» »

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Temo vidijo: vsi
««
35 / 38
»»

Nyana ::

Argica je izjavil:

Items: EUR 16,36
Postage & Packing: EUR 4,77
Order Total: EUR 21,13

https://www.amazon.de/gp/product/B01M6Y...


Igra verjetno ni v angleškem jeziku?

To piše spodaj pod info
Sprache: Italienisch
Bildschirmtexte: Deutsch
Anleitung: Deutsch

meho7 ::

Po 2 letih koncno skrekana

B34ST ::

V bistvu po manj kot 12 mesecih, PS4 verzije pač niso mogli crackat.
i5-10600K | NH-D14 | MSI MAG Z490 TOMAHAWK | F4-3200C14D-16GVR @4000C14
ASUS DUAL RTX 3070 | ADATA XPG SX8200 Pro 2TB | 870 QVO 8TB | 2x WD Blue 4TB
Corsair 600T | Corsair AX760 | G413 | G403 | HP Pavilion Gaming 32

IL_DIAVOLO ::

Denuvo gg

kitl76 ::

Pa res jaz sem misli, da je že bila zdavnaj pa vidim, da sem jo tudi za PC kupil:))

oo7 ::

2 tedna je zmanjkalo pa bi bilo 1 leto od izida za PC.

ahac ::

Jaz sem končno prišel do konca (kupil 1x znižano na EGS).
Še vedno mislim, da je overrated tako kot vse Rockstar igre.
Preveč je vsega fillerja, ki koristi samo za zabijanje časa, kot npr. questi, ki te pošljejo 10 min jahat nekaj, da potem 1x pritisneš F in odjahaš nazaj v bazo...
Ta fake "realizem" pa razpade takoj, ko prideš v en fajt, kjer magično iz vseh strani uletajavo nasprotniki za pobit. Prej je bilo v mestu 50 ljudi, zdaj si jih pa 100 pobil, ko si bežal ven po ropu banke? OK, sure....

Ampak je pa boljša igra kot GTA5 in ima pa nekaj res kul momentov, ki ti ostanejo v spominu. Ljudje si to zapomnijo, tistih 10 dolgočasnih ur med vsakim pa pozabijo. Zato je pa verjetno vedno tak hype za Rockstar igre.
Pa zadnji del (epilogue) se mi je zdel dost boljši od ostalega dela igre. Zgodba je skoraj druga in boljša, glavni liki so boljši, ni tolk brezveznih stranskih likov, ki bi te pošiljal na queste, ki ti nič ne pomenijo. Pa stvari se spreminjajo drugače kot v glavnem delu igre, ko samo premikaš kamp.
85/100
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Machete ::

Mene je začelo dolgočasit po parih urah. Dejankso ne vem zakaj se vedno spuščam v te tavajoče prostosvetovne zadeve, ker mi kmalu začnejo presedati ta potovanja sem in tja. Isto nisem skoraj nobenega Far cry končal, razen mislim da dvojke. Se kar strinjam s tabo Ahac, nimam pa tega grifa, da bi vstrajal, sploh, ker je toliko drugega na voljo. Ne rečem pa, da je ne zalaufam že kaj kmalu spet malo. So naslovi, ki jih dejansko igram na par let ali celo več.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

ahac ::

RDR2 še namenoma zakomplicira nekatere stvari, da ti vzamejo ful preveč časa.
Npr. pri dost open world igrah lahko za "quick travel" klikneš na mapi (kjer vidiš tudi queste) pa te prestavi tja. Edino prej je treba odkriti lokacijo.
RDR2 pa ne... Najprej moraš postavit šotor, potem ob ognju kliknit travel in izbrat lokacijo po imenu s scrollanjem po seznamu. Zakaj seznam, če imaš karto? UI je tipično rockstarsko slab in izgleda, da tudi skoraj nič updatan za PC. Pa kampa ne moreš naredit v mestu, ampak moraš najprej odjahat ven. Take stvari res niso nič drugega kot umetno podaljševanje igre. Realizem? Ne, waste of time. Isto je s kuhanjem hrane, craftingom, itd. Vse moraš v neke menije in vse traja predolgo, sploh ko že stotič delaš isto.

Ampak potem so pa vmes kakšni posebni dogodki, ki so kul. Npr. v epilogue gradiš hišo. Saj je malo brezvezen gameplay, ker samo pritiskaš gumbe, da premikaš les ali zabijaš žeblje... ampak tistih par minut igra glasba (ki je samo tam) in igra ti res pokaže, da si postavil hišo. To preseka monotonost igre in potem veš, da ima tvoj lik zdaj tam svoj dom (ker prej se samo seliš okrog po mapi). Jaz si bom to bolj zapomnil kot vse tiste stvari, kjer se greš nekega badass outlaw z dost povprečnim streljanjem za tako igro. :))

Aja, pa zdelo se mi je kot bi mi igra večkrat poskušala rečt: *wink, wink* "Hey, remember this guy/location/event from RDR1?"
Em... ne. Ker je budale niso izdal na PCju!
Zdaj imam pa občutek, da je polovica RDR2 samo en setup za nekaj, kar nisem in ne bom nikoli igral...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

ahac je izjavil:



Ampak potem so pa vmes kakšni posebni dogodki, ki so kul. Npr. v epilogue gradiš hišo. Saj je malo brezvezen gameplay, ker samo pritiskaš gumbe, da premikaš les ali zabijaš žeblje... ampak tistih par minut igra glasba (ki je samo tam) in igra ti res pokaže, da si postavil hišo. :))



Tega se pa ne spomnim :O

Heroman ::

RDR2 je vrhunsko narejen špil,ampak meni ne potegne..sem obstal nekje na 3/4 špila in ne gre več naprej.Nekak ne padem noter,dolgočasno mi je.Pokrajna je lepa,ampak mi vse preveč monotono deluje,prepočasi...če primerjam z Days gone,ki jo trenutno igram in imam nekje 15 ur za sabo,je čisto nasprotje,ki uživam v njej že od prve minute in sem dolgo ukleval da bi jo naložil,ker so jo eni ful popluvali.

oo7 ::

Heroman je izjavil:

RDR2 je vrhunsko narejen špil,ampak meni ne potegne..sem obstal nekje na 3/4 špila in ne gre več naprej.Nekak ne padem noter,dolgočasno mi je.Pokrajna je lepa,ampak mi vse preveč monotono deluje,prepočasi...če primerjam z Days gone,ki jo trenutno igram in imam nekje 15 ur za sabo,je čisto nasprotje,ki uživam v njej že od prve minute in sem dolgo ukleval da bi jo naložil,ker so jo eni ful popluvali.


Days gone je čisto dobra igra sem že preigral. Ja RDR 2 je bolj počasna, ker so konji tam imaš pa motor.

kitl76 ::

RDR2 je predhodnik RDR1 ja po zgodbi. Jaz sem imel srečo in odigral v pravem zaporedju vam pa manjka še ne del :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

BorutO ::

A kdo igra še to igro online? Sem dokaj nov. Zanima me samo, če še je vedno možno najti načrte za treasure mape na drevesih in zlate palice na raznih lokacijah? Ker vse, kar je v videih na youtube prikazano, ni ničesar nikjer.

oo7 ::

Red Dead Redemption 2 prodanih 35 miljonov kopij.

BorutO ::

Mogoče kdo ve zakaj mi igra niti na minimalnih nastavitvah, kar jih je možno nastaviti, ne doseže fps nad 30? Stalno se giblje okoli 15-20fps ... če pa nastavim na maksimalno, pa mi fps pade med 5-10fps ... Na novo sem windows namestil in igro, od takrat ne dela tako kot treba. Kar koli v nastavitvah igre delam, mi ne dela tako kot treba. Prej sem imel stalno okoli 60fps na ultra nastavitvah. V drugih igrah mi dobro dela vse.

Machete ::

Isti driverji, iste komponente? Provaj pogruntat kaj je sedaj drugače po novi namestitvi.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

BorutO ::

Sem študiral, če je slučajno problem v sami igri, da bi jo dol zbrisal pa na novo naložil ... samo to je 110gb.

oo7 ::

31 december 2021 tudi za PS5

springfield ::

To je placeholder. Kdo bo izdal igro 31.12.?

oo7 ::

springfield je izjavil:

To je placeholder. Kdo bo izdal igro 31.12.?


Aja sem mislil, da je to od rockstarja, da takrat pride igra še za nove konzole.

svecka ::

Upam res da bodo izdali RDR 1 Remastered. To bi bilo top.

kitl76 ::

Se strinjam.

acookook ::

Rockstar Game announces that Red Dead Online will be available to purchase as a standalone game on December 1st, on sale at $4.99
https://www.reddit.com/r/PS4/comments/k...
.

oo7 ::

Kaj to pomeni, da od zdaj naprej moraš kupiti SP in MP posebej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

acookook ::

mislim, da je mišljeno bolj za tiste, ki bi radi samo eno komponento

Na hitro, uradno od R*: .... - will be available to purchase as a standalone game from the PlayStation Store, Microsoft Store, Rockstar Games Launcher, Epic Games Store and Steam on December 1st.

...new players who do not already own Red Dead Redemption 2......
.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: acookook ()

Zmajc ::

Storefront prodajajo pač za simbolično ceno, the money must flow.

m0f0x ::

Meni online sploh ni potegnil. Sami grind, kot GTA, s to razliko, da si v GTA vsaj lahko s helijem hitreje potoval. Pa še cheaterji so se kdaj pa kdaj najdli, da so vsaj malo denar dropali, če si imel srečo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0f0x ()

oo7 ::

Jaz online sploh nisem probal, ker me tudi ne zanima. Sem samo igral kampanijo dobra igra.

Zmajc ::

Verjetno upajo, da bojo online only kupili tisti, ki jih ne zanima zgodba in bi samo radi online sandboxali po divjem zahodu ter kupovali whathever pač prodajajo. :))

dxx ::

oo7 je izjavil:

Jaz online sploh nisem probal, ker me tudi ne zanima. Sem samo igral kampanijo dobra igra.
Sem bil istega mnenja, a po pol leta sem vseeno se spravil igrat še online. Po dveh tednih "matranja" sem začel nekako uživat. Je pa SP način res dober, tu ni kaj za rečt.

oo7 ::

dxx je izjavil:

oo7 je izjavil:

Jaz online sploh nisem probal, ker me tudi ne zanima. Sem samo igral kampanijo dobra igra.
Sem bil istega mnenja, a po pol leta sem vseeno se spravil igrat še online. Po dveh tednih "matranja" sem začel nekako uživat. Je pa SP način res dober, tu ni kaj za rečt.


A je kaj hekerjev v igri ?

dxx ::

Zaenkrat deluje zelo kulturno, nisem še zaznal kakega hekanja.

oo7 ::

dxx je izjavil:

Zaenkrat deluje zelo kulturno, nisem še zaznal kakega hekanja.


Katere načine pa lahko igraš online ? Je tudi team deathmatch ?

dxx ::

Veliko je raznih načinov igranja. Lahko si tudi čisto sam, igraš defensive mode, delaš daily queste, maš različne vloge, tudi story mission-e, igraš skupaj z prijateljem, tudi team match... Opcij je kar nekaj. Všeč mi je, ker se sam odločiš ali boš igral dejansko s folkom, ali pa lone stalkaš in pobiraš raznorazne iteme, privedeš bounty targete, greš na lov,itd. Pa na serverjih ni nabito folka, jih bolj poredko srečuješ.

oo7 ::

Ja ampak če se odločiš, da igraš sam lahko še vedno srečaš drugega igralca v tem svetu ali ne ?

Izi ::

oo7 je izjavil:

Ja ampak če se odločiš, da igraš sam lahko še vedno srečaš drugega igralca v tem svetu ali ne ?

Ja, vedno vidiš vse soigralce, ampak če imaš vključeno zaščito te nihče ne more napasti, dokler ti ne napadeš nekoga. Če namerijo pištolo vate jim igra ne dovoli sprožiti :D Lahko samo skačejo okoli in te poskušajo sprovocirati. Če ti živci popustijo in ustreliš katerega idiotskega igralca pa sam takoj postaneš tarča in potem te lahko vsak napade.
Dokler pa ignoriraš ostale igralce in imaš vedno vključeno zaščito je praktično enako kot da bi igral single player igro. Ti na zemljevidu vidiš vse napadalne igralce daleč naokoli, kot rdeče pike, oni pa tebe ne vidijo, razen če slučajno pridejo čisto blizu.
Moraš pa biti pazljiv katere misije izbiraš saj te nekatere prav posebej označijo za tarčo. Če se odločiš, da boš komu pomagal v mesto prepeljati kakšno kočijo polno dragocenosti boš na zemljevidu postal rdeča pika, ki obvešča vse ostale igralce, da te napadejo in si prilastijo plen. Te pa igra vedno prej obvesti če hočeš prevzeti misijo, ki te naredi za tarčo.
Čeprav je mutiplayer lahko ves čas delaš queste in razne naloge samo za NPC-je. Ne potrebuješ nobenega živega igralca.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

shadeX ::

Online varianta je dobra? Je kej playerjev videt okol po svetu?

dxx ::

shadeX je izjavil:

Online varianta je dobra? Je kej playerjev videt okol po svetu?

Preberi nekaj postov nad tabo. Je dobra, če si kavbojščine želiš.

kitl76 ::

Online laufa na polno folka polno.

shadeX ::

Kul. Sem kupil, ampak rofl 120GB robe. Jutri bo tole.

oo7 ::

A ni 150 GB ? :D

shadeX ::

Če smo točni 111GB. Kje sem videl 120GB. Hmm

oo7 ::

Se mi je zdelo, da je več, ker mi je takrat vleklo igro dol celo večnost :)

shadeX ::

Špil sem sprobal (tutorial) in opažam že da me vleče not. Namest da bi programiral, že študiram kako bom delal misije. For fucks sake.

BTW, kdaj prideš v stanje, kjer lahko vidiš druge igralce?

oo7 ::

shadeX je izjavil:

Špil sem sprobal (tutorial) in opažam že da me vleče not. Namest da bi programiral, že študiram kako bom delal misije. For fucks sake.

BTW, kdaj prideš v stanje, kjer lahko vidiš druge igralce?



A jih ne srečaš takoj ?

shadeX ::

Ja, sedaj sem si vzel malo več časa in jih srečaš dokaj kmalu ja. Sem bil na neki misiji, kjer sem moral konja ukrast iz hleva, to sem pa delal tudi še z drugimi igralci.

A110 ::

Sem poskusil za hec zdaj med prazniki in te zgodba čisti zasvoji. Edino škoda da je gibanje malo leseno in pa da je preveč potovanja s konjem čez mapo

kitl76 ::

Pa online probi zakon.

shadeX ::

Jaz mam (na Online) že skoraj 20 ur (v 14 dneh) in za 300GB posnetkov robe za editirat in naredit ven kaj zanimivega. Glede na to da sploh nimam časa za igranje, ne vem kako sem že toliko dosegel.

Kar je še huje, sem še partnerko not povleku lol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()
««
35 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto VI (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
47187828 (1232) Gagatronix
»

Red Dead Redemption 3

Oddelek: Igre
423828 (823) DejchSLO
»

Red Dead Redemption (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9820690 (2084) meho7
»

Najboljše igre tega desetletja ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6211750 (9796) jype
»

Nakup PS4 Pro. Kdaj?

Oddelek: Kaj kupiti
387432 (5588) Bye

Več podobnih tem