» »

Call of Duty WWII (2017)

Call of Duty WWII (2017)

abyssus ::

Lag je bil prisoten tudi pri meni, vendar sem krivil svojo povezavo.

Jerry000 ::

Je COD4 sploh še igrana? Ne remastered. MW2 sem zvedel da se jo še dosti igra :)

Machete ::

mw2 pa jaz ne najdem skoraj nikogar, ko sem parkrat proval je iskalo in iskalo, potem pa sem obupal. Verjetno TDM ali FFA še najdeš. Kak HQ pa pozabi. Pri Cod4 je kar nekaj igralcev. Ampak spet samo tdm večinom in kak SD. COD4 ima vsaj server browser. Mogoče imam pri mw2 problem ker imam samo en čuden dlc in potem išče samo med igralci s samo istim dlcjem. Večina ima pa vse ali nobenega.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Jerry000 ::

Ja, baje jih je veliko na TDM, brez DLC.
Me pa mika tale novi COD (sprobam danes). Pogrešam en vojaški FPS, tako da BF1 ali COD WW2...ali oba :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Machete ::

Zvečer se lahko pofočkamo in gremo skupaj tole čudo. Jaz bom okoli 20:00 štartal.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

BivšiUser2 ::

To je samo beta za PC?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Jerry000 ::

BivšiUser2 je izjavil:

To je samo beta za PC?

Ja

BivšiUser2 ::

Škoda, bi lahko dali ven tud za XOne brez tistega preorder bullshita.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Jerry000 ::

Nekdo je omenil in se strinjam, mar bi izdali COD1/2 rework in bi blo top shit. Vendar takšen rework da samo teksture uredijo, gameplay pa ne diraj lava dok spava. Brez nekih lvlov, brez emblemov, brez perkov. Samo simple izbiro USA/German in pa izbiro orožja. In jim denar vržem v fris.

oo7 ::

BivšiUser2 je izjavil:

To je samo beta za PC?



PS4 CoD WW2 Beta starts 10AM PDT - August 25 / Ends September 4

Xbox One CoD WW2 Beta starts 10AM PDT - September 1 / Ends September 4

PC CoD WW2 Beta starts September 29 - Ends October 2

Heavy ::

Jerry000 je izjavil:

Je COD4 sploh še igrana? Ne remastered. MW2 sem zvedel da se jo še dosti igra :)


Je, dobiš veliko na TDM. Sabotage in S&D pa zelo malo ljudi igra :(
#TeamFelix

Dua'L ::

nič posebnega ni tale cod
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Jerry000 ::

Dua'L je izjavil:

nič posebnega ni tale cod

To je čar, do sedaj so bili vsi "posebni", kar ni bilo OK. Stari igralci ne rabimo "posebnega" :)

oo7 ::

Sem odigral nekaj rund.

Grafika ni nič posebnega.
Gameplay je spet tisti pravi stari COD brez letanja in skaknja po zraku.
Lag je prisoten ampak imam tudi sam že malo slabe reflekse zgleda :)) ker če ne kampiram sem hitro mrtev.
Mape so običajne za Call of duty.

Rekel bom nič kaj preveč posebnega ampak ja tisti stari pravi Call of Duty je nazaj :)

abyssus ::

https://m.youtube.com/watch?v=hSDWEsyy8...

Leananje je stvar v cod:ww2 lol.

Jerry000 ::

oo7 je izjavil:

Sem odigral nekaj rund.

Grafika ni nič posebnega.
Gameplay je spet tisti pravi stari COD brez letanja in skaknja po zraku.
Lag je prisoten ampak imam tudi sam že malo slabe reflekse zgleda :)) ker če ne kampiram sem hitro mrtev.
Mape so običajne za Call of duty.

Rekel bom nič kaj preveč posebnega ampak ja tisti stari pravi Call of Duty je nazaj :)

Ekzekli, nočemo posebnosti, želimo stari COD nazaj :). Meni je igra všečna (po 10 letih končno). Malo me zmoti da so ženske notri ampak OK, let it be. Sem pa tudi sam precej slabši v merjenju (igram OW ampak ni isto), ampak če bi igral bi padel notri :). Mislim, da bo to prvi COD po 10 letih katerega si bom privoščil...zdaj samo še odločit al PC al PS4 :D

oo7 ::

Jerry000 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Sem odigral nekaj rund.

Grafika ni nič posebnega.
Gameplay je spet tisti pravi stari COD brez letanja in skaknja po zraku.
Lag je prisoten ampak imam tudi sam že malo slabe reflekse zgleda :)) ker če ne kampiram sem hitro mrtev.
Mape so običajne za Call of duty.

Rekel bom nič kaj preveč posebnega ampak ja tisti stari pravi Call of Duty je nazaj :)

Ekzekli, nočemo posebnosti, želimo stari COD nazaj :). Meni je igra všečna (po 10 letih končno). Malo me zmoti da so ženske notri ampak OK, let it be. Sem pa tudi sam precej slabši v merjenju (igram OW ampak ni isto), ampak če bi igral bi padel notri :). Mislim, da bo to prvi COD po 10 letih katerega si bom privoščil...zdaj samo še odločit al PC al PS4 :D


Potem si že sprobal beto >:D
Ja babe znajo najedat, ko se derejo tam po mapi.
Jaz bom za PC z gamepadom mi ne grejo FPS igre.

Jerry000 ::

oo7 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Sem odigral nekaj rund.

Grafika ni nič posebnega.
Gameplay je spet tisti pravi stari COD brez letanja in skaknja po zraku.
Lag je prisoten ampak imam tudi sam že malo slabe reflekse zgleda :)) ker če ne kampiram sem hitro mrtev.
Mape so običajne za Call of duty.

Rekel bom nič kaj preveč posebnega ampak ja tisti stari pravi Call of Duty je nazaj :)

Ekzekli, nočemo posebnosti, želimo stari COD nazaj :). Meni je igra všečna (po 10 letih končno). Malo me zmoti da so ženske notri ampak OK, let it be. Sem pa tudi sam precej slabši v merjenju (igram OW ampak ni isto), ampak če bi igral bi padel notri :). Mislim, da bo to prvi COD po 10 letih katerega si bom privoščil...zdaj samo še odločit al PC al PS4 :D


Potem si že sprobal beto >:D
Ja babe znajo najedat, ko se derejo tam po mapi.
Jaz bom za PC z gamepadom mi ne grejo FPS igre.

Ja, se vedno jo, me je potegnil not :). A se samo meni zdi ali so nekatere mape v slabsih teksturah? Vem da sem dobro grafiko nastavil, v eni mapi mi lepo prikazuje, pri gibratal mam pa slabse teksture kot da bi bilo na minimum grafika (ceprav ni)

Ciklamen ::

No, fantje upoštevajte da je tole samo beta in da stvari še niso čisto poglihane :)

Meni je zabaven, tudi ti upgrade-i na orožjih niso neki nesmisel, ampak pač stvari katere so uporabljali že takrat. Vidim se dosti ljudi zgraža nad refleksnimi scope-i, pa nevem kaj pričakujejo :))
- End of the Post ->

BivšiUser2 ::

Ciklamen je izjavil:

Vidim se dosti ljudi zgraža nad refleksnimi scope-i, pa nevem kaj pričakujejo :))

Pričakujejo jetpacke in skakanja kot v prejšnjih delih.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Seba22 ::

oo7 je izjavil:

Sem odigral nekaj rund.

Grafika ni nič posebnega.
Gameplay je spet tisti pravi stari COD brez letanja in skaknja po zraku.
Lag je prisoten ampak imam tudi sam že malo slabe reflekse zgleda :)) ker če ne kampiram sem hitro mrtev.
Mape so običajne za Call of duty.

Rekel bom nič kaj preveč posebnega ampak ja tisti stari pravi Call of Duty je nazaj :)


Daj ne blebetaj...
To je še zelo zelo daleč od tistega pravega Call of Duty-ja.Razen Campain bo mogoče primeljiv drugo ziher ne.Drugače je meni beta delala brez problemov in brez laga sem pa 100% da se je ne pritaknem več,me niti malo ne mika.Imam samo še nekaj upanja za dober Campain to je pa vse.Seveda za travnisko verzijo ker tega ziher ne kupim...pa to morš bit usekan da greš to kupit za MP ki je zanič
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

oo7 ::

Gejspodar je izjavil:

Igra je dejansko prva dobra po kopici slabih, gunplay je tam nekje na nivoju CoD:WaW, fast-paced gameplay je pa tudi zabaven. Trenutno level 26 in 1897 je najbolj overpowred orožje v igri.


1897? Katero orožje je to ?

legendary ::

Insurgency ter day of infamy je še najbolj podoben staremu cod-u. Škoda le, ker je premali community.

Jerry000 ::

Seba22 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Sem odigral nekaj rund.

Grafika ni nič posebnega.
Gameplay je spet tisti pravi stari COD brez letanja in skaknja po zraku.
Lag je prisoten ampak imam tudi sam že malo slabe reflekse zgleda :)) ker če ne kampiram sem hitro mrtev.
Mape so običajne za Call of duty.

Rekel bom nič kaj preveč posebnega ampak ja tisti stari pravi Call of Duty je nazaj :)


Daj ne blebetaj...
To je še zelo zelo daleč od tistega pravega Call of Duty-ja.Razen Campain bo mogoče primeljiv drugo ziher ne.Drugače je meni beta delala brez problemov in brez laga sem pa 100% da se je ne pritaknem več,me niti malo ne mika.Imam samo še nekaj upanja za dober Campain to je pa vse.Seveda za travnisko verzijo ker tega ziher ne kupim...pa to morš bit usekan da greš to kupit za MP ki je zanič

Zakaj je zanič?

oo7 ::

Sem odigral tri partije sem imel med igro 60 fps. Potem pa sem šel v menu, da sem imel več časa, da sem malo zrihtal orožje potem pa sem prišel v drugo skupino pa je bilo samo 15 fps.

Seba22 ::

Jerry000 je izjavil:

Seba22 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Sem odigral nekaj rund.

Grafika ni nič posebnega.
Gameplay je spet tisti pravi stari COD brez letanja in skaknja po zraku.
Lag je prisoten ampak imam tudi sam že malo slabe reflekse zgleda :)) ker če ne kampiram sem hitro mrtev.
Mape so običajne za Call of duty.

Rekel bom nič kaj preveč posebnega ampak ja tisti stari pravi Call of Duty je nazaj :)


Daj ne blebetaj...
To je še zelo zelo daleč od tistega pravega Call of Duty-ja.Razen Campain bo mogoče primeljiv drugo ziher ne.Drugače je meni beta delala brez problemov in brez laga sem pa 100% da se je ne pritaknem več,me niti malo ne mika.Imam samo še nekaj upanja za dober Campain to je pa vse.Seveda za travnisko verzijo ker tega ziher ne kupim...pa to morš bit usekan da greš to kupit za MP ki je zanič

Zakaj je zanič?


Poglej si odzive folka pa ti bo jasno zakaj je zanič.Špil je reskinan advanced warfare v ww2 preobleki kar se lepo vidi
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Machete ::

Jaz sem igral čisto premalo za končno oceno, ampak prvi vtis je mešan.
Lik je precej lesen, skok je prešvoh. Odsotnost leana mi je spet čisti kriminal. Ne vem zakaj je tak problem to(?!) Doda popolnoma novo dimenzijo igranja. O grafiki besed ne gre izgubljati, saj je malce popiljena in skoraj primerljiva z cod5. Destrukcija je smešna in bi bilo bolje da je ni. Ne rečem pa da sploh hočem ultra napedenano grafiko, nasprotno. Preprostost cod textur, zelenja in fizike mi je celo všeč. Na hitro bi rekel da je po gibanju in občutku ena mešanica MW2 in MOH 2010.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Jerry000 ::

Seba22 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Seba22 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Sem odigral nekaj rund.

Grafika ni nič posebnega.
Gameplay je spet tisti pravi stari COD brez letanja in skaknja po zraku.
Lag je prisoten ampak imam tudi sam že malo slabe reflekse zgleda :)) ker če ne kampiram sem hitro mrtev.
Mape so običajne za Call of duty.

Rekel bom nič kaj preveč posebnega ampak ja tisti stari pravi Call of Duty je nazaj :)


Daj ne blebetaj...
To je še zelo zelo daleč od tistega pravega Call of Duty-ja.Razen Campain bo mogoče primeljiv drugo ziher ne.Drugače je meni beta delala brez problemov in brez laga sem pa 100% da se je ne pritaknem več,me niti malo ne mika.Imam samo še nekaj upanja za dober Campain to je pa vse.Seveda za travnisko verzijo ker tega ziher ne kupim...pa to morš bit usekan da greš to kupit za MP ki je zanič

Zakaj je zanič?


Poglej si odzive folka pa ti bo jasno zakaj je zanič.Špil je reskinan advanced warfare v ww2 preobleki kar se lepo vidi

Ampak AW je bil en šrot zame, preveč futuristike. Tole je zame kot nekdanji COD fan zakon. Odzivi folka so pa resno bedni. Kritizirajo da nekaj ne dela a lepo piše BETA. Veliko jih tožari za brezveze. Se pa strinjam da to še vedno ni tisti pristni COD, recimo atmosfera v igri mi je preveč umetna, še COD1 in 2 imasta še vedno boljšo atmosfero.

No, me pa nekaj zanima, ima kdo še iste težave. Sam imam nastavljeno grafiko na high in teksture na extra, v igri imam pa takole:
https://imgur.com/pUBNUJZ

Včeraj ko sem prvič zagnal je bilo lepo vse, danes igro uninstalam in inštaliram vendar nič bolje. Še kdo na istem?

Paul30 ::

KO sm gledal gameplaye sem sprva mislil, da gledam eno zelo staro call of duty igro, grafika nikakva.

chucki ::

Še sreča nisem dal preored, ker bi se po glavi tepel. Sem misli, da bo končno spet kakšen dober špil na tematiko ww2, pa je pogreb. Grafika v kurcu čist.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Machete ::

Cod2 ju bo verjetno zelo zelo podobna Battalion 1944. (Ker po tihem je to cel njihov point, zadovoljiti igralce cod2, česar ni naredil še noben špil po skoraj 15. letih).
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

abyssus ::

Itak da nas je zadovoljil, to je bil cod4. Več kot odličen naslednik. Tukaj je bolj point zadovoljiti COD4 PROMOD igralce, ki smo načeloma ostali brez competitive igre, ko je scena na tem področja pač šla po gobe. Naj bi bil tudi movement direkt takšen, kot je bil v PROMOD-u, igralec zgoraj je pa phantasy, eden boljših igralcev iz časov COD4PROMOD.

Kakorkoli, na omenjeno igro čakam z velikim zanimanjem ampak sem skoraj prepričan, da bo zadeva veliko večji fail kot pa prihajajoči COD:WW2.

oo7 ::

Na začetku napiše Sledgehammer games in Raven :)

Pri Raven softvare so naredili igre kot so Solider of Fortune, Quake 4... Raven Software @ Wikipedia zdaj pa redno sodelujejo pri igrah Call of duty.

Tac20 ::

Okej zdej sem se malo vnesel, na zacetku skoraj da nisem prisel do killov. Sem pa naletel ze na dva aimbota? Igram pa samo deatmatch, ostalo se nisem poizkusil. Je pa to eno brezglavo tekanje gor brez taktike :)

Ne vem kako to da eni nimajo recoila? ali je to spray control ali pa kaksen perk?

oo7 ::

Pri Call of Duty ne rabiš nobene taktike ali tekaš okoli ali pa kampiraš ;)

fireX88 ::

oo7 je izjavil:

Pri Call of Duty ne rabiš nobene taktike ali tekaš okoli ali pa kampiraš ;)


good poinst, M-power for president!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

ZiedRieke ::

oo7 je izjavil:

Sem odigral tri partije sem imel med igro 60 fps. Potem pa sem šel v menu, da sem imel več časa, da sem malo zrihtal orožje potem pa sem prišel v drugo skupino pa je bilo samo 15 fps.


Pri meni isto iz 60 imam potem 35fps, enako imam lag kot ostali. Bom sedaj posodobil driverje za grafično(gtx970).

ZiedRieke ::

Po posodobitvi driverjev za grafično deluje na konstantnih fpsjih. Igra je solidna.

+enostavna za igranje(nobene taktike igranja)
+CoD WaW vzdušje
+hitra dinamika in kratki matchi
+dobre klasične CoD mape
+gola streljačina brez perkov/nadgradenj, classov, poškodbenega materiala, rpg-jev, vozil...
+Igra namenjena igralcem CoD4->CoDIW, mogoče tudi Battlefield 1.

-zastarel grafični pogon
-lag
-ni S&D načina igranja?
-Igro odsvetujem bivšim CoD(1,2, UO) in Battlefield (2,3,4) igralcem.

Machete ::

Jaz bi definitivno kupil, ker mi je igralnost OK, če bi bil lean in pa server browser. Ampak za tistih par uric na leto coda bo namesto 60eur čisto ok katerikoli od prejšnjih 2415 delov.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

oo7 ::

ZiedRieke je izjavil:

oo7 je izjavil:

Sem odigral tri partije sem imel med igro 60 fps. Potem pa sem šel v menu, da sem imel več časa, da sem malo zrihtal orožje potem pa sem prišel v drugo skupino pa je bilo samo 15 fps.


Pri meni isto iz 60 imam potem 35fps, enako imam lag kot ostali. Bom sedaj posodobil driverje za grafično(gtx970).


Jaz imam tudi Gtx 970 poročaj če je zdaj kaj bolje.

abyssus ::

Pa saj lean je v igri ampak ga iz cudnega razloga ni v nastavitvah. Preko configa se uredi in dela po pricakovanjih.

Jerry000 ::

ZiedRieke je izjavil:

Po posodobitvi driverjev za grafično deluje na konstantnih fpsjih. Igra je solidna.

+enostavna za igranje(nobene taktike igranja)
+CoD WaW vzdušje
+hitra dinamika in kratki matchi
+dobre klasične CoD mape
+gola streljačina brez perkov/nadgradenj, classov, poškodbenega materiala, rpg-jev, vozil...
+Igra namenjena igralcem CoD4->CoDIW, mogoče tudi Battlefield 1.

-zastarel grafični pogon
-lag
-ni S&D načina igranja?
-Igro odsvetujem bivšim CoD(1,2, UO) in Battlefield (2,3,4) igralcem.

Classi in perki/nadgradnje so...

oo7 ::

Skoki so pa res bolj nizki kot v prejšnih igrah. Edino granato vrže pa skoraj čez pol mape.

ZiedRieke ::

Classi so, ampak nimajo nobene funkcije(medik,supporter...) Perkov nisn zasledil, sem komaj začetni level.

M-Power, po posodobitvi driverjev dela zdej skoraj na konstanti 91 fps, edino moteč lag je še zmeraj prisoten...

Sem opazil da tudi recoila ni, dokaj zanimivo :)

Predator X ::

Meh CoD je polom.

Bolje je igrat Arena FPS.

oo7 ::

ZiedRieke je izjavil:

Classi so, ampak nimajo nobene funkcije(medik,supporter...) Perkov nisn zasledil, sem komaj začetni level.

M-Power, po posodobitvi driverjev dela zdej skoraj na konstanti 91 fps, edino moteč lag je še zmeraj prisoten...

Sem opazil da tudi recoila ni, dokaj zanimivo :)


Tudi perki so ampak je na voljo samo eden.

Jerry000 ::

oo7 je izjavil:

ZiedRieke je izjavil:

Classi so, ampak nimajo nobene funkcije(medik,supporter...) Perkov nisn zasledil, sem komaj začetni level.

M-Power, po posodobitvi driverjev dela zdej skoraj na konstanti 91 fps, edino moteč lag je še zmeraj prisoten...

Sem opazil da tudi recoila ni, dokaj zanimivo :)


Tudi perki so ampak je na voljo samo eden.

Trije...Z višanjem lvla si jih lahko pa še nastavlaš. Ampak maksimum maš lahko 3 v uporabi (MW2 stil)

oo7 ::

Mogoče kdo zasledil, do kdaj bo možno igrati BETO ? Do polnoči?

abyssus ::

Pred eno uro objavljeno, da še 24 ur. Torej jutri zvečer, do okoli sedmih.

Jerry000 ::

Ql, potem še mogoče jutri igram. Igra je že polna cheaterjev, tako da je že BV igrat.



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty : Modern Warfare [4] (2019) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19123984 (6876) D3m
»

Call of Duty: Advanced Warfare (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29653640 (18279) Machete
»

Call of Duty: Black Ops IIII [Call of duty (2018)] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9613272 (7833) oo7
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768385 (36150) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937307 (22949) oo7

Več podobnih tem