» »

google mastercard vprašanje

google mastercard vprašanje

Gutjerez ::

Pozdravljeni

Na mojem prvem gmail računu imam dodano svojo mastercar kartico not. če umes kaj rabim za plačat.
Sedaj me zanima.
Kako je s to zadevo če odprem nov gmail račun. In me tam spet vpraša če želim dodati kartico. In seveda vpisati spet svoje podatke. Bo sistem zaznal da je ta kartica uporabljena na drugem računu? ima kdo s tem izkušnje oz ve odgovor?
Že vnaprej hvala

raje vprašam kot da mi zaradi tega npr blokirajo to kartico tudi na prvem računu.
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

fulgur ::

Zanima me, ali je vnos št. kartice v google center za plačila varen?



Je ta google center za plačila kaj povezan tudi z Google wallet oz. z vnosom št. kartice v Google play?

hvala že vnaprej

Pinturicchio ::

fulgur je izjavil:

Zanima me, ali je vnos št. kartice v google center za plačila varen?



Je ta google center za plačila kaj povezan tudi z Google wallet oz. z vnosom št. kartice v Google play?

hvala že vnaprej


Za Google Play vem da je, mislim pa da je tudi za vse ostalo (v chromu imaš samodejno izpolnjevanje, če si prijavljen v google račun).

fulgur ::

Hvala lepa za hiter odgovor. To si mislil, da če v google play prijavim št. kreditne kartice, bo avtomatsko ta številka vpisana tudi v chromu, če sem prijavljen z istim google računom?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fulgur ()

Pinturicchio ::

Tako je. Oz. ti si številko kartice vpišeš v svoj google račun (v nastavitvah) in potem ti jo samodejno zazna ob bilokaterih plačilih.

fulgur ::

In to je sigurno varno?

Pinturicchio ::

To ti pa jaz osebno ne morem garantirati.

fulgur ::

Razumem, hvala za vse odgovore. Verjetno naj bi bilo varno, ampak nikoli pa ni 100-odstotno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Android] Prodajanje aplikacij (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programiranje
11028456 (13262) shadeX
»

Aplikacije samsung

Oddelek: Mobilne tehnologije
292114 (1587) xda develope
»

Plačilo Google Play Developer Registration Fee

Oddelek: Pomoč in nasveti
122359 (2017) hurlimannxt
»

Google Play Music v SI

Oddelek: Omrežja in internet
81341 (1046) Dosan
»

IPAD

Oddelek: Loža
235699 (4784) Zheegec

Več podobnih tem