» »

PS3 problem

PS3 problem

BigSmoke ::

Danes popoldne je delalo vse normalno. Sedaj sem probal iti v COD Black Ops in me v 10min ni vrglo not. Zato sem naredu restore in sm mislu da bo kaj pomagalo ampak ne. Po tem sem še probal formatirat disk(quick format) in me sploh v glavni meni ne vrže včasih. (ko pa me vrže not čakam vsaj 5min, da lahko kej nardim)Kaj naj nardim?
  • spremenil: BigSmoke ()

XsenO ::

Pobriši blu ray s špilom možno, da se je zapacal. Sej o tem je govora tu ane?
1 + 1 = 1

BigSmoke ::

Kaj zdej naj točen nardim?

V bistvu mi ps3 zdej sploh ne pride v glavni meni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigSmoke ()

XsenO ::

Odgovori:

1. glavni menu igre ali glavni menu ps3?
2. Je odklenjen(in če je je COD original ali ne)?
3. Kakšne druge napake (piski ali obnašanje lučk na PS3)?
1 + 1 = 1

BigSmoke ::

1. glavni menu ps3
2. ni odklenjen (COD je original)
3. ni drugih napak

Verjetno ga bom nesel na servis v ponedeljek.

XsenO ::

Hmm preden greš na servis preveri vse kable in naredi reset konzole (pogooglaj za kombinacijo tipk). Meni recimo se je na bajsiju zgodilo yellow light of death, ko se konzola takoj po prižigu zapiska 3 krat se za sekundo vključi rumena lučka na konzoli in nato ugasne, edina rešitev je bila seveda servis.
Če ne pomaga bo potrebno na servis. Računaj, da ga boš dobil nazaj v 25+ dneh in v primeru, da ni več v garanciji zna bit popravilo 150 EUR. V primeru, da si ga kupil v Bigbangu in sklenil tisto podaljšano garancijo "se zgodi" lahko zahtevaš, da ti med popravilom dajo nadomestno konzolo.
1 + 1 = 1

BigSmoke ::

sm že use probal vendar neuspešno, garancijo ima vendar ne v bigbangu, kupil sem ga v mercator tehnika

St235 ::

če je v garanciji, potem pa čna servis. nimaš kaj. probaj zatežit za nadomestni ps3, ker popravila se izvajajo v tujini in zna trajat tudi štiri pet tednov, da dobiš nazaj.

BigSmoke ::

OK. A mislite da bom moral kej plačat?

bezerk ::

če imaš garancijo seveda ne.

Prej naredi hard reset konzole:
1. Potegni električni vtičnik ven, če je PS3 FAT, potem samo izklopi stikalo zadaj.
Vklopi nazaj kabel ali stikalo.

2. drži gumb za prižgat dokler konzola ne zapipka 3 krat.

3. naredi full format, itd...

Ti je igra ostala v playstationu ?
Če ti je malo pobrskaj po googleu kako se dobi ven, ker je možnost da je ne dobiš nazaj.

bezerk ::

XsenO je izjavil:

Hmm preden greš na servis preveri vse kable in naredi reset konzole (pogooglaj za kombinacijo tipk). Meni recimo se je na bajsiju zgodilo yellow light of death, ko se konzola takoj po prižigu zapiska 3 krat se za sekundo vključi rumena lučka na konzoli in nato ugasne, edina rešitev je bila seveda servis.
Če ne pomaga bo potrebno na servis. Računaj, da ga boš dobil nazaj v 25+ dneh in v primeru, da ni več v garanciji zna bit popravilo 150 EUR. V primeru, da si ga kupil v Bigbangu in sklenil tisto podaljšano garancijo "se zgodi" lahko zahtevaš, da ti med popravilom dajo nadomestno konzolo.


Meni se je YLOD zgodil na moji prvi PS3ki 60GB, 3 pa pol leta stari, pa sem imel se zgodi za 3 leta.
Potem sem sam naredil reflow in zadeva še vedno dela :)

BigSmoke ::

ne igra mi ni ostala v PS3-ju, power gumb držin na ps3ju vendar ne zapiska, ko ga prižgem je samo črna slika.

bezerk ::

OK, opiši kaj se zgodi, ko ga normalno prižgeš.
Ali kaj utripa, če katere barve lučke in v katerem zaporedju ?
Al kaj piska, beepa ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bezerk ()

BigSmoke ::

Ko pritisnem gumb normalno gori zelena luč, vendar mi prikaže samo črno sliko.

bezerk ::

ko si resetiral, se ti je verjetno izhod nastavil na navaden kompoziten, namesto HDMI, priklopi z navadnim kablom na TV, nastavi izhod kot HDMI in bi moralo delat, potem kompoziten kabel odstrani.
Če ne zaleže ugasni PS3, drži gumb na power gumb dokler ne slišiš dva piska, kar resetira video izhod.
Kateri ps3 imaš fat/slim.
ali se sliši zvok, če imaš priklopljeno na ojačevalec in ne preko HDMI ? (naprimer ko se premikaš skozi menije).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bezerk ()

BigSmoke ::

imam slim to kar si zgoraj napisal sem tudi že probal vendar ne pomaga, zvoka ne slišim

BigSmoke ::

mah enkrat ta teden ga nesem na servis se ne bom več ubadal, da kej ne pokvarim

hvala usem za pomoč

gleoanrdo ::

to ti ga tudi med igro ugasne in ne sveti več lučka?al ne?

Zgodovina sprememb…

BigSmoke ::

ps3 se mi sploh ni hotel prižgati
drugače pa sm ga dobu že s servisa tko da je stvar že zrihtana

gleoanrdo ::

staro verzijo al slim?
ker pri starih verzijah je bla napaka.
:)

meni pa ga iz igre vun vrže in ne sveti rdeča luč
:)
sem vidu ki maš slim

Zgodovina sprememb…

gelendr ::

PS3 fat se mi ne poveže na mrežo ne preko kabla kot tudi ne brezžično.Drugo dela vse BP.
Pred časom sem zamenjal disk in se je po mojem laičnem opažanju PS3 bolj grel kot običajno(ventilator je brnel takoj na višjih obratih).
Ima mogoče kdo pokvarjen ps3 da mi pošlje modem za primerno ceno seveda ali pa (buhdei)ve kako lahko usposobim nedelujoč modem.

actuba11 ::

js pa mam en problem in upam da mi lahko kdo pomaga
PAČ IGRAM CALL OF DUTY BLACK OPS in ko grem igrat online use normalno dela dokler mi ne začne loudat pač da začnem igrat
pač uno zadnje loudanje in tik pred koncem zašteka in se loudanje nikoli ne konča ko ga hočem ugasnit preko kontrolerja ali pa iti iz igre mi 2x zapiska, ekran je črn in to je to
upam da mi lahko kdo pomaga
HVALA!!!!

kupim9 ::

Kaj pa druge igre delajo normalno ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kupim9 ()

actuba11 ::

NIMAM NOBENE DRUGE
PROBAU SEM NA INTERNETU NAJT KAŠNO RAZLAGO O TEH PISKIH
EDINO JA KO SEM PRIŽGAU POL NA NOVO PS3 MI JE PISALO NEKI DA NAJ POČAKAM 2-3H MA NI POMAGALO USEENO ZAŠTEKA

St235 ::

Fantek, nauči si kulture in pravilne rabe slovenskega jezika, potem pa poskusi ponovno. Do takrat pa zlezi mamici v krilo in to bo mogoče obudilo tvoj PS3.

kupim9 ::

O fak :) dej slikaj kaj ti splih napiše, a ti normalno štarta konzola ? Pa piši z malimi :)

actuba11 ::

ma dela use normalno in ja bi ti slikau ampak samo ko sem ga prvič uklopu po unemu ko mi je zaštekalo samo takrat je blo to sporočilo in zdej ga ne kaže več ma useeno zašteka
zanima me samo kj pomenijo ta 2 piska kj morem takrat čakat 2-3h al morem čakat normalno u meniju al nvm če znaš pomagat bi ti biu ress hvaležen

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: LuGi ()

kupim9 ::

Ja bo treba slikat šele po tem bo kdo lahko rekel kaj več.

Aja kaj pa je kak MOD prisoten, je odklenjena, kakšne lučke gorijo ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kupim9 ()

actuba11 ::

mah uglavnem se sporočilo ne kaže več če ne bi slikau
tolko teh priročnikou in drugih bedasrij sem zdej prebrau na netu in nikjer o teh pofukanih piskih
bmk ni moj ps3

hvala useeno tebrex

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: LuGi ()

kupim9 ::

Aha pol je dead kompletno, samo črn zaslon ? Kaj pa lučke ?

actuba11 ::

uglavnem 2x htro zapiska in pol gorijo zelana in plava non stop
in je črn ekran

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: LuGi ()

kupim9 ::

Plava je disk, zelena kao pomeni d a je konzole prižgana, premigaj malo kable če so OK. to je vse kar ta trenute lahko narediš.

St235 ::

Lahko probaš dat PS3 za ene 20 minut v mikrovalovno, da kontakti nazaj primejo. Saj delal verjetno ne bo, bo pa fenomenalen šou, pa ne pozabi posnet dogajanja.

Drugače pa piskanje in črn zaslon pomenita resno okvaro, tako da prosi očija, da te pelje do servisa, takoj po tistem ko ti z žajfo opere usta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

hojnikb ::

mogoče se ti je hdmi port pokvaru. Če ti ne gori rumena lučka (ylod) potem ni grafična oz procesor.
najprej probaj zagnat preko video out-a.
#brezpodpisa

kupim9 ::

Lakotnik29 nima veze kej rihtat, sej ni njegov PS3 :)) tko da bo lastnik to reševal


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[PS3] Nakup PS3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Konzole
23649787 (25135) hojnikb
»

PS3 težava

Oddelek: Konzole
71118 (836) opeter
»

[XBOX 360] Nasveti (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Konzole
988199954 (77127) radovednik
»

Ps4 garancija ista napaka

Oddelek: Konzole
192524 (1847) St235
»

Ps3 fat problem (rdeča lučka utripa)

Oddelek: Konzole
172517 (2359) erex

Več podobnih tem