» »

Kupil sem 29'' LG Ultrawide in ne morem čez feeling da sm se nategnil ker sm hotu navadnga 32''

Kupil sem 29'' LG Ultrawide in ne morem čez feeling da sm se nategnil ker sm hotu navadnga 32''

sift ::

torej za 255€ sm si kupil 29'' ultrawide, ker tisti 32'' katerega sm hotel, ni blo nikjer več na razpolago.

Zdej si razbijam glavo da je ta 29'' premalo visok, in da sm vrgel dnar stran, namesto da bi si naroču recimo iz Mlacoma kjer je bla dobavljivost več kot 10 dni in se mi ni dalo čakat ker nism več zdržal z 19''.



Je kakšna bistvena razlika med 29'' ultrawide k je visok k 24'' (I think) in 32'' ? Ta 29'' ima resolucijo 2560x1080, tisti 32'' k sm hotu vzet pa je mel 1920x1080, sm na boljšem z 2560?

Sej sm po eni strani zadovoljen po drugi pa si grem sam sebi na živce k nism vzel 32''-ke.

Premalo visok mi je in me zanima če sm naredil slabo odločitev.

Kupu sm pa tegale LG monitor LED IPS 29UM58 21:9

blackbfm ::

ce sem prov zracunu je razlike na grobo po visini nekje 7cm.. ce te moti probaj zamenjat

sift ::

blackbfm je izjavil:

ce sem prov zracunu je razlike na grobo po visini nekje 7cm.. ce te moti probaj zamenjat


ma sej je super monitor in uživam totalno ampak nekako sm hotu raje 32'' navadnga.

Dvomim da lahk zamenjam, sm kupu na mimovrste, pa edine k so mel okol 250€ 32'', jih ni več, zdej so sam tisti super dragi še.

Edin če bi ga probal prodat, zgubu bi ful in pol kupu, ampak to ne bom delal za neko tako majhno razliko.

MATiCEK ::

Ne rabiš ga zamenjat z drugim ampak ga enostavno vrni in boš dobil denar nazaj, če je preteklo manj kot 14-dni od nakupa.
https://www.mimovrste.com/vracilo-v-14-...

sift ::

MATiCEK je izjavil:

Ne rabiš ga zamenjat z drugim ampak ga enostavno vrni in boš dobil denar nazaj, če je preteklo manj kot 14-dni od nakupa.
https://www.mimovrste.com/vracilo-v-14-...


Pozen sem, da bi le vedel prej. Danes je 14 dni :(

mirkuma ::

V tem času moraš javit, da odstopas od nakupa, za fizicno vrnit izdelek imaš potem se 30 dni časa, tako da nisi nč zamudi, če ukrepas takoj.
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

mat11 ::

Glede na resolucijo bi rekel da boš v višino dobil enako veličine sliko na obeh monitorjih, širina je pa večja na tvojem sedanjem monitorju zato boš videl tudi več podrobnosti in bolj ostro sliko kot na 32.
mat

smacker ::

1920x1080 je za 32" zelo malo. Že pri 27" (navadnih) se večina nagiba k 1440p, pri 32" je 1440p praktično nuja. Če že menjaš za kaj večjega z manjšim dpi (gostota pikslov), pol raje to: https://edigital.si/monitor/lg-34um58-p...
V akciji je bil za 300eur, dpi in višina pa sta enaki kot na navadnem 27" (tud za tega bo marsikdo rekel, da ima premalo dpi, priporočam ogled v kaki trgovini)

dolenc ::

Nategnu si se in velka verjetnost je, da te bodo aretiral.

29 ima isto višino kot 23, s tem da "pomanjkanje" višine pride bolj do izraza ker je pač tolk širši.

sennheiser ::

Če si se že zafrknu si se samo to da nis vzel 34. Od začetka ti je mogoče hecno, ampak boš hitro videl da pa vseeno 21:9 format ima tudi svoje prednosti. Jst ga mam že skoraj 2 leti. In mi ni niti najmanj žal. V momentu ko crkne uzamem 34. Je pa spet tako, za špile je men osebno bolši, za delo na večih recimo excel dokumentih itd. tudi. Za navadno brskanje po internetu pa mi je recimo malo slabši. Navadil se boš zelo hitro.

DarwiN ::

Sej če danes mineva 14 dni, podaj zahtevek za odstop od nakupa in kupi to 34tko iz edigital od smackerja.. Še precej boljša zadeva od 29tke.

Če pa mineva 15 dni, pa tudi lahko poskusiš. Izgubit nimaš kaj in mimovrste si tudi ne želi mazati rok s takimi zanemarljivimi malenkostmi.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Sssaga ::

Kaj zdej, al pravš, ad si se nategnu, ker si vzel monitor z manjšimi pixli, al kaj? Nikol slišu, ad bi se nategnu zarad podrobnejše slike. Aja, ja performans na tej resoluciji je slabši. Očitn bo že držal :D

dolenc ::

Nehte ga tolažet.. Pač nategnu se je in ne bo zadovoljen, tko se pač zgodi, če hočeš neki, pa ne veš točno zakaj, rabeš pa nujno in pol na hitro neki kupeš, ker ti že kri vre, k nimaš.

Kapitalizem pa to, take mamo radi.

In da ne bom offtopic... 34 bi mogu vzet :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dolenc ()

next3steps ::

sift je izjavil:

MATiCEK je izjavil:

Ne rabiš ga zamenjat z drugim ampak ga enostavno vrni in boš dobil denar nazaj, če je preteklo manj kot 14-dni od nakupa.
https://www.mimovrste.com/vracilo-v-14-...


Pozen sem, da bi le vedel prej. Danes je 14 dni :(

Odkupim za 180eur.

Truga ::

32" 1080p ima pixle dost velike da se lahko skrijes not.

sift ::

Hvala vsem za odlične reply-je

next3steps je izjavil:

sift je izjavil:

MATiCEK je izjavil:

Ne rabiš ga zamenjat z drugim ampak ga enostavno vrni in boš dobil denar nazaj, če je preteklo manj kot 14-dni od nakupa.
https://www.mimovrste.com/vracilo-v-14-...


Pozen sem, da bi le vedel prej. Danes je 14 dni :(

Odkupim za 180eur.


Bom še razmislu, hvala za ponudbo.

Riff ::

in v čem je problem moje posta :D, eni mamo že dovolj 19 col eni pa še z 29 col niso zadovoljni no da boste zdj buljše razumel :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vračilo blaga kupljenega preko interneta? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
22758481 (6668) Groot
»

Vračilu pri nakupu na daljavo

Oddelek: Loža
101637 (639) Machete
»

Vrnitev izdelka, varstvo potrošnikov

Oddelek: Loža
347083 (6327) K0K0
»

Vračilo zamenjanega izdelka po preteku garancije

Oddelek: Loža
111586 (1089) Bye
»

Vračilo tablice in doplačilo za drugo - Mimovrste

Oddelek: Pomoč in nasveti
309304 (8500) pijavka

Več podobnih tem