» »

3. teden trumpove administracije

3. teden trumpove administracije

Temo vidijo: vsi
««
47 / 48
»»

Truga ::

mtosev je izjavil:

boga ne moreš enačiti z namišljenimi frendi.
??
Zakaj pa ne? Bog je tocno to. Namisljeni prijatelj. Obstaja samo v tvoji domisljiji.

mtosev je izjavil:

vidim, da mislim, da so ljudje kateri verjamejo v boga so nori.


verni ljudje mi tudi ne pametujejo na forumu da ne morem dokazat da njihov namisljen kolega ne obstaja. Take argumente imajo samo blaznezi.

mtosev ::

Truga je izjavil:

mtosev je izjavil:

boga ne moreš enačiti z namišljenimi frendi.
??
Zakaj pa ne? Bog je tocno to. Namisljeni prijatelj. Obstaja samo v tvoji domisljiji.
seveda čakam na tvoj link ti 100% zagotavlja, da bog ne obstaja in ne more obstajati.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

xmetallic ::

mtosev je izjavil:

seveda čakam na tvoj link ti 100% zagotavlja, da bog ne obstaja in ne more obstajati.

Jaz pa na tvojega, ki bo podkrepil tvoje trditve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

Truga ::

mtosev je izjavil:

seveda čakam na tvoj link ti 100% zagotavlja, da bog ne obstaja in ne more obstajati.

Russell's teapot @ Wikipedia

Se cetrtic.

Ko bos predstavil dokaz, ki namiguje da je vsaj 0.0000000000000001% moznost, da bog obstaja, se bomo pa naprej pogovarjal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Truga ()

DarwiN ::

seveda čakam na tvoj link ti 100% zagotavlja, da bog ne obstaja in ne more obstajati.

Mi pa čakamo na tvoje linke s 100% dokazi, da FSM ne obstaja, ki si ga še zasmehoval par strani nazaj. In linke za vsakega izmed milijonov bogov posebej, čupakabre, big foote, duhove, čarovnice, zobne vile, itd.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

mtosev ::

xmetallic je izjavil:

mtosev je izjavil:

seveda čakam na tvoj link ti 100% zagotavlja, da bog ne obstaja in ne more obstajati.

Jaz pa na tvojega, ki bo podkrepil tvoje trditve.
Agnosticism @ Wikipedia

evo darwin

Raised in a religious environment, Charles Darwin studied to be an Anglican clergyman. While eventually doubting parts of his faith, Darwin continued to help in church affairs, even while avoiding church attendance. Darwin stated that it would be "absurd to doubt that a man might be an ardent theist and an evolutionist".[76][77] Although reticent about his religious views, in 1879 he wrote that "I have never been an atheist in the sense of denying the existence of a God. - I think that generally ... an agnostic would be the most correct description of my state of mind."[76][78]

ps so pa nekateri tukaj smešni kateri z 100% verjetnosto trdijo, da bog ne obstaja. science pa ni ne potrdilo ne ovrglo obstoj boga. :)
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

nevone ::

Delovanje tega vesolja ni povsem enostavno doumeti. Za vse nedoumljivo je tukaj Bog, ker odkar se človek zaveda samega sebe išče izvor in smisel svojega bivanja.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

DarwiN ::

mtosev, agnostiki smo tako ali tako vsi, ker nihče ničesar ne ve z absolutno gotovostjo.. Tko da "agnosticizem" je bolj cop out kot karkoli druga.

Sicer pa z agnostiki ni nič narobe. Agnostiki ne delajo štale po svetu v imenu česarkoli. Vse štima.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Jst ::

Kdor ni preveč down the rabbit hole, naj si pogleda zadnji intervju Chomskega. Sicer se ne strinjam z vsem, nasploh zato, ker gleda večinoma samo bodycount, v njegovo analizo (v preteklih dogodkih) skoraj nikoli ne upošteva namena, ampak njegovo razmišljanje o trenutni situaciji, v kateri je Trump, ti da misliti.

Nato:
A so res Rusi shekali DNC? Crowdstrike je umaknil svoje ugotovitve. V FBI so dvakrat želeli sami preveriti, a jim niso (DNC) pustili. vir: Comey under oath. Čudno vse skupaj.

Iz Breitbart-a tudi bežijo kot miši...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

mtosev ::

DarwiN je izjavil:

mtosev, agnostiki smo tako ali tako vsi, ker nihče ničesar ne ve z absolutno gotovostjo.. Tko da "agnosticizem" je bolj cop out kot karkoli druga.

Sicer pa z agnostiki ni nič narobe. Agnostiki ne delajo štale po svetu v imenu česarkoli. Vse štima.
jaz sem agnostik in ostal bom dokler mi nekdo ne dokaže, da bog obstaja ali ne obstaja
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

jtothek ::



Sem tudi moral dvakrat pogledat kaj je naslov te teme glede na to kam jo je zaneslo.
No se vsaj ne bitcha o Trumpu v tri dni. Zdaj se jamra o religiji, kar je .....bolje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jtothek ()

gruntfürmich ::

Truga je izjavil:

Prakticno vsi otroci imajo namisljene prijatelje.

dobra prispodoba za vernike :)):D
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Poldi112 ::

Kva je zdaj to, da se v temi o trumpu že drug dan lovimo okoli tehnikalije glede boga? A modelu cel dan ni uspelo narediti ene objave vredne stvari? Je možno, da gredo stvari res na bolje?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Truga ::

Poldi112 je izjavil:

Kva je zdaj to, da se v temi o trumpu že drug dan lovimo okoli tehnikalije glede boga? A modelu cel dan ni uspelo narediti ene objave vredne stvari? Je možno, da gredo stvari res na bolje?

https://whatthefuckjusthappenedtoday.co...

gruntfürmich ::

ravno pogledal oddajo na tv slo 2 o modri energiji, elektriki iz slane vode. dočim je bil prvi del (verjetno) termodinamsko še verjeten, je bil drugi del propagiranje nategantov in bebanje prebivalstva.

skratka prestava višje v bebanju ljudi, temu je resnično treba narediti konec.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

jype ::

gruntfürmich> temu je resnično treba narediti konec.

Se strinjam. Centralni komite naj bo edini, ki lahko avtorizira javno oddajanje česarkoli.

ZaphodBB dvomi v obstoj socializma, dokler ne pogleda na plačilno listo.

mtosev, bog ne obstaja. Dokaz za neobstoj boga je jasen: Cerkve imajo strelovode.

Pa še današnje filozofsko vprašanje:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

DarwiN ::

Več kot dovolj nemočnih bitij out there:



Jabolko ne pade daleč od drevesa, kaj? Oče sociopat, polna familija sociopatov. Razen Melanije, I guess. Njo so kupili v družino.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Isotropic ::

melanija je v "gilded cage"

Pac-Man ::

Populizem.

https://www.vox.com/2017/4/25/15429982/...

The new Republican amendment, introduced Tuesday night, would allow states to waive out of Obamacare’s ban on pre-existing conditions. This means that insurers could once again, under certain circumstances, charge sick people higher premiums than healthy people.

Republican legislators liked this policy well enough to offer it in a new amendment. They do not, however, seem to like it enough to have it apply to themselves and their staff. A spokesperson for Rep. Tom MacArthur (R-N.J.) who authored this amendment confirmed this was the case: members of Congress and their staff would get the guarantee of keeping this Obamacare regulations.

A bit of background is helpful here. Obamacare requires all members of Congress and their staff to purchase coverage on the individual market, just like Obamacare enrollees. The politics of that plank were simple enough, meant to demonstrate that if the coverage in this law were good enough for Americans than it should be good enough for their representations in Washington.

...

You can see it on the sixth page of the amendment, although it is admittedly hard to spot. The Obamacare section that requires legislators to buy on the individual market is section 1312(d)(3)(D). And if you look at the Republican amendment, and the list of who cannot be included in this waiver? It includes Section 1312(d)(3)(D).

Mr.B ::

France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

xmetallic ::

Mr.B je izjavil:

No more wall : Donald Trump has indicated he will scrap plans to find cash for his border wall in this week's spending bill.

Trump je demantiral te novice in bo nadaljeval z načrtovanjem gradnje zidu. Se vidi da je propagandnim medijem zmanjkalo materjala in so začeli na veliko lagat.

SimplyMiha ::

Ne rabi iskat denarja: Ted Cruz Calls for $14 Billion Seized from 'El Chapo' to Fund Border Wall

Prav je imel, mehičani bodo plačali za zid! No, en mehičan.

TESKAn ::

Prav je imel, mehičani bodo plačali za zid! No, en mehičan.

No, sej ta denar je prišel od ameriških davkoplačevalcev, tako da...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

nagobčnik ::

SimplyMiha je izjavil:

Ne rabi iskat denarja: Ted Cruz Calls for $14 Billion Seized from 'El Chapo' to Fund Border Wall

Prav je imel, mehičani bodo plačali za zid! No, en mehičan.


Dobra fora. Ampak zakaj bi šel z nekimi zidovi blokirat ljudi, ki ti prinašajo vsaj 14-milijardni boost v proračun in ti financirajo infrastrukturo? Pa to je verjetno še več dnarja, kot ga ima Donnie. Sad.

mtosev ::

jype je izjavil:

mtosev, bog ne obstaja. Dokaz za neobstoj boga je jasen: Cerkve imajo strelovode.

nimaš dokaza. jaz trdim, da ne vemo, če bog ostaja.
------------
http://money.cnn.com/2017/04/25/news/ec...
trump in kanada.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

jype ::

mtosev> nimaš dokaza. jaz trdim, da ne vemo, če bog ostaja.

Imam dokaz. Če bi bog obstajal, cekrve ne bi potrebovale strelovodov.

Kar se Trumpa tiče pa itak vse vemo:

mtosev ::

daj jype ne trollaj. kaki dokaz je strelovod? resno je brezveze izgubljati besed s tabo, ker si trd tip.

militant atheist. jype
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Pac-Man ::

Tako malo, BTW

https://twitter.com/20committee

If you're not a top bigwig & IC allows you to publish your "spy memoir" it's either a #nothingburger, intel-wise, or it's a pack of lies. If I wrote a memoir, #NSA would redact half at least, & if I went ahead without them, I'd be headed to the slammer. #NSA does not like memoirs.
Neither do I.
If you go into spy-work to write a memoir later, you're doing it wrong.

Telling blatant lies is not a security or classification issue, therefore people get away with it. this, btw is why #NSA has no recourse with madness like this, which is completely made-up
https://www.amazon.com/Confessions-Econ...

Watters being a vile shitstain isn't actually news. Wonder why he was O'Reilly's buttboi for so many years?
http://www.huffingtonpost.com/entry/fox...

If Fox fires all the creeps, weirdos, cranks, Putin-huggers and former-sportscaster morons....who's left?





In kinda big, če dobi avtogramček
https://twitter.com/tarapalmeri/status/...

SCOOP: White House readies executive order on withdrawing from NAFTA
http://www.politico.com/story/2017/04/2...

jype ::

mtosev> kaki dokaz je strelovod?

Neizpodbiten. Če bi bog obstajal, cerkve ne bi potrebovale strelovodov. Še več, strelovod na cerkvi jasno pomeni, da tisti, ki cerkve financirajo, gradijo in upravljajo, ne verjamejo v boga, tudi če ta dejansko obstaja.

mtosev ::

right. ti že veš ja.

še dobro, da večina ateistov ni tak trdih in si ne uprajo z zagotovostjo trditi, da bog ne obstaja
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Poldi112 ()

mtosev ::

eno vprašanje za jypeta. če bi lahko vse ljudi na sem svetu spremenil v ateiste, a bi to storil?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Poldi112 ()

vostok_1 ::

Dovolj, da se spremeni v sekulariste.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Poldi112 ::

Še kar ste offtopic. Daj mtosev, umiri se počasi, ali pa vsaj, za ljubega boga, ustvari svojo temo.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

zmaugy ::

Velika Britanija je dobila posnemovalko glede Brexita - Venezula. VEXIT :)) ZDA niso navdušene, se mi zdi. It's going to be tremendous, we will see more American nations exit the OAS, ane Dumpeljn?

http://edition.cnn.com/2017/04/27/ameri...

Mr.B ::

Pa amerikanci so spet za TIPP.
Madonca hitro je obrnu ploščo, čudno da so vlolci počasi malo tam tam.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

mtosev ::

Poldi112 je izjavil:

Še kar ste offtopic. Daj mtosev, umiri se počasi, ali pa vsaj, za ljubega boga, ustvari svojo temo.
o kakem bogu ti? jaz trdim, da nihče ni dokazal obstoj in tudi, da ga nihče ni ovrgo. in jaz nisem prvi začel. zakaj predlog izbris
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

jype ::

mtosev> o kakem bogu ti? jaz trdim, da nihče ni dokazal obstoj in tudi, da ga nihče ni ovrgo. in jaz nisem prvi začel. zakaj predlog izbris

A greva v kakšno drugo temo o tem razpravljat? Praviš, da ti matematika leži, torej ne bi smela imeti težav pri logičnem sklepanju.

mtosev ::

jype je izjavil:

mtosev> o kakem bogu ti? jaz trdim, da nihče ni dokazal obstoj in tudi, da ga nihče ni ovrgo. in jaz nisem prvi začel. zakaj predlog izbris

A greva v kakšno drugo temo o tem razpravljat? Praviš, da ti matematika leži, torej ne bi smela imeti težav pri logičnem sklepanju.
nisi odgovoril na moje prejšnje vprašanje.

s tabo se mi ne, da razpravljati, ker ti brez dokazanih znanstvenih dokazov zagotovo trdiš, da ni boga.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

mtosev ::

vostok_1 je izjavil:

Dovolj, da se spremeni v sekulariste.
jaz bi teroriste spremenil v non teroriste in to je vse kaj bi naredil. vsak lahko verjame v kaj hoče. brez, da bi se kdo vtikal v njega.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

jype ::

mtosev> jaz bi teroriste spremenil v non teroriste in to je vse kaj bi naredil. vsak lahko verjame v kaj hoče. brez, da bi se kdo vtikal v njega.

Kar pa ne pove ničesar o tem, kdo se moti, kdo ima pa prav. Jaz imam glede boga prav, ti se pa motiš.

mtosev ::

jaz se ne morem motiti, ker vem, da ni odg na to vprašanje. samo militant atheist pa lahko 100% trdi, da boga ni
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

jype ::

mtosev> jaz se ne morem motiti, ker vem, da ni odg na to vprašanje.

Motiš se.

mtosev ::

jype je izjavil:

mtosev> jaz se ne morem motiti, ker vem, da ni odg na to vprašanje.

Motiš se.
newsflash jype se nikoli ne moti in vse ve. ane?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

DarwiN ::

vsak lahko verjame v kaj hoče. brez, da bi se kdo vtikal v njega.


Prav to je vzrok za toliko trpljenja po svetu. Ko so slaboumni ljudje brez sposobnosti kritičnega razmišljanja vse življenje podvrženi pranju možganov.

If a man has sexual relations with a man as one does with a woman, both of them have done what is detestable. They are to be put to death
If a man have a stubborn and unruly son, who will not hear the commandments of his ... He must be publicly stoned to death by the men of his city.
If a man strikes his male or female slave with a rod and he dies at his hand, he shall be punished. If, however, he survives a day or two, no vengeance shall be taken; for he is his property.
If a man takes a wife and, after sleeping with her, finds no proof of her virginity, she shall be brought to the door of her father's house and there the men of her town shall stone her to death.

Že samo iz teh par random vrstic lahko razbereš, od kod izvira veliko rasizma, seksizma, zatiranja žensk, homofobije, ipd.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

jype ::

mtosev> newsflash jype se nikoli ne moti in vse ve. ane?

Ne, zgolj ti se motiš glede tega vprašanja.

mtosev ::

DarwiN je izjavil:

vsak lahko verjame v kaj hoče. brez, da bi se kdo vtikal v njega.


Prav to je vzrok za toliko trpljenja po svetu. Ko so slaboumni ljudje brez sposobnosti kritičnega razmišljanja vse življenje podvrženi pranju možganov.

If a man has sexual relations with a man as one does with a woman, both of them have done what is detestable. They are to be put to death
If a man have a stubborn and unruly son, who will not hear the commandments of his ... He must be publicly stoned to death by the men of his city.
If a man strikes his male or female slave with a rod and he dies at his hand, he shall be punished. If, however, he survives a day or two, no vengeance shall be taken; for he is his property.
If a man takes a wife and, after sleeping with her, finds no proof of her virginity, she shall be brought to the door of her father's house and there the men of her town shall stone her to death.
seveda ima svak pravico biti zabit. ti misliš, da bi ti rabil odločati kaj si ljudje na tem svetu mislijo in da se rabi ljudi z drugačnim pogledom eliminirati?

jaz ljudem ne odrekam pravico, da so zabiti, če si to želijo dokler ne vsiljujejo svoja mnenja drugim.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

DarwiN ::

seveda ima svak pravico biti zabit.

Drži. Nimajo pa pravice s svojo zabitostjo kršit človekove pravice, povzročat trpljenje, zavirat razvoj...

o dokler ne vsiljujejo svoja mnenja drugim.

good luck with that
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

jype ::

mtosev> dokler ne vsiljujejo svoja mnenja drugim.

Zakaj mi pa potem vsiljuješ svoje (po vrhu vsega še napačno) mnenje?

mtosev ::

DarwiN je izjavil:

seveda ima svak pravico biti zabit.

Drži. Nimajo pa pravice s svojo zabitostjo kršit človekove pravice, povzročat trpljenje, zavirat razvoj...

o dokler ne vsiljujejo svoja mnenja drugim.

good luck with that
in kak nekdo, ki verjame v boga krši pravice drugega dokler on verjame, da bog ostaja. kje v evropi/zda se dogajajo takšne kršitve? zakoni ljudi pred tem ščitijo ljudi. ne moreš pa nič ko se komu vtrga in postane terorist. za vse ljudi velja enako, da imajo pravico verjeti v kaj hočejo.
a bi rabili vse ljudi spremenili v ateiste, ker je par ljudi nestabilnih? ne



@jype ti si prvi začel in meni napisal, da bog ne obstaja, ker cekrev ima strelovod. malo razmisli kdo je začel vsiljevati svoje mnenje drugemu.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

zmaugy ::

mtosev je izjavil:

jype je izjavil:

mtosev> o kakem bogu ti? jaz trdim, da nihče ni dokazal obstoj in tudi, da ga nihče ni ovrgo. in jaz nisem prvi začel. zakaj predlog izbris

A greva v kakšno drugo temo o tem razpravljat? Praviš, da ti matematika leži, torej ne bi smela imeti težav pri logičnem sklepanju.
nisi odgovoril na moje prejšnje vprašanje.

s tabo se mi ne, da razpravljati, ker ti brez dokazanih znanstvenih dokazov zagotovo trdiš, da ni boga.


Nekje v Vesolju zagotovo obstaja kamnita živa riba, ki lahko leže svinčena jajca, ki se spremenijo v zlate iphone, ki se sami pogovarjajo s kretnjami s kroglastimi kopicami v Andromedi in zraven recitirajo Sonetni venec. Ta riba se prehranjuje s planktonom enake sestave kot je tisti na Zemlji in njen drek je papirnati New York Times z aktualnimi dogodki iz okolice (v radiju 10 svetlobnih let) črnih lukenj v M51.
Se strinjaš?
««
47 / 48
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Dr. Drumpflove (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Problemi človeštva
1787248110 (208129) OmegaBlue

Več podobnih tem