» »

Msconfig in Win2k

Msconfig in Win2k

Matty ::

Ravnokar sem v racunalnik vtaknil SB Live kartico. Vse OK, instalacija v WinMe z nobenimi problemi. Problemi so nastali v WIn2k saj ni hotela vec delati mrezna kartica (bye bye internet). Ok, mal sem prerazporedil in je delalo...

Instaliram se CD vse OK. Vendar tu je problem. Ob zagonu sedaj racunalnik zazene Creative Live SB (WBW) oz. audio HQ. Vse lepo in prav, vendar ta programcek se zelo dolgo zaganja, poleg tega pa pobere dragocene resurse. Obstaja v Win2k kaksen podoben ukaz kot "msconfig" v Winme, oz. kje bi se dalo ta programcek izkljucit, da se naslednjic ne bi vec pognal...

Hvala!

andrej ::

uporabis lahko kar msconfig iz win9x, in ignoriras opozorilo na zacetku. Druga pa obstaj kar nekaj podobnih programov.
Lahko pa tudi sam poisces v registry. Recimo Run kljuce... btw: kaj nimas v softveru nastavitve, da se ti nebi program vedno zagnal? a ga ne mores ostranit?

Vexto ::

Da...
-zaženi regedit
-pojdi na: My Computer -> HKEY_LOCAL_MACHINE ->
Software -> Microsoft -> Windows ->
CurrentVersion -> Run
-zbriši AudioHQ
to je vse
Smeh je pol zdravja, nasmešek pa pol smeha

Matty ::

Hvala obema za pomoc. Uporabil sem pa kar prvo opcijo, torej pognal sem kar winconfig iz winme... Z raziskovanjem in spreminjanjem registrov mam pa zelo slabe izkusnje, tako da sem raje tisto pustil na miru!

andrej... zal ni nobene take opcije znotraj programcka... samo uninstall 8-O

andrej ::

eh Creative - pri njih me nic vec ne cudi...

JLP ::

Ja ane. Pa itak majo tko zanč drajverje za Win2k da je groza. Nove pa delajo tud će tko dovg. Zgleda da nimajo pojma o Win2k sistemih.
Live long and prosper!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Norton Ghost

Oddelek: Programska oprema
373448 (2678) smirnof
»

NTswitch - ima kdo ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
161419 (1210) CaqKa
»

GeForce 2 - Manli (!?)

Oddelek: Strojna oprema
151140 (917) abcde7
»

Win2000 in driverji SB Live

Oddelek: Pomoč in nasveti
272053 (1797) MitjaM.
»

3D Prophet 2 MX&ColinMrally2

Oddelek: Zvok in slika
242245 (1889) YiMMi

Več podobnih tem