» »

brez dokumentov

brez dokumentov

the man ::

pred kratkim sem izgubil denarnico z vsemi dokumenti.Trenutno jih najbolj rabim za oddajo prošnje za socialno podporo(prošnjo sem že oddal, a sem pozabil priložiti izpiske iz dveh banćnih računov) in jutri se mi izteče osemdevni rok za oddajo. Obstaja kakšna opcija za pridobitev izpiskov brez osebne izkaznice? Ali nima center za socialno delo dejansko že označenih in pregledanih bančnih računov prejemnikov socialne pomoči? Eno bančno kartico sem sicer našel a mi ena še vedno manjka...Obstaja kakšno nadomestilo za osebno izkaznico(ki ga dobiš v enem dnevu)?Hvala za vaš odgovor....

jalovec09 ::

Banka za ponovne izpiske računa po 4 evre/kom.
Osebna ni pogoj, je dovolj vozniško dovoljenje.

the man ::

jalovec09 je izjavil:

Banka za ponovne izpiske računa po 4 evre/kom.
Osebna ni pogoj, je dovolj vozniško dovoljenje.

Meni niso še nikoli nič zaračunali, pa sem že dostikrat šel po izpiske....edini dokument, ki ga trenutno imam, je ina izmde mojih treh bančnih kartic...

jalovec09 ::

Cenik je od NLB:|
Ja uredi si osebno, slikaš in greš na UE. Če bi danes do 11 to uredil bi lahko dobil že potrdilo za osebno, nekaj v tem smislu, zdej pa šele po praznikih, če jutri urediš.

videc ::

jalovec09 je izjavil:

Cenik je od NLB:|
Ja uredi si osebno, slikaš in greš na UE. Če bi danes do 11 to uredil bi lahko dobil že potrdilo za osebno, nekaj v tem smislu, zdej pa šele po praznikih, če jutri urediš.
Če greš na UE boš dobil potrdilo, da si res tisti, ki si. Seveda imej s sabo kak dokument, npr. rojstni list. Čeprav, verjetno te bodo našli tudi kar tako.

the man ::

videc je izjavil:

jalovec09 je izjavil:

Cenik je od NLB:|
Ja uredi si osebno, slikaš in greš na UE. Če bi danes do 11 to uredil bi lahko dobil že potrdilo za osebno, nekaj v tem smislu, zdej pa šele po praznikih, če jutri urediš.
Če greš na UE boš dobil potrdilo, da si res tisti, ki si. Seveda imej s sabo kak dokument, npr. rojstni list. Čeprav, verjetno te bodo našli tudi kar tako.

pa lahko rojstni list uporabim tudi na banki? Dejansko je edina stvar, ki jo nujno potrebujem bančni izpis od NKBja....

[D]emon ::

Ne, rojstni list ni veljavni osebni dokument. Veljavni osebni dokument vsebuje sliko in podatke.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

bambam20 ::

jalovec09 je izjavil:

Banka za ponovne izpiske računa po 4 evre/kom.



Abanka ima zastonj.

Hvala za tole informacijo. Dobro skubijo svoje stranke.

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

BladE_ ::

Če imaš klik so izpiski zastonj sicer so plačljivi...
Akcija - Reakcija

Tribal ::

bambam20 je izjavil:

jalovec09 je izjavil:

Banka za ponovne izpiske računa po 4 evre/kom.



Abanka ima zastonj.

Hvala za tole informacijo. Dobro skubijo svoje stranke.

lp


A ni to splošno znano za NLB?

St235 ::

Osebno se v nujnem primeru naredi v enem dnevu.

[D]emon ::

Nekaj mi ni jasno. Zakaj moras hoditi na banko, ce pa dobivas izpiske prometa na dom ? A jih meces stran ? Kuris z njimi ?
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

borut_p ::

Jaz take stvari vrzem stran skoraj se v zaprti kuverti :) spam posta

[D]emon ::

Se pravi, izpiske s podatki svoje bancne kartice meces stran. GG

Visek inteligence. *sarkazem*
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

jalovec09 ::

St235 je izjavil:

Osebno se v nujnem primeru naredi v enem dnevu.


drži, ampak jo mora iskat v Celje

Invictus ::

Pač greš. Sam če rabiš osebno, potem greš...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

[D]emon ::

the man je izjavil:

jalovec09 je izjavil:

Banka za ponovne izpiske računa po 4 evre/kom.
Osebna ni pogoj, je dovolj vozniško dovoljenje.

Meni niso še nikoli nič zaračunali, pa sem že dostikrat šel po izpiske....edini dokument, ki ga trenutno imam, je ina izmde mojih treh bančnih kartic...


Bancna kartica NI osebni dokument.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Tribal ::

Osebni dokument greš lahko v katerokoli UE narediti, s tem da potrdilo dobiš takoj na licu mesta.

krneki0001 ::

Če greš v celje na ue, ti osebno naredijo v dveh urah.

St235 ::

jalovec09 je izjavil:

St235 je izjavil:

Osebno se v nujnem primeru naredi v enem dnevu.


drži, ampak jo mora iskat v Celje

In? Glede na to da je pred kratkim(in ne pred pol ure) ostal brez dokumentov je imel več kot dovolj časa da po redni poti pride do dokumentov, pa je bil očitno prelen.

ufek ::

@the man, rešitev je preprosta. Oddaj vlogo za socialno brez izpiskov, svoji svetovalki pa povej, da boš izpiske prinesel ko si urediš nove dokumente oz. ko/če se najdejo. Seveda ji razloži kaj se ti je zgodilo. Vloga bo tako pravočasno oddana, ne bo pa obravnavana dokler je ne dopolniš.

borut_p ::

[D]emon je izjavil:

Se pravi, izpiske s podatki svoje bancne kartice meces stran. GG

Visek inteligence. *sarkazem*


zato pa sem napisal skoraj. pogledam kaj je not in v eni minuti raztrgam na prafaktorje.

#000000 ::

Nobeno potrdilo da si oddal vlogo za osebno, potni list, vozniško ni enakovredno dokumentu in dejansko si lahko z njim rit obrišeš, edino policaj te ne bo oglobil če te sname brez osebnega dokumenta, to je pa tudi vse.

jalovec09 ::

Tribal je izjavil:

Osebni dokument greš lahko v katerokoli UE narediti, s tem da potrdilo dobiš takoj na licu mesta.


Ti živiš v letu 2000, tega že nekaj časa ni več.

#000000 ::

V bistvu bančnega računa ne moreš odpret brez vozniške, potnega lista ali osebne, to pa zato ker se št. dokumenta nekako navezuje na račun, in če zamenjaš osebno moraš to čimprej uredit na banko da ti vpišejo novo št dokumenta, ker se zna baje zgodit da ti en dan vse zamrzne, tko mi je rekla na banki pred časom.

tikitoki ::

#000000 je izjavil:

V bistvu bančnega računa ne moreš odpret brez vozniške, potnega lista ali osebne, to pa zato ker se št. dokumenta nekako navezuje na račun, in če zamenjaš osebno moraš to čimprej uredit na banko da ti vpišejo novo št dokumenta, ker se zna baje zgodit da ti en dan vse zamrzne, tko mi je rekla na banki pred časom.


Kaksne neumnosti so pa to? Se nikoli v zivljenju nisme sel na banko jim kazat novega osebnega dokumenta.

jalovec09 ::

jalovec09 je izjavil:

Tribal je izjavil:

s tem da potrdilo dobiš takoj na licu mesta.


Ti živiš v letu 2000, tega že nekaj časa ni več.

#000000 ::

tikitoki je izjavil:

#000000 je izjavil:

V bistvu bančnega računa ne moreš odpret brez vozniške, potnega lista ali osebne, to pa zato ker se št. dokumenta nekako navezuje na račun, in če zamenjaš osebno moraš to čimprej uredit na banko da ti vpišejo novo št dokumenta, ker se zna baje zgodit da ti en dan vse zamrzne, tko mi je rekla na banki pred časom.


Kaksne neumnosti so pa to? Se nikoli v zivljenju nisme sel na banko jim kazat novega osebnega dokumenta.



Jah ne vem na keri banki si, ampak jest sem mogu, sicer verjetno nebi bilo treba, ampak sem se sam izdal, pozabu sem kartico rabu denar a osena v izdelavi druzga pa nisem imel sabo, šel na banko in referentka ki me pozna osebno mi je izplačala denar kko z njenim zagotovilom da je vse bp. naknadno sem mogu prinest novo osebno da je skopirala in vse okay.

tikitoki ::

Tudi sam sem obcasno osebno dvigoval denar na svoji maticni enoti. Zahtevan je samo osebni dokument, zazeljena je se bancna kartica.
Ce mi je pasalo, sem dvignil s potnim listom, drugic osebno, po menjavi z drugo osebno. Tko, da je tebi ocitno prodajala buce al pa si na cudni banki.

Tribal ::

Tko je blo kakor se jaz spomnim, če se je pa spremenilo se pa opravičujem:
Najprej moraš prijaviti izgubo dokumentov na uradnem listu.
Potem greš od tam na UE in ti izdajo začasni listek.
Po pošti pa dobiš nov dokument (osebna ali potni list)

S tem greš na banko in prijaviš izgubo stvari...

Vozniška in pa prometna sem pa dobil duplikat, res da je bilo pa to že 15 let nazaj.

p.s. vedno lahko pa za hitre informacije pokličeš na banko, UE...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tribal ()

Miha 333 ::

Ni več treba preklicati v uradnem listu, moraš pa izgubo prijaviti na UE v roku 8 dni.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ukradena denarnica, kako s ceno dokumentov

Oddelek: Loža
325185 (3873) marvin42
»

Izdelava osebne izkaznice, če so vsi dokumenti potekli (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12226822 (17798) mihapc123
»

Potrdilo naslova - kje dobiti račun?

Oddelek: Loža
255611 (4646) Mavrik
»

Polog gotovine problem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7715761 (13777) zavajon
»

cena osebne izkaznice (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6524046 (22480) matter

Več podobnih tem