» »

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Temo vidijo: vsi
««
16 / 38
»»

kitl76 ::

PA si probal? Jaz jo igram itak na x-u tko, da ne bi testiral nek emulator.

oo7 ::

Jaz sem prvi del že igral na PS3.

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

Drugače ga pa enka full bolj seka kot dvojka to lahko sedaj z gotovostjo potrdim.


Zanimivo. Kaj ti pa je pri enki toliko bolje ? Zgodba ?

kitl76 ::

Ne vem samo okolica se mi zdi bolj kavbojska prah, puščava kaktusi, kanjoni, ranči, saloni sama opravila "kmečka" itd. Nekako mi je dosti hujša razen seveda grafika pa se ne more kosati z 8 let mlajšo sestro. Seveda sama zgodba je tudi bolj kavbojska, ker v dvojki sem se skoz počutil kot nek razbojnik in ne kavboj.

Mato989 ::

Kot cowboy se bos pocutil samo ce bos sktbel za zivino in jo vozil v mesto prodajat... To je bilo delo pravih original cowboyev... Od tod tudi ime

Bi rad tako igro?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

oo7 ::

Malo za primerjavo

Red Dead Redemption 2 vs Red Dead Redemption | Direct Comparison

yayo ::

kitl76 je izjavil:

Ne vem samo okolica se mi zdi bolj kavbojska prah, puščava kaktusi, kanjoni, ranči, saloni sama opravila "kmečka" itd. Nekako mi je dosti hujša razen seveda grafika pa se ne more kosati z 8 let mlajšo sestro. Seveda sama zgodba je tudi bolj kavbojska, ker v dvojki sem se skoz počutil kot nek razbojnik in ne kavboj.

je vse res, v RDR2 prav čutiš, da si že v dvajsetem stoletju čeprav se dogaja pred enko. Ko npr. dobiš priložnost uporabiti gatling gun je scena kot, da bi bil v špageti vesternu, kar ni slučaj v dvojki. Vzdušje je res bolj kavbojsko, po mojem. Tudi scena iz PC emulatorja, ki jo je nekdo linkal bolj zgoraj, ko greš šerifu in potem pride kvazimongoloidni pomočnik je prav kot vzeta iz filmov, s tistimi robatimi facami itd. Art direction je bil nekako boljši, precej več vestern stereo-arhetipov je not (angleška beseda trope mislim, da nima slovenskega prevoda). Je čisto razumljivo, da so novo igro želeli narediti malce drugačno, vendar jim ni določenih aspektov (vzdušje) uspelo prekositi. Pa še Mehiko je enak imela, generalissimuse, revolucionarje itd. Guarma je le majhnen približek temu.

kitl76 ::

Ne vem ne znam opisati ampak npr. ko hodiš po mestu se za tabo dviga prah ko divjaš s konjem je vse zaprašeno v dvojki je pa sama trava in blato to mi ni znano iz westeren filmov. Ne govorim, da je dvojka zanič mi je bila top samo enka mi je pa defenitivno boljša, če bi bila pa še sodobna grafika bi bila pa naj igra.

yayo ::

yayo je izjavil:

(angleška beseda trope mislim, da nima slovenskega prevoda)

napad avtizma sem imel, se opravičujem. Nima prevoda, ker je trope trop. ;((

yayo ::

ufffff, sem ravno končal Arthurjevo zgodbo, domnevam, da imam še kakih pet ur igranja...

kitl76 ::

Igram sedaj RDR 1 pa lahko trdim, da je igra res 1000x bolj akcijska kot RDR2. Tako, da tisti, ki ni še igral enke toplo priporočam tudi grafika je na nivoju. Bi pa prosil nekoga, ki je igral oba dela po kronološkem zaporedju, da mi obrazloži kdo za boga je ta Dutch. Dvojko sem preigral do konca enko pa imam sedaj na 51%. Zanima me kako sta oba dela med seboj povezana in mapa, ki je v enki druga edino povezava z dvojko je Blackwater, če ima to tudi kakšno povezavo.

yayo ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

kitl76 ::

Hvala.

yayo ::

V enki te pošljejo, da obračunaš s kompanjoni iz bivše bande pa je vse skupaj le ena akcija, ker nisi na noben način navezan na te like katere srečaš prvič in o katerih, razen neke zgodbe o ozadju katero ti igra pove, veš malo nič. Potem pa jih v dvojki globlje karakterizirajo in jih humanizirajo. Ti pa se nekako, če nisi en velik psiho, na njih navežeš in ti pobijanje v enki ne izpade več tako brezbrižno. Najhuje je seveda, če si najprej igral dvojko, potem pobijanje bivših tovarišev pridobi kar neprijeten podton.

splatman ::

Evo, pred kratkim je tudi razvijalcem xbox 360 emulatorja uspelo popraviti red dead redemption, da dokaj vredu renderira grafiko.

Če video preskočite na 6:15 lahko vidite, kako igra deluje v vulkan API.
Igra deluje veliko bolje v primerjavi z PS3 emulatorjem, vendar ima trenutno bolj poljomljeno grafiko.

kitl76 ::

Samo tisto je bolj skropucalo kot pa podobno igri.

splatman ::

Ja bo treba še nekaj časa počakati, da bo igra res 100% playable.
Drugače pa je na ps3 emulatorju, ko je igra šla prvič ingame zgledala veliko slabše ter delala veliko počasneje od tega, oziroma še zmeraj deluje počasneje.

kitl76 ::

V glavnem gre tole z emulatorji zelo počasi če računaš, da je to 9 let stara igra pa dela tako kot dwla kje je šele potem RDR2 na emulatorju.

Vazelin ::

mato: si že obrnil?:D

splatman ::

kitl76 je izjavil:

V glavnem gre tole z emulatorji zelo počasi če računaš, da je to 9 let stara igra pa dela tako kot dwla kje je šele potem RDR2 na emulatorju.


Jaz mislim, da bo igra dokaj hitro playable, zdaj ko je igra šla ingame, ter zato, ker igra že zelo lepo dela.
Za RDR2 na emulatorju se bomo pa čez 5-10 let pogovarjali :D, pa itak bo RDR2 prišel tudi za PC, tako da ni panike.

Mato989 ::

Vazelin je izjavil:

mato: si že obrnil?:D


21% počasi bom koenc chapter 2 :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Qrctegleda ::

Vazelin je izjavil:

mato: si že obrnil?:D

Ti si tudi kupil konzolo? Zdaj ko je medo lahko komot obrneš 10 top naslovov.

splatman ::


Making progress

oo7 ::

Xenia Xbox 360 Emulator - Red Dead Redemption Ingame / Gameplay! (Vegetation fixed / up to 60fps)

yayo ::

evo, sem se prebil skozi končne creditse, kakih 15-20 minut opremljenih z odlično muziko in kratkimi scenami "kje in kako so končali liki iz igre". Superzadovoljen čeprav je vmes bilo tudi malce dolgcajt. Po creditsih obiskal Evelyna Millerja (ki je očitno modeliram po ameriških libertarnih pisateljih/mislecih a'la' Henry David Thoreau). Te igre noče in noče biti konec :)) Igral več kot dva meseca in pol, btw.

yayo ::

yayo je izjavil:

evo, sem se prebil skozi končne creditse, kakih 15-20 minut opremljenih z odlično muziko in kratkimi scenami "kje in kako so končali liki iz igre". Superzadovoljen čeprav je vmes bilo tudi malce dolgcajt. Po creditsih obiskal Evelyna Millerja (ki je očitno modeliram po ameriških libertarnih pisateljih/mislecih a'la' Henry David Thoreau). Te igre noče in noče biti konec :)) Igral več kot dva meseca in pol, btw.

lol, berem, da so creditsi dolgi kar pol ure, zanimivo kako hitro so mi minili... Ko omenjam dolgcajt mislim na igro kot tako in ne na creditse.

kitl76 ::

Smešna igra RDR1 sem čisto pri koncu pa je v bistvu RDR2 predhodnica RDR1 :| Svašta kaj vse se ne spomni Rockstars. Drugače pa kapo dol za oba dela TOP SHIT.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

Vazelin ::

Sedaj pa čakanje na GTA6 kajne?:D

yayo ::

je napovedan kak dlc za RDR2? Glede na kup skrivnostnih pogruntavščin, ki ne peljejo nikamor sumim, da gre za temelje kakega dodatka v stilu Undead Nightmare iz enke.

kitl76 ::

Ja upa, da bo kak DLC. Ja drugače pa v čakanju GTA 6.

Qrctegleda ::

Vazelin je izjavil:

Sedaj pa čakanje na GTA6 kajne?:D

GTA VI nekje okoli 2022, verjetno na PS5 PRO ali PS5 Slim.

Vazelin ::

jp. najavo pričakujem drugo leto.
2022 bo ravno prav saj bo veliko časa v kripto penziji:))

Mato989 ::

Slišim da RDR2 ima težave online, je kdo sprobal, se sploh splača igrat?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kitl76 ::

Sem igral online ni bilo nobenih težav.

yayo ::

sicer malce pozno ampak: ste našli v single playerju Man Bear Pig-a?

YesMan ::

Jop. Vem, da je v tisti hiši, pri kateri se dobiš z Micah in Billom pred eno misijo v Van Hornu. Sem bil kar šokiran najprej, potem pa me je nasmejalo, ko mi je kliknilo zakaj se gre, hahah.

yayo ::

v Strawberryu je ena hiša v kateri živi nagačevalec živali. Hiša je vedno zaprta, tipa pa ne srečaš. Sem mislil, da je morda on avtor umetnine pa zgleda, da ne. Drugače se nagačevalec baje pojavi, če najdeš enega od njegovih oglasov kjer oglašuje, da odkupuje perfect pelte.

YesMan ::

Za hišo vem, nisem pa našel nobenega oglasa in ne nagačevalca.

yayo ::

no potem je tu še The Devil hermit.

kitl76 ::

No zdej sem še RDR 1 obrnil čakam 3 del. :)) imam še en dodatek nightmare pa me zanima če ga je kdo od vas igral.

yayo ::

žal ne, sem imel le osnovno igro, drugače pa so v dvojki baje "simptomi", da bi lahko sledil še kak Undead Nightmare dlc. (podobno kot pri enki so določeni nagrobni kamni v pokopališčih "materialni", skozi nekatere pa se lahko hodi, v enki so to bili spawn pointi za zombie)

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

No zdej sem še RDR 1 obrnil čakam 3 del. :)) imam še en dodatek nightmare pa me zanima če ga je kdo od vas igral.


Boš pa moral počakati še kar nekaj let.

Vazelin ::

oo7 je izjavil:

kitl76 je izjavil:

No zdej sem še RDR 1 obrnil čakam 3 del. :)) imam še en dodatek nightmare pa me zanima če ga je kdo od vas igral.


Boš pa moral počakati še kar nekaj let.

ene 10:D

kitl76 ::

SAj za to sem dal :))

oo7 ::

Take-Two beats targets as Red Dead Redemption II shipments reach 23 million

https://www.gamesindustry.biz/articles/...

oo7 ::

Red Dead Redemption 2 Coming To PC In 2019?

https://www.rdr2.org/features/red-dead-...

mjolnir ::

Dejansko v celem 'članku' niti ene pametne informacije.

kitl76 ::

Nič ne bo to so samo mokre sanje.:)

oo7 ::

Red Dead Redemption 2 Wins Best Technology Award At GDC 2019

https://www.spieltimes.com/news/red-dea...

kitl76 ::

Kdaj bo pa na Pc-ju? Eni so se oktobra hvalili, da bo v pol leta:)
««
16 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto VI (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
47186805 (209) Gagatronix
»

Red Dead Redemption 3

Oddelek: Igre
423716 (711) DejchSLO
»

Red Dead Redemption (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9820590 (1984) meho7
»

Najboljše igre tega desetletja ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6211621 (9667) jype
»

Nakup PS4 Pro. Kdaj?

Oddelek: Kaj kupiti
387371 (5527) Bye

Več podobnih tem