» »

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Temo vidijo: vsi
««
34 / 38
»»

oo7 ::

Jaz mislim, da bo Cyberpunk 2077 strojno manj zahtevna igra kot RDR 2.

Ko bom enkrat imel nov računalnik takrat bom spet preigral RDR 2 na max nastavitvah.

oo7 ::

:))

Tiny Arthur Is Everything You Didn't Know You Needed In Red Dead Redemption 2 [RDR2 PC Mods]

springfield ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

In kakšna je končna ocena igre ? :)

Kljub temu da ni RPG bi znala biti naj igra do sedaj. Witcherja 3 so prekosili. Sedaj pa čakam na Cyberpunk 2077, da prevzame krono.

Ti si ocitno cist podlego temu, da je to Rockstar naredo. Igra ne pride do kolen Witcherju. In sem 100%, da bi vecina igro popljuvala, ce je ne bi naredil Rockstar.

kitl76 ::

Ja seveda:))

springfield ::

Ok, popljuvali sem malo pretiraval, ampak je po moje dovolj zgovoren podatek, da ima na Metacritic med uporabniki najvisjo oceno PS4 verzija, 8.1 (PC verzija ima 4.6, predvsem zaradi katastrofalne optimizacije in ogromno bugov). Torej nic kaj posebnega, prej povprecna igra. Witcher 3 ima na drugi strani 9.4. Ampak vsakomur svoje.

Mato989 ::

springfield je izjavil:

Ok, popljuvali sem malo pretiraval, ampak je po moje dovolj zgovoren podatek, da ima na Metacritic med uporabniki najvisjo oceno PS4 verzija, 8.1 (PC verzija ima 4.6, predvsem zaradi katastrofalne optimizacije in ogromno bugov). Torej nic kaj posebnega, prej povprecna igra. Witcher 3 ima na drugi strani 9.4. Ampak vsakomur svoje.


Ja samo ne morš gledat PC verzije, ko se jamra zaradi bugov... jaz ocenjujem v takih igrah predvsem to kako je Svet nastavljen in kakšen je storyline... to pa ne moreš rečt da je v RDR2 povprečno, kaj šele slabo.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

springfield ::

8.1 sem mislil, da je povprecno, 4.6 je katastrofa. Storyline je dober, videli bolse, a edina svetla tocka igre za moje pojme. Celoten svet je pa, kot je ze bilo omenjeno, en kup nepomembnih detajlov in mehanik, ki ne vplivajo kaj dosti na zgodbo. Realno je samo zadnja misija malo drugacna glede na odlocitve skozi igro. Pol je pa se izpet gameplay, nic novega.

Mato989 ::

springfield je izjavil:

8.1 sem mislil, da je povprecno, 4.6 je katastrofa. Storyline je dober, videli bolse, a edina svetla tocka igre za moje pojme. Celoten svet je pa, kot je ze bilo omenjeno, en kup nepomembnih detajlov in mehanik, ki ne vplivajo kaj dosti na zgodbo. Realno je samo zadnja misija malo drugacna glede na odlocitve skozi igro. Pol je pa se izpet gameplay, nic novega.


No glede na to da je igra dobila nemalo nagrad, da je bila odlično prodajana, je težko rečt da je slaba... Meni osebno je boljša od Witcherja, to pa zato ker bolj posnema "real life" kot pa Witcher... morda se nekomu ki igra igro izključno zaradi storya zdijo nepomembne, ampak recimo jaz se vsake 2-3 dni "logam" v igro, opravim morda 1 quest, ulovim par živali, jaham naokrog, morda postavim šotor, spečem meso, nato iščem zaklade, prodajam kože v bližnjem mestu in je to to...

Tebi recimo nepomembne mehanike, meni pa da igra možnost da jo vzamem počasi in raziskujem...

Red Dead Redemption 2 received "universal acclaim" from critics, according to review aggregator Metacritic.[48][49] The game is the highest-rated PlayStation 4 and Xbox One game on Metacritic alongside Rockstar's Grand Theft Auto V,


Game Informer's Bertz felt that the game has "unequivocally the most well-crafted and fully realized open world in video games".[54] Many other critics echoed this sentiment: Giant Bomb's Navarro considered the open-world population to be the game's best aspect,[56] and Electronic Gaming Monthly's Plessas noted that the game's map "pushes industry boundaries in both size and detail"


Skratka ja... se pa popolnoma strinjam da je bil port naret malo preslabo oz. bi se lahko potrudili veliko bolj, strinjam se tudi da za tiste ki bi samo radi odigrali zgodbo, morda res igra ni to to, ker čeprav je zgodba super, je, če igraš "samo" zgodbo, ogromno zadev ki so sprogramirane in omogočene, sploh ne raziščeš do konca... skratka ja...

Witcher 3 je odličen špil, ampak witcher 3 je klasičen RPG s solidno zgodbo... recimo če primerjam Witcherja 3, bi osebno raje izbral Gothic 1 in Gothic 2 (+ dodatek) kot igra ki ima meni dosti ljubšo zgodbo, pa še nostalgijo imam na njo...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

oo7 ::

Witcher 3 in RDR 2 obe igri sta mojstrovini :)

springfield ::

Mato989 je izjavil:

Tebi recimo nepomembne mehanike, meni pa da igra možnost da jo vzamem počasi in raziskujem...

Meni je raziskovanje se kako pomembno, a ko se mi 10. en in isti dere, da ga je picla kaca, je pa malo nadlezno. Pa veckrat je na istem mestu padlo drevo na cloveka. To je samo en kup skriptiranih dogodkov, ki se ponavljajo v nedogled, to zame ni neki presezek open worlda. Raje vidim, da imajo moja dejanja posledice - recimo nedosegljivi questi ali drugacen razplet, ker sem ubil NPCja, kot zmrdovanje dam, ker se nisem ze 2 tedna umil.
Kar se ocen kritikov tice, sem se namerno osredotoco na ocene userjev, ker se jih tezje podkupi >:D
Da bo prodajna uspesnica, se je vedelo, ko so najavli igro, tudi ce bi dostavli 2h linearnega gameplaya. Jah, ime razvijalca dosti pripomore k temu, tudi Cyberpunku bo.
Witcher sem drugace omenjal samo zaradi Izijevega komentarja, da je RDR2 boljsi. Ni mi najboljsa igra vseh casov, je pa blizu :D

Izi ::

Sedaj sem bolj intenzivno začel igrati Online in moram reči, da sem tudi tukaj pozitivno presenečen. Je sicer še precej v razvoju, 3 mesece nazaj je prišel iz Bete, ampak ves čas pilijo in dodajajo nove zadeve.
Najbolj me je presenetilo, da nikjer ni niti enega PvP težaka, pa sem naokoli srečeval na kupe živih igralcev. Nikoli me ni
noben napadel, so mi pa dostikrat pomagali v kakšnih večjih spopadih z NPC-ji.
Večino se da delati Solo, če pa rabiš za kakšno misijo soborce (do 4 je maksimum), pa tudi ni problem. Matchmaking deluje odlično in vedno sem takoj dobil 3 soborce približno enakih levelov, da smo opravili kakšno misijo.

Online je po žanru RPG igra, medtem ko je Story samo avantura.
V Online sam kreiraš svoj lik, dobivaš izkušnje, nabiraš levele in izbereš kariero za svoj lik. Bistvo pa je seveda služenje denarja na številne možne načine.

oo7 ::

Sem še vedno v epilogue 2 in moram rečti, da je stric zelo priden delavec :))

dronyx ::

Meni je pri Rockstarjevem pristopu k "open world" všeč to, da le ta izgleda verjeten in se vanj lahko vživiš. Te manjše opcijske naloge se ti dinamično pojavijo in jih lahko ignoriraš. Na mapi imaš običajno samo par ikon za aktivne glavne in stranske misije. Če bi tole delal Ubisoft, bi imel takoj kakšnih 200 ikon vseh možnih aktivnosti, pri čemer so številne samo copy/paste. 20 enakih bifejev, kjer lahko streljaš podgane recimo. Pri RDR2 mi je tudi všeč kako igra dinamično dopolnjuje mapo, ko odkriješ kakšno novo zanimivo lokacijo ali recimo če prideš na področje, kjer se nahaja legendarna žival. Dobro so naredili tudi dnevnik, ki ga piše Arthur.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

kitl76 ::

Tole bi bilo fino igrati v FiveM načinu kot se igra GTA V

oo7 ::

Sem končal zelo dobra igra. 70 ur mi kaže na Steamu.

dronyx ::

Sedaj ko sem skoraj že na koncu (epilog 2) sem opazil še eno zanimivost. Če nekje v naravi pritisneš tipko E (Rest) imaš eno izmed možnosti tudi da postaviš kamp na tem mestu. Samo meni je skoraj vedno igra javila, da ne morem, ker je v bližini neka aktivnost (čeprav daleč naokrog ničesar sredi divjine). Potem pa slučajno ugotovim, da če grem prek inventarja postavljat kamp pa tega ne javi. Tako sem porabil kar par dodatnih ur, ker bi sicer lahko uporabljal več fast travel.

oo7 ::

Jaz pa sem lahko vedno postavil kamp samo, da sem šel kakšnih 100 metrov ven z naselja.

dronyx ::

oo7 je izjavil:

Jaz pa sem lahko vedno postavil kamp samo, da sem šel kakšnih 100 metrov ven z naselja.

Samo verjetno si delal to prek inventarja?

oo7 ::

dronyx je izjavil:

oo7 je izjavil:

Jaz pa sem lahko vedno postavil kamp samo, da sem šel kakšnih 100 metrov ven z naselja.

Samo verjetno si delal to prek inventarja?


Ja tukaj

yayo ::

ih, divjačinske pečenke na žaru z origanom so bile meni glavni hobi. Šotor, konj, ki pase v bližini, ti pa pečeš meso na žaru in kuhaš kavbojski kafe. Potem greš spat in se med dežjem zbudiš s poplavo v šotoru.

Mikrohard ::

Izi je izjavil:

Najbolj me je presenetilo, da nikjer ni niti enega PvP težaka, pa sem naokoli srečeval na kupe živih igralcev. Nikoli me ni
noben napadel, so mi pa dostikrat pomagali v kakšnih večjih spopadih z NPC-ji.

Si očitno še premalo preigral... tudi bedaki se najdejo. Jaz sem prišel do level 85 in sem se naveličal...

dronyx ::

Prek inventarja deluje. Kot rečeno ti igra ponudi možnost postavljanja kampa če si peš in stisneš tipko E (Rest), kjer imaš še možnosti Sleep, Craft itd. Ampak v tem primeru pa ti pri postavljanju kampa večinoma javi, da je neka aktivnost v bližini in ne pusti. Nisem pa pomislil, da ga morda moti konj, če je preveč blizu. Moram še to preverit. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Mato989 ::

dronyx je izjavil:

Sedaj ko sem skoraj že na koncu (epilog 2) sem opazil še eno zanimivost. Če nekje v naravi pritisneš tipko E (Rest) imaš eno izmed možnosti tudi da postaviš kamp na tem mestu. Samo meni je skoraj vedno igra javila, da ne morem, ker je v bližini neka aktivnost (čeprav daleč naokrog ničesar sredi divjine). Potem pa slučajno ugotovim, da če grem prek inventarja postavljat kamp pa tega ne javi. Tako sem porabil kar par dodatnih ur, ker bi sicer lahko uporabljal več fast travel.


Eh to smo takoj vedli to sem najraje pocel lepo kemp pa je
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

c3fizl ::

A je bil čigav Arthur že posiljen? :))

oo7 ::

c3fizl je izjavil:

A je bil čigav Arthur že posiljen? :))


Ne da bi vedel :))

dronyx ::

Ko sem uspel na začetku nekako ugotovit nastavitve, ki pri meni ne povzročajo težav, potem 70 ur nisem imel problema in se mi ni igra niti enkrat sesula. Zadnjič pa se je prek Steam namestil nek manjši popravek velikosti cca. 100 MB od takrat pa spet neprestano težave. Najprej tiste, ko se igra skoraj ustavi občasno, naslednja faza je ko zaženem igro je samo še črn ekran... :'(

yayo ::

oo7 je izjavil:

c3fizl je izjavil:

A je bil čigav Arthur že posiljen? :))


Ne da bi vedel :))


oh boš že vedel, če bo. Ali se boš delal neumnega. :))

kitl76 ::

Meni je pa v tretjem preigravanju uspelo "Nikolo Teslo" pripeljati do tega, da sva naredila poizkus z robotom:)

yayo ::

kitl76 je izjavil:

Meni je pa v tretjem preigravanju uspelo "Nikolo Teslo" pripeljati do tega, da sva naredila poizkus z robotom:)

no, potem, ko Teslo obiščeš čez nekaj časa, da vidiš kako se je končalo...

oo7 ::

yayo je izjavil:

oo7 je izjavil:

c3fizl je izjavil:

A je bil čigav Arthur že posiljen? :))


Ne da bi vedel :))


oh boš že vedel, če bo. Ali se boš delal neumnega. :))


Sem že končal tako, da mogoče ob naslednjem igranju.

dronyx je izjavil:

Ko sem uspel na začetku nekako ugotovit nastavitve, ki pri meni ne povzročajo težav, potem 70 ur nisem imel problema in se mi ni igra niti enkrat sesula. Zadnjič pa se je prek Steam namestil nek manjši popravek velikosti cca. 100 MB od takrat pa spet neprestano težave. Najprej tiste, ko se igra skoraj ustavi občasno, naslednja faza je ko zaženem igro je samo še črn ekran... :'(


Vem, da je ogromna igra ampak mogoče najbolje, da jo zbrišeš in še enkrat posnameš. Saj shranjeni položaji bodo ostali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

dronyx ::

oo7 je izjavil:

Vem, da je ogromna igra ampak mogoče najbolje, da jo zbrišeš in še enkrat posnameš. Saj shranjeni položaji bodo ostali.

Sem prišel do konca. Morda ko jo bom preigral naslednjič. Je pa zanimivo, da naj bi na Steamu samo 7% končalo igro. Se mi zdi malo, sploh ker je igra lahka in vsak lahko pride do konca, samo časa pa vzame kar dobrih 70 ur.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

c3fizl ::

dronyx je izjavil:

oo7 je izjavil:

Vem, da je ogromna igra ampak mogoče najbolje, da jo zbrišeš in še enkrat posnameš. Saj shranjeni položaji bodo ostali.

Sem prišel do konca. Morda ko jo bom preigral naslednjič. Je pa zanimivo, da naj bi na Steamu samo 7% končalo igro. Se mi zdi malo, sploh ker je igra lahka in vsak lahko pride do konca, samo časa pa vzame kar dobrih 70 ur.


Verjetno zato, ker je špil na Steamu izšel pred dobrim mesecem in si je večina folka vzela čas za preigravanje. Jaz sem na 64%, pa ga imam od 5.11.

oo7 ::

dronyx je izjavil:

oo7 je izjavil:

Vem, da je ogromna igra ampak mogoče najbolje, da jo zbrišeš in še enkrat posnameš. Saj shranjeni položaji bodo ostali.

Sem prišel do konca. Morda ko jo bom preigral naslednjič. Je pa zanimivo, da naj bi na Steamu samo 7% končalo igro. Se mi zdi malo, sploh ker je igra lahka in vsak lahko pride do konca, samo časa pa vzame kar dobrih 70 ur.


Možno, da nekateri igrajo samo online pa so kampanijo samo malo sprobali. Podobne številke so bile npr pri Call of Duty WW2, ko je kampanijo končalo zelo majhen %.

Izi ::

oo7 je izjavil:

dronyx je izjavil:

oo7 je izjavil:

Vem, da je ogromna igra ampak mogoče najbolje, da jo zbrišeš in še enkrat posnameš. Saj shranjeni položaji bodo ostali.

Sem prišel do konca. Morda ko jo bom preigral naslednjič. Je pa zanimivo, da naj bi na Steamu samo 7% končalo igro. Se mi zdi malo, sploh ker je igra lahka in vsak lahko pride do konca, samo časa pa vzame kar dobrih 70 ur.


Možno, da nekateri igrajo samo online pa so kampanijo samo malo sprobali. Podobne številke so bile npr pri Call of Duty WW2, ko je kampanijo končalo zelo majhen %.

To so normalne številke, krajše igre konča okoli 20% igralcev, daljše pa ponavadi manj kot 10%. V RDR2 sem jaz za 100% rabil preko 200 ur.

Mato989 ::

Prvo je treba razlozit kaj je koncanje igre.. Ce je to 100% pol valda da redkokdo... Ce pa samo da kpncas zgodbo pa mi je manj kot 20 odstotkov res slab podatek
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

dronyx ::

Mato989 je izjavil:

Prvo je treba razlozit kaj je koncanje igre.. Ce je to 100% pol valda da redkokdo... Ce pa samo da kpncas zgodbo pa mi je manj kot 20 odstotkov res slab podatek

To na Steamu je podatek za dosežek, če končaš do konca zgodbo, torej do tam, ko se začne vrtet odjavna špica sodelujočih pri nastanku igre.

oo7 ::

Jaz sem končal ampak nisem imel 100%

dronyx ::

oo7 je izjavil:

Jaz sem končal ampak nisem imel 100%

Meni piše da sem končal 84 %. Levo od mesta Blackwater je še precej zemljevida, ki pa očitno v single player praktično skoraj ni bil uporabljen (Armadillo in še neko mesto). To je predvidevam zaradi online?

oo7 ::

dronyx je izjavil:

oo7 je izjavil:

Jaz sem končal ampak nisem imel 100%

Meni piše da sem končal 84 %. Levo od mesta Blackwater je še precej zemljevida, ki pa očitno v single player praktično skoraj ni bil uporabljen (Armadillo in še neko mesto). To je predvidevam zaradi online?



Ja tam je še kar nekaj mape tam imaš like z prve igre. Ta del mape je bil tudi v prvem delu.

dronyx ::

Ko sem končal RDR2 sem hotel preigrati Wolfenstein New Order, ki sem ga kupil na zimski Steam razprodaji za 5 €. Čeprav gre za drug žanr igre ampak po RDR2 je to tako pod nivojem, da sem po eni uri obupal in sedaj igram GTA IV petič. Redko kateri razvijalec se Rockstarju od daleč približa.

kitl76 ::

Se Noughty Dog.

oo7 ::

Red Dead Redemption 2 Digital Sales More Than Doubled Following Steam Release

Red Dead Redemption 2 sales have received a significant boost following its Steam release.

https://wccftech.com/red-dead-redemptio...

dronyx ::

kitl76 je izjavil:

Se Noughty Dog.

Nimam PS4, samo verjamem da so na nivoju Rockstarja. Sony bi lahko kakšne pol leta pred izzidom PS5 izdal remastered verzije The Last of Us in Uncharted za PC in Xbox One. S to taktično potezo bi verjetno prepričal številne potencialne kupce nove konzole PS5, kjer bi bila seveda še vedno ekskluziva The Last of Us 2 in novi Uncharted. Kdo pa bi se morda potem premislil in namesto novega Xboxa kupil PS5. ;)

oo7 ::

Take Two Interactive T2 založnik

Red dead redemption 2 - 29 miljonov prodanih kopij
Borderlands 3 - 8 miljonov prodanih kopij
Outher worlds - 2 miljona prodanih kopij

ninaholm ::

Teaser was great

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

oo7 ::

RdR2 - RAYTRACING GI! - close to realism!! - Photorealistic Reshade MOD - Ultra max settings

kitl76 ::

Meni tale raytracing deluje nekako plastično v določenih sekvencah. Če pogledaš sneg zgleda kot bi bil iz plastike :)

D3m ::

Kaj vam pa sedaj ni všeč?

To je to. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

RDR2 - Monster Bat spitting fire in Red Dead Redemption 2 :)):))





Red dead redemption 2 igra prodala že več kot 31 mio kopij.

Argica ::

Items: EUR 16,36
Postage & Packing: EUR 4,77
Order Total: EUR 21,13

https://www.amazon.de/gp/product/B01M6Y...
««
34 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto VI (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
47186809 (213) Gagatronix
»

Red Dead Redemption 3

Oddelek: Igre
423716 (711) DejchSLO
»

Red Dead Redemption (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9820590 (1984) meho7
»

Najboljše igre tega desetletja ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6211621 (9667) jype
»

Nakup PS4 Pro. Kdaj?

Oddelek: Kaj kupiti
387372 (5528) Bye

Več podobnih tem