» »

Terminator: Dark Fate (2019)

Terminator: Dark Fate (2019)

Temo vidijo: vsi
««
8 / 13
»»

rabelj5 ::

kaj je pa v prvih treh takega da so R?

oo7 ::

Terminator: Dark Fate (2019) - Extended Red Band TV Spot - Paramount Pictures


Tole mi je že bolj všeč :)

Vazelin ::

Jaz komaj čakam, da pride to v kino.
Imo bo nivo ali dva nad prejšnjo bedo iz Genisis:D
Pričakujem soliden movie in ne nekaj kar lahko konkurira 1ki ali 2ki. Pač zmerna pričakovanja!1
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

billy ::

Arnie je not kar je 'nuff za uspešnico.

oo7 ::

Novi terminator ima oznako Rev-9 in ga ni naredil Skynet ampak Legion

scipascapa ::

Nekaj ne razumem, če se film navezuje na konec T2......kako je Švarci "ustal" iz terminiranih po tem, ko se je spustil po verigi v lavo? :P

Ahiles ::

Tole je ugibanje/spoiler

Po T2 filmu nej bi se nov T800 vrnil v času nazaj in ubil JC(začetek filma kao) ker je opravil misijo živi nasledne x let dokler ga sara ne pobere v filmu. T800 je bil v paketu vseh k so jih poslal nazaj še preden je bil v T2 Skynet uničen. Po tem kao nastane nov Ai legion or smth proti kermu se zdej borijo.

oo7 ::

Arnold Swarceneger termiantor modeli

The Terminator (T-800)
Terminator 2: Judgment Day (T-800)
Terminator 3: Rise Of The Machines (T-850)
Terminator: Genisys (T-800 "Guardian")

yoco ::

Šit se je Linda postarala. Sem jo zej videl v eni oddaji, pa je res zgubana. V filmu so jo verjetno morali kar fejst "popravit" :))

djabi ::

Vojna te postara. Bogsigavedi, kako bi ti izgledal, če bi moral ves čas streljati, videti ljubljene osebe umreti, zaradi tega biti odvisen od alkohola, biti na medikamentih (se spomniš 2. dela) ipd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: djabi ()

SambaShare ::

yoco je izjavil:

Šit se je Linda postarala. Sem jo zej videl v eni oddaji, pa je res zgubana. V filmu so jo verjetno morali kar fejst "popravit" :))


Kajenje postara.

oo7 ::

yoco je izjavil:

Šit se je Linda postarala. Sem jo zej videl v eni oddaji, pa je res zgubana. V filmu so jo verjetno morali kar fejst "popravit" :))


Saj John Connor ni nič boljši


oo7 ::

Terminator: Dark Fate first reactions from surprise fan screenings

https://ew.com/movies/2019/10/20/termin...

Te prve reakcije je potrebno jemati z rezervo :)

oo7 ::

Trenutno 58% na Rotten paradižnikih - https://www.rottentomatoes.com/m/termin...

oo7 ::

Če bodo nadaljevanja Cameron pravi, da bodo raziskovali umetno inteligenco v naslednjih filmih Terminator.

"I feel like one of my major motivations on this film or coming back to the, hopefully franchise, was to explore the human relationship with artificial intelligence. I don't feel we did that in Dark Fate. I feel that we set the stage or we set the table for that exploration, and that exploration would take place in a second film and a third film. And we know exactly where we're going to take that idea. What we wanted to get in the first movie was this idea that it's just going to keep happening. The names will change, but the basic conflict is going to continue to take place until it gets resolved one way or the other."

oo7 ::

oo7 je izjavil:

Trenutno 58% na Rotten paradižnikih - https://www.rottentomatoes.com/m/termin...



Ocena se je malo popravila trenutno 67% na RT - https://www.rottentomatoes.com/m/termin...

2dark ::

Danes pogledal. Sicer ne v kinu, ker sem vedel da zadeva ni vredna nakupa kino vstopnice. Film je generičen, veliko se pogovarjajo. Nobene razlike ni med zadnjim Genesisom in temle. Edini plus je tale novi terminator , ki se lahko razcepi na 2 dela. Vse ostalo z zgodbo , kjer Skynet ne obstaja več je zdolgočaseno.. Kocept je enak kot v T1.. samo, da zaradi slabega CGI-ja izgleda dolgočasno.

kar se mene tiče se je Terminator zaključil z drugim delom. Nikoli pa nismo dočakali celega filma kot smo ga lahko videli delno v flashbackih v enki in dvojki.

Vazelin ::

In kje si ti to gledal?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

2dark ::

Vazelin je izjavil:

In kje si ti to gledal?


Eno solidno Cam verzijo sem našel.

Vazelin ::

Ogromno shitstorma na imdb.
Izgleda konkurira Genisisu;((

A pol na pravi T3 še čakamo dalje:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

oo7 ::

Ja trenutno ocena na IMDB 6,7 in bo najbrž še kar padla sploh, ko bo film ven z kinodvoran.

scipascapa ::

Tole bo potem nekje 5,5 kar je SHIT.

Cruz ::

Terminator ima preveč resne karakterje in film na splošno je preveč resen za moderno občinstvo. Preveč cheesy izpade - če vprašaš mladino. Že tisti "I'll be back" bi verjetno sprožil cringe fest, če bi izšel v današnjih časih. Terminatorja boste gledali starejši, mladina več ne. Sicer je kvaliteta itak krepko padla, ampak sam koncept ne paše v trenutno družbo. Žal. You won't be back, big boy.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

djabi ::

Res je, to bi delovalo pred dvemi desetletji, danes ne. Čas bi že bil, da franšizo enkrat za vselej upokojijo. Ampak Dizni to verjetno ne bo (do)pustil.

Horas ::

zuzelka ::

Sem slišal da je Terminator v tem filmu cuck? Vzgaja sina od žene, kot bi bil kakšen alt right troll :))

Netrunner ::

Ta novi terminator pa je kot da bi prišel iz kinder jajčka, po kvaliteti ne seže onemu iz T1 niti do gležnjev.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Vazelin ::

Ocena še kar pada... že 6.6

em slišal da je Terminator v tem filmu cuck? Vzgaja sina od žene, kot bi bil kakšen alt right troll :))

Kakor sem bral imdb reviewe se dosti folka pritožuje zaradi neke politike v filmu.

Kako kaj kaže box office zaenkrat?

Terminator: Dark Fate opened in 10 countries this past weekend and was only able to drum up $12.8 million in business.

damn, to zna biti box office bomba ob res velikem budgetu

Verjetno je franšiza že malo preživeta in potem še neki povprečni movieji ven hodijo :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

zuzelka ::

Joker: oda incelom- ogromen finančen uspeh
Terminator: oda feminizmu- totalna finančna poguba
:))

Gamers rise up!

Vazelin ::

Studie lahko spametuje samo finančni neuspeh:D Verjetno T6 bo na koncu pozitivna nula, ko bodo sešteli vse kino vstopnice, blureye, predvajanje po TV yada yada:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

oo7 ::

Premiero so morali odpovedati zaradi požara v Kaliforniji.

2dark ::

Netrunner je izjavil:

Ta novi terminator pa je kot da bi prišel iz kinder jajčka, po kvaliteti ne seže onemu iz T1 niti do gležnjev.



A res. Kot, da so 3-je predhodniki kvalitetni.

Še najboljši po T2 je bil 4-i del.


5 in 6 i sta zanič.

opeter ::

Salvation (T4) je vsaj gledljiv. Ravno kakšen dan ali dve nazaj je bil Terminator Genisys na Kanalu A. Katrastrofa.

Upam, da je Dark Fate vsaj stopničko višje.

Je pa zanimiv komentar na IMDB:
Now all we need is to invent a time machine and send someone to 1997 and stop James Cameron from making titanic so he could direct the proper conclusion to the terminator trilogy with a young Arnold and save us from all these dreadful sequels from the last 20 years.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

oo7 ::

Terminator: Dark Fate - Movie Review


Slabo slabo...

rabelj5 ::

a je gledal kdo v kinu

2dark ::

rabelj5 je izjavil:

a je gledal kdo v kinu



Zakaj bi za polomijo plačal?

rabelj5 ::

zato pa sprašujem, če je kdo gledal v kinu in kako se mu je zdelo

reviewje in cam verzijo si znam poiskat, ampak to ni vedno merodajno. rambo last blood ima približno enako oceno na imdb, cam verzija je pa obupna, ampak mi je film bil dober

Vazelin ::

rabelj5 je izjavil:

zato pa sprašujem, če je kdo gledal v kinu in kako se mu je zdelo

reviewje in cam verzijo si znam poiskat, ampak to ni vedno merodajno. rambo last blood ima približno enako oceno na imdb, cam verzija je pa obupna, ampak mi je film bil dober

Movie je copy/paste dvojke[;)] še malce današnje politicne korektnosti (novi John Connor je mlada mehičanka, zaščitnica je ženski cyborg, bad terminator je mehican*)[:)]

Prva scena me je res spomnila na T2 saj je praktično ista, samo da se ne dogaja V los angelesu in šetanju po tistih cestnih kanjonih ampak se dogaja v avtomobilski tovarni in pojanju po avtocesti[:D] Ravno ta eksploziven začetek mi je bil najboljši v celem filmu.

Jaz bi rekel, da gre za proper obrtniški izdelek, s katerim niso pretirano tvegali (morte razumet da je gora denarja bila vložena v movie) in so ga naredili, kot sem napisal, po zgledu dvojke. Problem filma je, ker je del franšize Terminator in marsikdo je pricakoval game changer, dobil pa pač remake dvojke. Ampak tule je problem in sicer ta, da je kopijo dvojke, ki bi jo bila konkurenčn nemogoče nardit, saj je perfect movie. Jaz bi osebno dal višjo oceno kot je na imdb. [:)] Film je imo gledljiv

Aja pa kdor pričakuje današnjega Furlonga bo bridko razočaran.

Film mi je bil drugace razred boljši od Genisisa.

* kot je nekdo že omenil je El Terminato res cool. Gladko boljši zlobček od vseh ostalih terminatorjev razen enke in dvojke. Igralec ga je odlično upodobil. Prav tako je hud skill, da se lahko razcepi na dva dela! Pri bad terminatorju jim je odlično uspelo [;)]
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

oo7 ::

Je potem boljši kot T3 ?

2dark ::

oo7 je izjavil:

Je potem boljši kot T3 ?


Ja.

Vazelin ::

Jaz bi postavil T6 nekako skupaj z T4 (Salvation). Salvation je imel precej kul zamisel in ni bil klon dvojke. T6 je precej uživantski klon 2ke. Ampak je zgolj to. Imo če se ne bi imenoval Terminator, bi imel precej boljše ocene. Kot sem že napisal je problem klonov T2 v tem, da kopirajo praktično popoln (skoraj_GOAT/10) movie.

Men je bil OK, nisem bil razočaran, nisem šel v kino z nekimi norimi pričakovanji. Dobil sem movie z nekaj odličnimi scenami na začetku (pomoje je imel tudi Cameron prste vmes), potem sredina tko tko - manj akcije, eksplozivnih zadnjih recmo 20 min (mi pa cool faktor akcije ni tok dober kot v prvi tretjini filma).

Pač, movie se ne trudi skrivati, da gre za kopijo dvojke. To morte vedet, ko greste v dvorano. Sam fora dvojke je bil tisti nori vibe, od soundtracka z Gunsi, Furlonga, ki je noro dobro odigral mulca, 10/10 akcijskih scen, GOAT izvedenko Švarcija, do Cameronovega toucha na podrobnosti. Skartka neponovljivo.

SPOILER:
Konec je malo funny. Namreč skopirali so tako enko kot dvojko. :D Najprej gre za podobno sceno kot z lavo iz dvojke in potem še, ko se odpeljejo z jeep-om v cesti (kot v enki).
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Horas ::

Vazelin je izjavil:

Jaz bi postavil T6 nekako skupaj z T4 (Salvation). Salvation je imel precej kul zamisel in ni bil klon dvojke. T6 je precej uživantski klon 2ke. Ampak je zgolj to. Imo če se ne bi imenoval Terminator, bi imel precej boljše ocene. Kot sem že napisal je problem klonov T2 v tem, da kopirajo praktično popoln (skoraj_GOAT/10) movie.

Men je bil OK, nisem bil razočaran, nisem šel v kino z nekimi norimi pričakovanji. Dobil sem movie z nekaj odličnimi scenami na začetku (pomoje je imel tudi Cameron prste vmes), potem sredina tko tko - manj akcije, eksplozivnih zadnjih recmo 20 min (mi pa cool faktor akcije ni tok dober kot v prvi tretjini filma).

Pač, movie se ne trudi skrivati, da gre za kopijo dvojke. To morte vedet, ko greste v dvorano. Sam fora dvojke je bil tisti nori vibe, od soundtracka z Gunsi, Furlonga, ki je noro dobro odigral mulca, 10/10 akcijskih scen, GOAT izvedenko Švarcija, do Cameronovega toucha na podrobnosti. Skartka neponovljivo.

SPOILER:
Konec je malo funny. Namreč skopirali so tako enko kot dvojko. :D Najprej gre za podobno sceno kot z lavo iz dvojke in potem še, ko se odpeljejo z jeep-om v cesti (kot v enki).


ja 2ka je resnično master of piece. tk ko si napisal od švarcija kot terminatorja do tega mulca ki se je izgubil v drogi alkoholu v svetu slave. in pa ne pozabit na topnega terminatorja ki zdaj igra v seriji škorpijon.

aja? zanimivo, bom gledal konc leta za dopust skupaj z preostalimi filmi ki so oizšli letos. endgame part 2 še zdjnism gledu.

djabi ::

Če hočete gledat dober "terminatorski" film iz obdobja zadnjih petih let, poglejte tole:
Gost (Guest, 2014)

Vazelin ::

Sem še malo prebral. To zna biti ena od box office bomb tega leta na žalost in verjetno umrtje Terminator franšize za veliko veliko let. Od prodaje vstopnic rabijo sigurno 500mio, da sem jim pokrije vse skupaj.

Studio je šel na safe formulo: remake T2, Cameron producent in writer, original zasedba z (ostarelimi) Arnoldom in Lindo. Bolj "box office" safe bi težko naredili. V svojem času je bil npr. T2 tretji najbolj dobičkonosen blockbuster. Verjetno jim tudi ta politična korektnost (ki je malo zastarela) ni koristila.

Sem pa danes še enkrat pogledal Terminator Salvation. :)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

2dark ::

Vazelin je izjavil:

Sem še malo prebral. To zna biti ena od box office bomb tega leta na žalost in verjetno umrtje Terminator franšize za veliko veliko let.



Če bo flopnil je to dobro. Upam, da flopne.

FiReFTW ::

Eni ste pa res čudni.

Sem pogledal film in morem rečt da se strinjam z tistimi ki so rekli da jim je film bil dober, meni se je zdel zlo fajn, pa zelo vredu sequel od terminator 2.

Vazelin ::

Jp men je bil gledljiv akcijski movie:)

Paramount co-financed the film's $185 million budget with Skydance, Tencent and 20th Century Fox, with Tencent handling Chinese distribution and Fox handling all other overseas distribution. Tencent's co-financing share is reported to be 10%, with all other studios contributing 30%. Reviews have been solid but not spectacular with 69% on Rotten Tomatoes and a B+ on CinemaScore.

Plus marketing. Nekje sem zasledil podatek da rabjo cca 650mio dolarjev da lahko rečejo da je ok
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vazelin ::

Pozabil... se kar strinjam s tistimi, ki pravijo, da je T6 najboljši terminator po 1 in 2.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

meho7 ::

Vazelin ::

Jah ironično je, da bo ravno najbolj kvaliteten Terminator po dvojki dejansko največji box office fail
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...
««
8 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gladiator 2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11620426 (264) oo7
»

Avatar: The Way of Water [Avatar 2] (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
18931212 (4495) opeter
»

Alien 5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6615744 (6080) oo7
»

Terminator: Genesis (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
14830585 (18214) vostok_1
»

Terminator: The Sarah Connor Chronicles (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
26729474 (17739) kitara8

Več podobnih tem