» »

Terminator: Dark Fate (2019)

Terminator: Dark Fate (2019)

Temo vidijo: vsi
««
9 / 13
»»

boogle ::



..tale review je kar na mestu.

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

Jah ironično je, da bo ravno najbolj kvaliteten Terminator po dvojki dejansko največji box office fail


Go woke go broke.

Vazelin je izjavil:


Plus marketing. Nekje sem zasledil podatek da rabjo cca 650mio dolarjev da lahko rečejo da je ok


Mislim, da je okoli 450 mio $ za kritje stroškov ampak tudi jaz nisem siguren.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

2dark ::

Vazelin je izjavil:

Jah ironično je, da bo ravno najbolj kvaliteten Terminator po dvojki dejansko največji box office fail


Poglej. če bi bil tale zmazek najboljši, bi bil po zaslužku čez 1 milijardo. ljudje bi šli v kino. Pri dobrem filmu greš v kino, ker te pritegne.

VaeVictis ::

Še en dodatek na listo "Get woke, go broke"

djabi ::

Problem tega filma je, da so hoteli narediti mešanico ostarelih igralcev + novodobnih brezspolnikov. Tako smo dobili dotični zmazek.

Stara populacija pač bolj redko hodi v kino, novodobnim pa niso všeč izsušeni stari prdci in alhokolizirane mam'ce.

Vazelin ::

Furlong 2002. :/ high as fuck



Ni čudno, da ga niso vzeli v T3.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

FTad ::

Ta video lepo povzame razlog za flop

Vazelin ::

Though the film is nearing the $200 million mark globally (worldwide ticket sales are currently at $199.4 million), "Dark Fate" still stands to be a major money loser for Paramount, Skydance and Disney, the studios backing the big-budget tentpole. Box office experts say the film needs to earn around $450 million to break even and could cost the studios over $100 million in theatrical losses.

Saj niti ni tako malo zbral... če bi bil budget 80mio :P
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

djabi ::

Kaj pravi Termonitor?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: djabi ()

oo7 ::

Nisem še gledal ampak sem slišal kaj se zgodi na samem začetku filma Dark Fate in že zaradi tega me je skoraj minilo,d a bi gledal. To kar se zgodi na začetku filma je traparija brez primere in T2 izgubi ves smisel.

2dark ::

oo7 je izjavil:

Nisem še gledal ampak sem slišal kaj se zgodi na samem začetku filma Dark Fate in že zaradi tega me je skoraj minilo,d a bi gledal. To kar se zgodi na začetku filma je traparija brez primere in T2 izgubi ves smisel.




Treba je biti socuten do manjsin. Hehe.

Horas ::

2dark je izjavil:

oo7 je izjavil:

Nisem še gledal ampak sem slišal kaj se zgodi na samem začetku filma Dark Fate in že zaradi tega me je skoraj minilo,d a bi gledal. To kar se zgodi na začetku filma je traparija brez primere in T2 izgubi ves smisel.




Treba je biti socuten do manjsin. Hehe.


kaj se pa zgodi?? :O le napište pa z vlko zraven spolier za občutljivce

oo7 ::

Horas je izjavil:

2dark je izjavil:

oo7 je izjavil:

Nisem še gledal ampak sem slišal kaj se zgodi na samem začetku filma Dark Fate in že zaradi tega me je skoraj minilo,d a bi gledal. To kar se zgodi na začetku filma je traparija brez primere in T2 izgubi ves smisel.




Treba je biti socuten do manjsin. Hehe.


kaj se pa zgodi?? :O le napište pa z vlko zraven spolier za občutljivce




SPOILER !!!!!!

Na začetku filma nekaj let po filmu T2 sta tam CGI John Connor in sarah Conor seveda še vedno mlada in kar naenkrat pride T800 ravno tako mlad Švarci in ubije John Connorja in to je to. Kaj je bil potem smisel drugega dela, da Švarci cel film rešuje Johna, da ga potem v Dark Fate v prvih 3 minutah ubijejo. Samo zato, da je potem potem lahko naprej ženska z Mehike novi John Connor ?


Bedarija, da ni večje. Me veseli, da je tale get woke go broke box office bomba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

2dark ::

Horas je izjavil:

2dark je izjavil:

oo7 je izjavil:

Nisem še gledal ampak sem slišal kaj se zgodi na samem začetku filma Dark Fate in že zaradi tega me je skoraj minilo,d a bi gledal. To kar se zgodi na začetku filma je traparija brez primere in T2 izgubi ves smisel.




Treba je biti socuten do manjsin. Hehe.


kaj se pa zgodi?? :O le napište pa z vlko zraven spolier za občutljivce


Da ti hispanci igrajo glavne vloge, logično da film flopne. To sem mislil.

Vazelin ::

MOŽNI SPOJLERJI:
V bistvu je začetek trojke res ass rape Terminator dvojke brez vazelina.;)
Konec je malo too much copy+paste enke in dvojke hkrati :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Horas ::

oo7 je izjavil:

Horas je izjavil:

2dark je izjavil:

oo7 je izjavil:

Nisem še gledal ampak sem slišal kaj se zgodi na samem začetku filma Dark Fate in že zaradi tega me je skoraj minilo,d a bi gledal. To kar se zgodi na začetku filma je traparija brez primere in T2 izgubi ves smisel.




Treba je biti socuten do manjsin. Hehe.


kaj se pa zgodi?? :O le napište pa z vlko zraven spolier za občutljivce




SPOILER !!!!!!

Na začetku filma nekaj let po filmu T2 sta tam CGI John Connor in sarah Conor seveda še vedno mlada in kar naenkrat pride T800 ravno tako mlad Švarci in ubije John Connorja in to je to. Kaj je bil potem smisel drugega dela, da Švarci cel film rešuje Johna, da ga potem v Dark Fate v prvih 3 minutah ubijejo. Samo zato, da je potem potem lahko naprej ženska z Mehike novi John Connor ?


Bedarija, da ni večje. Me veseli, da je tale get woke go broke box office bomba.


jao groza in ka potem? sarah živi dalje al ka dela potem? in ka je z t800?
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Vazelin ::

jao groza in ka potem? sarah živi dalje al ka dela potem? in ka je z t800?

SPOJLJERS:SPOJLJERS:SPOJLJERS:SPOJLJERS:SPOJLJERS:SPOJLJERS:
1. ja, Sarah rata opadnica oz. lovka na terminatorje :D
2. t800 se postara, živi skupaj z eno žensko in vzgaja otroka.:D (to je un T800, ki ostane na "zemlji", ki ubija Connorja in nima več ukazov od Skyneta in razvija pamet). Rata skoraj človeški. Furlonga (mladega) dejansko kaže ene par sekund v filmu dokler ga T800 je pihne!
Skratka, T2 je dobil en debel penis direktno v rit.

Ko človek tako piše je zgodba res malce smešan :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Horas ::

Vazelin je izjavil:

jao groza in ka potem? sarah živi dalje al ka dela potem? in ka je z t800?

SPOJLJERS:SPOJLJERS:SPOJLJERS:SPOJLJERS:SPOJLJERS:SPOJLJERS:
1. ja, Sarah rata opadnica oz. lovka na terminatorje :D
2. t800 se postara, živi skupaj z eno žensko in vzgaja otroka.:D (to je un T800, ki ostane na "zemlji", ki ubija Connorja in nima več ukazov od Skyneta in razvija pamet). Rata skoraj človeški. Furlonga (mladega) dejansko kaže ene par sekund v filmu dokler ga T800 je pihne!
Skratka, T2 je dobil en debel penis direktno v rit.

Ko človek tako piše je zgodba res malce smešan :D


od tebe pa res ne vrjamem! čist zares?

Vazelin ::

Ne trolam. Čisto res:) Verjetno je Cameron pokadil kakšen pineapple express
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Horas ::

fajn, zdj pa ne morm zaspat.;((

Vazelin ::

Horas je izjavil:

fajn, zdj pa ne morm zaspat.;((

ampak še vedno je to gledljiva akcija;) Kot sem napisal že nekje nazaj so nekatere scene precej sweet.

No kakorkoli. Dvojke in trojke iz nove trilogije sigurno ne bo, po box office katastrofi in Terminator serija je končana za kakšnih 15-20 let, če ne forever.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

2dark ::

Vazelin je izjavil:

Terminator serija je končana za kakšnih 15-20 let, če ne forever.



Upam, da za večno.

FTad ::

Pa ajde, T3 se sprejmem, saj naredi nekako celoto, ko predstavi, kako je Skynet prisel online, in kako je prislo do apokalipse. Genesys in tole je pa kr neki

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

Dvojke in trojke iz nove trilogije sigurno ne bo, po box office katastrofi in Terminator serija je končana za kakšnih 15-20 let, če ne forever.


Ta nova triologija dark Fate upam, da je res mrtva. Drugače pa po moje bodo spet posneli Terminator film v roku 10 let.

Ne vem zakaj je treba delat Terminator film z tako velikim proračunom 200 mio $ plus...

Naj naredijo raje en tak film kot je bil T1 en dober triller. Človek proti T-800 pa ne rabiš nobenega hudega CGI-ja in velikih eksplozij in budget bo nizek tako kot je bil pri prvem filmu. Prvi film je imel budget manj kot 7 mio $.

Pa, ker je Švarci star in Furlong zgaran lahko naredijo kako novo zgodbo seveda v isti univerzi. Pač T-800 poslan nazaj, da ubije nekoga, ki bo tudi pomemben v prihodnosti ali ne vem nekaj na ta način. Pa, da bi se dogajalo spet tam v 80-90 letih :)

Vazelin ::

Lahko bi posneli low budget Terminatorja s Furlongom kot Terminatorjem
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Horas ::

Vazelin je izjavil:

Lahko bi posneli low budget Terminatorja s Furlongom kot Terminatorjem


to misliš kot parodijo? :D

KAVINSKY ::

Vazelin je izjavil:

2. t800 se postara, živi skupaj z eno žensko in vzgaja otroka.:D (to je un T800, ki ostane na "zemlji", ki ubija Connorja in nima več ukazov od Skyneta in razvija pamet). Rata skoraj človeški.


A ni lore tak, da terminator izpolnjuje predpodane ukaze dokler jih ne opravi. Ko jih, gre v sleep mode in čaka na nova navodila. Ker tekoče povezave z Skynetom tako ali tako nima, ker deluje v času, ko Skynet sploh še ni obstajal?

Naj raje naredijo proper nadaljevanje z Dwayne Johnsonom v glavni vlogi, ne pa iskati načine, kako imeti Arnolda v filmu :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KAVINSKY ()

2dark ::

KAVINSKY je izjavil:



Naj raje naredijo proper nadaljevanje z Dwayne Johnsonom v glavni vlogi, ne pa iskati načine, kako imeti Arnolda v filmu :D


Tudi vrnitev te ostarele cinične babure Hamiltonove je bila napaka. Če že vozijo nazaj lik Sare, potem bi jo morala igrati igralka, ki jo je zaigrala v seriji.

oo7 ::

James Cameron's The Terminator (1984), Terminator 2: Judgment Day (1991): A Mirror Analysis




T2 ima ogromen proračun in je eden najboljših akcijskih filmov ampak men osebno je T1 še vedno najboljši Terminator film.

2dark ::

oo7 je izjavil:

James Cameron's The Terminator (1984), Terminator 2: Judgment Day (1991): A Mirror Analysis




T2 ima ogromen proračun in je eden najboljših akcijskih filmov ampak men osebno je T1 še vedno najboljši Terminator film.



Enka je dobra, ker takrat še niso začeli s SJW-jevsko agendo. V dvojki terminator ni več smel pobijat ljudi, ker se to ne počne. V enki pobije cel kup policajev in ljudi. V dvojki tega ne sme več počet.

FTad ::

V dvojki tudi ni bilo nobene agende. To, da ne pobija, je na zeljo Johna, ne zaradi snezink

Vazelin ::

Jaz izberem T2 over T1. Ne vem, enostavno noro število 10/10 scen (valda konec, prelomljena cisterna, scena po igralnih avtomatih, tek T1000). Odličen soundtrack, Gunsi included. Čeprav mi je bil theme song T1 boljši od T2 (pač bolj 80s vibe). Mi je pa seveda tudi T1 noro dober movie in kaj jim je uspelo posneti z omejenim proračunom. Čista genialnost! Bi pa rad videl enkrat T2 v kinu :)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

2dark ::

FTad je izjavil:

V dvojki tudi ni bilo nobene agende. To, da ne pobija, je na zeljo Johna, ne zaradi snezink


Seveda. John je spisal scenarij samemu sebi.

Vazelin ::

Pač prvi movie je bolj temačen, bolj grozljiv. Nekaj podobnega kot Alien -> Aliens je T1 -> T2:)

T1, Aliens, T2, Abyss to so bila GOAT leta Camerona
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

2dark ::

Vazelin je izjavil:

Pač prvi movie je bolj temačen, bolj grozljiv. Nekaj podobnega kot Alien -> Aliens je T1 -> T2:)

T1, Aliens, T2, Abyss to so bila GOAT leta Camerona


Abyss ne ravno. Tip je naredil 3 dobre film v karieri. Če odmislim zadnji kiks je Tarantino edini režiser, ki ima plodno in dolgo kariero. Vsi ostali režiserji so nekje vmes padli v kvaliteti.

Vazelin ::

Kakšen se ti zdi True Lies?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Cruz ::

2dark je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Pač prvi movie je bolj temačen, bolj grozljiv. Nekaj podobnega kot Alien -> Aliens je T1 -> T2:)

T1, Aliens, T2, Abyss to so bila GOAT leta Camerona


Abyss ne ravno.
Meni pa je Abyss všeč.

2dark je izjavil:

Če odmislim zadnji kiks je Tarantino edini režiser, ki ima plodno in dolgo kariero. Vsi ostali režiserji so nekje vmes padli v kvaliteti.
Jaz bi rekel, da sta brata Coen prav tako konsistentna.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

oo7 ::

Cruz je izjavil:

Jaz bi rekel, da sta brata Coen prav tako konsistentna.


Brata Coen sta tudi zašla. Zdaj bosta začela snemati film Macbeth zgodbo postavljeno v leto 1600 Škitska. In kdo bo igral Macbetha ? Denzel Washington :))

c3p0 ::

2dark je izjavil:


Enka je dobra, ker takrat še niso začeli s SJW-jevsko agendo. V dvojki terminator ni več smel pobijat ljudi, ker se to ne počne. V enki pobije cel kup policajev in ljudi. V dvojki tega ne sme več počet.


SJW woke pritiskov takrat še ni bilo toliko. Bolj je šlo za to, da bi bil težko likable, če bi pobijal good guyse. Mene je v T2 precej bolj motil whiny cry baby Furlong.

Vazelin ::

Kako lahko koga moti prime Furlong?:|
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Horas ::

pravkar gledam na DomaTV serijo Glades, v kateri igra eno epizodo edward furlong :D






torej 2012. prvič po t2 da sem ga zasledil na ekranu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

2dark ::

Vazelin je izjavil:

Kakšen se ti zdi True Lies?


Povprečen. Gledal sem ga točno enkrat. Cameronova zvezda je zašla z t2.


T1 , t2 in aliense sem gledal v življenju zagotovo vsaj 30 krat vsakega posebej in jih znam dobesedno na pamet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

2dark ::

Režiser , ki jazdi stavo slavo ni garancija za uspeh.

KDaj je Steven SPielberg dejansko posnel zadnji svoj res dober film? Reševanje Vojaka Ryana leta 1998 oz. 21 let nazaj.

Pogojno bi sem lahko dal Minority Report 2001 ( res dober ) in Ujemi me, če me moreš 2002..

In tukaj se zaključi njegov vrhunski opus gledljivih filmov. Vse, kar je posnel po letu 2002 je povprečno, glede kaj je posnel prej.

oo7 ::

No ja saj Cameron ni ravno posnel veliko filmov odkar je v filmski industriji od leta 1978

V 41 letih je Cameron posnel samo 8 celovečercev kjer je bil direktor.

Avatar 2009
Titanik 1997
Resnicne lazi 1994
Terminator 2 - Sodni dan 1991
Brezno 1989
Osmi potnik 2 1986
Terminator 1984
Piranha Part Two: The Spawning 1981

Ostalo so kratki filmi ali dokumentarci ali je sodeloval kot producent ali pisal zgodbe za druge filme ampak ga ni režiseral...

2dark ::

oo7 je izjavil:

No ja saj Cameron ni ravno posnel veliko filmov odkar je v filmski industriji od leta 1978

V 41 letih je Cameron posnel samo 8 celovečercev kjer je bil direktor.

Avatar 2009
Titanik 1997
Resnicne lazi 1994
Terminator 2 - Sodni dan 1991
Brezno 1989
Osmi potnik 2 1986
Terminator 1984
Piranha Part Two: The Spawning 1981

Ostalo so kratki filmi ali dokumentarci ali je sodeloval kot producent ali pisal zgodbe za druge filme ampak ga ni režiseral...


Poanta je, da ni posnel po T2 nič omembe vrednega, da bi si človek to pogledal večkrat.

Avatar je bl bolano povprečen film. V kino sem šel zgolj na podlagi, ker je to Cameron, ki je posnel Terminatorja in sem imel takrat upanje v njega. Zdaj vem, da vse kar bo posnel v prihodnje bo povprečno. morda je bil model na kakšnih drogah, ko je naredil t1, aliense in t2.

Stephen king je najboljše zadeve pisal pod vplivom drog.

oo7 ::

Resnične laži je čisto gledljiv in zabaven akcijski film.
Titanik in Avatar sta pa tudi gledljiva res pa, da nista tako dobra kot Terminatorja in Aliens sta pa vseeno premikala rekorde v Box office.

Nesta ::

True lies je en boljsih filmov. Titanik je dolgocasna drama. Avatarja se mi pa ni dal gledat.

yayo ::

Tip se je ujel v zanko zaradi velikanskega uspeha Terminatorjev. Pristal je na epskih melodramah, ker mora polniti kina, da zadrži življenki slog in plača alimente bivšim.

oo7 ::

'Terminator' Director Tim Miller Reflects on Box Office Trauma and James Cameron Fights: "I'm Processing" :))

The filmmaker has no plans to work with Cameron again, because he wants to retain control of his own films: "It has nothing to do with whatever trauma I have from the experience."

https://www.hollywoodreporter.com/heat-...

ripmork ::

Končno našel čas, da sem šel tole pogledat.
Začetek je dejansko dober, obetaven. Usoda je šla drugo pot, reševanje nove problematične prihodnosti, it makes perfect sense. Potem pa v eni točki film postane nizanje enega akcijskega prizora za drugim, za razvoj dogajanja pomembni liki pa so noter nametani na hitro in brez smisla. V T2 so se potrudili z zgodbo, razvojem karakterjev in je notri prava kombinacija vsega, tu pa se v drugi polovici filma vse skupaj tipično prevesi v CG bombardiranje. Škoda. Bolje sicer kot Genysis, a me še vedno npr. trojka bolj prepriča.

Še vedno pa nič ne ujame prvih dveh. Terminator je v prvih dveh delih tako lepo zaključena celota, da si težko predstavljam, da bi jo kdaj lahko spremenili v kaj več. Četrti film, ki ne prepriča, koliko jih bo še treba? Čas za nove, frišne ideje,...
««
9 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gladiator 2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11419834 (461) brett
»

Avatar: The Way of Water [Avatar 2] (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
18930999 (4282) opeter
»

Alien 5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6615659 (5995) oo7
»

Terminator: Genesis (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
14830479 (18108) vostok_1
»

Terminator: The Sarah Connor Chronicles (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
26729398 (17663) kitara8

Več podobnih tem