» »

Težava z Windows Update

Težava z Windows Update

i33a ::

Pozdravljneni, na računalniku imam Windows 10 (Education), ki je pred kratkim prenesel neke posodobitve.
O bzagonu raunalnika se mi zato pojavi moder zaslon z napisom Windows Update X% This will take a while. (Oz. nekaj podobnega).
To potem melje cca. 1 uro. Po tem se prikaže blue screen z error-jem: INACCESIBLE_BOOT_DEVICE.
Po tem se računalnik spet restarta, ter izvede: Restoring your previous version of Windows.
Dogajanje je zalo nadležno, saj računalnik potrebujem kdaj na sestanku, kjer pa nikakor nimam časa čakati(2 uri!!), da se mi računanik zažene.
Mogoče kdo ve kako popraviti ta error(INACCESIBLE_BOOT_DEVICE), da bi se sistem posodobil? Ali pa vsaj onemogočiti posodabljanje?

Lep pozdrav

Evolve ::

Bsod error kaze na tezave z diskom.
Pozeni na racunalniku crystal disk info, da vidis ce je vse ok. Ce je stanje dobro, pozeni chkdsk /r iz command prompta.

fujtajksel ::

A je to Anniversary update (ki ti praktično namontira oz hoče namontirat novo verzijo win$$ov)? Oz kateri updejt je?
Pa kakšen je comp in kakšne sorte disk ima?

i33a ::

Mislim da je Anniversary update ja.
Comp je laptop HP ProBook 450 G1. Disk je navaden HDD(Toshiba 1TB).

fujtajksel ::

i33a ::

@Evolve sem pognal srystal disk info. Disk je ok, zato sem pognal še chkdsk /r, a se mi napaka kljub temu ponavlja.

@fujtajksel: Hvala za link-e, upam, da mi rata čimprej rešit to.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Windows 10] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 4138 139 140 141 )

Oddelek: Operacijski sistemi
70211308444 (5824) anjica
»

Predolg zagon

Oddelek: Pomoč in nasveti
231540 (1062) hojnikb
»

Nvidia driverji NE GRE NALOŽITI!

Oddelek: Pomoč in nasveti
333679 (3018) OmegaM
»

Sesuvanje win10 po nadgradnji

Oddelek: Operacijski sistemi
171691 (1006) bobby
»

Windows 10 Anniversary Update prihaja 2. avgusta (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
5324464 (21407) MrStein

Več podobnih tem