» »

aplikacija Malcajt

aplikacija Malcajt

1
2
3

RegulusDraco ::

zakaj pa ni marenda? Je vsaj v sskj :

marénda -e ž (e??) nar. zahodno malica: iti na marendo ?

http://bos.zrc-sazu.si/cgi/a03.exe?name...


Če ljudem nemščina ni všeč jim bo pa morda italijanščina, če se malca sliši dolgočasno :D
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

Dajte no, ime je že zbrano...đizs

OracleDev ::

Kasni bumbarji res, kr tezit glede imena.

Respekt za stran, men je vsec.

Barbarpapa2 ::

Pozdrav

Sem včeraj dolpotegnil in malo preskusil. Se mi je prvič, ko sem zagnal iskanje, program zaciklaloziroma ni nehal iskati.... Sem zdaj še nekrat poskusil in zadeva se je ponovila... išče in išče in išče...

Kar se naziva tiče, me ne moti... Kaj pa če bi se zadeva imenovala "južna" ali "južina"? (Za malico nisem prepričan, a se mi zdi, da je to pravzaprav poslovenjeni "malcajt" :D)...

LP

Jože

Invictus ::

Glkede na kvaliteto malic bi se aplikacija lahko imenovala tudi

Seri/Žderi
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

BorutK-73 ::

A ne obstaja že podobna aplikacija (ali samo spletna stran)?

Tavher ::

Sploh ni slabo. Ampak a to kot spletna stran pa ne dela sploh? Je samo aplikacija za mobilne naprave?

Ganon ::

OracleDev je izjavil:

Kasni bumbarji res, kr tezit glede imena.


Če bi bila izbira imena boljša, bi se vsi takoj osredotočili na aplikacijo samo. Tako pa samo ime preusmeri pozornost nase. Jaz sem danes sodelavcem omenil ta "malcajt". Odziv je bil enak. "Mal... kaj???"

Superboyy ::

Dejmo zahtevat, da se slo-tech preimenuje v slo-teh, ker tech ni slovensko. Debilizmi, čisto ok ime je. Vem, je lažje srati, kot dejansko vložiti 3 minute v testiranje appa in podati mnenje o vsebini.

App deluje super, bom preveril kako izgleda v mestu, ker na vasi nimamo lih veliko ponudnikov.

34054 ::

Zakaj srati in deblizem? Gospodič je vprašal za mnenje in to so odkriti odgovori. Če želi samo 30x prebrati: "vau super", tudi prav, najbrž bo res prijalo, ne bo pa pomagalo nikjer drugje.

Google ni na mestu. Če bi bil to Žfsetetz bi najbrž rekel da ne pomeni nič in v redu, tudi prav. Če je imenovano nekaj kar je specifično za Slovenski trg(?), nemško, oziroma če tako deluje na prvi pogled, potem je pač dejstvo da bo stvar marsikdo preskočil, če jo vidi na nekem seznamu (na primer priporočenih aplikacij). Nič drugega. Objektiven komentar. Osebno mi je vseeno bolj vešč kot ime sestavljeno iz dveh besed, ampak načeloma, se mi zdi da vseeno ni najbolj premišljeno.

RokX ::

Dobra aplikacija. Sploh, ko bojo objavljene malice v večini lokalov je to to kar čakamo že dolgo. Čestitke.
Kdor kuha ta nekaj zakuha

Jerry000 ::

34054 je izjavil:

Zakaj srati in deblizem? Gospodič je vprašal za mnenje in to so odkriti odgovori. Če želi samo 30x prebrati: "vau super", tudi prav, najbrž bo res prijalo, ne bo pa pomagalo nikjer drugje.

Google ni na mestu. Če bi bil to Žfsetetz bi najbrž rekel da ne pomeni nič in v redu, tudi prav. Če je imenovano nekaj kar je specifično za Slovenski trg(?), nemško, oziroma če tako deluje na prvi pogled, potem je pač dejstvo da bo stvar marsikdo preskočil, če jo vidi na nekem seznamu (na primer priporočenih aplikacij). Nič drugega. Objektiven komentar. Osebno mi je vseeno bolj vešč kot ime sestavljeno iz dveh besed, ampak načeloma, se mi zdi da vseeno ni najbolj premišljeno.

Se mi zdi da je za app vprasal, tle pa sam ime ime. Ime je subjektivna stvar in ne bo nic pametnega dobil od tukaj. Verjetno ga bolj zanima uporabnost, izkusnja itd bolj kot pa kaj si o imenu mislite

Peter1991 ::

Živjo,

da malo obudim temo po dolgem času premora. Na Malcajtu delamo res na polno od oglaševanja po socialnih medijih, izdelave raznih reklamnih letakov, posodabljanja, vpeljevanja novosti, v kratkem tudi oglaševanje preko radijskih medijev itd... zadnje dva meseca pa se je delalo še na izdelavi mobilne aplikacije, ki ima identične funkcionalnosti kot mobilna aplikacija, ker je bila tole očitno zelo velika pomankljivost že od samega začetka.
Spletna aplikacija ostaja na enakem naslovu torej https://www.malcajt.com/ in https://www.malcajt.com/ponudniki.html .

Dobrodošli komentarji, ideje, kakšni popravki ;)

Hvala,

Peter

Zgodovina sprememb…

čuhalev ::

zadnje dva meseca pa se je delalo še na izdelavi mobilne aplikacije, ki ima identične funkcionalnosti kot mobilna aplikacija,

:)

Izpis menijev bi lahko bil bolj enoten, eni imajo vse v enem stavku, drugi alineje, tretji še alergene zraven.

Peter1991 ::

Se strinjam, ampak zelo težko je gostinca pripravit do tega nivoja, da bi ga na nek način omejeval. Po tolkem času smo ugotovili, da jim je najlažje prosto po Prešernu, brez nekih omejitev... raje vidimo, da vsaj tako vpisujejo, kot pa da je prazno.

TYPO na zgornjem postu, sem šele zdaj ugotovil :)

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

Peter1991 je izjavil:

Živjo,

da malo obudim temo po dolgem času premora. Na Malcajtu delamo res na polno od oglaševanja po socialnih medijih, izdelave raznih reklamnih letakov, posodabljanja, vpeljevanja novosti, v kratkem tudi oglaševanje preko radijskih medijev itd... zadnje dva meseca pa se je delalo še na izdelavi mobilne aplikacije, ki ima identične funkcionalnosti kot mobilna aplikacija, ker je bila tole očitno zelo velika pomankljivost že od samega začetka.
Spletna aplikacija ostaja na enakem naslovu torej https://www.malcajt.com/ in https://www.malcajt.com/ponudniki.html .

Dobrodošli komentarji, ideje, kakšni popravki ;)

Hvala,

Peter



Ne bi raje vi poskusili z adwords oglaševanjem? Hiter research mi je pokazal, da ljudje kar veliko zanima kje so bližnje restavracije, gostilne, itd. Vse to so visoko potencialni uporabniki te aplikacije.

Prav tako bi poskusil tudi s FB oglaševanjem.

Peter1991 ::

Z adwordsom že oglašujemo od samega začetka prav tako tudi FB oglaševanje ampak nekih bistvenih presežkov ni. Do sedaj je bila težava predvsem v tem, ker gostinci niso imeli ravno predstave kako to vse skupaj sploh izgleda, redko kdo od gostincev si je namestil aplikacijo in pogledal svojo gostilno, sedaj upamo da bo s pomočjo WEB-a bistveno lažje mu zadevo predstavit.

čuhalev ::

Ojej, je to pomenilo, da je gostinec moral vnašati jedilnik preko mobilnega telefona? 8-O

Peter1991 ::

Gostinec ima že dostop do urejevalnika preko spleta od samega začetka, sama predstavitev ponudnika pa je bila do sedaj možna samo preko mobilne aplikacije.

Gregor P ::

Jerry000 je izjavil:

34054 je izjavil:

Zakaj srati in deblizem? Gospodič je vprašal za mnenje in to so odkriti odgovori. Če želi samo 30x prebrati: "vau super", tudi prav, najbrž bo res prijalo, ne bo pa pomagalo nikjer drugje.

Google ni na mestu. Če bi bil to Žfsetetz bi najbrž rekel da ne pomeni nič in v redu, tudi prav. Če je imenovano nekaj kar je specifično za Slovenski trg(?), nemško, oziroma če tako deluje na prvi pogled, potem je pač dejstvo da bo stvar marsikdo preskočil, če jo vidi na nekem seznamu (na primer priporočenih aplikacij). Nič drugega. Objektiven komentar. Osebno mi je vseeno bolj vešč kot ime sestavljeno iz dveh besed, ampak načeloma, se mi zdi da vseeno ni najbolj premišljeno.

Se mi zdi da je za app vprasal, tle pa sam ime ime. Ime je subjektivna stvar in ne bo nic pametnega dobil od tukaj. Verjetno ga bolj zanima uporabnost, izkusnja itd bolj kot pa kaj si o imenu mislite
... glede imena, bi sam tudi preskočil aplikacijo, razen če bi bil v Avstriji oz. Nemčiji, ker preprosto mahlzeit v nemščini pomeni dober tek ... tako da je ime vsaj iz oglaševalskega oz. marketinškega vidika pomembno, zelo pomembno ... in če se bodo širili na nemškogovoreči trg, potem je to bržkone posrečena izbira.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Jerry000 ::

Gregor P je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

34054 je izjavil:

Zakaj srati in deblizem? Gospodič je vprašal za mnenje in to so odkriti odgovori. Če želi samo 30x prebrati: "vau super", tudi prav, najbrž bo res prijalo, ne bo pa pomagalo nikjer drugje.

Google ni na mestu. Če bi bil to Žfsetetz bi najbrž rekel da ne pomeni nič in v redu, tudi prav. Če je imenovano nekaj kar je specifično za Slovenski trg(?), nemško, oziroma če tako deluje na prvi pogled, potem je pač dejstvo da bo stvar marsikdo preskočil, če jo vidi na nekem seznamu (na primer priporočenih aplikacij). Nič drugega. Objektiven komentar. Osebno mi je vseeno bolj vešč kot ime sestavljeno iz dveh besed, ampak načeloma, se mi zdi da vseeno ni najbolj premišljeno.

Se mi zdi da je za app vprasal, tle pa sam ime ime. Ime je subjektivna stvar in ne bo nic pametnega dobil od tukaj. Verjetno ga bolj zanima uporabnost, izkusnja itd bolj kot pa kaj si o imenu mislite
... glede imena, bi sam tudi preskočil aplikacijo, razen če bi bil v Avstriji oz. Nemčiji, ker preprosto mahlzeit v nemščini pomeni dober tek ... tako da je ime vsaj iz oglaševalskega oz. marketinškega vidika pomembno, zelo pomembno ... in če se bodo širili na nemškogovoreči trg, potem je to bržkone posrečena izbira.

Mogoče, zato je tudi ikona ki pove svoje :).

shadeX ::

Ime tukaj sploh nima nobenega vpliva ampak marketing. Tudi tisti, ki pravite da bi app preskočili jo zagotovo ne bi, če bi videli da ima app 100k downloadov, 5k pozitivnih rejtov in 1k izjemnih komentarjev (slovenske publike)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

RegulusDraco ::

ampak da to vidiš, moraš na app klikniti.
sem šel preverit, malcajt ima na androidu do 5000 prenosov in 60 rejtov. Ocena aplikacije je 4.9. Tak da aplikacija je ali zelo dobra ali pa ima developer 60 naprav za testirat :D

Bi testiral aplikacijo, če bi imel potrebo. Tako pa lokali, kamor hodim na malico svoj meni vedno objavijo na spletni strani ali facebooku.
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

RegulusDraco je izjavil:

ampak da to vidiš, moraš na app klikniti.
sem šel preverit, malcajt ima na androidu do 5000 prenosov in 60 rejtov. Ocena aplikacije je 4.9. Tak da aplikacija je ali zelo dobra ali pa ima developer 60 naprav za testirat :D

No, torej je dobro :)

RegulusDraco ::

Pomojem je edini vir zaslužka te aplikacije študentska populacija. Tako da naj developer cilja na njih. Zaposleni ljudje, ki hodijo jesti v restavracije rabijo nujno feed podatkov priljubljenih restavracij, če se da preko browserja. Iskat na telefonu nekaj priljubljenih restavracij in primerjat menije....ne gre to tak.

Če pa pogledaš samo za 1 restavracijo pa ne vidm poante zakaj ne bi pogledal pač na facebook ali spletno stran te restavracije, kjer je meni itak objavljen in ne rabiš appa.

kot rečeno: študenti znajo bit rešitev te aplikacije. Ker imajo cajt in voljo hodit naokol po malicah.
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

Zgodovina sprememb…

Peter1991 ::

RegulusDraco je izjavil:

ampak da to vidiš, moraš na app klikniti.
sem šel preverit, malcajt ima na androidu do 5000 prenosov in 60 rejtov. Ocena aplikacije je 4.9. Tak da aplikacija je ali zelo dobra ali pa ima developer 60 naprav za testirat :D

Bi testiral aplikacijo, če bi imel potrebo. Tako pa lokali, kamor hodim na malico svoj meni vedno objavijo na spletni strani ali facebooku.


Vbistvu aplikacija ima skupno če štejem z iOS okoli 10k prenosov (7875 Android, 1742 iOS), je pa na trgu od sredine decembra torej zdaj bo 4 mesece. Če so to dovolj visoke številke prenosov, ne vem, nimam občutka, število uporabnikov je zadnje 2 meseca na isti ravni okoli 400 uporabnikov/dan.

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

Če so to dovolj visoke številke prenosov


Dokler app ne bo izpolnjeval vaših pričakovanj, potem je odgovor: "Ne niso". Mate kake reklame, IAP,..?

Peter1991 ::

Če misliš reklame znotraj APP-a tega nimamo, IAP pa tako ne pride v našem primeru v upoštev, ker je vsem uporabnikom uporaba v aplikaciji brezplačna.

Dpool ::

Aplikacije še nisem naložil, ampak po screenshotih izgleda res vredu narejena. Bravo!

ufek ::

Ravno v torek sva s sodelavcem bila na sestanku blizu lj in sem se spomnil na malcajt app ko sva iskala neko pametno postojanko. Sva šla potem v eno gostilno, ki je imela objavljen meni v appu. In sem potem natakarici povedal, da sva prišla zaradai malcajta, tako da sem vam malo reklame naredil, ker app je dober in služi namenu. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ufek ()

shadeX ::

Peter1991 je izjavil:

Če misliš reklame znotraj APP-a tega nimamo, IAP pa tako ne pride v našem primeru v upoštev, ker je vsem uporabnikom uporaba v aplikaciji brezplačna.


Še vedno lahko zaklenete neke določene funkcionalnosti, ki ne bistveno vplivajo na samo delovanje. Nek sistem morate zgruntat al mislite to delat zastonj? Kakšen je sploh marketinški plan na dolgi rok?

Če sem prav razumel ste vi že naredili:

- Samo app za ios & android
- celo spletno stran
- Oglaševali na googlu, fb, sedaj baje še radio oz. tv

Če nimate plana kako dobit denar nazaj ste pogoreli na celi črti in vam bo ta app samo strošek na dolgi rok. Also, če si niste zamislili poslovnega modela appa od vsega začetka (preden ste sploh začeli delat app), ste pogoreli. Again.

Razen če se zgodi, da aplikacija postane noro popularna po sloveniji in potem začnete recimo prodajat "mesta" gostincem. Npr če nekdo v LJ išče nek plac za malico, tisti ki vam plača se prikaže prej pod zadetki (tako kot plačljivi oglasi na bolhi).


P.S

Če že nimate, obvezno:
- Implementirati analitiko, da vidite kaj oz. kje ste najbolj išče. Se pravi v katerem delu slovenije, koliko je teh iskanj, kdo se pokaže pod prvimi zadetki (večina potem vzela tiste med prvimi). Tistim recimo potem nosite stranke..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

ufek ::

@shadeX od kod ti ideja, da nimajo marketinškega plana? Ideja je, da lastniki oštarij plačajo za razširjeno upravljanje s svojimi podatki, ki so namenjeni končnim uporabnikom (dodajanje razširjenega opisa, dnevni menuji, slike, itd.). Zastonj je samo osnovni vpis gostilne v bazo. Ostalo se plača in prav je tako!

Manu ::

Sem si naložil aplikacijo in se mi zdi uporabna. Imam nekaj predlogov in izboljšav:

1. Vsebina ponudbe je v enem primeru neberljiva. Verjetno zaradi oblikovanja, ki ga je izbral gostinec in deloma tudi zaradi mojega manjšega zaslona (4"), kot jih imajo ostali telefoni. Lahko je tudi berljivo, če besedilo ni posebej oblikovano.
 neberljiva vsebina

neberljiva vsebina


 berljiva vsebina

berljiva vsebina



2. Spodnji informaciji v razdelku 'Nudimo': "nedeljska kosila" in "odprto ob vikendih" sta po mojem mnenju nepotrebni, saj se iz delovnega časa jasno vidi kdaj je odprto. Mogoče če se doda "brez glutena" in "za vegane" (mogoče obstaja, le da nisem zasledil).
 nedeljska kosila

nedeljska kosila


 odprto ob vikendih

odprto ob vikendih


Poleg tega bi se mogoče lahko izboljšal videz besedila pri razdelku 'Nudimo' pri npr. "Ponudba za vegetarijance". Med koncem besedila in med začetkom naslednjega besedila je še prostora. Verjetno gre za problem manjšega zaslona, ampak mogoče se da tudi v tem primeru kaj oblikovno urediti.
Sredi spečih in nepazljivih je modrec buden in pazljiv -
po poti gre kot hiter konj, ki je prehitel šibko kljuse.

Peter1991 ::

@shadeX vsak ponudnik se lahko prijavi/registrira in s tem pridobi tri mesečno brezplačno obdobje urejanja njegove ponudbe. Po treh mesecih se iz "VELIKEGA" paketa preklopi v "MALI" paket in s tem izgubi določene pravice. Veliki paket je določen z neko ceno na letni ravni, seveda tukaj tudi glede na posameznega ponudnika malo variramo, da ga tako pridobimo. Torej v ozadju je neka strategija na dolgi rok pridobiti čim večje število ponudnikov, ki jih sicer na eni strani res bremeni nek strošek, na drugi strani pa lahko pridobijo en dodaten super vir oglaševanja. Veliko vlagamo v to, da se stvar v Sloveniji prime, ampak ni vse tako enostavno... Najprej je bil samo Mobile APP, kasneje po 4rih mesecih pa smo postavili še Web APP, ki je po funkcionalnosti identičen, v vsem tem času nas je takorekoč to najbolj teplo, ker je redko kater ponudnik prenesel aplikacijo in se v njej poiskal, preko weba pa ima dejansko preko spletnega naslova direkten pogled.

@Manu hvala za ideje, nekatere zadeve smo že uredili, dodali smo tudi opcijo "Brez glutena".

OmegaM ::

Super ideja.

Sicer nima veze z temo, ampak odgovor ostalim v temi.
V naših krajih (prleških) pa verjamem, da še kje se veliko uporablja nemcizma in popačenk.
Med drugim je tudi ena izmed njih Malcejt ter npr. štampet, vejnkéš, ...
Tako je meni to domače in me ne moti.
Bolj me moti smehi v smislu Looool pa se to izgovarja, ter razne izjave na radijih, kjer uradna oseba razlaga v tujkah in popačenkah.
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OmegaM ()

OmegaM ::

Jerry000 je izjavil:

Dajte no, ime je že zbrano...đizs

Podpis.
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

r3dkv1c4 ::

OmegaM je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Dajte no, ime je že zbrano...đizs

Podpis.

Tele bedarije okrog imena me spominjajo na to temo.

Namesto, da bi se ubadali z izboljšavami in predlogi v korist poenostavljanja app same s pogleda uporabnika in razvijalca, nabijajo o imenu samem.

Lahko rečem, da je spletna stran lepo narejena....pregledna in uporabna, kar pa je bistvo.
APlikacije za android ne uporabljam......mogoče v prihodnosti.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

Gregor P ::

... nekateri samo pravimo, da se ne sme podcenjevati imena neke aplikacije (sploh če je ta regionalno oz. lokalno omejena)... to je vse:) Bi bili presenečeni, kolikokrat se je pri zagonu neke storitve, aplikacije ipd. zalomilo samo zaradi slabega oz. slabo premišljenega marketinga, pa imaš lahko top produkt. Ampak recimo, da tukaj temu ni tako, ne vem, nisem naredil raziskave8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Besna Glista ::

Peter1991 ena napaka na spletni strani: Če hočem izbrati na mapi Goriško regijo, me vrže na Obalno-Kraško (na ta url: https://www.malcajt.com/obalno-kraska//...

In še: Rad bi pogledal, kaj ima določena gostilna jutri na meniju. Kako lahko to naredim, povsod mi kaže samo današnji meni?

Zgodovina sprememb…

Peter1991 ::

@Besna Glista hvala za sporočeno napako, smo že popravili. Kar se tiče menijev za naslednje dneve, dobra ideja, jo implementiramo v kratkem :)

Dpool ::

Ni mogoče tako pomembno, ampak sem zasledil da na mojem laptopu (MBP Retina), v Google Chrome zavihkih, je ikonica (logo) slabše kvalitete (pixelasta).

Peter1991 ::

@Dpool govoriš o favicon ali prav o logotipu Malcajt na strani?

Unknown_001 ::

Pohvale za idejo in izvedbo.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Besna Glista ::

Peter1991 je izjavil:

@Besna Glista hvala za sporočeno napako, smo že popravili. Kar se tiče menijev za naslednje dneve, dobra ideja, jo implementiramo v kratkem :)


Ni problema. Hočem procente.

Dpool ::

Peter1991 je izjavil:

@Dpool govoriš o favicon ali prav o logotipu Malcajt na strani?


PINki ::

Besna Glista je izjavil:

Peter1991 je izjavil:

@Besna Glista hvala za sporočeno napako, smo že popravili. Kar se tiče menijev za naslednje dneve, dobra ideja, jo implementiramo v kratkem :)


Ni problema. Hočem procente.

Evo ti moj procent %

Unknown_001 ::

PINki je izjavil:

Besna Glista je izjavil:

Peter1991 je izjavil:

@Besna Glista hvala za sporočeno napako, smo že popravili. Kar se tiče menijev za naslednje dneve, dobra ideja, jo implementiramo v kratkem :)


Ni problema. Hočem procente.

Evo ti moj procent %


Promili niso dovolj?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Peter1991 ::

Bomo najprej sami mogl pridet na zeleno vejo, ker za enkrat so bol kot ne samo izdatki :)

Unknown_001 ::

Peter1991 je izjavil:

Bomo najprej sami mogl pridet na zeleno vejo, ker za enkrat so bol kot ne samo izdatki :)


Kako pa financirate projekt? Naredite tudi kakšno plačano reklamo gostišča ipd. ?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Peter1991 ::

Ponudnik plača letno naročnino za paket, ki mu omogoča objavljanje ponudbe, zaenkrat je to edini prihodek.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FURS Preveri račun (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
813163696 (47946) PINki
»

Projekt Travana - aplikacija za javni transport (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
609572 (7709) Vazelin
»

Ehrana, znižane cene, fail (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
559397 (6410) Smurf
»

Koper ,izola, malice

Oddelek: Loža
93272 (2939) yayo
»

Apple in Amazon v tožbi za ime app store (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Tožbe
8720650 (18171) hamax

Več podobnih tem