pri enih vrath pa pr enem baltnku sm je sm površinsko ni še pretirano takod a včasih je tole kar držalo nemška kavliteta, za tele današnje avte pa ne vem

MadMax ::

korenje3 je izjavil:

izolacija ne odstopi ker se gre za obliko katranske smole, ki se nikoli ne posuši ali odstopi (vsaj predvidevam da je to in da ni silikon).
V tem zapisu je narobe le ena malenkost. Namesto "ne" bi moralo biti "naj ne bi". Realnost pa (po največ 5 letih) kaže drugače... Žal.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

D3m ::

MadMax je izjavil:

korenje3 je izjavil:

jaz ne pametujem, ampak izobražujem ker vidim da je ta generacija močno zablodila.

namesto da bi bil vesel ker ima več zaščite ga moti oblika nanosa. z razlogom je debel nanos. pri določenih tovarnah je nanos tokovni z ploščato pištolo na robotski roki, drugje pa kapljičasti. na tem mestu je zaželeno da je nanos debel zaradi abrazije (ki jo povzročajo kamenčki in pesek). avtomobili višjega cenovnega razreda imajo plastično zaščitno letev.
En klinc ti izobražuješ.
Prav na tistem mestu debela izolacija NI zaželjena.
Ob uporabi dvigalke se tam izolacija poškoduje, in proti temu ne moreš nič.
V primeru normalne izolacije pa pride do manjše poškodbe (zgolj na mestu dotika dvigalke) kot pri tako debeli kozlariji, kjer prav zaradi tega predebelega dreka odstopi več izolacije kot bi sicer.


Avto dvigala še nisi videl? Pa vmesno zaščitno gumo za ročna dvigala tudi ne?
|HP EliteBook|R5 6650U|

MadMax ::

In kljub vsemu kar si opisal, še nisi videl rob praga od spodaj?
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Stari maček ::

Tri strani postov za dve "napaki", ki to nista? Preveč cajta imate nekateri....

TOP ::

Stari maček je izjavil:

Tri strani postov za dve "napaki", ki to nista? Preveč cajta imate nekateri....

Ja res je in še kupi nov avto,dobro se ga pregleda,prej kot ga odpelješ in se tam pritožuješ ali pa zavrneš,ne pa tukaj jokat kako je narejeno.Kot da ga je kupu preko interneta in Pošta ti ga je dostavila.Saj menda nisi prišel v salon pokazal,katerega boš se usedel in odpelajl.

D3m ::

MadMax je izjavil:

In kljub vsemu kar si opisal, še nisi videl rob praga od spodaj?


Sem videl, ker imam isti model Astre, kot OP.

In sem že napisal, da pretiravate.

Ker zamenjujete lepoto od funkcije.
|HP EliteBook|R5 6650U|

bambam20 ::

Riff je izjavil:

moj mercedes C180 letnik 1995 je tud začel malo rjaveti pri enih vrath pa pr enem baltnku sm je sm površinsko ni še pretirano takod a včasih je tole kar držalo nemška kavliteta, za tele današnje avte pa ne vem


Ena redka izjema bi rekel.

TOP je izjavil:

Stari maček je izjavil:

Tri strani postov za dve "napaki", ki to nista? Preveč cajta imate nekateri....

Ja res je in še kupi nov avto,dobro se ga pregleda,prej kot ga odpelješ in se tam pritožuješ ali pa zavrneš,ne pa tukaj jokat kako je narejeno.Kot da ga je kupu preko interneta in Pošta ti ga je dostavila.Saj menda nisi prišel v salon pokazal,katerega boš se usedel in odpelajl.



A zdaj se od kupca pričakuje, da bo med ogledom novega vozila pogledal še natančno je nanešena zaščita na pragove. Res.

Najbolje, da si gre vsak sam sestavit avto v tovarno a ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

kilometri avtomobila , hitro vprašanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
846020 (5198) zobnik
»

Koliko zdržijo novodobna vozila? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7317818 (15026) bambam20
»

Nakup rabljenega avta do 7000EUR (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Na cesti
30658222 (49183) Mato989
»

BMW Serije 3 ali VW Polo 6? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10425618 (23118) sandmat

Več podobnih tem