» »

Delo v podjetju GVO

Delo v podjetju GVO

Nocloud ::

Pozdravljeni,

v podjetju GVO sem trenutno uspešno opravil dva razgovora za službo. V kolikor naslednji teden opravim zdravniški pregled bom z podjetjem podpisal pogodbo za določen čas. Zanima me kakšen je tempo dela v podjetju? Je delovno okolje sproščeno ali je bolj natrpane narave?

Hvala za odgovore.

Lep dan

Tr0n ::

In pri teh dveh razgovorih jih nisi nic vprasal?

Razgovor je misljen za obe strani; da lahko podjetje spozna tebe, in ti podjetje.

fikus_ ::

Odvisno od šefa in od delovnega mesta.
Za "fizikalce" ti lahko povem, da delajo bolj na "izi".

KraitPay ::

Podpisal boš pogodbo in ne veš kaj in kako boš delal? Kaj jez vami ljudmi narobe? To se vpraša takoj, ko dobiš možnost za vprašanje. Kakšne bodo tvoje naloge, da potem lahko skupaj določite okvirno plačo?

gruntfürmich ::

zelo neizprosen tempo, klima slaba, osebni odnosi na nož...

o katerem podjetju se to pogovarjamo?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Andrejpan ::

Oce je bil terenski delavec, najprej v Krskem, nato pa so se preselili v Novo mesto. Ni bil najbolj vesel, ker so zadevo vodili mladi ljudje brez izkusenj na terenu. Niso hoteli veliko vlagat v orodje in delovno/zascitno obleko, Prav tako so tudi imeli slabo optimizacijo dela, danes delovni nalog za prostora A in B, prav tako tudi jutri dost podobni lokaciji. Na koncu ti potem povedo, da prevec casa zapravis na voznji. Upam tudi, da se dobro ujames z ekipo. Delati namesto alkoholikov oziroma ljudmi z dvema levima rokama ni fajn.

Vanadium ::

Tudi mene zanima delo monterja na gvo. Kaksni so bolj odnosi ipd..., samo delo kot delo mi je jasno od uvlačenja kablo, vzdrževanja infrastrukture, ipd..., delavnik naj bi bil od 7-15:00 ali to drži?

Andrejpan ::

Delat na terenu in upat, da bo delo končano vsak dan ob 15h je mal utopija.

Tilen ::

Vanadium je izjavil:

Tudi mene zanima delo monterja na gvo. Kaksni so bolj odnosi ipd..., samo delo kot delo mi je jasno od uvlačenja kablo, vzdrževanja infrastrukture, ipd..., delavnik naj bi bil od 7-15:00 ali to drži?


Dvomim. Včasih vidim vozila GVO tudi ponoči.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Vanadium ::

Ma zadnjic sem jih videl kak so hiteli okoli 14:00 vsi na parking v stegnah... Redko kdaj sem jih videl delati dlje od 15:00. Ali je mozno da so to dežurne ekipe za mobitel ipd...? Drugace pa ja tudi meni se zdi da je pocasi ze utopija imeti delavnik od 7:00-15:00.

Tr0n ::

Heh, jaz vidim polno GVO vozil pred kaficem tukaj na Pobrezju ob 8:30. Tak da si vzamejo zjutraj cajt, najprej kaka urca kavice.

bambam20 ::

Vanadium je izjavil:

Drugace pa ja tudi meni se zdi da je pocasi ze utopija imeti delavnik od 7:00-15:00.


Brez problema. Proizvodnja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali se napeljava optike plača

Oddelek: Pomoč in nasveti
218679 (3876) SaXsIm
»

Ura pričetka dela- statistika

Oddelek: Loža
474473 (2568) Raptor F16
»

Delovni čas (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6210573 (7727) Mato989
»

optika do hiše

Oddelek: Omrežja in internet
269902 (8168) Bakunin
»

"Evropski" delovni čas

Oddelek: Loža
283571 (2754) opeter

Več podobnih tem