» »

Problem z prižigom računalnika

Problem z prižigom računalnika

masterx120 ::

Prvo sem mislis da je Power supply sel v maloro,ampak ni bil to problem (je delal na drugi skatli) potem sem pa gumb za prizig racunalnika pogledal, in so kabli tud ok, so celi, nic nacefrani. No in tist kabel ko pelje iz gumba in ga povežes na matično ploščo (ne vem kako se kablo reče) mora bit problem, kr sm kabel pac odklopo, in dal stik (pac kr z nozem) tko da zdaj ga pac prizigam z kovino,tole je zacasna resitev.

Torej kj naj naredim a se to da kupit tisti kabel pa da je to sorazmerno lahko zamenjat, al rabim nesti rač na servis?

lp

hojnikb ::

preveži na reset gumb
#brezpodpisa

masterx120 ::

Hvala deluje

Lp

BorutK-73 ::

Power on gumb je crknu, je kar pogost problem.

Zgodovina sprememb…

masterx120 ::

Zdaj sem sele spomno, da mam jz skatlo se v garanciji ki sem jo pri nas kupo, pa to bi lahko uveljavla ne, sicer si potem brez racunalnika par dni, ampak ok, bi si ze nekaj splaniral za tisti čas

MIHAc27 ::

Ja, to lahko neseš na servis, bi morali potem oni zamenjat. Sama menjava ni tako zelo preprosta (pač odvisno tudi od modela) Še težje je najti nadomestno tipko, ki bo ustrezala ohišju.

Pa če je šlo samo stikalce, je treba še spajkat včasih..... v glavnem kar nekaj dela je hitro.

Na enem HP-ju starem 1 leto, je bil kriv prah za nedelovanje. Če ima kdo kak kompresor v bližini, se mogoče sproba še spihat preden se nese na servis.

BorutK-73 ::

v bistvu so on/off in reset stikala povsod enaka, gumb je samo okrasni del.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

problem nov racunalnik (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
19924924 (7681) hojnikb
»

PC se ne zazene

Oddelek: Pomoč in nasveti
101042 (898) heero
»

PS3 problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
344405 (3479) kupim9
»

HTC Desire - rom flash problem?

Oddelek: Mobilne tehnologije
171235 (971) jurre
»

tezave z abit kt7

Oddelek: Pomoč in nasveti
271688 (1285) texhex

Več podobnih tem