» »

Terminator: Dark Fate (2019)

Terminator: Dark Fate (2019)

Temo vidijo: vsi
««
2 / 13
»»

FTad ::

Čeprav sem big Schwarzi fan, sem zadovoljen s to odločitvijo. Enostavno je prestar, da bi lahko igral še tole vlogo.

Me pa zanima, kaj si je Cameron zamislil pri naslednjem Terminatorju

bambam20 ::

Fajn. Mogoče nam bo Cmarom končno pričaral z novim filmom dogajanje v prihodnosti, kot smo to videli skozi flashbacke v 1-ici in dvojki in bo v glavni vlogi John Connor, a ne takšen kot smo ga videli v dosedanjih delih , pač pa pravi trdni vojščak.

Zgodba nam je sicer vsem znana, a bi vseeno rad videl, kako bi Cameron prikazal zgodbo , ko John in njegova vojska uničijo skynet.

Film bi moral biti točno posnet na takšen način.

nurse013 ::

Pa bo to ratalo; the terminator sarah connor chronicles
:)
you gotta be kidding me...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nurse013 ()

oo7 ::

Skydance's David Ellison

"I will say we have resolved the future of the franchise and believe me its an incredibly bright future. I think where it's going will be the continuation of what the fans really wanted since T2."

"We have something this year that we will be announcing for the franchise. It's something we're incredibly excited about and we think is the direction it needs to head."

vostok_1 ::

Dajte prosim enkrat kočno začet z neko novo franšizo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

stalker ::

Čeprav sem velik oboževalec T1 in T2, potihoma upam, da bo Cameron franšizo pospravil v predal in nikoli naredil nadaljevanja. Bi pa že zdaj kupil vstopnico, če bi JC napovedal T3, ki se dogaja v prihodnosti 8-)

oo7 ::

Titanic and Avatar director James Cameron hoping to make new Terminator trilogy

HE said he'd be back and he meant it -- director James Cameron wants to make another three Terminator movies.

http://www.news.com.au/entertainment/mo...

billy ::

T brez arnija bo pust, kdorkoli ga bo nadomestil ne bo pravi nadomestek.

Če že delajo brez njega, morajo zaviti v drugo smer.

Kar pa ne pomeni, da ne bi šel gledat zadeve, dovolj da lahko sina peljem na "nadaljevanje" enega najbolj legendarnih filmov, potem pa mu pokažem the real deal - T2 :)

oo7 ::

Se strinjam morajo zaviti v čisto novo smer kjer ne bo niti John Connorja ampak nekaj čisto novega.

vostok_1 ::

Et tu James!?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

oo7 ::

Arnold začne naslednje leto marca snemat film Terminator 6

In March next year, I am shooting Terminator 6, James Cameron and David Ellison are back on board and then comes Conan.

http://www.cinemablend.com/news/1690520...

billy ::

Super, upam da tudi kakšnega conana še posname.

oo7 ::

billy je izjavil:

Super, upam da tudi kakšnega conana še posname.



Jaz tudi :) The Legend of Conan

ripmork ::

Potemtakem Cameronov Terminator 6 ne bo zgolj nadaljevanje tega Genisys? V članku omenja, da bo franšiza "re-invented", sam pa tudi bojda ni pristaš delov, ki so sledili dvojki...

Na vsake kvatre pogledam T2-jko. Film se še vedno neverjetno dobro drži - odlična produkcija, tisti računalniški efekti, ki so bili uporabljeni, so bili pa tako premišljeno in dobro izvedeni, da ga je še dandanes užitek pogledat tudi iz vizualne plati. Enka seveda konceptualno najboljša, se ji pa kar pozna starejša produkcija :)

Da bi lahko James uspel zaseči vse kopije od trojke naprej in jih dat uničit, bi pomoje daleč največjo uslugo obstoječi franšizi naredil. Za nadaljevanje pa morda res najbolje, da z novimi tremi deli zavije v popolnoma drugo smer.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

[D]emon ::

Enki se predvsem pozna da je bila posneta guerrilla style. ;)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

oo7 ::

Men je tudi prvi del najboljši takoj za njim pa drugi del.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

bambam20 ::

Pa stop motion Terminator na koncu deluje izjemno shrljivo , kar ne more pričarati CGI.

oo7 ::

Arnold bo v filmu Terminator 6 igral navadnega človeka.



Arnold Schwarzenegger to Play the Human Character That the Terminators Are Based on in 'Terminator 6'

It turns out, though, that Schwarzenegger's role in this film will be far different than what we're used to from the franchise's previous entries. Rather than playing the indestructible killing machine of the title, he will be playing a Human character. Not just any Human, either: he's going to play the Human that the Terminators are modeled after.

http://www.tvovermind.com/movies/arnold...

Vazelin ::

Efekti v T2 so še vedno odlični. Moj najljubši film. Za tiste čase je bil film enostavno nor.

Upam, da Cameron nadaljuje od dvojke dalje. T6 bo tako zame T3. Neverjetno kakšen magic touch ima ta tip. >:D

[D]emon ::

oo7 je izjavil:

Arnold bo v filmu Terminator 6 igral navadnega človeka.



Arnold Schwarzenegger to Play the Human Character That the Terminators Are Based on in 'Terminator 6'

It turns out, though, that Schwarzenegger's role in this film will be far different than what we're used to from the franchise's previous entries. Rather than playing the indestructible killing machine of the title, he will be playing a Human character. Not just any Human, either: he's going to play the Human that the Terminators are modeled after.

http://www.tvovermind.com/movies/arnold...


Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

oo7 ::

[D]emon je izjavil:




Hahahaha kakšen glas :))

Mi je pa ideja, da bo Arni igral človeka dobra.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

opeter ::

Glas je od Samuel F. Jakson. Švarci pa je posodil glas tistemu očalarju v sceni.

Žal mi je, da to niso dodali k izvirnemu filmu T3.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

Terminator 6: Linda Hamilton set to return
James Cameron confirms that Linda Hamilton will be back as Sarah Connor in the new Terminator movie...

It's been over 25 years since she last appeared on the big screen in the franchise, but Linda Hamilton is finally set to return to the Terminator series. She'll be reprising the role of Sarah Connor in the upcoming, thus-far untitled Terminator 6.



http://www.denofgeek.com/uk/movies/lind...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Cash ::

Jeaaa, tooo, Linda! V glavnem, pri T1 in predvsem T2 (moj najboljši film izmed vseh filmov), da tisto piko na i in res pravo doživetje "terminatorski" bobni in zvočna spremljava, ki je naravnost fantastična in ti da res pridih tiste mračnosti. Pa v 6 nikakor ne bi smelo biti tistih vložkov "get to the choopaaaa" in podobnih, ker to pokvari resnost filma. Film ne sme biti komedija na noben način.

bambam20 ::

Zdaj še naj zapitega in zadrogiranega Furlonga vrnejo.

Problem bo, če bo Terminatorja igral ostareli žgovljavi Arnie.

Eh. Zakaj zadeve ne pustijo pri miru.

JamesBond ::

Super, pozdravljam da pride Linda nazaj in da bo Arnie igral človeka, ne vem pa zakaj morejo naenkrat met vsiakcijski filmi najstnice v glavni vlogi:

David Goyer, Charles Eglee and The Sarah Connor Chronicles creator Josh Friedman have been part of a writers' room mapping out the new trilogy, and Cameron also revealed that "an 18-something woman" would be "the new centrepiece of the story".

opeter ::

Za franšize je pomembno, da imajo igralce, ki lahko igrajo v teh filmih vsaj kakšno desetletje ali več ... zato poskušajo z mladimi igralci, bolj ali manj uspešno.

Poglej recimo novejše epizode Star Wars.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

vostok_1 ::

Novejše epizode Star Wars so sranje, ta najnovejša je totalen average. Ampak ok, nisem SW fan.


Žal mi je za Camerona. Je dober direktor in se bojim, da si bo hrbet zlomil na tem terminatorju. Just leave it be.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

opeter ::

Se strinjam, ampak nikoli ne veš, mogoče bo nova uspešnica.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

[D]emon ::

Ker je zadnjih nekaj terminatorjev bilo tako zelo kvalitetnih. /s
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

vostok_1 ::

Tudi sposobnost Camerona, ne vem, če lahko prepreči holivudske lovke.


PS. Rant: Me že strah kako SJW vsebino bodo tokrat prisilili not. A se je kdo v 90' sploh spraševal, o Sarini "feminističnosti"? Dvomim. Bila pa je močan lik, ki je še vedno ohranila ženskost.
Še en dokaz, da moški znamo tudi boljše feministke kreirat.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

opeter ::

Ko je [D]emon že omenil zadnje Terminatorje, sploh petko ...

Imam občutek, da hočejo halivudarji ugajati tako mladim kot starejšim.

1.) mladim zato, da se prodajajo vse mogočne in nemogoče zadeve v obliki "merchandise", od WC-papirja, prek šolske torbe do videoigre
2.) starejši generaciji (beri: tistim, ki so ne vem, čez 30, 40 in prek), ki so takrat gledali katero od teh starih filmov ...

spomnil sem se filma Dan neodvisnosti, kateremu so pred kratkim naredili 2. del. Ali pa prihajajoči Jurski svet 2, ki bo ponovno imel Dr. Iana Malcolma, katerega igra Jeff Goldblum).

Zato poskušajo naredit miks starih in mladih igralcev, da dosežejo čim širšo publiko.

Torej še enkrat:
- Mlade igralce pripeljejo v film, da bodo morebitna nadaljevanja ... in naj ugajajo mladim.
- Starejši igralci pa ... Ker s starimi liki ne vedo, kaj početi na dolgi rok, jih enostavno odstranijo (glej lik Harrisona Forda v 7. epizodi Vojne zvezd)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Vazelin ::

Cameron si ne bo zlomil hrbta na Terminatoru.
Pričakujem novo klasiko:)

bambam20 ::

Vazelin je izjavil:

Cameron si ne bo zlomil hrbta na Terminatoru.
Pričakujem novo klasiko:)


Ker je Avatar tako hud klasika :)).

Če odmislim sila uspešni Titanik tip od Terminatorja 2 ni posnel nobene klasike in mislim, da je tudi v bodoče ne bo. Še vsem režiserjem skozi čas upalhne navdih in začnejo snemat povprečne izdelke.


Edini, ki je precej konstanten je Tarantino.

oo7 ::

Terminator 6 Will Completely Ignore Terminator: Genisys

Arnold Schwarzenegger has revealed that the upcoming Terminator 6 will ignore the events of Terminator: Genisys completely, and also that Linda Hamilton has already started her training regimen to get back into Sarah Connor shape.

http://movieweb.com/terminator-6-ignori...

vostok_1 ::

I really have a bad feeling about this.
Po eni strani Cameron me še ni razočaral, po drugi strani dandanašnjemu holivud gangbangu še nihče ni povsem ubežal, še posebej ne za blockbusterje.

I don't know man.

Sicer pa itak so celo franšizo že zjebali z Gejnisis pa Salvation. T3 je še nekako sledil neki logiki in ni bil totalno napačen.

Fuck. I dare not think about the outcome.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

bambam20 ::

vostok_1 je izjavil:

I really have a bad feeling about this.
Po eni strani Cameron me še ni razočaral, po drugi strani dandanašnjemu holivud gangbangu še nihče ni povsem ubežal, še posebej ne za blockbusterje.

I don't know man.

Sicer pa itak so celo franšizo že zjebali z Gejnisis pa Salvation. T3 je še nekako sledil neki logiki in ni bil totalno napačen.

Fuck. I dare not think about the outcome.


Avatar je bil povprečen. Mene skrbi, ker od T2 ni posnel ( Titanica ne štejem) nič konkretnega, kjer je sam sodeloval pri scenariju.

oo7 ::

James Cameron bo napisal zgodbo in like film pa bo režiseral Tim Miller, ki je režiseral film Deadpool tako, da mene osebno ne skrbi :D

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

James Cameron bo napisal zgodbo in like film pa bo režiseral Tim Miller, ki je režiseral film Deadpool tako, da mene osebno ne skrbi :D



Aaaaaaaaaaaaaaaa 8-O... sem mislil, da bo Cameron tudi režiral. ;(

Sicer mi je Tim bil zakon pri Deadpoolu. No upam, da bo Cameron vseeno sodeloval pri zasnovi scen.

vostok_1 ::

bambam20 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

I really have a bad feeling about this.
Po eni strani Cameron me še ni razočaral, po drugi strani dandanašnjemu holivud gangbangu še nihče ni povsem ubežal, še posebej ne za blockbusterje.

I don't know man.

Sicer pa itak so celo franšizo že zjebali z Gejnisis pa Salvation. T3 je še nekako sledil neki logiki in ni bil totalno napačen.

Fuck. I dare not think about the outcome.


Avatar je bil povprečen. Mene skrbi, ker od T2 ni posnel ( Titanica ne štejem) nič konkretnega, kjer je sam sodeloval pri scenariju.


Ma avatar je bil ok za dani čas.

Ampak ok, tud jz zdaj vidim, da cameron ne bo režiral.
That's sounds even worse.
Razen če se misli postavit s telesom proti pohotni posiljevalski holivud tolpi, Timova rit nima šans.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

James Cameron bo napisal zgodbo in like film pa bo režiseral Tim Miller, ki je režiseral film Deadpool tako, da mene osebno ne skrbi :D



Aaaaaaaaaaaaaaaa 8-O... sem mislil, da bo Cameron tudi režiral. ;(

Sicer mi je Tim bil zakon pri Deadpoolu. No upam, da bo Cameron vseeno sodeloval pri zasnovi scen.


Ah kje ni časa James Cameron začne drug teden snemati Avatar 2, ki izide leta 2020 Terminator pa 2019.
James Cameron ima v planu Avatar 2,3,4 in 5 od leta 2020-2025

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:


Ampak ok, tud jz zdaj vidim, da cameron ne bo režiral.
That's sounds even worse.
Razen če se misli postavit s telesom proti pohotni posiljevalski holivud tolpi, Timova rit nima šans.



oo7 je izjavil:




It seemed like Terminator Genisys had killed the Terminator franchise once and for all, but a new hero is coming back: James Cameron. Cameron, who wrote and directed the first two films, regains the rights in 2019 and is reportedly working with Deadpool director Tim Miller on a brand new film.




James Cameron dobi po dolgih letih nazaj pravice za to Terminator franšizo tako, da jaz mislim, da bo zdaj čisto druga pesem ;)

oo7 ::

The upcoming new Terminator film will ignore the events of Terminator: Genisys and any entries not made by James Cameron, according to Arnold Schwarzenegger.

Vazelin ::

oo7 je izjavil:

The upcoming new Terminator film will ignore the events of Terminator: Genisys and any entries not made by James Cameron, according to Arnold Schwarzenegger.

Torej dobimo čistokrvni T3:D Škoda ker ne bo tudi režisiral Cameron. Meni je bil sicer Avatar precej meeeh. Maš pa folk, ki ga je gledal po večkrat.

A se ne o tistih Avatarjih vsako leto govori kako bodo izšli "čez dve leti":D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

oo7 je izjavil:

The upcoming new Terminator film will ignore the events of Terminator: Genisys and any entries not made by James Cameron, according to Arnold Schwarzenegger.

Torej dobimo čistokrvni T3:D Škoda ker ne bo tudi režisiral Cameron. Meni je bil sicer Avatar precej meeeh. Maš pa folk, ki ga je gledal po večkrat.

A se ne o tistih Avatarjih vsako leto govori kako bodo izšli "čez dve leti":D



Po moje ne bo nič podbno T3 :D

Avatar so začeli snemati včeraj ali predvčerajšnem za 4 filme bo budget preko 1 miljarde $. Avatarji izidejo 2020,2021,2024 in 2025

oo7 ::

James Cameron: "Linda and I have a great relationship. We've stayed friends through the thick and thin of it all. And she is the mother of my eldest daughter. [They were married from 1997 to 1999.] So I called her up, and I said: "Look, we could rest on our laurels. It's ours to lose, in a sense. We created this thing several decades ago. But, here's what can be really cool. You can come back and show everybody how it's done." Because in my mind, it hasn't been done a whole lot since the way she did it back in '91."

James Cameron: "This is a continuation of the story from Terminator 1 and Terminator 2. And we're pretending the other films were a bad dream. Or an alternate timeline, which is permissible in our multi-verse. This was really driven more by [Tim] than anybody, surprisingly, because I came in pretty agnostic about where we took it. The only thing I insisted on was that we somehow revamp it and reinvent it for the 21st century."

vostok_1 ::

Po eni strani pa je hvalil Genysis.

Don't know cameron, what game you're playing...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Han ::

Trenutno je pod navdihom, ker je pred kratkim osvežil T2 v 3D tehniki...

FTad ::

vostok_1 je izjavil:

Po eni strani pa je hvalil Genysis.

Don't know cameron, what game you're playing...


Ja kaj si pa mislil, da bo pred kamero povedal resnico? Itak, da je moral hvalit film.

vostok_1 ::

Tru dat.

Ne vem no. Prišparal bom kritiko za nekaj časa. Cameron me še ni razočaral.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21
««
2 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gladiator 2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11419836 (463) brett
»

Avatar: The Way of Water [Avatar 2] (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
18931001 (4284) opeter
»

Alien 5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6615660 (5996) oo7
»

Terminator: Genesis (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
14830480 (18109) vostok_1
»

Terminator: The Sarah Connor Chronicles (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
26729398 (17663) kitara8

Več podobnih tem