» »

Težave pri 2 dni starem avtu

Težave pri 2 dni starem avtu

Gambino ::

A OPEL je nemški, sem mislil da je od GM-a in da si ga pri PSA močno želijo.

Sicer pa tako kot je zgoraj en napisal. Avto ima tam izrezano zato, da se lahko varno dvigne avto z dvigalko . Če pa je tam spodaj slabo pobarvano pa kva češ. Saj spodaj noben ne gleda.

stara mama ::

Opel je slab izgovor za nemški avto.

"Wir lieben autos" my ass, samo da se boljše sliši ta ameriški wauxhall
Ekologija™ in Trajnost™

Zgodovina sprememb…

D3m ::

Vauxhall je Britanski.
|HP EliteBook|R5 6650U|

darkolord ::

stara mama je izjavil:

"Wir lieben autos" my ass
Ja ja, že drži, samo ne svojih :))

stara mama ::

D3m je izjavil:

Vauxhall je Britanski.

Al britanski al ameriški skratka vse drugo kot pa nemški (razen v sloganu)
Ekologija™ in Trajnost™

Utk ::

A nemško je merilo za kaj? Mater, nekateri še zmerja v jugoslaviji živijo.

cekr ::

Ja, nemško je merilo. Ko bo nekdo dokazal drugače, bom pa tega tudi sprejel.

Avto je lahko nemški ali japonski. Vse ostalo so traktorji ali korete.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

ezzy ::

darkolord je izjavil:

stara mama je izjavil:

"Wir lieben autos" my ass
Ja ja, že drži, samo ne svojih :))


"Wir leben Autos" khm.

stara mama ::

Utk je izjavil:

A nemško je merilo za kaj? Mater, nekateri še zmerja v jugoslaviji živijo.

Nemško je merilo za nek nivo natančnosti in preciznosti pri izdelavi.
Probaj kupit kakega francoza, se boš za glavo držal če si bil prej dolga leta lastnik nemca.
Ekologija™ in Trajnost™

Zgodovina sprememb…

Mavrik ::

"Natančnost in preciznost" tako kot očitno kapljanje barve/zaščite s podvozja, ki so jo tako kar pustili pri OPu? Kaj vi kadite no.
The truth is rarely pure and never simple.

Utk ::

Sej pravim da nekateri živite še v jugoslaviji, v časih kakšnih meredesov 190, od takrat pa niso nemci več nič posebnega.

D3m ::

Mavrik je izjavil:

"Natančnost in preciznost" tako kot očitno kapljanje barve/zaščite s podvozja, ki so jo tako kar pustili pri OPu? Kaj vi kadite no.


Nikjer ni omenil, da je pod avtomobilom lužica?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

dexterboy ::

cekr je izjavil:

Ja, nemško je merilo. Ko bo nekdo dokazal drugače, bom pa tega tudi sprejel.

Avto je lahko nemški ali japonski. Vse ostalo so traktorji ali korete.

Kaj to pohaš?
Ker to bi tudi jaz :)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Mavrik ()

RegulusDraco ::

cekr je izjavil:

Ja, nemško je merilo. Ko bo nekdo dokazal drugače, bom pa tega tudi sprejel.

Avto je lahko nemški ali japonski. Vse ostalo so traktorji ali korete.


Nemški je torej način da z lopato za kidat sneg vržeš barvo v prag avta in tako kot je pač bo za vse večne čase?

D3m je izjavil:

Mavrik je izjavil:

"Natančnost in preciznost" tako kot očitno kapljanje barve/zaščite s podvozja, ki so jo tako kar pustili pri OPu? Kaj vi kadite no.


Nikjer ni omenil, da je pod avtomobilom lužica?


Na slikah je jasno vidno da je barva kapljala, ko so jo nanesli. Zdaj pa, ne boš verjel, se je posušila in ne kaplja več. doooh.
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

Zgodovina sprememb…

RegulusDraco ::

Zelo me moti oranžen/rjav izpuh. Zakaj je tako rjav? Zaradi nemške preciznosti?

Nek oranžen/rjav flek vidim tudi na zaščiti rezervarja, takoj levo od kolesa. Lahko da je samo umazanija s ceste, preveri!!! Na moji televiziji izgleda kot da je tam rja. Če to drži, bi to pomenilo da so rjaveli tudi pragovi kar je nekdo hotel zakriti.


Prej med službo tega nisem opazil saj nisem gledal dovolj velike slike.
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

Zgodovina sprememb…

alebri ::

Evo. Žena je avto peljala na servis. Tam so na prag vrgli oko in reagirali, češ da je to normalno. Meni ni. Sliko bom poslal še vodilnim v tujino, pa če jim bo to zdelo normalno, potem imajo težave. Sprejel bom pač takšen avto, če že moram, a od mene dobi opel veliko grajo. Vsem potencjalnim kupcem opla, oz. novega opla, pa svetujem, naj dobro premislijo kateri nov avto v tem razredu kupit.
Senzorje tlaka v pnevmatikah so poštimali.
Upam, da večjih težav nekaj let ne bom imel.
Kaj mi bodo napisali glede izgleda praga vodilni pri oplu v tujini, javim. Upam, da mi odgovorijo.
lp. Aleš

GrimReaper ::

Kaj vam je s tem izpuhom, to je normalno, saj je pot iz Nemčije do nas dolga 1000km. Tudi če bi slučajno dobil brez rje, bi bilo čez en mesec enako.
Inox izpuh pa lahko vsak naknadno kupi, čeprav ni neke potrebe, ker da to pregnije traja vsaj 15, če ne 20 let.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

kody ::

Alebri...to je normalno...vsaj ima nekaj podobnega...zaščita in preko barva. S tem, da se da to bolj elegantno naredit.

kody ::

bi pa rekel, da je vse ostalo šlampasto narejeno...
in če lahko ima škoda in golf zaščitno plastiko pod vsem podvozjem...to imam doma zato lahko preverim...
ne vem zakaj ne bi mogel tega opel imet...
kot izgleda opel vse stavi na svoje intellux luči in za ostalo se jim po domače jebe

shadeX ::

Kaj vam je s tem izpuhom, to je normalno, saj je pot iz Nemčije do nas dolga 1000km


Zato ker avta ne naložijo na namenski tovornjak in ga pripeljejo, ampak najamejo begunce, ki potem te avte vozijo po državah. Dejte se zresnit no. Tak auspuh za NOV avto ni normalen.

Mavrik ::

GrimReaper je izjavil:

Kaj vam je s tem izpuhom, to je normalno, saj je pot iz Nemčije do nas dolga 1000km. Tudi če bi slučajno dobil brez rje, bi bilo čez en mesec enako.
Inox izpuh pa lahko vsak naknadno kupi, čeprav ni neke potrebe, ker da to pregnije traja vsaj 15, če ne 20 let.


What? Moj avto je prišel čez cel ocean ni po enem letu še vedno ni pike rje (ali drugega rjavega) nikjer. To pač ni normalno za popolnoma nov avto O.o
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

D3m ::

Saj ni gnil auspuh.

kody je izjavil:

bi pa rekel, da je vse ostalo šlampasto narejeno...
in če lahko ima škoda in golf zaščitno plastiko pod vsem podvozjem...to imam doma zato lahko preverim...
ne vem zakaj ne bi mogel tega opel imet...
kot izgleda opel vse stavi na svoje intellux luči in za ostalo se jim po domače jebe


Nima ima pa dodatno alu zaščito pod pokrovom, kjer je motor.

Sicer pa zaščitna plastika pod motorjem ni pogoj za brezhibno zaščito.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

dj_uro ::

Mavrik je izjavil:

GrimReaper je izjavil:

Kaj vam je s tem izpuhom, to je normalno, saj je pot iz Nemčije do nas dolga 1000km. Tudi če bi slučajno dobil brez rje, bi bilo čez en mesec enako.
Inox izpuh pa lahko vsak naknadno kupi, čeprav ni neke potrebe, ker da to pregnije traja vsaj 15, če ne 20 let.


What? Moj avto je prišel čez cel ocean ni po enem letu še vedno ni pike rje (ali drugega rjavega) nikjer. To pač ni normalno za popolnoma nov avto O.o

oprosti kolega, to je bullshit...
vw-klub.si

korenje3 ::

bambam20 je izjavil:

alebri je izjavil:



 še druga stran

še druga stran




Se vam zdi tole tovarniško?

Prosim za kakšno mnenje.


Men se tole ne zdi tovarniško. Pot da bi bil prag izrezan?

Zanimivo je, kako rjavkasto je pri izpušni cevi.


jajca. sicer pa ne vem kaj pričakuješ... mercedesa? malo denarja, malo muzike.

alebri je izjavil:

Evo. Žena je avto peljala na servis. Tam so na prag vrgli oko in reagirali, češ da je to normalno. Meni ni. Sliko bom poslal še vodilnim v tujino, pa če jim bo to zdelo normalno, potem imajo težave. Sprejel bom pač takšen avto, če že moram, a od mene dobi opel veliko grajo. Vsem potencjalnim kupcem opla, oz. novega opla, pa svetujem, naj dobro premislijo kateri nov avto v tem razredu kupit.
Senzorje tlaka v pnevmatikah so poštimali.
Upam, da večjih težav nekaj let ne bom imel.
Kaj mi bodo napisali glede izgleda praga vodilni pri oplu v tujini, javim. Upam, da mi odgovorijo.
lp. Aleš


rja je lahko pasivacijska, kar ni nič narobe. narobe je če je odvodavanje vode slabo in nadaljevanje korozije.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

Tomay ::

Imam 13 let staro astro g in sem tudi zelo zadovoljen. :). Pri hiši smo imeli že 6 oplov. In daleč najslabša stvar pri oplih je 1,9 cdti 150km. Sem nekaj slišal, da so ga naredili v sodelovanju z renojem.

kixs je izjavil:

Js sem svojo H prakticno zelo zadovoljen, se posebej za skoraj 12 let star avto (moj zadnjih 6 let).
Voodoo 4Ever

solatjek ::

Narejeno zelo grdo!!! Jaz kaj takega še nisem videl, razen, ko so mi na Avto Celje na P206 menjavali bok avta in je bilo potrebno na pragu narediti novi spoj in ponovno pobarvati. Takrat je izgledalo enako, kot pri tebi, s to razliko, da sem rekel, da takega avta ne bom prevzel in so popravili lastno šlamparijo. Če je to tovarniško, je sramota za tovarno, če pa naknadno pa sramota za tistega, ki je popravljal. Da je pa za servis normalno, pa pove veliko o debilnosti naših servisov, nekaterim ne bi zaupal niti, da mi vitrex nalijejo in gume napumpajo. Žal! Jaz bi poslal na tržni inšpektorat slike in vse, prijava je brezplačna, pa naj povedo oni kako in kaj. Pri vstrajnih se je zgodilo, da je trgovec moral menjati avto, po menjavi so tožili stranko in tudi na sodišču pogrnili. Zakon je na strani potrošnika, oprimi se ga! Zagotovo se bo barva odloščila, ko boš podstavil dvigalko, naj to naredi servis in potem zahtevaj popravilo!

Kot je že nekdo zgoraj napisal, pa nov avto ni vedno nov oz. brez popravil. Prodajali so se že avti, ko so padli s tovornjaka pri raztovarjanju, kakšen odbijač prebarvan pa nasploh ni redkost. Jaz novega avta brez merilca barve ne kupim več. Tudi sam sem kupil nov avto, ki ima nekaj narobe z zadnjimi levimi vrati, ampak na novem tega nisem opazil. Kaj je bilo ne vem, zagotovo je pa nekaj bilo, saj če dobro pogledaš, niso nastavljena v liniji s prednjimi, ampak nekoliko višje in tako je samo na mojem. V bodoče bom previdnejši. Avto mi sicer gre v redu, nič ni narobe, 240.000 brezhibnih km in 9 let starosti, a priokus ostaja...

D3m ::

Pretiravate.
|HP EliteBook|R5 6650U|

stara mama ::

Mavrik je izjavil:

"Natančnost in preciznost" tako kot očitno kapljanje barve/zaščite s podvozja, ki so jo tako kar pustili pri OPu? Kaj vi kadite no.

Pohate očitno vi, ki niste prebrali da je opel vse prej kot nemški avto. Razen v sloganu seveda :))

Utk je izjavil:

Sej pravim da nekateri živite še v jugoslaviji, v časih kakšnih meredesov 190, od takrat pa niso nemci več nič posebnega.

Ti pa še očitno nisi imel nemškega avta, kajne?
Pameten pa, kot da bi jih imel že 20 za seboj...
Ekologija™ in Trajnost™

Zgodovina sprememb…

Relanium ::

solatjek je izjavil:

Tudi sam sem kupil nov avto, ki ima nekaj narobe z zadnjimi levimi vrati, ampak na novem tega nisem opazil. Kaj je bilo ne vem, zagotovo je pa nekaj bilo, saj če dobro pogledaš, niso nastavljena v liniji s prednjimi, ampak nekoliko višje in tako je samo na mojem. V bodoče bom previdnejši. Avto mi sicer gre v redu, nič ni narobe, 240.000 brezhibnih km in 9 let starosti, a priokus ostaja...

Sj veš, da se vsaka vrata dajo nastavljat, kajne?
Je napisana cela procedura kako se poglihajo vsa vrata po vrsti, samo čas si je treba vzet.
Če jih ne moreš dobit v linijo je pač bilo butnjeno in popravljano. (tudi na mojem, ampak to se je že vsaj vedelo pred nakupom)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Relanium ()

solatjek ::

Relanium je izjavil:

Sj veš, da se vsaka vrata dajo nastavljat, kajne?
Je napisana cela procedura kako se poglihajo vsa vrata po vrsti, samo čas si je treba vzet.
Če jih ne moreš dobit v linijo je pač bilo butnjeno in popravljano. (tudi na mojem, ampak to se je že vsaj vedelo pred nakupom)


Ja, vrata se dajo nastavljat, ampak nikjer v navodilih ne piše, da je potrebno na NOVEM vozilu naglihat vrata, naredit optiko, da bo volan ravno stal, preveriti, če so vsi vijaki zategnjeni, nastaviti ročno zavoro... To vse se pričakuje, da je na novem avtu urejeno v nulo in o tem govorimo. Če kupiš rabljen avto, vse to vzameš v zakup, veš da kje kaj ne štima, konec koncev si zato tudi manj dal za avto. Moje mnenje, ni pa nujno da se s tem kdo strinja :)

shadeX ::

D3m je izjavil:

Pretiravate.


Nikakor. Če kupim nov avto hočem brezhibnega. Ne pa z navidez zjebanimi pragovi in rjavim auspuhom. Še pri rabljenemu bi malo čudno pogledal, ampak ok pač rabljen.. ne pa pri novem.

Aston_11 ::

Če je iz inoxa/rosfraja, bo težko rjav.

m0LN4r ::

Damn, se na mojem 6N2 ko smo prag rezal, varil in barval je na koncu zgledalo lepse pa stabilnejse.
Po branju te teme upam, da ne bom jaz tut odpiral podobno temo cez 3 tedne.
PS:
Ne ni Opel, samo nemc.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

cekr ::

Ne pretiravat zaradi malo grdo napackane zaščite in barve, ki jih itak nihče ne vidi. Mene bi bolj skrbelo, če bi bilo brez barve in zaščite. Kar je kar pogost pri Francozih in Italijanih.

To je bila očitno edina napaka. Pritisk senzor ni bila krivda proizvajalca ampak pozabljivost serviserja. Nič kritičnega.
Meni se na misel ne pride pri novem avtomobilu, da bi pogledal spodaj.

Upam, da bo sedaj Astra uspešno in dolgo služila svojemu namenu.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

korenje3 ::

tako kot pravi cekr, tista packarija je po moje zaščita proti koroziji. mehka pa zaradi kamenčkov. da ima tko pločevino navzdol zakrivljeno in varjeno je pa verjetno pač njihova tehnološka rešitev. da je pa tam prerezan je pa verjetno zaradi vibracij da ne pride utrujevalnega loma. Zaščita se z robotsko roko našprica.

Mercedes ima na tem mestu plastično letev od ene do druge gume.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

kixs ::

Tomay je izjavil:

Imam 13 let staro astro g in sem tudi zelo zadovoljen. :). Pri hiši smo imeli že 6 oplov. In daleč najslabša stvar pri oplih je 1,9 cdti 150km. Sem nekaj slišal, da so ga naredili v sodelovanju z renojem.


Sicer ne vem, ce je to najslabsa stvar - gre pa za Fiatov JTD 1,9 motor (tako 120 kot 150KM). Moj ima Isuzov 1.7 CDTI 101KM.

koyotee ::

1.9 150 ima težave s poddimenzioniranim menjalnikom, če je tudi ta enak kot pri alfi, dočim 2.4jtd tega problema nima.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

perci ::

Ta motor je bil hvaljen v nulo, celo saab ga je vgrajeval. Sam sem ga imel v lancii (115 PS) in nikoli nobenih problemov.

Sicer pa moram pokomentirat to, da Opel kao ni nemški avto.

Zakaj že? A Iphone je kitajski telefon? Kia (Sportage) je slovaška, ne korejska? Twingo in Smart forfour sta slovenska avta?

Se gre še za kaj drugega kot to, kje stoji tovarna in kateri delavci stojijo za trakom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

bambam20 ::

D3m je izjavil:

Pretiravate.



Kaj pretiravamo. Če je tole res pri novih oplih tovarniško, potem pa jaz naredim bolje. Jao, jao. Mam Reanulta pa je prag lep, raven.

Tole izgleda šalabajzerko. Ma tega nisem videl niti pri enem avtu, da bi imel takole pocasrko narejeno kot novo.

Utk ::

Astra kao ni nemška, ker so lastniki vsega američani. Sej meni so to tudi ne zdi glih neka katastrofa, da je v redu pa tudi ni res. Tisto barvo bo slej ko prej nekaj okrušlo dol, in upajmo, da ne bo potem ostalo golo do pločevine.

bambam20 ::

GrimReaper je izjavil:

Kaj vam je s tem izpuhom, to je normalno, saj je pot iz Nemčije do nas dolga 1000km. Tudi če bi slučajno dobil brez rje, bi bilo čez en mesec enako.


Men tole ni normalno, ker avtomobile pripeljejop z vlakom in potem s tovornjakom dostavijo. Dajmo mal možgane uporabljat.

Takole zažgan izpuh nimam jaz na svojem avtu, pa ima za sabo 155.000 km.

Formula 1 ::

Tomay je izjavil:

Imam 13 let staro astro g in sem tudi zelo zadovoljen. :). Pri hiši smo imeli že 6 oplov. In daleč najslabša stvar pri oplih je 1,9 cdti 150km. Sem nekaj slišal, da so ga naredili v sodelovanju z renojem.

kixs je izjavil:

Js sem svojo H prakticno zelo zadovoljen, se posebej za skoraj 12 let star avto (moj zadnjih 6 let).

Narobe si slišal, to je od Fiata motor in velja za bolj zanesljive. Slab je bil 2.2 narejen skupaj z Isuzujem in Renaultom.

Zgodovina sprememb…

bambam20 ::

Zakaj se mi zdi, da je tole rja ? Pri novem avtu.

Buggy ::

vi ste res eni ceplenci...sploh skoda besed. Ne ga jebat! Na izpuhu in na diskih vidis rjo in gumi zascita, ki je pocejena je probem in znanilec povrsnosti? Ce kupis se dodatem plasticen kic like OPC line, ki pride samo se plastika cez te pragove, pa nebi motilo? Clovek danes res ne ve a se hecate al resno to...sploh pa glede tistih gumi senzorjev in default ponastavitve!? Zvaka za seljake?
Res najbolje, da se uporablja javni prevoz ne bo nobenih problemov sploh!
Pa kmal za vse "invalide" avtonomna voznja, ko se boste samo vsedli in natpikali destinacijo..pol bo pa barvna shema na displayu problem ;(

bambam20 ::

Buggy je izjavil:

vi ste res eni ceplenci...sploh skoda besed. Ne ga jebat! Na izpuhu in na diskih vidis rjo in gumi zascita, ki je pocejena je probem in znanilec povrsnosti? Ce kupis se dodatem plasticen kic like OPC line, ki pride samo se plastika cez te pragove, pa nebi motilo? Clovek danes res ne ve a se hecate al resno to...sploh pa glede tistih gumi senzorjev in default ponastavitve!? Zvaka za seljake?
Res najbolje, da se uporablja javni prevoz ne bo nobenih problemov sploh!
Pa kmal za vse "invalide" avtonomna voznja, ko se boste samo vsedli in natpikali destinacijo..pol bo pa barvna shema na displayu problem ;(



Poslušaj človek. Ko greš kupovat NOV avto iz salona mora biti NOV in ne občutek, da je rabljen.

Če so pri OPLU takšni amaterji, da ne znajo konkretno naredit praga , da ne bo izgledal tako, kot da ga je pijan avtoklepar skup dajal potem je bolje, da avtov ne prodajajo.

Skoz pizdimo čez Renaulte. tega na renaultu ni. In to na 17 let starem če se že gremo.

mailer ::

20 let star clio ima pragove ravne, tole je za bruhat tudi če je serijsko "normalno". Jaz bi ga odpeljal nazaj.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Buggy ::

Dej clovek umir se in zadihaj. Ce tega se nikoli nisi videl potem je mogoce problem da tvoj franzoc sploh ni zasciten mogoce ;)

Slamparija je pa kaj? Sem ze povedal, da je pri visji opremi prag zasciten/pokrit se z dodatko plastiko in tega pac ne vidis (funkcionalno je stvar ista), ce bi dal pa tisto dol, bi te pa pri vseh avtih pricakala ista slika. Pa ne posplosuj prevec..tvoj 17let reno o taki zasciti lahko samo sanja...ca pa ni ocem prijazna, je pa za ene zgleda res velik problem!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

chucki ::

Sej je nov, ne vem kaj bi še radi? Zame je to motnja, da vas vse moti. Samo to še manjka, da boste vsako matico gledal, kdaj bo rjava.
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

Kebo ::

Malo v hecu, ampak PSA prevzema Opel.

Buggy ::

bambam20 je izjavil:

Zakaj se mi zdi, da je tole rja ? Pri novem avtu.



pa ker si tolk pameten, prvic ko sem avto opral z strajfiksom se je na novih Zimmerman Coat Z diskih (ne niso original opel in ne prerjavijo ventilacijskih kanalov) pojavila taksna povrsinska rja, takoj ko sem avto po pranju pregonu in se je disk segrel. A ti imas vse lesketajoce...diske in izpusne cevi?!?
Slike pls!!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

kilometri avtomobila , hitro vprašanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
845691 (4869) zobnik
»

Koliko zdržijo novodobna vozila? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7317177 (14385) bambam20
»

Nakup rabljenega avta do 7000EUR (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Na cesti
30656635 (47596) Mato989
»

BMW Serije 3 ali VW Polo 6? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10424834 (22334) sandmat

Več podobnih tem