» »

Prosim za pomoč - XP

Prosim za pomoč - XP

ymca ::

Xp mam naložene pol leta. Kar naenkrat mi ne štartajo, čeprav so mi ful lepo delali. Lahko grem safe mode, last good configuration, vse probam se mi vedno vstavi na prvi sliki, tako da se ne morem logirat. Disk še vedno melje (pol ure), vendar od tam naprej se ne zgodi nič. Lahko pa pridem z boot cdjem v recovery console (kao dos varianta), sam potem ne vem, kaj bi tam naredu.

Lepo prosim za pomoč, ker res ne bi rad formatiral vse skup.

Hvala
  • premaknil: ToniT ()

ddeben ::

CIljam de mas kak virus... Al pa - a si kj naviju al kj posebnga delu z masino pred tem??? :\

ymca ::

Navijal nisem nič! Sploh nič takega nisem delal!
Sem pa pozabil povedat, da mam računalnik povezan tudi v mrežo!

Če je virus....kaj naj potem nardim...čeprav dvomim, ker mam naštimam sophos + vse nove idje z neta....

v biosu imam trenutno naštiman DISABLED virus protection.....
vem da je to nekej brezveznga, sam leta nazaj me je ravno ta opcija nekej zajebavala....

obupan.....

Dusko ::

Hm kaj pa če bi tvoj disk nesel kakšnemu kolegu in ga priključita kot slave na njegovo mašino pol si posnameš ali prestaviš pomembne na drugo particijo. Recimo na D in pol pač doma formatiraš C particijo in na novo naložiš sistem.
No vem ,da ni ravno najboljpa rešitev

blazp88 ::

sej je napisal, da mu zadeva dela v safemodeu

ddeben ::

Ja no- ce lahk ti prides v safemode v xp pol pa tk in tk ni problem== prekopiraj pac vse pomembne fajle pol pa format c:....and the problem is solved!!:D :D V mrezo-mislis ADSL al navadna povezava?? No tile antivirusni programi ne pomagajo kej vlk kr vsak dan pride nov virud na dan,tko da....nikoli nisi varen;((


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

izsiljevalski virus Locky (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Informacijska varnost
16940823 (31933) SeMiNeSanja

Ubuntu sux (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Operacijski sistemi
21513164 (8165) OmegaBlue
»

Znane specifikacije Ubuntu 7.04 Feisty Fawn (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
12914616 (11715) Roadkill
»

Rabim program izdelan po meri.

Oddelek: Programiranje
442009 (1136) DMouse
»

Po dnevu zatišja -- Microsoft in RPC (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
656458 (6458) undefined

Več podobnih tem