» »

VAPE

VAPE

krefi ::

Pozdravljeni
kupujem prvi vape zato me zanima kaj morem vedeti pred nakupom in kaj mi priporocate za zacetek.
na netu sem nasel veliko stvari a se nisem znasel kaj dosti videl sem da se jih da sestavljati zato me zanima kako to poteka.
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Gejspodar ::

Imaš 2 vrsti vapov ki bi ti ustrezali - box mod+atomizer in AIO kit.
Slikca ki ti zna veliko razložiti :


Če kupuješ - kupi s kitajske. Je 40% cenejše kot v Slo in se 3 tedensko čakanje več kot splača, tudi če te hoče uporabnik "Jst" prepričati v nasprotno.
Baterije kupi z nkon.nl, pridejo v enem tednu in so 2x+ cenejše kot v slo. Nujno kupi polnilec za baterije, s kitajske so dobri kakšni Colaier in pa Liitokala, lahko pa tudi v Slo daš 30€ za Nitecore.

Ne kupuj prej zmešanih e-tekočin, razen če ti tedensko zapravljanje 20€ za 30ml tekočine ni problem. Raje pojdi v kakšno slovensko vape trgovino (Pyursmoke, Belidim, Nimbus) in kupi liter baze za 15€ in arome ter flaške.

krefi ::

Gejspodar je izjavil:

Imaš 2 vrsti vapov ki bi ti ustrezali - box mod+atomizer in AIO kit.
Slikca ki ti zna veliko razložiti :


Če kupuješ - kupi s kitajske. Je 40% cenejše kot v Slo in se 3 tedensko čakanje več kot splača, tudi če te hoče uporabnik "Jst" prepričati v nasprotno.
Baterije kupi z nkon.nl, pridejo v enem tednu in so 2x+ cenejše kot v slo. Nujno kupi polnilec za baterije, s kitajske so dobri kakšni Colaier in pa Liitokala, lahko pa tudi v Slo daš 30€ za Nitecore.

Ne kupuj prej zmešanih e-tekočin, razen če ti tedensko zapravljanje 20€ za 30ml tekočine ni problem. Raje pojdi v kakšno slovensko vape trgovino (Pyursmoke, Belidim, Nimbus) in kupi liter baze za 15€ in arome ter flaške.


gledal sem tretjo opcijo to z modom zdej me pa zanima kasne so razlike med posamicnimi vapi oz kako naj vem da je dober ko bom kupoval v mestu sm videl naklucnje ludi in so spuscali zelo veliko dima se da to regulirati ali je odvisno od drugi stvari?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Jst ::

Tema: Elektronske cigarete

A se ne bi v tisti temi, ki je kar aktivna in polna informacij, pogovarjali?

Moderator, se strinjaš in bi premaknil?


---

Jaz sem svoje razloge, zakaj sem prvič kupil fizično v trgovini in potem nadaljeval, sem razložil. Nisem pa nikogar prepričeval, naj tudi sam tam kupuje. Če je kdo imel takšen občutek, se nismo pravilno razumeli. Če bi, bi lahko na vsak link prilimal referal. Kar sem limal, sem zato, ker sem tako najhitreje našel link kot primer.


---

krefi: Kupi komplet Mod in Tank. Išči takšnega, kjer dobiš zraven veliko stvari. Recimo pri Tanku "Kangertech TopTank", dobiš 2 zamenljivi grelni glavi, eno RBA glavo, kjer si sam delaš tuljave, zraven dobiš tudi že par narejenih tuljav in krpica bombaža. In si dober za par mesecev. (Ampak TopTank-a sedaj ne bi priporočal.)

Sedaj bi recimo priporočal Smok Aliena z TFV8 Big Baby (nekje sem videl znižan komplet za 60EUR). Alien ima dovolj rezerve, da ti bo dovolj moči, tudi če boš šel na "temno stran" in puhal kubike pare. :) Pri Big Baby tanku dobiš tudi 2 grelne glave in eno RBA, kjer si sam delaš navitja. Zraven dobiš eno rezervno steklo in eno steklo, ki ga uporabiš, če uporabiš RBA glavo (je malo višji). Ne dobiš pa bombaža.

Če bi pa rad nekaj manjšega, je pa od Smok Al85, ki ima pa eno 18650 baterijo in 85W. Pri kompletu pa ne dobiš Big Baby ampak Baby, kateri pa ljudem ni všeč, niti ne dobiš RBA glave.

Eleaf Pico, ki je tudi na eno baterijo in nekje isti rang kot Smok Al85, je pa že star, ga dobiš zelo poceni. Ampak jaz imam od Eleaf iStick TC100W, vendar mi mod ni všeč. Ni natančen, posledično Temperature Mode ne dela "lepo", ima "lag" ko pritisneš "Fire". Pač, so malenkosti, ki jih sčasoma opaziš, če imaš več modov. Ne vem, če ima Pico tudi takšne "probleme", ampak jaz bi vseeno že zaradi letnice izida, vzel novega Smok Al85, če bi kupoval Mod z eno baterijo.


---

Še enkrat poziv moderatorju: Mislim, da bi bilo dobro, da se teme združijo.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Baterija 18650

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
447421 (500) FireSnake
»

katero 18650 baterijo kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
549541 (5910) jb_j
»

Kje kupiti 21700 baterije?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
71547 (1306) Jst
»

Katere 18650 (in polnilec) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5313049 (11955) Jst

Več podobnih tem