» »

cene rabljene grafične kartice

cene rabljene grafične kartice

morosito ::

lp vsem,
a je morda kdo opazil da rabljene komponente, oz tisti ki jih prodajajo iščejo in trmasto vstrajajo z nekimi cenami da "padeš dol iz mize" ?!

jaz zadnja leta (ker sem iz kopra) kupujem komponente kar direkt v trgovino (npr italjanski comshop, taocomputer ali preko spleta amazon.it..imajo ogromno dostavnih točk varjanta "mv =)" ) pa dobim hardware ki je generično tudi do 70 euro razlike s slovenskimi spletnimi trgovci.

ker zdaj sem gledal da bi vzel eno rabljeno grafično kartico, grem na oglase in gledam cene:
za rabljeno gtx 970 staro 1 leto hočejo celo 250 euro...kaj niso zmešani? a gtx 1060 3gb asus ali gigabyte dobiš že za 217 euro nove v trgovini v italijo...gtx 1060 6gb gaming že za 265 euro, itd: to so fizične trgovine kamor ti gres z avtom, parkiraš, vzameš paket in greš na blagajno plačat.

gledam pa tudi ssd diske...Samsung evo 850 500gb v bilo katero italjansko fizično trgovino ne presega 135 euro, pri nas rabljeno nihče ne proda pod 140. kolko dejansko lupijo te slovenske spletne trgovine ali fizične trgovine?

pa še ko komu pišeš glede pretirane cene se vsi hitro užalijo.

še kdo ima iste občutke?
  • zaklenil: dzinks63 ()

hojnikb ::

pretty much. drago kupijo in hocejo z minimalno izgubo prodat. ceprav je artikel star 5 let in ze 3x nadomescen z bolsim.
#brezpodpisa

BorutK-73 ::

Zato pa obstaja ta tema:))
Predragi/smešni oglasi

LeQuack ::

Čisto enostavno je, greš kupit tisto novo grafično v Italijo. Kaj je sploh problem?
Quack !

dzinks63 ::

Imamo kar imamo, oglasi prenesejo vse, sicer pa je za ta namen, kot je že Borut opazil, odprta aktivna tema s kar dolgo brado.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafična kartica (strani: 1 2 3 4194 195 196 197 )

Oddelek: Kaj kupiti
98121103923 (5635) djgregec
»

Nakup rabljenih grafičnih kartic

Oddelek: Loža
252468 (1235) Blinder
»

Odkup "zavrnjenih" izdelkov od trgovin

Oddelek: Kaj kupiti
436415 (3871) The Player
»

Realna vrednost rabljenih izdelkov (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
627722 (3182) matobeli
»

Cene na slo-techu.com in Bolhi.com (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7714902 (10981) ciki57

Več podobnih tem