» »

Terminator: Dark Fate (2019)

Terminator: Dark Fate (2019)

Temo vidijo: vsi
««
«
1 / 13
»»

oo7 ::

The Terminator Will Be Back Thanks to James Cameron and Tim Miller






It seemed like Terminator Genisys had killed the Terminator franchise once and for all, but a new hero is coming back: James Cameron. Cameron, who wrote and directed the first two films, regains the rights in 2019 and is reportedly working with Deadpool director Tim Miller on a brand new film.

Cameron hasn’t been involved with the Terminator series since 1991's Terminator 2: Judgment Day.

http://io9.gizmodo.com/the-terminator-w...

Scaramouche ::

Zadnji je bil res slab, ni imel tistega post apocalypse občutka...

vostok_1 ::

Zadnji je bil točno to kar govorim o holivudu.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Nikec3 ::

vostok_1 je izjavil:

Zadnji je bil točno to kar govorim o holivudu.

Zadnji seveda je točno to, kar ti opišeš kot Hollywood sranje. Ampak nebi celega Hollywooda metal v ta koš, niti ni namen Hollywooda da dela take filme, ker na koncu niti niso pretiran finančni uspeh.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Personanonim ::

Dear god...




..ampak pogojno dam možnost da ne bo totalen crap,ker je pač Cameron ...upam samo da ni fasal iste simptome kot Ridley kar se tiče rebootov lastnih uspešnic...
"The internet - like a training camp for never amounting to anything."

oglaf.com

Izi ::

Mislim, da malo prehitevate. Prav nikjer ni omenjeno ali mišljeno, da naj bi novi Terminator prišel leta 2019, ampak je rečeno, da naj bi tega leta Cameron dobil nazaj pravice za franšizo. Potem se bo pa morda lotil tega projekta.
Ne pozabimo, da je Cameron obljubil celo serijo filmov Avatar, ki so v načrtu pred tem morebitnim Terminatorjem.

PaX_MaN ::

Zadnji Terminator je bil najboljši terminator od vseh, ker je holivud končno dal glavno vlogo ženski.

Izi ::

PaX_MaN je izjavil:

Zadnji Terminator je bil najboljši terminator od vseh, ker je holivud končno dal glavno vlogo ženski.
A si pozabil na "Terminator: The Sarah Connor Chronicles (2008-2009)"? Pa v "Terminator 3: Rise of the Machines (2003)" je bila Terminatorka T-X tudi ženska.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

opeter ::

Po pravici povedano, po Terminatorju 2 so bili vsi ostali Terminator filmi bolj kot ne kakec (določeni prizori so bili okej, a to je to).
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

PaX_MaN ::

Izi je izjavil:

A si pozabil na "Terminator: The Sarah Connor Chronicles (2008-2009)"?

Kaže da nimate pojma kaj je to holivud.
Nadaljnizanke zabačenih TV postaj to niso.

Izi je izjavil:

Pa v "Terminator 3: Rise of the Machines (2003)" je bila Terminatorka T-X tudi ženska.

To ni bila glavna vloga.

SambaShare ::

Ne vem zakaj jamr nad Genisys ko je pa bistveno boljši kot prejšnja dva. Pa končno je bil res bad ass negativec. Samo tiste komične vložke bi morali porezati ven pa bi bil super film.

vostok_1 ::

SambaShare je izjavil:

Ne vem zakaj jamr nad Genisys ko je pa bistveno boljši kot prejšnja dva. Pa končno je bil res bad ass negativec. Samo tiste komične vložke bi morali porezati ven pa bi bil super film.


I...I...I...ahh fuck.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Scaramouche ::

Najboljši do najslabšega..

1991
1984
2009
2003
2015

bambam20 ::

Upam, da bo v novem filmu igral Terminatorja The Rock Johnson... Ta je edini, ki lahko nadomesti Arnija. Vse ostalo bo brez veze.

opeter ::

bambam20 je izjavil:

Upam, da bo v novem filmu igral Terminatorja The Rock Johnson... Ta je edini, ki lahko nadomesti Arnija. Vse ostalo bo brez veze.


Eh, po fiizčni gradnji bi Švarcija lahko ta nadomestil:


No, mogoče ima Švarci več sivih celic ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

bambam20 ::

Lepo ti povem, da edini, ki ima karizmo in hladen mamojebački Terminator pogled je The Rock. Vse ostalo bo FLOP.

Če bi mene poslušali šefi studia tudi zadnji Terminator ne bo bil flop: AMpak kaj jaz vem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

vostok_1 ::

Agree. The rock je res specifičen igralec in bi sigurno reproduciral to vlogo, sam je že kar star.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Personanonim ::

PaX_MaN je izjavil:

Zadnji Terminator je bil najboljši terminator od vseh, ker je holivud končno dal glavno vlogo ženski.


A prvega filma si nisi ogledal?

Se mi zdi da je t.i. glavna vloga že v prvencu na plečih ženske.

Možno je pa da moj sarkazem detektor ne funkcionira.
"The internet - like a training camp for never amounting to anything."

oglaf.com

bambam20 ::

vostok_1 je izjavil:

Agree. The rock je res specifičen igralec in bi sigurno reproduciral to vlogo, sam je že kar star.


Oh. Star je praviš. Zanimivo razmišljanje, da je človek pri 44-ih star.

Arni je je bil leta 1991 , ko so posneli T-2 star 43 let ;), pa je izgledal precej starejši kot The Rock.

Personanonim je izjavil:

PaX_MaN je izjavil:

Zadnji Terminator je bil najboljši terminator od vseh, ker je holivud končno dal glavno vlogo ženski.


A prvega filma si nisi ogledal?

Se mi zdi da je t.i. glavna vloga že v prvencu na plečih ženske.

Možno je pa da moj sarkazem detektor ne funkcionira.



vsekakor.AMpak Lindi je bila ta vloga pisana na kožo ker je trdna ženska. V zadnjem terminatorju so dali eno mehkužno punčaro, ki nima kaj ta za delat.

So izjemno redke ženske, ki lahko takšno vlogo odigrajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

SloLord ::

Trojka še mogoče, dvojka itak najboljša, enka odlična. Ostalo ni vredno omembe.
It is I, Leclerc!

oo7 ::

Prva dva terminatorja sta daleč najboljša filma ampak men osebno je najboljši Terminator prvi del.

Najboljša scena z Terminator filmov 8-)



Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

opeter ::

bambam20 je izjavil:

Lepo ti povem, da edini, ki ima karizmo in hladen mamojebački Terminator pogled je The Rock. Vse ostalo bo FLOP.

Če bi mene poslušali šefi studia tudi zadnji Terminator ne bo bil flop: AMpak kaj jaz vem.


Misliš tole:


Sicer pa je že igral robota in sicer tukaj:


;)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

Jaz mislim, da ne rabijo nadomeščati Švarcija, ker to jim ne bo nikoli uspelo lahko probajo z novimi terminatorji pa tudi ne rabi biti mišičnjak tudi T-1000 ni bil pa je bil zajeban, do konca.

bambam20 ::

opeter je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Lepo ti povem, da edini, ki ima karizmo in hladen mamojebački Terminator pogled je The Rock. Vse ostalo bo FLOP.

Če bi mene poslušali šefi studia tudi zadnji Terminator ne bo bil flop: AMpak kaj jaz vem.


Misliš tole:


Sicer pa je že igral robota in sicer tukaj:


;)


That s cute.



oo7 je izjavil:

Jaz mislim, da ne rabijo nadomeščati Švarcija, ker to jim ne bo nikoli uspelo lahko probajo z novimi terminatorji pa tudi ne rabi biti mišičnjak tudi T-1000 ni bil pa je bil zajeban, do konca.



Ti. bistvo terminatotoja je ubijalski cyborg. In The Rock bi povsem dostojno zamenjal omahanega Šwarcija,


SPet. T-1000 je bil vrhunski avno zaradi igralca, ki ga uprizoril.

Men s ezdi, da določeni močno podcenjujete vse skupaj in si mislite, da so bili filmi uspešni zgolj zaradi zgodbe in režiserja. Brez pravih igralcev bi bili ti filmi povprečni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

bluefish ::

bambam20 je izjavil:

da so bili filmi uspešni zgolj zaradi zgodbe in režiserja
Uh, temu že dolgo ni tako. Zadošča pogled na številne zaslužkarske zmazke zadnjih nekaj let.

opeter ::

bambam20 je izjavil:

Men s ezdi, da določeni močno podcenjujete vse skupaj in si mislite, da so bili filmi uspešni zgolj zaradi zgodbe in režiserja. Brez pravih igralcev bi bili ti filmi povprečni.


Temu močno oporekajo Džej-ždej Abramsovi filmi in tisti od Majkela Beja, pa še kakšni.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

nurse013 ::

Ta zadnji je bil najbolsi
:)
you gotta be kidding me...

Nikec3 ::

Pri filmu je vizualizacija še kako pomembna. Če ne bi bila, bi namesto gledanja filmov raje brali knjige.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Izi ::

bambam20 je izjavil:

Lepo ti povem, da edini, ki ima karizmo in hladen mamojebački Terminator pogled je The Rock.

Ne ne ne in ne. To bi bila zelo slaba izbira, ki sploh ne paše v zgodbo. Skynet je robote oblekel s človeško kožo z enim samim namenom in sicer da med ljudmi zbujajo zaupanje in se z lahkoto infiltrirajo med njih.
Dvometrska gmota mišic nikakor ne zbuja zaupanja, prej strah. Skynet torej nikoli ne bi izdelal robota kot je The Rock, ker bi bilo to kontra produktivno.
Najbolj učinkovit morilski robot mora izgledati kot zapeljiva ženska ali pa suhljati fantič z očali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

[D]emon ::

Genisys je bil taka scalina, da res ni. Me zanima po katerem fan fictionu so prekopirali scenarij. Emilio Clarke dati v vlogo Sarah Connor je pa tudi bila svojevrstna bedarija ker meter in pol pomehkuzene babure ne mores resno jemat.

I sure as hell am not holding my breath for this one.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Kurzweil ::

Terminator 1 in 2 sta klasiki, ostalo je greznica in še 10000x žvečenje in pljuvanje stare dobre franšize. Najprej mora Cameron filn sploh najavit, kar ga gotovo bo, glede na novice, upam pa da bo to čim kasneje. Vmes pa še trakulja Avatarjev. Cameron je še eden od dobrih režiserjev 80' in 90', ki pa izgublja kompas in lasten ugled. Zadnja dva Terminatorja sta milo rečeno katastrofa. Če pa ne bo v njem Schwarzeneggerja, potem pa stvar seveda nima nobenega smisla. Seveda bo Arnold takrat že prestar, se ne bi čudil, če bi takrat nad njim že matilda brusila koso, kar je značilno za vse, ki so se prenažirali vsega mogočega v času bodybuildinga, ko je slednj bil še 5x škodljiv kot danes - ponavadi odpove srce, ogromne težave imajo tudi z ledvicami in jetrami. Do takrat bi naj bilo mislim da še 3 Avatarji in če do takrat ne bo snemal Terminatorja, ga bomo videli ravno enkrat po letu 2020, možno pa da se bo snemal vzporedno in bo še slabši in bolj površen.

Će/ko bo film izšel, mu dam 90% možnosti da bo katastrofa.

FTad ::

Daj prosim, če se ne spoznaš na fitnes, prehrano, steroide in podobne ne komentiraš, kaj je kdo jemal, koliko itd, ker to, kar jemljejo probuilderji danes, je v veliko večjih dozah in različnih stvari (pa čeprav pod nadzorom zdravnika), kot pa to, kar so jemali v 70h. Govorim predvesm o "nosečniškem trebuhu".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FTad ()

Kurzweil ::

Se spoznam na fitnes in poznam precej ljudi, ki imajo oz. so imeli probleme zaradi tega. Na Avstrijski televiziji sem pred leti gledal intervju z Arnijem, ki je priznal več operacij, ki jih je do takrat skrival in ne boš verjel, šlo je točno za to. Zato prosim FTad, bi jaz tebe prosil, da ne nakladaš in govoriš neumnosti. Sicer pa če ne verjameš pogooglaj in videl boš kako neumno si izpadel s svojim postom. Do kar danes VEČINA žre je precej bolj preverjeno, kot tisti šrot pred skoraj pol stoletja, kaj tebi ni jasno in kaj si hotel povedati, pa verjetno še sam ne veš FTad. Je pa seveda bilo bistvo, kaj je žrl Arnold in ne kaj jedo tvoji probuilderji :))

FTad ::

no super Kurzweil, dodaj linke teh intervijujev, da bom lahko preveril, Kurzweil.

Kurzweil ::

FTad, očitno nisi prav pismen. Kot rečeno sem gledal na ORF z njim intervju. Očitno se pa tudi nisi sposoebn naučit uporabljat googla, zato ti dam en namig. Še rabiš kaj? Bo šlo sedaj? Zmoreš? Naslednjič pa se ne užigaj, če te muči bralno razumevanje in obvladovanje google search-a.

Kurzweil ::

Je pa poleg uporabe tega shita, problem seveda tudi pretirana obremenjenost srca, zaradi takšne gmote mišic in telesa na sploh. Podobno velja za pretirano velike ljudi, srce ne zmore ravno 100 let delati pod takšnimi pogoji, še posebej če je bilo nekoč vajeno pol manjše mase. Tako kot sem rekel, za ljudi, kot je Arnold, ali recimo Yao Ming, niso domi upokojencev ravno pretirano dolgo domovanje, če ga splod dočakajo. Pa naj bo dovolj o tem, da ne gremo preveč offtopic. Brez Arnija bo novi Terminator ko/če pride ven nesmisel, to je bilo bistvo in ne učit nekatere uporabljat google in večkrat razlagat iste stvari.

opeter ::

Izi je izjavil:

Najbolj učinkovit morilski robot mora izgledati kot zapeljiva ženska ali pa suhljati fantič z očali.


Se strinjam.

Dober prikaz tega je film Screamers (1995), ki je nastal po kratki zgodbi Second Variety, pisatelja Philip. K. Dicka. Najbolj zanimivo je, da je izvirni scenarij prvotno nastal že leta 1981, še pred Terminatorjem.

Pa tudi nadaljevanje iz leta 2009 (izdan na VOD, TV in ploščkih) je bil čisto gledljiv.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Kurzweil ::

Sem bral to zadevo, tako kot vse, kar sem do danes dobil od Philipa K. Dicka. Mimogrede, ko že ravno omenjaš Philipa, pred tednom dni oz. natančneje prejšnjo nedeljo je bil na RTVslo2 odličen dokumentarec, mislim da z naslovom "Svetovi Philipa K. Dicka" če ima kdo možnost pogleda za nazaj. Sicer pa je v originalu Nemško in niti angleških podnapisov ni nikjer.

Se tudi jaz strinjam, ne vem zakaj mora biti secret deadly weapon v takšni obliki, da ga takoj prepoznaš, torej v obliki mongota tipa Švarci, Vin Diesel, The Rock in podobni, nekak ni logično ne. Je pa tudi res, da če gremo po časovni premici, je v času vojne v takšni obliki tudi bolj uporaben, če ima seveda s tem sorazmerno boljši hardware, firmware in nasplošno abilityje :D

opeter ::

Kurzweil je izjavil:

Mimogrede, ko že ravno omenjaš Philipa, pred tednom dni oz. natančneje prejšnjo nedeljo je bil na RTVslo2 odličen dokumentarec, mislim da z naslovom "Svetovi Philipa K. Dicka" če ima kdo možnost pogleda za nazaj. Sicer pa je v originalu Nemško in niti angleških podnapisov ni nikjer.


Nisem ga uspel v celoti pogledat, a to kar sem videl je bilo sila zanimivo (15. januarja 2017 na SLO 2). :)

Med drugim je izbiral ženske za partnerice, ki so bile nekako "deformirane" oz. s pomankljivostjo. Sicer pa je imel tudi psihične težave in večkrat poskušal naredit samomor, pa tudi velike travme zaradi mrtvorojene sestre dvojčice.

Pač tipična situacija genij/norec.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

Men je ravno zaradi Šwarcija prvi Terminator najboljši, ker v prvem filmu je bil tisti res pravi morilski Terminator v drugem delu je bil že malo preveč človeški ampak, da ne bo pomote oba filma sta vrhunska :)

Personanonim ::

Kurzweil si tole gledal?:

Philip K. Dick und wie er die Welt sah Doku (2014)

Drugače je youtube poln teh zadev:

'The penultimate truth about Philip K. Dick'.

Philip K. Dick - A Day In The Afterlife (complete)

Se najde tudi kak intervju z možakarjem:

Rare 1979 Philip K. Dick interview

Jaz zadnje čase pred spanjem poslušam audiobooke njegovih stvaritev.Dobra odskočna deska za zanimive sanje ;)
"The internet - like a training camp for never amounting to anything."

oglaf.com

Kurzweil ::

@Personanonim, to sem mislil ja, samo da je bila na RTV skrajšana varjanta, vendar prevedena in s podnapisi. Kot pa sem napisal že prej, pa je ta varjanta nemška in čeprav mi gre za silo Nemščina, je znanje še vseeno preslabo, da bi res z užitkom gledal tole in seveda razumel VSE, ker drugače nima smisla. Tudi te preostale posnetke sem že pogledal ja. Nekako bi audiobook ponoči bila res pristna izkušnja, saj je takrat Philip največ ustvarjal in tudi sam imam noč zelo rad, ko pride do dela, ustvarjalnosti in efektivnosti, bog daj, da se še kdaj potem vsebina poveže s sanjami, to bi bilo pa potem že res proper experience :D Imam ability sanjart tudi podnevi, če sem prav utrujen in če je dan malce zasanjan. Philip. K Dick je bil res zelo zanimiva oseba, isto seveda velja za njegova dela.

bambam20 ::

Izi je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Lepo ti povem, da edini, ki ima karizmo in hladen mamojebački Terminator pogled je The Rock.

Ne ne ne in ne. To bi bila zelo slaba izbira, ki sploh ne paše v zgodbo. Skynet je robote oblekel s človeško kožo z enim samim namenom in sicer da med ljudmi zbujajo zaupanje in se z lahkoto infiltrirajo med njih.
Dvometrska gmota mišic nikakor ne zbuja zaupanja, prej strah. Skynet torej nikoli ne bi izdelal robota kot je The Rock, ker bi bilo to kontra produktivno.
Najbolj učinkovit morilski robot mora izgledati kot zapeljiva ženska ali pa suhljati fantič z očali.



Zdaj se čoham po pleši. A resno? A ŠWarci je v prvem Terminatorju izgledal ko suhljat prijazen fantič :D

A si ti preskočil prvi del, kjer so cyborgi imeli čez endoskelet tkivo, vendar so bili vseeno precej primitvni glede izražanja čustev, oz. je bila njihova mimika recimo nasmeha ( to vidimo v T-2 , kako se Arnie oz. t-800 model bedasto nasmeji ).


Človek, ti si dobesedno briljaten, d akako bi franšizo še bolj zafural.

Upam, da si me samo potrolal, ker drugeč določeni ne razumete ponate ubijalskega cyborga brez čustev. In ta mora biti visok, močan z nevarnim pogledom.

A drugače ste si vsi pogledali T-2 director s cut, ki je precej daljša verzija in vsebuje precej scen, ki jih klaisčna verzija iz kina nima.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

vostok_1 ::

Sem. T2 je slogovno zelo dosleden film. I like it.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

[D]emon ::

rupsi31> A drugače ste si vsi pogledali T-2 director s cut, ki je precej daljša verzija in vsebuje precej scen, ki jih klaisčna verzija iz kina nima.

Jap. Ampak konec je pa gnil.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

bambam20 ::

[D]emon je izjavil:

rupsi31> A drugače ste si vsi pogledali T-2 director s cut, ki je precej daljša verzija in vsebuje precej scen, ki jih klaisčna verzija iz kina nima.

Jap. Ampak konec je pa gnil.


Men je pa všeč, da obstaja 2 konca.

vostok_1 ::

Smo mi gledali isti directors cut? Zakaj se jaz ne spomnem dva konca??
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

bambam20 ::

vostok_1 je izjavil:

Smo mi gledali isti directors cut? Zakaj se jaz ne spomnem dva konca??



On verjetno misli drugi konec, ki ga je Jim posnel, ko Sarah sedi na klopci.

[D]emon ::

vostok_1 je izjavil:

Smo mi gledali isti directors cut? Zakaj se jaz ne spomnem dva konca??


Hollywood konec je s cesto v temi. Director's cut je konec v prihodnosti, ko je Sarah Connor bakica.

Ne me narobe zastopit, Director's cut konec je imel potencial, samo je bil slabo izpeljan.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: [D]emon ()

oo7 ::

Terminator 6 se pravi sequel filmu Terminator Geneysis preklican. Arnold Swarceneger je rekel, da je končal z Terminatorjem nato je še Emilia Clarke rekla, da ne bo več Sarah Connor in seveda leta 2019 dobi nazaj pravice James Cameron, ki bo posnel svoj terminator film tako, da z Terminatorjem 6 ali Terminator Geneysis 2 kot kaže ne bo nič.
Tako, da naslednji film Terminator bo od James Camerona.
««
«
1 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gladiator 2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11419837 (464) brett
»

Avatar: The Way of Water [Avatar 2] (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
18931003 (4286) opeter
»

Alien 5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6615664 (6000) oo7
»

Terminator: Genesis (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
14830481 (18110) vostok_1
»

Terminator: The Sarah Connor Chronicles (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
26729398 (17663) kitara8

Več podobnih tem