» »

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Temo vidijo: vsi
««
25 / 38
»»

D3m ::

4670k pač.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Machete ::

Res ni biser, ampak tole je neka šlamparija v igri, ne pa zgolj prešvoh cpu. Ker ni problem v zatikanju zaradi upehanja procesorja, ampak zaradi slabe kode. In to je astronomska razlika. 200 drugih iger s 4670k nima težav in obratno.

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Seba22 ::

Jep Red Dead Redemption 2 je drugi GTA 4:)).Še dobro da nisem nabavo naj raje prej pofixajo špil da bo res vreden nakupa
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

oo7 ::

Men večina iger dobro dela na mojem PC-ju sem imel pa tudi skoraj, da največ težav z igro GTA 5 tako, da me kar malo skrbi RDR 2.

Stokarino ::

Ja starejši i5 niso lih prijatelji z rdr2. Na ryzenu prva dva dni sploh nisem uspel zagnati igre, nato je prišel bios update in je ok. Od tedaj game deluje smooth, nič zatikanja, crashanja in nevem česa.

Izi ::

Howdy Partners! ;)

Nasvet za tiste, ki imajo prehitro roko na sprožilcu in jih hitro zanese na temno (rdečo) stran.
Najlažje se odkupiš z delov v svojem Kampu, kjer je prav vsako jutro na voljo kup opravil, ki vsako prinese + točko na svetlo stran naše Honor lestvice.
 Honor

Honor

Honor črta, spodaj na ekranu, se prikaže če pritisneš tipko Alt.
Vsako jutro ko vstaneš imaš v kampu na zemljevidu 6 črnih pikic za 6 dobrih del. Nasekaš drva, raznosiš dve bale sena konjem, odneseš dva žaklja na drugi konec kampa in še eno vedro vode.

Visok Honor prinese občutno nižje cene (do 50%) v trgovinah, močno spremeni obnašanje ljudi, prinese večje količine loota pri brskanju po mrtvakih, odklene najboljše obleke in na koncu vpliva tudi na dober ali slab konec zgodbe.
V RDR2 se močno splača biti dobričina :D

Dobro vedeti, da vsako streljanje v bližini ljudi pomeni -honor točka, tudi če iz zabave streljaš v zrak. Skratka poštenih ljudi ne smeš strašiti. Pa ubijanje domačih živali (krave, prašiči, psi) tudi vedno prinese -honor.
Če pa te kdo izzove na dvoboj (duel), si lahko prislužiš +honor točko, če ga razorožiš tako da mu odstreliš (dead eye) pištolo iz roke in ga ne ubiješ.

Mato989 ::

Ok torej kako se rešimo tega štekanja vsake tolko v igri zaradi intelovih i5 itd..?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Izi ::

Mato989 je izjavil:

Ok torej kako se rešimo tega štekanja vsake tolko v igri zaradi intelovih i5 itd..?
Čisto enostavno. Kupiš Ryzen 3600 :P

edi45 ::

Mato989 je izjavil:

Ok torej kako se rešimo tega štekanja vsake tolko v igri zaradi intelovih i5 itd..?


bo treba razmislit o kakšni i7

danes sem se malo bolj poglobil in igral, svetovna grafika, dosti boljše kot na ps4 pro. Igram pa na ultra na 3440x1440 in je igra nenormalno lepa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi45 ()

Mato989 ::

edi45 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ok torej kako se rešimo tega štekanja vsake tolko v igri zaradi intelovih i5 itd..?


bo treba razmislit o kakšni i7

danes sem se malo bolj poglobil in igral, svetovna grafika, dosti boljše kot na ps4 pro. Igram pa na ultra na 3440x1440 in je igra nenormalno lepa.


Saj dela vse, ampak tole ustavljanje igre ni krivda preslabega procesorja ampak prej slabe optimizacije igre po moje... ker ko igra deluje deluje odlično, ampak vsake toliko pa zašteka... grafika tudi ne trpi, FPSji so dobri... kot kaže bo treba počakat patch =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

edi45 ::

nimam na srečo nobenih problemov z ustavljanjem igre, stuttering, štekanje, nič. vse lepo dela, tudi crasha ne nič.

Skyman ::

nej to "zrihtajo" da bo letel ko bomo na steam-u kupil zadevo.

Potem moras isto rockstar luncher imet open? ali samo steam? mislim da pri gta je bilo tako da si moral se ta luncher imeti odprt(video na prejsni strani ko ima epic store ter rockstar luncher odprt)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

D3m ::

Mato989 je izjavil:

edi45 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ok torej kako se rešimo tega štekanja vsake tolko v igri zaradi intelovih i5 itd..?


bo treba razmislit o kakšni i7

danes sem se malo bolj poglobil in igral, svetovna grafika, dosti boljše kot na ps4 pro. Igram pa na ultra na 3440x1440 in je igra nenormalno lepa.


Saj dela vse, ampak tole ustavljanje igre ni krivda preslabega procesorja ampak prej slabe optimizacije igre po moje... ker ko igra deluje deluje odlično, ampak vsake toliko pa zašteka... grafika tudi ne trpi, FPSji so dobri... kot kaže bo treba počakat patch =)


Lahko še malo počakaš, če bodo slučajno patchali igro za slabe procesorje. Druga rešitev je pa 4770K ali 4790K.
|HP EliteBook|R5 6650U|

c3fizl ::

Skyman je izjavil:


Potem moras isto rockstar luncher imet open? ali samo steam? mislim da pri gta je bilo tako da si moral se ta luncher imeti odprt(video na prejsni strani ko ima epic store ter rockstar luncher odprt)


Ja rockstar launcher rabis ne glede na to kje kupiš špil.

Skyman ::

Osebno mi ni panike,ker ga uporabljam za GtaV rockstar luncher..samo je malo "cudno" da moras še njihov luncher uporabljati.Upam da do izida steam-a pofixajo zadevo in da se bo igrala normalno

c3fizl ::

Mislim, da zaradi zasčite v launcherju. Drugače špil meni na r5 2600x in rx590 laufa smooth na 1080p high od prvega dneva. Nobenega crasha ali stutterja nisem imel v 10+ urah igranja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3fizl ()

fiti ::

@Izi

Hvala za nasvete.. Gamepressure.com ima tudi dober game guide:

https://guides.gamepressure.com/red-dea...

kitl76 ::

Najboljši guide je šibaj naprej in igraj ne ukvarjaj se s sekanjem drv lovljenjem raznih živali pomaganju ljudem ki vpijejo help z oblekami itd. Konec je vedno enak in ne vpliva na to kaj ti tam počneš. Igra je že brez teh postranskih stvari zeloooooo dolga.

Izi ::

Kitl76, vsakomur svoje.
Tudi iskanje skritih zakladov je velik in zelo zanimiv del zgodbe, prav tako lovljenje najbolj iskanih kriminalcev dežele in pa seveda ves crafting sistem, ki ga ti očitno nisi niti poskusil, saj brez materialov iz lova, ribolova in nabiranja rastlin ne moreš scraftati nič. Pa ne govorim samo o oblekah ampak o uporabnih zadevah kot so večje torbe in podobne zadeve brez katerih si precej omejen in jih ne moreš kupiti v trgovinah.
Kot postranske zadeve bi jaz označil samo raziskovalne dejavnosti kot so iskanje Dinozavrovih kosti, starodavnih klinopisov, cigaretnih slikic in podobnega. Ampak tudi te imajo nekaj malega zgodbe in prinesejo velike nagrade.
Sama glavna zgodba je sicer lahkotna kot sprehod skozi park, če se zadovoljiš z bronastimi ocenami, kjer lahko failaš vse po vrsti. Ne rabiš nadgradenj, orožje oblek in craftanja. Samo hodiš od točke do točke in vmes poslušaš pogovore. Za srebrne ocene pa se je treba hudičevo potruditi, zlate so pa že na meji mogočega.
Brez končanja vseh zanimivih izzivov, ki so nujni da se izpopolniš do level 10 pa jaz nikakor ne bi zaključil igre.

kitl76 ::

@Izi k greš rad toliko v detajle a si kakega legendary horse-a že ujel? To ti je pravi iziv ne pa lovljenje rib in srn 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

Izi ::

Sem šele v drugem poglavju in zaenkrat jaham eno snežno belo Arabko, ki sem jo našel v visokih zasneženih planinah. NPC-ji so z zavidanjem komentirajo, ampak to ni najboljši konj v igri. Je najhitrejši konj v igri, ampak precej boječa, če je kje v bližini nevarnost jo komaj krotim.
Menda se najboljše konje lahko samo kupi in jih v divjini ni, ampak se mi zdi, da jih konjski mešetarji začnejo prodajati šele od četrtega poglavja naprej.
Absolutno najboljše konja ni. Vedno je treba delati kompromise. Dirkaški so najhitrejši, Vojaški so najbolj pogumni, Delavni so najbolj vzdržljivi.

Ko že omenjaš legendarne živali. Za prave lovce so na voljo legendarni predatorji, katerih dragoceno kožo lahko potem uporabiš za prav posebne obleke.
 Kapuca za pravega lovca iz kože legendarnega medveda

Kapuca za pravega lovca iz kože legendarnega medveda

:D
Legendarnega volka sem že oplenil. Legendarnega medveda pa sem moral pustiti za kasneje. Na začetku drugega poglavja me je zmlel.

kitl76 ::

Tistega sem jaz ubil v prvo:) No ta konj, ki ga imaš ti tega imam jaz skozi celo igro. No do tam ko ti igra še to dovoljuje.

Buggy ::

Jaz pa z legendary medvedovo kozo laufal okoli in nobena starcuna je noce vzet.
Sem ze nasel legendarnega losa, pa nisem mogu oditi nad njega, ker imam prtlaznik na konju poln :D Baje rabim trapperja sam ga nikjer na mapi ne najdem, tisti ki mi je dal pa nalogo za lovit in sem ga resil pred medvedom, pa tudi ni oznacen na mapi, da bi ga povprasal kaj nej zdej s tem.

Konja imam enega najbolj pocen za 15$, ker sem ga tekom neke (skriptane) misije moral kupiti. Z njim sva zdej ze toliko prepesacila in prelaufala, da bo kar ostal z mano, pa me karakteristike sploh ne zanimajo.

Ja igra je postala malo bolj odprta jaz pa se tudi vedno bolj privajam na kontrole in divji svet, kjer nevarnost prezi na vsakem vogalu.

Sem delal misijo, kjer je v nasem kampu privezan O'Driscoll izdal lokacijo kampa in ko smo ga pocistili, vzeli denar iz dimnika, sem naenkrat postal wanted in prihrumela je ceta lawmanov, ki sem jih sicer potamanil enega za drugim a so prihajali kar v valovih eden za drugim in je postal dolgcas moj honor pa dalec dol. Sem moral naloziti en star save file. A ce te barabe pocistis te imajo tudi za krimica al kaj?

Ja spil je dejansko potrebno vzet na easy in se posvetiti res najmanjsi podrobnosti. Sem mislil da bom spilal bad-guya pa nekak organsko ne gre, tako da sem spet ena pussy dobricina :D

Machete ::

Tole misijo sem jaz včeraj delal 3x. Isto me je zezal save file, ki ni možen nekje vmes in sem vedno začel v kampu kjer Driskota odvežeš, a sem vztrajal.

Prvič sem naredil dokaj ok, a se je začel v napadenem kampu pravi strelski obračun, ok preiščem kočo in fašem sito wanted alarm, se zaprašim v pike na zemljevidu, ker nisem pričakoval patrulje in me ustrelijo. Ker nočem nadeljevati s smrtjo vmes, grem še enkrat celo jahanje do tega kampa.

Drugič se onega sedečega na hlodih lotim sam in nekaj zajebem s tipkami, da ga nisem zaklal, ampak se je obrnil in naredil uzbuno.

Tretjič vse naredim OK, tega na hlodu potamani oni drugi od nas. Ostale kmetavze pospravim z lokom, tako da nikogar ne vznemirim.
Ampak ne pomaga, ker se ena babura začne dreti, čeprav je bila stalno na istem mestu in ni mogla videti kakega trupla ali nas. Ok, ne da se mi več, pospravimo vse kar uleti v kamp, preiščem kočo še enkrat, grem ven inni nobenega alrma. Sem se pa nahitro s konjem pobral iz kampa. .. po tem sem odjezdil v Valentinovo selo, kjer rabim novo misijo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

yayo ::

od konjev je največji frajer Buell, samo kaj, ko sem potem še solzo potočil...

Machete ::

A se Rockstar zaveda, da folk igra s sklopljenimi jedri, lahko to zrihtajoa ali bo tako ostalo? Špil ni poceni za tako neumnost.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Izi ::

Machete, boljše vprašanje je ali se Intel zaveda, da mora folk igrati z izklopljenimi jedri?
Intelovi procesorji so polni Bugov in očitno vsi tisti, ki nimajo hyperthradinga v tej najbolj zahtevni igri do sedaj močno kašljajo. Za povrh pa je znano, da je Intelov hyperthreading tako bugast, da ga sam Intel zaradi varnosti priporoča izklopiti. Intel je v taki godlji, da nihče ne vidi izhoda. Nekaj se sicer trudijo odpravljati buge, se pa ob vsakem popravku njihovi procesorji občutno upočasnijo.
Skratka, če mene vprašaš roke stran od Intelovih bugastih in močno precenjenih procesorjih.
__________

Buggy, legendarne kože moraš prodati enemu izmed Trapperjev, ki jih je menda 5 in so raztreseni po celem ozemlju, ponavadi nekje v divjini. Ta ti dragoceno kožo odkupi, hkrati pa se ti odklene še možnost, da ti iz te kože sešije kakšno posebno obleko, seveda ne zastonj.

Če te zanimajo točne lokacije vseh Trapperjev vpiši tole v svoj brskalnik in dobil boš sliko zemljevida s petimi rdečimi pikami, kjer se da najti Trapperja:
- Spoiler -
img.rankedboost.com/wp-content/uploads/2018/10/RDR2-Trapper-Locations.jpg

oo7 ::

Red Dead Redemption 2 4K Comparison - PC / PS4 Pro / Xbox One X

Buggy ::

Tnx Izi ampak mape ne bom uporabil, ker praviloma ne uporabljal YT ali kaksnih drugih guidov pri spilih, ker hocem da sta izkusnja in izziv v spilu samo moja....no vcasih, ko se zatakne do tocke frustracij, takrat pogledam...da ne bom zdej lagal neki :D
Zato pa sem jezen, ker sem pricakoval, da bom dobil lokacijo trapperja od tistega starega deca v kampu, ki mi je nalogo tudi dal. Pa ga ne najdem in tudi oznacen ni kje drugje izven kampa. Bom moral malo po logu pogledat.

Hodim pa okoli ze ves svinski od blata, popraskan od medveda in zarascen kot kaksen hypster...dobro da nimamo simulacije vonja, ker bi blo za kozlat :D

je kje kaksen hotel, kjer se lahko skopas in operes obleke. Za brit pa imam brivca se zaklenjenega.

Machete ::

V kempih so čebri z ogledalcem, kjer se lahko obriješ. Mislim da je za džabe.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

c3fizl ::

@buggy

Lokacijo trapperja boš dobil v naslednji misiji ko ukradeš kočijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3fizl ()

Buggy ::

Ok...tnx obema, do takrat bom pac hodil okol z medvedjo kozo na zadku enega majhnega ponija, smrdljiv in umazan...ce bo pa sreca pa vsaj obrit :D

BTW: na poti med nasim kempom in mestom Valentine je pod zeleznisko progo, obesen en razesarjen torzo z nekim napisom na skali...je kdo lahko trackal tukaj kaj se je dogajalo in dobil morda kaksen clue? Mene je sled vodila gor proti goram potem pa izginila, sem pa obupal in sel delat druge stvari.

Izi ::

Zastonj se lahko obriješ sam v kempu tik ob svoji postelji imaš sod z ogledalom. Pa frizuro si lahko namažeš s pomado, da imaš lepo polizano in ti ne štrli naokoli :D

Kopalnico za kopanje pa imajo praktično v vsakem hotelu, kjer lahko najameš sobo ali pa samo kopanje.
Se mi je pa zgodilo, da sem ves smrdeč prišel nazaj v Kamp in me je ena izmed naših žensk nazijala in z udarci nagnala k sodu z vodo, kjer sem se moral sleči in umiti ona pa mi je oprala obleko. Na koncu pa sem ji moral še plačati za pomoč :))

Še nekaj. Če boš predolgo s seboj prevažal živalsko truplo na konju, se bo pokvarilo in ko začne trohneti in smrdeti ga lahko samo vržeš stran. Mislim, da zdrži samo en dan. Bolj praktično je, da žival na licu mesta odereš, in posebej spraviš kožo in meso. To meso se potem ne pokvari, kož pa tudi lahko veliko naložiš na konja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Izi ::

Buggy je izjavil:

BTW: na poti med nasim kempom in mestom Valentine je pod zeleznisko progo, obesen en razesarjen torzo z nekim napisom na skali...je kdo lahko trackal tukaj kaj se je dogajalo in dobil morda kaksen clue? Mene je sled vodila gor proti goram potem pa izginila, sem pa obupal in sel delat druge stvari.

Verjetno si slabo raziskal prizorišče in zgrešil glavo žrtve. Pod mostom je namreč tudi odrezana glava, ki ima v ustih zataknjen en del zemljevida. To je Clue, ki ga iščeš.
Jaz sem našel že dva taka prizorišča in dva kosa zemljevida, ampak očitno mi še vedno manjka nekaj kosov. Ta duševno moteni serijski morilec izziva in hoče da ga nekdo najde.

Machete ::

Meni ni čisto jasen sistem hranjenja in spanja. Kdaj je Artur zaspan, kdaj lačen, kdaj konj? Zakaj ne moreš spolno občevati v hotelu? Ni drugih kazalnikov razen stamine in healtha? In samo za to skrbiš? Tukaj so sputili en lep kos igralnega vidika, da bi moral malo bolj redno in resno skrbeti za osnovne življenske potrebe. Oz. je precej polovičvno. Ustvarjen je sistem, vendar nedodelan in ne preveč bistven oz. kaznovalen za lik.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Izi ::

Health si popraviš s hrano, Stamino pa s spanjem. Lahko pa uporabljaš tudi kemijo, za boostanje določenih zadev, kava, cigareti, alkohol, kokain, in razni toniki in eliksirji.
Tudi če pustiš Health in Stamino do nule, ne boš umrl. Boš pa umrl takoj potem ko se boš samo malenkost poškodoval. Brez stamine pa praktično ne moreš teči in je zato nujno, da si dvigneš stamino.

Edina posledica stalnega pomanjkanja hrane je, da naš Artur shujša. Obratno te pretiravanje s hrano vodo v debelost. Oboje se vizualno opazi saj se Arturjevo celotno telo spremeni in tudi v karakteristikah je omenjeno kako si hranjen in kakšne minuse in pluse ti to prinaša.
Če si suhec, boš imel precej manj Healtha, ampak več Stamine, če si debel je obratno. Jaz bi rekel, da je celo boje biti suh, kot normalen, ker je Stamina bolj pomembna kot Health, razen če se ne misliš pretepati z vsakim ki ga srečaš. Za nasilneže je verjetno bolje če so debeli ;)

Buggy ::

hehe pol bom pa jaz bajsi...ko se vrnem v kamp grem vedno do kotlicka kjer si nalozim corbe, pol pa se se skodelico kave cez. ce imam core svoh pa spat za cez noc.
Ko pa v divjini postavim kamp pa hitro kaksen zajcji zrezek ali dva popecem. Pol jih pojem ostalo pa doniram v kampu.

Machete ::

kako se postavi kamp?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Buggy ::

...na kolescku ga imas, sam ne vem a tvojem al od sedla. Ko postavis kamp lahko "craftas". Mimogrede. naredil sem si boljse puscice in boljse metke pa jih ne znam izbrati. vedno mi pise regular pa puscice za kao menjat pa mi ne uspe zamenjat.

meho7 ::

Izi ::

Buggy je izjavil:

Mimogrede. naredil sem si boljse puscice in boljse metke pa jih ne znam izbrati. vedno mi pise regular pa puscice za kao menjat pa mi ne uspe zamenjat.

Tisto ni izdelovanje municije, ampak samo izboljševanje municije ki jo že imaš. Na vsako kroglo lahko z nožem zarežeš križ, kar povzroči, da krogla bolj razcefra meso. Ne vem če se splača, saj rabiš več kot sekundo za eno kroglo, imaš jih pa lahko več 100.
Municijo vključno s puščicami se drugače kupuje v trgovinah z orožjem ali pa avtomatsko pobira iz na tleh ležečega orožja ob truplih. Svoje izstreljene puščice lahko pobiraš ampak prej ali slej jih boš vse izgubil in potem ni druge, kot da jih kupiš.
Municije in puščic sam ne moreš izdelati.
Da lahko menjaš različne tipe municije pa moraš najprej nakupiti različne tipe municije.

Machete ::

Evo jaz sem kar na 4K prilezel, ker drugače GPU dobesedno spi na 50%.
Precej zahtevne nastavitve na 4K gonijo GPU na +80%-100%, T je 82°C. CPU je z dvema jedroma na 50% na dobrih 60°C.
RAM ca 8500GB, GPU MEM pa nekaj čez 4 GB

Vse to je dovolj za tekoče igranje na 30FPS. V kakem šprintu v mestu ali ponoči ob ognju padejo frejmi na 24, ampak ker ni fast paced špil je zadeva povsem gralna in izgleda na TV fenomenalno. Izklopljena jedra nimata nekega hudega vpliva na performance, ker očitno je GPU tisti ki dela.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

meho7 ::

Izi ::

Meho7, si končno uspel najti en članek, ki brani Intel. :P
Se pravi Intel CPU-ji imajo težave, ker so prehitri, AMD CPU-ji pa so prepočasni, da bi lahko prišli do tiste meje ko naj bi nastopile težave :))
Denar, sveta vladar. Koliko mislite, da je Intel plačal Gamers Nexusu za ta prispevek? >:D
Stara fora, ko ne moreš slediti konkurenci, pride na vrsto Antipropaganda in Fakenews.

oo7 ::

In kakšna je igra, do zdaj kjer pač koli ste trenutno ? :P

kitl76 ::

Saj si jo igral :) Vprašanje na mestu bi bilo kakšna se vam zdi igra ;)

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

Saj si jo igral :) Vprašanje na mestu bi bilo kakšna se vam zdi igra ;)


Jaz je nisem še igral.
Ker se je takrat govorilo, da bi lahko prišla na PC sem rekel, da bom počakal.

kitl76 ::

A res. Vsa čast, da si se vzdržal najboljšega špila. Kaj pa sedaj čakaš?

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

A res. Vsa čast, da si se vzdržal najboljšega špila. Kaj pa sedaj čakaš?


December, ko igra izide na Steamu.

meho7 ::

Izi je izjavil:

Meho7, si končno uspel najti en članek, ki brani Intel. :P
Se pravi Intel CPU-ji imajo težave, ker so prehitri, AMD CPU-ji pa so prepočasni, da bi lahko prišli do tiste meje ko naj bi nastopile težave :))
Denar, sveta vladar. Koliko mislite, da je Intel plačal Gamers Nexusu za ta prispevek? >:D
Stara fora, ko ne moreš slediti konkurenci, pride na vrsto Antipropaganda in Fakenews.

GTA V je imela ob launchu podobne bleme z optimizacijo (cpu load na 100% nonstop pa ni bilo vazno, ce si imel i5/i7), da ne govorim o bugu kjer je pri visokih fpsjih igra zacela stekat.
««
25 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto VI (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
47187777 (1181) Gagatronix
»

Red Dead Redemption 3

Oddelek: Igre
423797 (792) DejchSLO
»

Red Dead Redemption (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9820683 (2077) meho7
»

Najboljše igre tega desetletja ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6211734 (9780) jype
»

Nakup PS4 Pro. Kdaj?

Oddelek: Kaj kupiti
387419 (5575) Bye

Več podobnih tem