» »

Astroneer

Astroneer

m0f0x ::

Astroneer (stylized as ΛSTRONEER) is a space-based sandbox adventure game being developed by System Era Softworks. The player is tasked with colonizing planets, creating structures and mining resources. Astroneer has no set goal and no storyline. A public early access version of Astroneer was released on December 16, 2016.



Astroneer is a sandbox game. There is no set storyline or necessary goal to achieve, and the player is free to explore and play as they wish. However, there is still a survival element; as the player has basic needs that must be met. The player's oxygen levels drop overtime, and must be replenished. A lack of this will kill the player.

Več info Wikipedia

Steam

oo7 ::

Zgleda zanimivo :)

m0f0x ::

Te kar hitro zasvoji. Je pa res, da nima neke zgodbe in se lahko tudi hitro naveličaš.

Netrunner ::

Pa ta igra kaj izstopa ? ... se mi zdi da teh sandbox / survival iger je zadnje čase malo morje oz. jih kar nekaj prihaja.

Tribal ::

Sem se je naveličal v 39 minutah.

m0f0x ::

@Trolljegeren - Ma odvisno od posameznika. Jaz igram travniško alpha verzijo, kupit pa je zaenkrat ne mislim.

@Tribal - ali naveličal ali pa obupal. V 39 min nisi mogel kaj dosti narediti in raziskati.

Tribal ::

Sem pregledal dovolj in ustvaril dovolj, da mi ni všeč.

m0f0x ::

Je*at ga, ni vse za vsakega.

scipascapa ::

20€ za jajca?

m0f0x ::

Pa kaj te kdo sili kupit? 8-) Kaj sploh delaš v tej temi, če ta igra ni za PS4 :))

Netrunner ::

@scipascapa => 20€ ni nič, če se ti igra dopade. Če se ti pa ne je že 1€ preveč. To je stvar okusa posameznika in če se tebi ne dopade lahko to izraziš tudi na bolj odrasel način.

Mene moti pri tej igri predvsem grafika saj se mi ta "vektorski" stil ne dopade. Načeloma je pomembna igralnost vendar vseeno ta stil mi ni všečen. Vsekakor pa bom spremljal to zadevo.

Pero_SLO ::

Igram že kakšen teden in se mi igra prav dopade. Sem še v fazi raziskovanja igre, kaj vse se da in kaj ne, tako da mi ni žal teh 20EUR. Je pa zanimivo, ko te prevzame raziskovanje in si rečeš "samo še tuki grem pogledat, pa še tuki..." in loviš tisti dragocen kisik, ki ti ga primanjkuje ;) .

LP

111111111111 ::

Luštna igra za ene 4 ure, potem pa vse postane medlo. precej me moti nadzorni sistem, ne vem kako je pri vas, ampak jaz sem moral vseskozi obračat kamero. Po mojem mnenju je premalo prilagodljiva.

Npr. Ne morem usmerjat energije po prioriteti, katere sisteme naj se najprej nafila. Ravno tako me jezi trading platform, ker moram vstaviti vsak item posebej. Odlična opcija bi bila 2x klik, da ti vrže predmet v backpack.

Avtomobili so precej štorasti, mi je pa všeč kompozicija 3 kamionov, lahko precej prepotuješ in nabereš surovin, samo je res težko zlagat vsako posebej iz backpacka v avto.

Zaenkrat še nisem kupil, če se bodo kaj popravili na praktični strani bom pa z veseljem.

opeter ::

Je boljša od One Man Sky?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

111111111111 ::

One Man Sky nisem igral. :( Če imaš rad vesoljske igre in rudarjenje za surovinami, je precej zabavna prve 3-4 ure. :)

Tr0n ::

m0f0x ::

In kako dolgo si iskal to temo, ker jaz sem hitro obupal :D

Tr0n ::

Google site:slo-tech.com pa takoj najde. Ker search na tej strani tak ne dela. :)

m0f0x ::

Pametno Polde :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

No Man's Sky (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22538650 (1866) oo7
»

For Honor (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14620174 (7423) ahac
»

Moto Racer 4

Oddelek: Igre
172329 (1781) djabi
»

Take on Helicopters

Oddelek: Igre
7861 (619) Rotaidal
»

V razvoju je igra ki jo razvija slovenski razvijalec, vendar to ni Arxel Tribe! (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
504419 (3093) Vesoljc

Več podobnih tem