» »

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Temo vidijo: vsi
««
27 / 38
»»

Seba22 ::

To sem že vse zdavnaj naredil a veš pa ne pomaga če je špil broken poglej si na reddit da ima folk spet probleme s tem errorjem po patchu 1.14
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

Izi ::

Špil ni prav nič broken, ravno obratno. V 50 urah se mi ni niti enkrat sesul, kar je pri drugače redko, nikjer večjih napak ali memory leakov. Jaz bi rekel, da so ga dobro spolirali. Je pa zahtevna igra in marsikomu mašina ne zdrži napora.

Machete ::

Ni čisto pravljica. Ni zoptimiziran za vse mogoče PC kombinacije HWja in driverjev. Ljudje imajo (smo imeli) težave, če jih ti nimaš, še ne pove to nič :)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Seba22 ::

Izi je izjavil:

Špil ni prav nič broken, ravno obratno. V 50 urah se mi ni niti enkrat sesul, kar je pri drugače redko, nikjer večjih napak ali memory leakov. Jaz bi rekel, da so ga dobro spolirali. Je pa zahtevna igra in marsikomu mašina ne zdrži napora.

Daj ne palamudi meni spil laufa na ultra-high average 75fps na rtx 2080,ampak kaj mi to pomaga če skozi crasha,če ti nimaš problemov še ne pomeni da je špil spoliran daleč od tega
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

Izi ::

Seba22 je izjavil:

meni spil laufa na ultra-high average 75fps na rtx 2080,če ti nimaš problemov še ne pomeni da je špil spoliran daleč od tega

Zgoraj napisal, da se ti sesuje na vsakih 10 minut, torej ti na teh Ultra-High nastavitvah ne laufa nikakor.
A si probal testno vse skupaj zagnati na najnižjih možnih nastavitvah? Pa VSync obvezno vkopi. Grem stavit, da se ti ne bo sesulo po 10 minutah.

Seba22 ::

A zdaj je pa hardwer kriv da broken spil ne laufa ali kako daj ne seri pa sem zgoraj lepo napisal da mi je špil laufal brez problema pred tem zadnjim popravkom in ja sem probal tud z nižjimi nastavitvam pa ni efekta,ma kak vsync tega ne uporabljam že 2 leti ker mam gsync monitor,špil še rabi minimalno 2 popravka da bo delovalo
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

lojz123 ::

Na ultra- high nastavitvah DX12 z rtx 2080super na 1440p mi dela brez problema na 60 fps
Po kakšnih desetih urah igranja še ni bilo napake

oo7 ::

RDR2 Update 1.14 Release Notes
[November 19, 2019] General / Miscellaneous - PC

Improvements to address an issue that resulted in stalls on 4-core and 6-core CPUs
Players with NVIDIA graphics cards and 4-core or 6-core CPUs should install the GeForce Hotfix Driver Version 441.34 from NVIDIA and remove any launch arguments to resolve this issue: For more information, please see this support page: https://support.rockstargames.com/artic...
Improvements to address an issue that resulted in a permanent mouse cursor being displayed at all times when launching the game via the Epic Games Store
Improvements to address an issue that resulted in the player's cores draining at a faster rate than intended in Story Mode when running at high frame rates
Improvements to address an issue that resulted in player weight decreasing at a faster rate than intended in Red Dead Online when running at high frame rates
Improvements to address an issue that resulted in players not being able to place Waypoints on the Pause Menu Map in the correct location
Improvements to address an issue with matchmaking in Red Dead Online that resulted in players with incompatible control settings joining the same session. We recommend that players using mouse and keyboard controls should switch to 'Free Aim' targeting mode before entering Red Dead Online.
Improvements to address an issue that resulted in all custom graphical settings reverting to a low preset when the game was updated
Improvements to address an issue that resulted in an 'Activation Required' error when loading the game after system hardware or device changes were made
Improvements to address issues that resulted in a crash and displayed the 'Failed to initialize graphics device' or 'Unable to initialize graphics driver 'errors when launching the game. If this issue still occurs, please make sure you have the latest graphics card drivers installed for your system.
Improvements to address an issue that resulted in a crash when launching the game in Fullscreen display mode while using Vulkan
Improvements to address an issue that resulted in a crash when launching the game with some graphics-related launch arguments active
Improvements to address an issue that resulted in a crash during loading screens when entering Story Mode or Red Dead Online
Improvements to address an issue that resulted in a crash while modifying weapons at the Gunsmith in Red Dead Online
Improvements to address issues that resulted in random crashes and the error "Red Dead Redemption 2 exited unexpectedly" during gameplay

kitl76 ::

Se pravi zdej bo pa kmalu codex :)

Machete ::

A še vedno niste dobili verzije za balkan?

So pa dobro zaščitili al kaj?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Skyman ::

cakamo da beta testerji opravite "umazano" delo da pridemo mi na fino delo obracanje PC verzije gladko in suvereno...

+ Veliki plus da cena ze lepo pada 45EUR

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

Machete ::

Ja saj Far Cry Primal je tudi že samo 10 eur... velik plus je malo počakat :D
(Pa na ciganskih straneh je komaj 50, kje si našel za 45?)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Skyman ::

bil je key na cdkeys "akcija" 45€ kolega je vzel jz nazalost zamudil,sedaj je mislim da cca 48€ z kodo

sitriani ::

Skyman je izjavil:

bil je key na cdkeys "akcija" 45€ kolega je vzel jz nazalost zamudil,sedaj je mislim da cca 48€ z kodo


boš pa za vikend en pir manj spil pa bo...

Seba22 ::

Jas sem kupil na VOIDU tedn dni nazaj za 42EUR bolj poceni težko dobiš :)
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

Skyman ::

sitriani je izjavil:

Skyman je izjavil:

bil je key na cdkeys "akcija" 45€ kolega je vzel jz nazalost zamudil,sedaj je mislim da cca 48€ z kodo


boš pa za vikend en pir manj spil pa bo...


Ne pijem alkohola...sem povedal da cakam da se pofixa zadeva predvsem pa da zadeva pride na steam!

Buggy ::

No ja. Ce mene vprasas...jaz od samega zacetka nisem imel tezav z bugi ali performancam. Je pa konkretno pri meni z zadnjimi popravki performance z istim isettingi padel, tko da upam da s tem patcem ne bo se vecji downgrade :)
Crasha pa zaenkrat se nisem dozivel.
..ce sem zleht... ni nujno da gre vedno na bolje ;)

kitl76 ::

Firme denovu plačujejo mastne pare za prazen nič. Rockstar pa naredi svojo zaščito ki je 5x močnejša. Morda bi se moral Rockstar podati v druge vode.

keba ::

Če narediš dobro igro ne potrebuješ zaščite sebo igra super prodajala. Če je pa.igra zanič, ti pa tudi zaščita ne ppmaga saj jo itak folk ne kupuje...

Seba22 ::

Evo sem igral včeraj cca 3urce pa danes 2 urci brez enega samega crasha.Sedaj po zanjem patchu in nvidia 441.34 hotfix driverju spet deluje brez problemov + še fps boost sem dobil cca 15-20fps z čisto enakimi nastavitvami kot sem jih imel že prej.Zaenkrat nimam pripomb upam da nebojo špil zjebali opet z prihajajočimi popravki
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

Buggy ::

Uff 15-20fps boost? Pri izhodiscnih cca 60fps prej? Malo dvomim, da imas popolnoma iste nastavitve.

Mimogrede, tudi tokrat je bila narejena nova verzija (37) konfiguracijskega fila system.xml, ki se nahaja v C:\Users\YOURACCOUNTNAME\Documents\Rockstar Games\Red Dead Redemption 2\Settings in ga je priporocljivo pred patchom backupirati in narediti compare z novo kreiranim, saj so razlike lahko kar velike, tudi ko nastavis iste nastavitve nazaj.

Tokrat so pri nekaterih privzeto znizali nastavitev deepsurfaceQuality prejsnjic pa so dodali nov setting treeteselation, ki je pri enih privzeto on pri nekaterih pa off, odvoisno glede na GPU ki ga spil zazna.
Meni je tokratno generiran konfig 37 skoraj vse nastavil na ultra za 1440p pri GTX1080ti. Benchmark z driverji je na privzetih nastavitvah pokazal 50fps AVG, ko sem namestil hotfix Nvidia driverje pa 54fps...se pravi je driver prinesel enih 7%, popravek v spilu pa ne vem, ker nisem se naredil popolno istega konfiga, na prvo zogo pa pri meni ne zgleda, da bi bilo kaj boljse kot prej...kaj sele 15-20fps :(

Ko sem spil prvic, ko je bil releasan zalaufal je delalo se najboljse, vendar od takrat configa nimam shranjenga zato tudi ne morem primerjati vseh paramterov, ki jih preko spila tudi ne mores vseh nastaviti.

Kakorkoli. Vceraj nisem zelel zgubljati vec casa in sem sel spet malo story. Laufal po mapi kot zmesan, da sva s konjem dobila zdej celo achivment za max bounding. Resil neko zensko, ki je drvela mimo zvezana na konju. Resil brata moje nesojene zene pred samomorom in sekto ter naredil nekaj selfijev v photo mode-u :)

Zadeva laufa brez zatikanj ali crashov, le na dolocenih redkih sekcijah pade fps za trenutek pod tisto psiholosko limito 50, ko mi ni vsec.

111111111111 ::

Zakaj imam občutek, da je pri RDR2 več dela z nastavitvami kot z igranjem igre?

Buggy ::

111111111111 je izjavil:

Zakaj imam občutek, da je pri RDR2 več dela z nastavitvami kot z igranjem igre?


Pravzaprav nimas prakticno nobenega dela, samo Q slider das nizje/visje, kot ti pase. Ce pa si mal bolan kot jaz in ce hoces vsak setting sprobat in videti koliko performanca odnese za ceno tega kar prinese v kvaliteti slike, imas pa lahko tudi svojstveno in dolgotrajno zabavo, sploh ker ima vsak patch, pri razlicnih konfiguracijah, razlicne rezultate. To je vse :D

Machete ::

111111111111 je izjavil:

Zakaj imam občutek, da je pri RDR2 več dela z nastavitvami kot z igranjem igre?


Em, ker iščeš trainwreck, kjer ga ni?
Za nastavitve sem proabil vse skupaj mogoče 5 minut do sedaj. Igral žnj ur. Tvoje slutnje so halucinacija.

Jaz sedaj nimam nobenega questa na mapi, kar nekam tavam (zdaj sem tam okoli ene čudne stavbe z nekim elekto stolpom / elektrarno, deluje mi kot neke vrste energetski stolp Nikole Tesle?).
A se mi odprejo kake nove naloge, ko srečam prave ljudi? A si kaj vezan na vračanje v Valentinovo selo ali greš lahko kar nekam proti belim lisam, torej tavaš?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

111111111111 ::

Machete je izjavil:


Em, ker iščeš trainwreck, kjer ga ni?
Za nastavitve sem proabil vse skupaj mogoče 5 minut do sedaj. Igral žnj ur. Tvoje slutnje so halucinacija.

Dajmo rečt, da je moja izjava bila mišljena bolj kot šala v kateri je mogoče zrno resnice, vsaj za nekatere uporabnike:

Seba22 je izjavil:

Evo sem igral včeraj cca 3urce pa danes 2 urci brez enega samega crasha.Sedaj po zanjem patchu in nvidia 441.34 hotfix driverju spet deluje brez problemov + še fps boost sem dobil cca 15-20fps z čisto enakimi nastavitvami kot sem jih imel že prej.Zaenkrat nimam pripomb upam da nebojo špil zjebali opet z prihajajočimi popravki

Seba22 ::

Buggy je izjavil:

Uff 15-20fps boost? Pri izhodiscnih cca 60fps prej? Malo dvomim, da imas popolnoma iste nastavitve.

Mimogrede, tudi tokrat je bila narejena nova verzija (37) konfiguracijskega fila system.xml, ki se nahaja v C:\Users\YOURACCOUNTNAME\Documents\Rockstar Games\Red Dead Redemption 2\Settings in ga je priporocljivo pred patchom backupirati in narediti compare z novo kreiranim, saj so razlike lahko kar velike, tudi ko nastavis iste nastavitve nazaj.

Tokrat so pri nekaterih privzeto znizali nastavitev deepsurfaceQuality prejsnjic pa so dodali nov setting treeteselation, ki je pri enih privzeto on pri nekaterih pa off, odvoisno glede na GPU ki ga spil zazna.
Meni je tokratno generiran konfig 37 skoraj vse nastavil na ultra za 1440p pri GTX1080ti. Benchmark z driverji je na privzetih nastavitvah pokazal 50fps AVG, ko sem namestil hotfix Nvidia driverje pa 54fps...se pravi je driver prinesel enih 7%, popravek v spilu pa ne vem, ker nisem se naredil popolno istega konfiga, na prvo zogo pa pri meni ne zgleda, da bi bilo kaj boljse kot prej...kaj sele 15-20fps :(

Ko sem spil prvic, ko je bil releasan zalaufal je delalo se najboljse, vendar od takrat configa nimam shranjenga zato tudi ne morem primerjati vseh paramterov, ki jih preko spila tudi ne mores vseh nastaviti.

Kakorkoli. Vceraj nisem zelel zgubljati vec casa in sem sel spet malo story. Laufal po mapi kot zmesan, da sva s konjem dobila zdej celo achivment za max bounding. Resil neko zensko, ki je drvela mimo zvezana na konju. Resil brata moje nesojene zene pred samomorom in sekto ter naredil nekaj selfijev v photo mode-u :)

Zadeva laufa brez zatikanj ali crashov, le na dolocenih redkih sekcijah pade fps za trenutek pod tisto psiholosko limito 50, ko mi ni vsec.


Verjameš ali ne jas imam čisto iste nastavitve ko sem jih imel pred patchem in ker jih je ogromno sem si jih slikal da lahko čisto iste nastavim nazaj.Po zadnjem patchu predno sem zagnal špil sem tudi pobrisal celoten settings folder in nastavitve nastavo nazaj in igra špila 70-90fps 1440p ultra-high nastavitve
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Seba22 ::

Je pa tudi res da je zelo težko nastavit da ti špil dela optimalno jas sem ze zajebaval najmajn 2 uri da sem nastavo nastavitve za moj build nekaj sem si tudi z tem pomagal

https://www.game-debate.com/news/27927/...

https://www.reddit.com/r/RDR2/comments/...
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

DuaL ::

Je že kdo prišel do Chapterja 6 Icarus And Friends moj posnetek spodaj nikakor ne morem it naprej mi po filmčku crasha?!

kitl76 ::

kitl76 ::

Še zdaj ni balkanske verzije :8) Me bo Rockstar toliko sprovociral, da bom še v tretje kupil :P Denovo se naj gre pa k Rockstar-ju učiti zaščite delat.:O

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

Še zdaj ni balkanske verzije :8) Me bo Rockstar toliko sprovociral, da bom še v tretje kupil :P Denovo se naj gre pa k Rockstar-ju učiti zaščite delat.:O


Zanimivo, da kdaj Duenvo strejo že prvi dan nekje pa rabijo več mesecev.

kitl76 ::

Predvideva da je podkupljeno. RDR2 se verjetno čaka, da pride še na Steam in ostale platforme pol bo pa čez kakih 14 dni kar čudežno se crack pojavil

Lojzze ::

CPY ali Codex razbijeta denuvo v parih urah,sam jih podmažejo da ne dajo takoj kreka vn

ahac ::

Še Steam release 5.12. (torej ravno 1 mesec za Rockstar Launcherjem in EGS)

https://twitter.com/rockstargames/statu...
Red Dead Redemption 2 for PC is coming to Steam on December 5


Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

oo7 ::

Super :)

Ampak na Steamu še ni strani.

Skyman ::

ahac ::

Dvomim, da bo manj kot 60€.
Saj to je tudi cena na EGS pa v R* launcherju, razen zdaj ko je znižano na 48€.

Če so nekateri pripravljeni plačat več samo zato, da imajo na Steamu, naj pač plačajo več.
Plus, pri 60€ na Steamu Rockstar dobi tolk denarja kot pri 48€ na EGS.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

PARTyZAN ::

Sej bi kupu na EGS pa ne morem, ker mi ne dajo Linux clienta ;>. Sicer pa bo tudi na Steamu na neki točki znižan, brez dvoma.

ahac ::

Linux clienta nima ne igra in ne Rockstar Launcher. Tega boš moral uporabljati tudi, če kupiš na Steamu.
Lahko kupiš direkt od Rockstarja in se izogniš tako EGS kot tudi Steamu.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

PARTyZAN ::

RDR2 uporablja Vulkan API. Valve je že dodal podporo za launcher tako, da bo RDR2 bo prej ali slej laufal v Protonu.

Steamu se težko izognem, ker je praktično cel moj library tam. Pa še ko igram developer dobi feedback, da obstajamo.

Skyman ::

Noro kako pada hitro cena ze 38,32€ majcenejsi key

oo7 ::

Me pa prav zanima kakšna bo cena na Steamu. Je možno, da še ni cene zaradi jesenske razprodaje na Steamu ? Ta razprodaja traja, do 3 decembra igra pa naj bi izšla 5 decembra. Da bi samo 2 dni pred izidom dali ceno ?

kitl76 ::

Skyman je izjavil:

Noro kako pada hitro cena ze 38,32€ majcenejsi key


Po moje ga bom še v tretje kupil. Dosti imam čakanja na balkansko verzijo. Samo malo bolano bo tam v social club, kjer bo pisalo Xbox, Ps4 in PC.

Buggy ::

kitl76 je izjavil:

Skyman je izjavil:

Noro kako pada hitro cena ze 38,32€ majcenejsi key


Po moje ga bom še v tretje kupil. Dosti imam čakanja na balkansko verzijo. Samo malo bolano bo tam v social club, kjer bo pisalo Xbox, Ps4 in PC.


to pa je predanost :D respect! Spil ima res potencial in sam si ga res vzemam na pocas tako kot Witcher 3 kjer sem uzival podobno kot tukaj. Zgodba in dodelane podrobnosti pridodajo k vzdusju neverjetno.

kitl76 ::

Špil je zakon nasploh mi je tematika res všeč. Divji zahod ne pa sami roboti:)

kitl76 ::

Evo kupil pa naj se saga začne še v tretje. Vem pa tudi, da bo balkanska verzija od mojega nakupa na voljo v 3 dneh. Konec koncev ne bo mi žal saj podpiram Rockstar.

Na kaki resulucijo to igrate?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

oo7 ::

Jaz pa začnem 5 decembra :)

kitl76 ::

Tole je čist požrešen špil grafično na PC-ju. 4k ni variante FPS-ji mi padejo na 17. Bo treba očitno novo mašino nabavt, da bo tole sfolgal.

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

Tole je čist požrešen špil grafično na PC-ju. 4k ni variante FPS-ji mi padejo na 17. Bo treba očitno novo mašino nabavt, da bo tole sfolgal.


A nimaš ti 1080 Ti ?

D3m ::

kitl76 je izjavil:

Tole je čist požrešen špil grafično na PC-ju. 4k ni variante FPS-ji mi padejo na 17. Bo treba očitno novo mašino nabavt, da bo tole sfolgal.


PS4 Pro :)
|HP EliteBook|R5 6650U|
««
27 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto VI (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
47186829 (233) Gagatronix
»

Red Dead Redemption 3

Oddelek: Igre
423717 (712) DejchSLO
»

Red Dead Redemption (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9820591 (1985) meho7
»

Najboljše igre tega desetletja ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6211625 (9671) jype
»

Nakup PS4 Pro. Kdaj?

Oddelek: Kaj kupiti
387372 (5528) Bye

Več podobnih tem