» »

Mobilni radarji Vrhnika, Horjul, Dobrova, Polhov Gradec

Mobilni radarji Vrhnika, Horjul, Dobrova, Polhov Gradec

jalovec09 ::

Že nekaj let redno merjo hitrost na teh območjih in kaznujejo prehitre voznike. Avto je vsak dan drugje in imajo rdečga cliota, belo pando.... Stojijo zjutra, popoldne, dokler je svetlo. Položnico se dobi v nekaj dneh.
Če se kdo vozi po teh naseljah naj bo previden.

P.s. Za mene so navadne ba*abe. Čeprav v skoraj 15 letih še nisem dobil kazen.

#000000 ::

Mene niso snel na radar ne vem recimo 15 let, fotra so snel točno na roški pod gradom, k je šel zame nekaj prevzet na carino PS, pride do mene pa joka "to si ti kriv" ma zakaj oštja ? "ja ti si me poslal" ja fak a če bi enga do smrti povozu naj tud jest pridem odgovarjat ker sem te pač poslal tja :)

Ne stokaj, če maš težko nogo tempomat in ko vidš znak prilagodiš hitrost in samo klik, paš omejitve so da se jih spoštuje, na moji ulci je omejitev 30 kmh, pa se najde vsake tolk ista budala ki misli da je na pisti, dvakrat sem ga opozoril lepo, tretjič mu bi najraj nekaj vrgu na cesto pa naj se proba usatvt, vse kamnite ograje na obeh straneh ceste, ma nima srca ko ga bo potem treba špohtlat dol z nje, ampak prleti pa krepko preko 120 kmh.

Drž se omejitev pa te glava ne bo bolela.

blink ::

jalovec09 je izjavil:

Že nekaj let redno merjo hitrost na teh območjih in kaznujejo prehitre voznike. Avto je vsak dan drugje in imajo rdečga cliota, belo pando.... Stojijo zjutra, popoldne, dokler je svetlo. Položnico se dobi v nekaj dneh.
Če se kdo vozi po teh naseljah naj bo previden.

P.s. Za mene so navadne ba*abe. Čeprav v skoraj 15 letih še nisem dobil kazen.


Hotel sem prilepiti link lokacije na kateri pogosto stoji in glej ga zlomka, v objektiv ga je ujela celo Google Street kamera! :D
https://goo.gl/maps/hTS4Yk954fp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blink ()

scipascapa ::

premalo kontrole, premalo radarjev, premalo kaznovanja.

joze67 ::

jalovec09 je izjavil:

P.s. Za mene so navadne ba*abe. Čeprav v skoraj 15 letih še nisem dobil kazen.

Kar pove zelo malo o redarjih, pa veliko o tebi.

r3dkv1c4 ::

jalovec09 je izjavil:

Že nekaj let redno merjo hitrost na teh območjih in kaznujejo prehitre voznike. Avto je vsak dan drugje in imajo rdečga cliota, belo pando.... Stojijo zjutra, popoldne, dokler je svetlo. Položnico se dobi v nekaj dneh.
Če se kdo vozi po teh naseljah naj bo previden.

P.s. Za mene so navadne ba*abe. Čeprav v skoraj 15 letih še nisem dobil kazen.


Čaki čaki, ustavi se takoj....sem s tistega konca doma in sem odraščal tik poleg ceste Horjul - Dobrova in ti povem, če bi stal radar vsake 5km, se ne bi nič pritoževal.

Nehajte ropotat in pljuvat organe pregona, kadar opravljajo dobra dela in ta nadzor hitrosti po teh koncih je sigurno dobro delo.

Na lastne oči sem videl kar nekaj nesreč na omenjeni cesti in vse so bile zaradi hitrosti.

Divjakov pač ne zagovarjam in pika.

Poleg tega je na cestnem krogu Horjul-Vrhnika-Borovnica-Brezovice-Dobrova-Horjul ogromno kolesarjev in peščev.....da ne omenjam, kako se omenjeni divjaki obnašajo do ranljivejših v prometu.....katastrofa.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

jalovec09 ::

Ti vrjamem, sem stalno na teh cestah in stojijo pogosto. Ponekod so hiše preveč blizu ceste, očitno se dirkačem ne da dopovedat, da ni to poligon in po eni strani je prav da so radarji...Mi domačini smo že vajen, kje kdaj stojijo.
Skoraj 15 let in brez ene nesreče.

crniangeo ::

Na tisti cesti je veliko idiotov. Tako, da je prav, da so radarji tam.
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali je to legalno (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7812031 (9558) shadeX
»

Obvestila o radarjih in dvoličnost (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
19633116 (29204) Pithlit
»

Povratniki (alkohol) nazaj v cestni promet.

Oddelek: Loža
4512127 (10951) fosil
»

Novi radarji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7512824 (10647) BlueRunner

Več podobnih tem