» »

Elektronske cigarete

Elektronske cigarete

Temo vidijo: vsi
««
63 / 63
»
»»

logi ::

Blumper je izjavil:

Mojstri, noben mi ni odgovoril.. torej, aegis solo, amazon it, 35 eur? Dober deal ali ne ?

Koliko pa je poštnina? Sam narocam iz cigabuy eu, kjer dam za stroške pošiljanja 3-4€, roba pa v 4dneh pri meni...aegis solo starter kit(mod+tank) je recimo 35€...se pravi za 39-40€, v parih dneh pri tebi.

bozicek ::

Ima mogoče kdo Oiuimer Wasp Nano RDA?
Imam samo RDTA sedaj pa sem dobil squonk mod

Če se komu valja bi kupil za male pare (sem ga že naročil ampak se mi ne da čakati 1 mesec) lahko pa zamenjam tudi za kakšen drug tank.
Imam jih nekaj ki se mi valjajo in jih ne uporabljam toliko. Recimo Ouimer VLS RDA (vertikalna postavitev coilov), ARK Hellboy RDA (kvadraten tank) ali pa iJoy Tornado RTA
Darila letos samo za poredne

failcoder ::

Meni se en nano valja v predalu. Ti ga podarim, a me žal do srede ni v Lj. ZS če se ti ljubi počakati.

bozicek ::

Imas zs :)
Darila letos samo za poredne

louser ::

Cigabuy neresna trgovina, ki zavaja.
Ta njihov EU Direct en kakec štima. Pošiljka mi hodi iz Evropskega skladišča že deset delovnih dni. S tem doplačilom za poštnino in še premium ceno, ker je izdelek že v EU, bi sedaj dobil ta isti izdelek že iz Kitajske.
Toliko v vednost ostalim.

matobeli ::

10dni iz kitajske... :))

pri poštninah zmer piše kolk bo max. rabilo. Če rabi več se pa žali.

BorutK-73 ::

Iz kitajske trenutno ne prihaja nič.
Tri naročila mi že več kot dva tedna stojijo, sploh še ni poslano. Ampak jih razumem zakaj in so mi lepo odgovorili da je bilo prvo zaradi kitajskega novega leta, kasneje pa zaradi virusa ker so vsi doma. Počakam še drug teden potem pa prekličem vsa naročila.

Cigabuy pa nisem nikoli uporabljal, predragi.
2500K|SabertoothP67|12GB|RX570|WD240GB
http://mightytext.net/RsoDtvN

Zgodovina sprememb…

• spremenil: BorutK-73 ()

louser ::

matobeli je izjavil:

10dni iz kitajske... :))

pri poštninah zmer piše kolk bo max. rabilo. Če rabi več se pa žali.

Je treba najti zanesljive trgovce, in ne biti židovski za tista dva ali tri eure.
Sem dobil že 2x paket v manj kot 10 dneh iz Kitajske.
Cena poštnine je bila ista kot pri teh kvazi Mazi EU Direct prodajalcih iz Cigabuya.

BorutK-73 je izjavil:

Cigabuy pa nisem nikoli uporabljal, predragi.

Jaz sem raje plačal tistih 3 evre več + 4 evre za poštnino, da bi dobil izdelek prej.
Oh, lepo sem se ga nasankal.
No ja, bomo pa poslali zahtevek za refund.

Najbolj smešno je, da naj bi paket prišel iz Nemčije, uvozne dajatve pa naj bi bile plačane. (DHL)

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: louser ()
««
63 / 63
»
»»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iqos izkušnje

Oddelek: Loža
3611260 (718) sabisense
»

Elektronske cigarete -škodljivi učinki?

334379 (681) Highlag
»

Ali je elektronska cigareta (vape) z breznikotinsko tekocino prepovedana na zemljiscu

Oddelek: Šola
132156 (644) thetech
»

Katere 18650 (in polnilec) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
537390 (6296) Jst
»

Elektronska cigareta - varnost uporabe (strani: 1 2 )

9935576 (5338) BCSman

Več podobnih tem